Jump to content

פשוט קהל מטומטם

מאור ט

Recommended Posts

אפילו שזה הפועל, ככ מעצבן לראות מה שהמשטרה עשתה אתמול לאוהדים שלהם, מעצרים ופיצוצים בלי הבחנה לאוהדים שבילו את כל הלילה במיון 

כמו שאני מתעצבן כשזה קורה אצלנו ככה זה מעצבן גם שזה קורה ביציעים של קבוצות אחרות (אפילו הפועל). 

מישהו חייב לעשות משהו נגד האלימות חזסרת

ההבחנה של המשטרה כנגד אוהדי כדורגל. 

3 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

אפילו שזה הפועל, ככ מעצבן לראות מה שהמשטרה עשתה אתמול לאוהדים שלהם, מעצרים ופיצוצים בלי הבחנה לאוהדים שבילו את כל הלילה במיון 

כמו שאני מתעצבן כשזה קורה אצלנו ככה זה מעצבן גם שזה קורה ביציעים של קבוצות אחרות (אפילו הפועל). 

שמע אני שונא את המשטרה ונגד שוטרים ביציע והכל, אבל הם פשוט דרשו את זה. עוד יותר, יותר מוזר לי למה לעזאזל לקח כל כך הרבה זמן עד שהגיעו לשם מאבטחים/משטרה כשכמעט כל המחצית אוהדים שלנו בשער 7 חוטפים על הראש כוסות עם משקאות וכל מיני דברים אחרים כולל אחד מפגר שזרק עליהם כיסא (וזה רק מה שאני שמתי לב). במשך איזה 10 דקות הם זרקו כל מה שבא להם ולא הייתה שום תגובה של כוחות אבטחה באיצטדיון.

51 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

לא מפריע לי.

נהניתי מאוד לראות את השרמוטות באדום מקבלים מכות וחבל שגמרו במיון במקום בבית קברות. שימותו.

מבטיח לך שאם על המשפחה שלך היו זורקים כוסות מפוצצות בשתיה,מוטות של דגלים וכיסאות שנעקרו במשך 10 דקות רצופות גם לך זה לא היה מפריע.

איך מונעים מכות לאוהדים? לא עוקרים כיסא מהיציע וזורקים אותו מעבר לגדר (או כל חפץ אחר לצורך העניין) על אנשים אחרים.

פשוט מאוד.

יופי, כפיים, תקבלו פרס בדואר.

תובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד ניר רשף, החליט להעמיד את מכבי תל אביב והפועל תל אביב לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים. העמדת הקבוצות לדין התרחשה בעקבות דו”ח השופט של לירן ליאני שציין ארבע תקריות שונות.

כך נכתב בדו”ח בהקשר לאדומים: “בדקה ה-38 למשחק, לאחר הבקעת השער לזכות מכבי ת”א, הושלכו מצתים מיציע אוהדי הפועל ת”א לעבר השחקנים החוגגים. בדקה ה-46, אוהדי הפועל ת”א השליכו כוסות שתייה לעבר שוער מכבי ת”א ועקב כך המשחק הופסק לדקה”.

בהקשר לצהובים כתב ליאני: “בדקה ה-48 אוהדי מכבי ת”א השליכו כוסות שתייה וכדורי נייר לעבר שוער הפועל ת”א, דבר שגרם לעצירת המשחק לכדקה”, עוד ציין אירוע משותף לשני המחנות בדקה ה-55: “נזרקו חפצים (כוסות שתייה וכדורי נייר) למגרש על ידי 2 מחנות האוהדים. כרוז המשחק התבקש על ידי המשקיף להורות לקהל להפסיק”.

4 hours ago, Krishi said:

שמע אני שונא את המשטרה ונגד שוטרים ביציע והכל, אבל הם פשוט דרשו את זה. עוד יותר, יותר מוזר לי למה לעזאזל לקח כל כך הרבה זמן עד שהגיעו לשם מאבטחים/משטרה כשכמעט כל המחצית אוהדים שלנו בשער 7 חוטפים על הראש כוסות עם משקאות וכל מיני דברים אחרים כולל אחד מפגר שזרק עליהם כיסא (וזה רק מה שאני שמתי לב). במשך איזה 10 דקות הם זרקו כל מה שבא להם ולא הייתה שום תגובה של כוחות אבטחה באיצטדיון.

