Jump to content

צ'יקו אופאדו - משדרג או לא?

Armagedon

Recommended Posts

2 hours ago, המכבייה said:

החישוב הזה של האם הוא זר ששווה קרב על בתים באירופה, לא רלוונטי לנו לתקופה הקרובה כי פייר פליי. אני בעדו.

הפייר פליי ז"ל 

והכשלונות באירופה זאת הסיבה היחידה שאתה מרגיש את הפיירפליי. 
שלב בתים ( אפילו לא באלופות ) זה מה שחסר לקבוצה בשביל להשאיר את טראומת הפיירפליי מאחור  

11 דקות לפני, הצבר said:

הפייר פליי ז"ל 

והכשלונות באירופה זאת הסיבה היחידה שאתה מרגיש את הפיירפליי. 
שלב בתים ( אפילו לא באלופות ) זה מה שחסר לקבוצה בשביל להשאיר את טראומת הפיירפליי מאחור  

אי העפלה, תמיד יכולה לקרות. אין לבסס עליה שום הימור.

משדרג ? ממש לא.

צ'יקו שחקן מאוד חביב וגם אחלה בנאדם, אבל לטס פייס איט, ברמה המקצועית הוא מתאים יותר לנתניה מאשר למכבי. 

לוקה בלא מעט אספקטים של המשחק. 

טכניקה, משחק ראש, סיומת,קריאת משחק,התמקמות ברחבה,דריבל,בעיטה מרחוק. 

כל אלו דברים שכדי להתקדם כקבוצה וכמועדון,מכבי חייבת שיהיו לחלוץ הבכיר שלה, אם לא כולם (כנראה שלא)  אז לפחות חלקם.

בואו לא נשקר לעצמינו, שחקן שעושה רוטציות עם איתי שכטר בן ה33 (עם כל הכבוד לשכטר) הוא לא שחקן שמשדרג אותנו. 

אולי התרגלנו לסיטואציה הזו בגלל הפייר פליי שכבר שכחנו מה זה חלוץ טוב אבל הגיע הזמן שניזכר. 

בקיץ צריך וגם אפשר להפרד יפה ולהביא חלוץ זר איכותי יותר..

3 hours ago, המכבייה said:

אני יכול להגיד את זה על 90 אחוז משחקני ההרכב הראשון והסגל.  לכן אתה מפסיד פעמיים לסודובה. מכבי לא קבוצה ממש גדולה. כשנכיר בזה ונבין איזה עבודה אדירה איביץ עושה כאן, יהיה לנו יותר קל בחיים.

ברור.  זה לא מה שאמרתי.

פשוט לדעתי זו הגזמה להגיד שסיומת טובה יותר מול השער זה מה שמפריד בין צ'יקו והפריימליג.

צריך לשאוף לחלוץ טוב ממנו. כרגע הוא החלוץ הבכיר שלנו, ואין מה לשחרר אותו כדי להביא מישהו טוב יותר, כי יש מצב לנפילה גם. מה שיגרום לזה שנצטרך להחתים אותו כדי שבמקרה הלא טוב החלוץ הבכיר שלנו איתנו, ובמקרה הטוב החלוץ הבכיר שלנו שהוא לא כזה תותח יהיה חלוץ מחליף. נקווה שיסכים לחוזה של שנה עם אופציה או משהו כאילו הוא בן 34 ולא ידרוש פתאום חוזה לשלוש שנים.

אוהב אותו והכל ואם הוא היה ישראלי אז בכיף הייתי נותן לו להישאר, אבל לפי מה שאני חושב זר בארץ (בגלל מגבלת הזרים) חייב להביא את הערך המוסף, משהו שהשחקנים הישראלים לא יכולים לעשות או בעמדה שאין בה ישראלים מספיק טובים, לצערי זה לא המצב.

