Jump to content

צ'יקו אופאדו - משדרג או לא?

Armagedon

Recommended Posts

שמתי לב שהדעה עליו בפורום מאוד חצויה.

מבחינה מספרית הוא נותן תפוקה עם 8 שערים עד כה העונה, אבל חלק בפורום טוענים שצריך להחליף אותו.

מישהו זוכר שבכלל הגיע מהליגה הטורקית השניה?

אם הייתה מגבלת זרים יותר רחבה כמו 7-8 זרים, אז בכיף היה אפשר להשאיר אותו כי בתור חלוץ שני הוא אחלה ולא מתלונן גם כשיושב על הספסל.

אבל עם המגבלה כעת הוא לא מספיק טוב ובמיוחד למוקדמות לאירופה כחלוץ ראשון.

1 דקה לפני, MTA For Ever said:

לליגת הפח זבל הוא מספיק.

להתמודד על כרטיס לשלב בתים כלשהו - חד משמעית לא. זר שישי במקסימום.

החישוב הזה של האם הוא זר ששווה קרב על בתים באירופה, לא רלוונטי לנו לתקופה הקרובה כי פייר פליי. אני בעדו.

זר שישי קלאסי אחלה שחקן לסגל בעמדה שיש בה מחסור של ישראלים, משאיר ללא ספק. 

הבעיה לא קשורה אליו אלא לכך שיש לנו קבוע זר פצוע ועוד זר אחד שלא מספיק טוב אז הוא בעצם הופך להיות "זר רביעי" נניח במקום שישי ולכן הגיוני שאוהדים רוצים זר "משדרג" בסטטוס הזה.

נתון חשוב לפני שאתם מתחילים לטנף ולזיין את המוח - 

צ'יקו - 8 שערים ו3 בישולים ב1191 דקות. מעורב בשער כל 108.3 דקות.

המטרונום האדיר הראשון בדורו מוביל הקטר הירוק מיסטר ניקיטה רוקאביצה - 16 שערים ו4 בישולים ב2132 דקות. מעורב בשער כל 106.6 דקות.

4 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

המטרונום האדיר הראשון בדורו מוביל הקטר הירוק מיסטר ניקיטה רוקאביצה - 16 שערים ו4 בישולים ב2132 דקות. מעורב בשער כל 106.6 דקות.

חחחח אהבתי את הפתיח לראשון לשמו רוקאביצה 

לא נביא טוב ממנו(בסבירות גבוהה) ויש לו את הבונוס של התאקלמות למדינה, למאמן ולשיטה. אני גם לא רואה ישראלים שעדיפים עליו וריאלים עבורנו. ברור שמשאיר.

לא חושב שבכלל עמדת החלוץ זאת הבעיה כרגע.

יש לך אמצע לא מספיק חזק, אין לך שחקן שיהיה האקס פאקטור. 

כרגע כל אחד מחשקני האגף הוא האקס פאקטור שלך, זה לא יספיק כל הזמן.

מה שכן, אני מתבאס שמכבי צריכה לבצע חילוף בעמדת החלוץ, זה ובלם זה העמדות הכביכול יותר סטטיות שחילוף בעמדות האלו לא כזה קריטי כמו שאר העמדות.

קשה לאוהד הממוצע להבין את התרומה של ציקו זה גם מה שגורם לאנשים לחשוב ששכטר עדיף עליו למרות שציקו 2 רמות מעליו פשוט תסתכלו על תוצאות של משחקים שבהם שכטר פתח ועל תוצאות של משחקים ושציקו פתח אם יחזור לפורמה של תחילת העונה של עד הפציעה הוא גם מעבר למספיק לדעתי לאירופה, הדבר היחיד שנצטרך זה סקורר באגף שמאל (לא מחשיב את יוני כסקוורר בעמדה הזאת היא לא במקום שלו).

בכל מקרה כן ברגע שיגמר הפיירפלי להנחית ישר חלוץ שיעשה ההבדל אבל עד אז אני יותר מאשמח להישאר עם ציקו

אנחנו חייבים חלוץ. 

צ'יקו מחמיץ ללא הפסקה ולא יודע לעשות גולים מכלום. 

מה שכן הייתי מתחיל לחפש חלוץ חופשי כבר עכשיו. במידה ויש משהו מעניין, אז אין מה להאריך לו חוזה. במידה ואין יותר מדי אופציות אז צריך להאריך לו.

4 דקות לפני, hen34 said:

לא נביא טוב ממנו 

אם הוא היה יותר מרוכז מול השער הוא היה בליגה אנגלית ולא פה

איזה הגזמה. הוא לוקה בחסר בכל כך הרבה אספקטים, ממש לא רק בסיומת. הטיפול בכדור, מסירות וכמובן כמו שאמרת החדות מול השער. 

הוא רחוק מאוד מהליגה האנגלית.

21 דקות לפני, zion8 said:

איזה הגזמה. הוא לוקה בחסר בכל כך הרבה אספקטים, ממש לא רק בסיומת. הטיפול בכדור, מסירות וכמובן כמו שאמרת החדות מול השער. 

הוא רחוק מאוד מהליגה האנגלית.

אני יכול להגיד את זה על 90 אחוז משחקני ההרכב הראשון והסגל.  לכן אתה מפסיד פעמיים לסודובה. מכבי לא קבוצה ממש גדולה. כשנכיר בזה ונבין איזה עבודה אדירה איביץ עושה כאן, יהיה לנו יותר קל בחיים.