הזבל האדום פיצצו אוהדי מכבי בתחנת דלק העיפו עליהם אבנים, אגב לגבי מה שקרה במחצית זה כי לא הייתה חציצה בתוך השער שלהם(דרבי הבא אני מניח שהמשטרה לא תאשר להם 5 אלף כרטיסים)

17 דקות לפני, Double said:

הזבל האדום פיצצו אוהדי מכבי בתחנת דלק העיפו עליהם אבנים, אגב לגבי מה שקרה במחצית זה כי לא הייתה חציצה בתוך השער שלהם(דרבי הבא אני מניח שהמשטרה לא תאשר להם 5 אלף כרטיסים)

20 על 2 

שרמוטות באדום..

לא רוצה אותם בליגה, מוכן לוותר על דרבי לעוד איזה שנה  

Just now, פנתר הרים said:

בוא נגזים,כמה כדורי נייר לא הרגו אף אחד,יאללה שלכם תרגעו

מסכים

אמנם זה עדיין מפריע וכו אבל בחייייאת כדורי נייר... זה ברמה של קונפטי

Just now, פנתר הרים said:

זרקו גם כוסות קולה, מצתים, ארטיקים. 

בסוף אנחנו נענשים מזה, צריכים לנסוע שעתיים צפונה , להפסיד נקודות במאבק האליפות, וגולדהאר מממן בורקסים להתאחדות. 

לך הרדיוס בצפון עוזר אבל לרובנו זה רע ;)

12 דקות לפני, פנתר הרים said:

הבעיה שיש כאלה שזרקו שחושבים בדיוק כמוך, את השופט והתובע זה פחות מצחיק. זה גם פחות מצחיק שיש כאן אנשים שמגיבים ככה וחושבים שזה לגיטימי.

1 hour ago, פנתר הרים said:

הם לא הרגו, אבל אלו כדורים יקרים מאוד שעולים למועדון שאתה אוהב אלפי שקלים.

אתה רוצה לשנות את החוק? קח את הרגליים תפגין מול ההתאחדות / בית הדין / מי שבא לך.

מאוד קל לקדם את האג'נדה שלך כשהדוד מקנדה משלם את המחיר.

עזוב שזה פגע גם בקבוצה במהלך המשחק.

1 hour ago, פנתר הרים said:

שום להרגע למה זה טוב שהזבלים בני זבלים האלה עושים את זה?

זה מצחיק? זה מוציא אותם גבריים ליד החברים שלהם?

אתה בשיא המומנטום לעוד גול והשופט עוצר את המשחק כדי שינקו את הרחבה, למהההההה?

3 hours ago, פנתר הרים said:

הניירות הללו לא יכולים לפגוע באותו הפועליסט שזרקת עליו רק בנו בעונש של גלות, בגולדהאר, בפייר פליי והכי חשוב במכבי ובהשגת הניצחון והאליפות 

אז אמא של כל מי שזרק את זה זונה

ואתה מוזמן לנסות להעביר חוק שיעביר את העונש אליהם במקום על מכבי 

21 hours ago, Meron's said:

וזה לא הספיק להם, הם המשיכו לחכות גם בצומת של הרצל עד שבאו מג''ב והעיפו אותם. 

פחדנים ראיתי אותם , חיפשו אוהדי מכבי בודדים.

21 hours ago, קובי השועל said:

פחדנים ראיתי אותם , חיפשו אוהדי מכבי בודדים.

שיהיה ברור, כל קהל אחר וזה פותח כל תכנית רדיו\טלוויזיה בספורט.
לחכות בכללי למישהו ביתרון כזה זה עלוב, זה פחדנים לא גיבורים.