Jump to content

צ'יקו אופאדו - משדרג או לא?

Armagedon

Recommended Posts

תשמעו בלי קשר לזה שאם נזכה באליפות השנה או לא (למרות שאם שנזכה זה יביא המון שקט למועדון הקיץ) אבל אני די מודאג לקראת השינויים בקיץ הקרוב.

הפייר פליי כנראה שעדיין ילווה אותנו

אנחנו בלי מנכ''ל

עתידו של איביץ' מעורפל מאוד 

לא מעט שחקנים מסיימים חוזה ואין דמות מקצועית (מישהו כמו: ג'ורדי, מנספורד או ביין) שעובדת על העונה הבאה.

יכול להיות שיש משהו או שמתכננים/בונים משהו לקראת העונה הבאה ואנחנו לא מודעים לזה, אני מאוד מקווה שיש משהו מאחורי הקלעים

4 דקות לפני, LL6 said:

תשמעו בלי קשר לזה שאם נזכה באליפות השנה או לא (למרות שאם שנזכה זה יביא המון שקט למועדון הקיץ) אבל אני די מודאג לקראת השינויים בקיץ הקרוב.

הפייר פליי כנראה שעדיין ילווה אותנו

אנחנו בלי מנכ''ל

עתידו של איביץ' מעורפל מאוד 

לא מעט שחקנים מסיימים חוזה ואין דמות מקצועית (מישהו כמו: ג'ורדי, מנספורד או ביין) שעובדת על העונה הבאה.

יכול להיות שיש משהו או שמתכננים/בונים משהו לקראת העונה הבאה ואנחנו לא מודעים לזה, אני מאוד מקווה שיש משהו מאחורי הקלעים

מאמין שמיץ' בונה את זה למנכל שכנראה תפוס עד סוף העונה, יצחקי מנהל מקצועי וכנראה שימשיכו עם איביץ'(הלוואי). אין דבר כזה אצל מיץ'.

לא שחקן מושלם אבל צריך לטפל בזרים אחרים לפני שנוגעים בו בכלל..

שחקן פיזי, מהיר, יושב ועולה מהספסל בלי פרצופים ובלי חברים בתקשורת.

קשה לשים הרבה שערים ועוד גולים מרחוק כמו שמצפים ממנו נגד הבונקרים שרואים נגדינו בליגה

מה זה קשור לשאר הזרים?

צ'יקו היחיד שמסיים חוזה (גם ג'ראדלש אבל כולם יודעים שהוא צריך להישאר).

חוץ מזה, גם אם יחליטו לשחרר את יאניוטיס וניקוליץ' נצטרך להביא שחקנים במקום, כי דניאל לא מתאים לאירופה ומיכה לא מספיק טוב, הוא צריך גיבוי.