32 דקות לפני, hen34 said:

לא נביא טוב ממנו 

אם הוא היה יותר מרוכז מול השער הוא היה בליגה אנגלית ולא פה

חחחח איזו הגזמה. ליגה אנגלית אתה אומר ..

תראה אם סיטי יצטרכו עכשיו כשהפייר פליי נחת עליהם אולי אפשר לגרד עליו איזה מיליארד ארבע מאות אלף.

אחלה צ׳יקו, שחקן לא רע בכלל לליגת הפח אשפה . אין לי מושג מה יהיה שנה הבאה , דבר אחד ברור  לי רק רכש משמעותי יחזיק כאן את איביץ׳ עונה נוספת . וגם בסטטוס הנוכחי - הוא עדיין זר שישי טוב אך נדרש חלוץ הרבה יותר טוב ממנו וכן גם כנף שמאל .

8 דקות לפני, המכבייה said:

אני יכול להגיד את זה על 90 אחוז משחקני ההרכב הראשון והסגל.  לכן אתה מפסיד פעמיים לסודובה. מכבי לא קבוצה ממש גדולה. כשנכיר בזה ונבין איזה עבודה אדירה איביץ עושה כאן, יהיה לנו יותר קל בחיים.

אבל יואב, יש הבדל בין להיות שחקן סגל טוב שמספק מספרים לא רעים לבין קבוצה שמתיימרת להתמודד על שלב בתים. בטח ובטח לא מדובר בשחקן שעם קצת ריכוז היה קורע רשתות בליגה הכי טובה בעולם. אף אחד לא מקל ראש בעבודה של איביץ׳ ובחיבור הנפלא שנרקם בין הזרים הנוכחים לקבוצה , טעון שיפור דחוף בכל בקשור לזרים (יש כרגע 3 ששווים הרכב גם בעונה הבאה ושלושתם מחזיקים את הקו ההגנתי שלך) כדי ששוב לא תתבזה מול סודובה ושות׳ צריך 2-3 זרים חזקים. צ׳יקו כזר שישי בצירוף 2 זרים נוספים לצד סאבו-ז׳איר-ג׳ראלדש זה תרחיש נדיר אך מתבקש כאשר יסתיימו המגבלות. אם השאלה היא האם לשחרר את צ׳יקו כדי לחפש ״מציאה״ ושוב להביא שחקן בחינם התשובה היא חד משמעית לא.

צ'יקו שחקן מצויין. יודע לעצור כדור, גב לשער, מהיר מאוד ויודע לשחק גם על הקו. סיומת טובה. חזק ופיזי. יש לו מספרים טובים. וגם בחור על הכיפאק.

לא מושלם ולא סופר על, אבל אני חושב שהבעיה היא בציפיות המוגזמות ולא בצ'יקו. זה לא שאם נביא שחקן במקומו נקבל גריזמן. 

18 דקות לפני, MTA For Ever said:

אבל יואב, יש הבדל בין להיות שחקן סגל טוב שמספק מספרים לא רעים לבין קבוצה שמתיימרת להתמודד על שלב בתים. בטח ובטח לא מדובר בשחקן שעם קצת ריכוז היה קורע רשתות בליגה הכי טובה בעולם. אף אחד לא מקל ראש בעבודה של איביץ׳ ובחיבור הנפלא שנרקם בין הזרים הנוכחים לקבוצה , טעון שיפור דחוף בכל בקשור לזרים (יש כרגע 3 ששווים הרכב גם בעונה הבאה ושלושתם מחזיקים את הקו ההגנתי שלך) כדי ששוב לא תתבזה מול סודובה ושות׳ צריך 2-3 זרים חזקים. צ׳יקו כזר שישי בצירוף 2 זרים נוספים לצד סאבו-ז׳איר-ג׳ראלדש זה תרחיש נדיר אך מתבקש כאשר יסתיימו המגבלות. אם השאלה היא האם לשחרר את צ׳יקו כדי לחפש ״מציאה״ ושוב להביא שחקן בחינם התשובה היא חד משמעית לא.

גם אם יהיה לך איזה מליון וקצת להשקיע על חלוץ (ואין לך כנראה בקיץ הקרוב אבל נניח וכן) עדין אני לא חושב שאתה תמצא משהו הרבה יותר טוב ממנו. ויש גם את העניין של ההתאקלמות וההשתלבות וכו'

18 דקות לפני, MTA For Ever said:

אז אנחנו מסכימים עקרונית. צ'יקו הוא לא וורלד ביטר, גם אחרים לא. בהינתן המגבלות, אני חושב שהוא ווליו פור מאני עבורנו.

6 דקות לפני, snufkin said:

צ'יקו שחקן מצויין. יודע לעצור כדור, גב לשער, מהיר מאוד ויודע לשחק גם על הקו. סיומת טובה. חזק ופיזי. יש לו מספרים טובים. וגם בחור על הכיפאק.

לא מושלם ולא סופר על, אבל אני חושב שהבעיה היא בציפיות המוגזמות ולא בצ'יקו. זה לא שאם נביא שחקן במקומו נקבל גריזמן. 

מבלי להיכנס לשאלת אם הוא צריך להישאר או לא (בעיני זו רק פונקצייה של תקציב ופייר פליי), טכניקת עצירת הכדור שלו היא לא טובה, וזה בולט במיוחד כשהוא עם הגב לשער, המהירות שלו לא באה לידי ביטוי ברגע שהוא צריך לכדרר מסיבות דומות, והוא מוסר בינוני.

1 hour ago, סזאר מנדיונדו said:

מישהו יכול להביא נתונים של שכטר?