מעיף:ציקו

מביא:חלוץ נורדי זר אכזר עם שפם

Just now, zeudemort said:

אוהב אותו והכל ואם הוא היה ישראלי אז בכיף הייתי נותן לו להישאר, אבל לפי מה שאני חושב זר בארץ (בגלל מגבלת הזרים) חייב להביא את הערך המוסף, משהו שהשחקנים הישראלים לא יכולים לעשות או בעמדה שאין בה ישראלים מספיק טובים, לצערי זה לא המצב.

מעיף:ציקו

מביא:חלוץ נורדי זר אכזר עם שפם

אתה מבין שיש לך מגבלות ואתה לא יכול להביא שום שחקן? לגבי ערך מוסף, לא יודע אני חושב שמבחינת מהירות ופיזיות הוא בין הטובים בארץ, גם ביכולת מול השער הוא לא נופל מהקולגות שלו.

17 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה מבין שיש לך מגבלות ואתה לא יכול להביא שום שחקן? לגבי ערך מוסף, לא יודע אני חושב שמבחינת מהירות ופיזיות הוא בין הטובים בארץ, גם ביכולת מול השער הוא לא נופל מהקולגות שלו.

מבחינה טכנית הוא נופל ועוד איך נופל, מתבלבל הרבה עם הכדור, דריבל לא טוב ובעיטה לא טובה.

בעונה נורמלית בלי מגבלות פיננסיות אין הצדקה להחזיק בסגל זר ברמה של צ'יקו. 

הסיומת שלו לא מספיק טובה, שזה הדבר הכי חשוב לחלוץ. 

גם יכולת המסירה שלו לא משהו בכלל.

29 דקות לפני, Dbolsa said:

אומר לו תודה ושלום בסיום העונה... יש מגבלת זרים אגרסיבית.

שבו עם סקאוט בשקל יביא לנו בהחתמה חופשית כמה שחקנים בכמה רמות מעל.

אתה משחרר אותו לפני ניקוליץ' ויאניוטיס?

1 hour ago, קובי השועל said:

ביכולת מול השער הוא די חלש.

אתמול החמיץ מצב של אחד על אחד, נגד רעננה החמיץ בשער ריק ובטרנר גם החמיץ מול שטקוס. וזה רק מהזיכרון, אני בטוח שהיו עוד לא מעט.

18 דקות לפני, YoC said:

אתה משחרר אותו לפני ניקוליץ' ויאניוטיס?

במקרה שלו זה יותר פשוט אין חוזה...

אבל גם איתם חייבים איכשהו להגיע להסכם כלשהו

אם יהיה חלוץ טוב שיהיה אפשר להביא, מכבי תביא. הקיץ ניסו להביא את אדריאן דלמאו, חבל שזה לא הצליח.

אני בטוח שבקיץ ינסו שוב להביא שחקן בסדר הגודל הזה, בטח כבר כמה שמות שמסיימים חוזה מסומנים בפנקס. שחקנים מליגה שנייה בספרד\טורקיה\צרפת או מדינות כמו סרביה, פולין, צ'כיה לא מרוויחים יותר מאשר שחקן ממוצע בבית"ר.

אנשים כאן חיים בסרט ובציפיות מוגזמות.

המספרים של צ'יקו טובים. הוא מהיר מאוד ביחס לליגה. פיזי. שומר על כדור טוב. ברוב הזמן הוא גם חכם עם הכדור ובתנועה. 

נכון לא הכי מושלם, יש לו חסרונות כמו לכל שחקן שנביא לכאן. הבאנו חלוץ בפאקינג 3 מליון יורו והיו גם לו לא מעט חסרונות. אז מבלי להשוות בין שניהם (תפקידים שונים) אני רק מדגיש שלהגיד "מביא זר במקומו" זה הכי קל. כי אוצו "זר" אין לו כרגע שם ואין לו מגרעות . הוא בדמיון שלכם. הממה שבמציאות אחוז הפגיעה של מכבי ושל הליגה הישראלית בזרים ברמה גבוהה הוא נמוך. קל וחומר עם מגבלות הםייר פליי.

