Jump to content

הקול מהיציע: אוהדי מכבי נגד שי סידי

ilans

Recommended Posts

מספורט 5:

הסרט הזה מוכר לכולם. מכבי תל אביב כובשת בבלומפילד ואז מתחיל המופע: שירים ברמקולים והכרוז, שי סידי, נכנס לאקסטזה ומכריז על השער כמו שרק הוא יודע. האיש שמשתגע על המיקרופון כבר הפך לדמות מוכרת בספורט הישראלי, ועדיין, לחלק מהאוהדים הצהובים פשוט נמאס.

"שמעתי שלא כולם מתחברים להכרזות השערים שלי, אז הפסקתי עם החרוזים", אמר סידי בשיחה עם ערוץ הספורט. "סיימתי עם הדברים האלה, אני מכריז רק על שער ותוצאה", הוא הבהיר. האמנם?

כבר במשחק הבית האחרון מול עירוני ק"ש, קריאות 'סידי מת' נשמעו אצל חלק מאוהדי מכבי והנושא הפך להיות מדובר בבלומפילד. האוהדים המוחים מרגישים שסידי מגיע למופע יחיד, תופס להם את המקום והורס את האותנטיות של חגיגת השער. זה בא לידי ביטוי בהכרזות שערים ארוכות ושירים מחרישי אוזניים אחרי גולים.

"התפלאתי לשמוע את הקהל קורא נגדי במשחק האחרון", המשיך הכרוז, שמחזיק את המיקרופון גם אצל האחות מהכדורסל. "זה התחיל לפני שנה עם ארגון האוהדים 'מכבי פנאטיקס', אבל כבר דיברתי איתם ופתאום הם קיללו אותי. שמעתי קריאות 'סידי מת' וזה מאוד חרה לי, אוהד מכבי לא מקלל אוהד מכבי. לא מגיע לי לשמוע את הדבר הזה בתור מישהו שמקדיש את חייו למועדון. עם זאת, אני משתדל לקחת את הדברים בחיוך. עכשיו לפחות יש לי שיר".

ומה לגבי הפוקוס שהוא מושך מהקהל? "חבל לי שהם מרגישים ככה, שאני לוקח להם את המקום והתהילה. זו לא המטרה שלי, אני נותן להם זמן לשיר ולחגוג ורק אז מכריז על השער. הפרסום שלי ככרוז בכיר בליגה לא אמור לפגוע בהם".

כמו כן, סידי התנער מאחריות בסוגיית השירים: "רואים אותי כפנים של ההנהלה ושל מכבי ת"א אז אני סופג את רוב האש. השירים אחרי השערים זו לא אחריות שלי, אלא רק של המועדון, שמתעקש להמשיך עם זה. הקהל הוא חלק חשוב ממכבי. אשמח להיות הצינור שלו להנהלה ולהיפגש עם חברי הארגון. בגדול, אמרו לי 'חלאס עם החרוזים' וקיבלתי את זה".

זוכר שהתלהבנו ממנו בעונת 2012/13 , ואז התגייסתי ואני זוכר שבעונה של סוזה באחד המשחקים הבודדים שהצלחתי להגיע אליהם הייתי בהלם ממה שנהיה ממנו, אשכרה סבלתי בגולים של מכבי כי הוא לא הפסיק לדבר. 

מאז הוא לא שתק הבן זונה הזה , מאוהב בעצמו ברמות קשות ומפתח קריירה על חשבון ההנאה שלנו. 

8 hours ago, nirnir20 said:

זוכר שהתלהבנו ממנו בעונת 2012/13 , ואז התגייסתי ואני זוכר שבעונה של סוזה באחד המשחקים הבודדים שהצלחתי להגיע אליהם הייתי בהלם ממה שנהיה ממנו, אשכרה סבלתי בגולים של מכבי כי הוא לא הפסיק לדבר. 

מאז הוא לא שתק הבן זונה הזה , מאוהב בעצמו ברמות קשות ומפתח קריירה על חשבון ההנאה שלנו. 

בנאדם שעושה את המקצוע שלו בצורה הגרועה ביותר בזיון שהוא עדיין בתפקיד במועדון כמו מכבי

5 דקות לפני, החתול הצהוב said:

סידי יכול לשגע פילים אבל לזכותו ייאמר שהוא באמת אוהב את הקבוצה....

אין על כך ויכוח.

הבעיה היא שהוא אוהב את עצמו יותר.

אין לי ממש בעיה איתו, הוא לפעמים מפריע, הבעיה שלי היא שיש גול אז שמים רכבת לילה לקהיר והורסים את השיר שהקהל שר, במקום לשמוע את הדבר המטומטם הזה עדיף לשמוע את הקהל שר ומשתגע.

זה אולי לא קשור לסידי אבל זה חלק מתרבות ״סידי״

24 דקות לפני, המכביסט הצהוב said:

Screenshot_20200223-114156_Facebook.jpg

"אבל מחובתנו,כולנו,לשמור על אחדות וחוזקה בינינו לבין עצמנו,כי רק כך נוכל להוביל את המועדון הענק הזה הנקרא מכבי ת"א ביחד עם ראשי המועדון והשחקנים להצלחות אדירות והישגים משמעותיים."

כל מילה בסלע.

כן מציק לא מציק הוא משלנו והוא הכי טוב בארץ By Far