הסיכוי להנחית כאן חלוץ טוב יותר מצ'יקו הוא נמוך עד לא קיים. בטח כל עוד אנחנו תחת הפייר פליי אבל גם אם יהיה איזה מליון יורו לרכוש חלוץ, לא יודע אם נביא משהו טוב יותר. תוסיפו לזה את העובדה שצ'יקו במקור הוא בכלל שחקן אגף ושיש זרים הרבה פחות מועילים ממנו בסגל כדי להביא למסקנה שלדעתי הוא צריל להישאר.

לא יודע מקצועית

אבל השיר הזה שמכבי שמו אתמול הכול שלו

אני שומע אותו כמו מטומטם כבר 20 פעם מאז

ואפילו לא ידעתי על קיומו

קשה להגיד. נותן מספרים טובים, אבל הרבה פעמים מרגיש שהוא פשוט לא הכי איכותי.

הלוואי שהיה לנו תואם סבוריט/ג'ראלדש לעמדת החלוץ.

צריך לזכור שהשיטה באירופה השתנתה לרעתנו, כך שאם היה קשה מאוד להעפיל למפעל אירופאי, בשנים הבאות יהיה עוד יותר קשה.

לך תשכנע זר ברמה גבוהה לשחק בישראל, שלא מצטיינת באירופה עם מגבלות פייר-פליי.

6 דקות לפני, Armagedon said:

צריך לזכור שהשיטה באירופה השתנתה לרעתנו, כך שאם היה קשה מאוד להעפיל למפעל אירופאי, בשנים הבאות יהיה עוד יותר קשה.

באירופה שיחקנו בעיקר עם שוער והגנה שלא מתואמים בעליל.

יאניוטיס סבוריט זאיר פיבן קנדיל גלזר פרץ מיכה כהן בלקמן ושכטר היה ההרכב בהפסד 2-1 לסודובה.

ההרכב היום שונה בלפחות חמישה-שישה שחקנים ואני מאמין שאם היה את גולסה, ג'רלדש, אצילי, טיבי וצ'יקו אולי כן היינו מצליחים להעפיל.

סך הכל הראנו במקדמות כדורגל סביר והגולים הגיעו מטעויות מזעזעות שנובעות נטו מחוסר תיאום.

העונה הוא אחראי לרבע מהשערים של הקבוצה בליגה וזה שהוא אפילו לא שיחק בכל המשחקים.

נכון שהסיומת שלו לא מהטובות אך הוא מתאים לסגנון משחק של מכבי.

בנוסף השיא עוד לפניו, לתחושתי נצטער מאוד אם הוא לא ימשיך.

Just now, קובי השועל said:

באירופה שיחקנו בעיקר עם שוער והגנה שלא מתואמים בעליל.

יאניוטיס סבוריט זאיר פיבן קנדיל גלזר פרץ מיכה כהן בלקמן ושכטר היה ההרכב בהפסד 2-1 לסודובה.

ההרכב היום שונה בלפחות חמישה-שישה שחקנים ואני מאמין שאם היה את גולסה, ג'רלדש, אצילי, טיבי וצ'יקו אולי כן היינו מצליחים להעפיל.

סך הכל הראנו במקדמות כדורגל סביר והגולים הגיעו מטעויות מזעזעות שנובעות נטו מחוסר תיאום.

קודם כל, צריך לבדוק כמה ניקוד איבדנו באירופה (או איך שלא עובדת השיטה כרגע) כדי שנדע איזה יריבות נקבל בהגרלות.

מסכים שההרכב בתחילת עונה לעומת היום זה שמיים וארץ ועדיין השיטה קשה ויש המון קבוצות שהן מוקשים.

גם את אלטאך האוסטרית עברנו בשיניים ועם הרבה מזל.