Jump to content

רק תביאו תדרבי !!

T.L MTA

Recommended Posts

4 דקות לפני, matis said:

אני לא מעורה בפוליטיקה הפנימית של הקהלים שם, אבל בפועל היה שם בדרבי אחרון את הופע אורות המשוקץ 

מעניין אם בפורום של אוהדי מילאן מזהירים שהם בדרך להיות "ארמני מילאנו" 

הם כבר מזמן ארמני מילאנו

זה יפה שבשנות ה80 היה שם אולטראס חזק ומשפיע, היום אולטראס באיטליה (אולי חוץ מנאפולי, הרומאיות וליגות נמוכות) הוא להקת מעודדות לכל דבר. בלי שיניים ובלי כלום.

1 דקה לפני, matis said:

אני לא מעורה בפוליטיקה הפנימית של הקהלים שם, אבל בפועל היה שם בדרבי אחרון את הופע אורות המשוקץ 

מעניין אם בפורום של אוהדי מילאן מזהירים שהם בדרך להיות "ארמני מילאנו" 

אז בוא אני יעזור לך... אוהדי מילאן החליטו לעשות את זה בעצמם בדרבי חוץ (אינטר אירחו) בלי מנחה נרקיסיסט שמכוון אותם בחרוזים מביכים.

ברגע שכיבו את האורות הם יצרו את הכיתוב ״אינטר חרא״.

כמובן שזה היה בהפתעה בלי שזה פורסם בכל חור ברשת לפני.

מבין את ההבדל?

לא הצלחתי להבין את המופע אורות הזה, גם בסרטון הדגמה שמכבי פרסמו, זה סה"כ הפלאש של הטלפונים שנדלקים... לא הבנתי מה מיוחד בזה?

באיצטדיון של יובנטוס עשו עם האורות של האיצטדיון בעיקר זה סיפור אחר... 

אם הפלאשים לא מרכיבים איזה MACCABI או משהו כזה אז מרגיש לי סתם.. נחכה ונראה.

3 דקות לפני, liron1006 said:

לא הצלחתי להבין את המופע אורות הזה, גם בסרטון הדגמה שמכבי פרסמו, זה סה"כ הפלאש של הטלפונים שנדלקים... לא הבנתי מה מיוחד בזה?

באיצטדיון של יובנטוס עשו עם האורות של האיצטדיון בעיקר זה סיפור אחר... 

אם הפלאשים לא מרכיבים איזה MACCABI או משהו כזה אז מרגיש לי סתם.. נחכה ונראה.

אני מניח שזה יהבהב בצהוב כחול,

להרכיב מילה? זה בלתי אפשרי כי בניגוד למשחק באיטליה ששם האוהדים הסתדרו מראש ותכננו את המילה וכל אחד איפה ישב, פה פשוט אומרים לך תפעיל את האפליקציה וזהו בלי קשר לאיפה אתה יושב.

זה לא אפשרי למשל בשער 8 שאין שם מקומות מסומנים (שנגיד כל מקום ישיבה היה מחובר לטלפון של האוהד ואז כל אחד היה מקבל את הצבע שלו לאפליקציה ואז הייתה מורכבת מילה לפי המקום ישיבה שלו).

בניגוד לפלקטים שזה פשוט מונח לך מסודר כבר ואתה רק מרים את זה.

9 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

להרכיב מילה? זה בלתי אפשרי כי בניגוד למשחק באיטליה ששם האוהדים הסתדרו מראש ותכננו את המילה וכל אחד איפה ישב, פה פשוט אומרים לך תפעיל את האפליקציה וזהו בלי קשר לאיפה אתה יושב.

זה לא אפשרי למשל בשער 8 שאין שם מקומות מסומנים (שנגיד כל מקום ישיבה היה מחובר לטלפון של האוהד ואז כל אחד היה מקבל את הצבע שלו לאפליקציה ואז הייתה מורכבת מילה לפי המקום ישיבה שלו).

אתה פותר את זה די בקלות, פשוט שאתה נכנס להפעיל את האפליקציה אתה מכניס כיסא , שורה, ויציע, וזה נותן לך לבד את הצבע שאתה צריך להציג. 

11 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

כנראה שלא ירכיבו מילים, אבל כן יהיה אפשר להרכיב צורות. לפי האפליקציה שמפעילה, היא יודעת לזהות מיקום לפי הסאונד (ולכן צריך לתת הרשאה למיקרופון)

47 דקות לפני, Shlomix said:

כנראה שלא ירכיבו מילים, אבל כן יהיה אפשר להרכיב צורות. לפי האפליקציה שמפעילה, היא יודעת לזהות מיקום לפי הסאונד (ולכן צריך לתת הרשאה למיקרופון)

אפשר לזהות מיקום לפי סאונד?

59 דקות לפני, nirnir20 said:

אתה פותר את זה די בקלות, פשוט שאתה נכנס להפעיל את האפליקציה אתה מכניס כיסא , שורה, ויציע, וזה נותן לך לבד את הצבע שאתה צריך להציג. 

פיתרון יפה, רק השאלה אם צריך חיבור לאינטרנט לזה וזה דבר שאין בבלומפילד במשחקים

10 דקות לפני, איתי-מכביסט said:

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אני לא חושב שלפלאש של הפלאפון יש יכולת להאיר בצבע כלשהו

הרעיון הוא לא הפלאש של הטלפון, הרעיון הוא שכל המסך הקדמי יצבע בצבע כלשהו.

זאת טכנולוגיה שמבוססת על סאונד (בגלל זה היא ביקשה אישור גישה למיקרופון), לא צריך תקשורת כלשהי לא וייפיי או בלוטות' או GSM. כשנכנסים לזה זה יפעיל את הפלאפון רק עוד לא סגור אם את הפלאש או את המסך עצמו (בהוראות של מכבי ביקשו לכוון את המצלמה קדימה אז כנראה את הפלאש).

10 דקות לפני, Dan eran said:

אפשר לזהות מיקום לפי סאונד?

אפשרי, אבל תזכור שמדובר על מיקום יחסי לרמקול שמשדר את הסאונד, לא מיקום אבסולוטי.

בכל אופן, לא יודע מה בדיוק מה מתכננים לשני. יכול להיות שזה יהיה משהו עם אורות מהבהבים בקצב ויכול להיות שירכיבו צורות מורכבות.

29 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מבאס לקרוא את הסיפור עם ברומר. לא מכבד.

מבאס מאוד שהוא החליט לעשות שיימינג בפייסבוק ובתקשורת במקום לפתור את העניינים מול מכבי. 

בספורט 5 כתבו שכל 5,000 (?!) הכרטיסים שהוקצו להפועל נמכרו ואני שואל איך בדיוק הם קיבלו כמות כזאת של כרטיסים? או שמדובר בטעות בכתבה?

1 דקה לפני, איתי-מכביסט said:

בספורט 5 כתבו שכל 5,000 (?!) הכרטיסים שהוקצו להפועל נמכרו ואני שואל איך בדיוק הם קיבלו כמות כזאת של כרטיסים? או שמדובר בטעות בכתבה?

קיבלו קצת יותר מ4 אלף, אז כדי ליצור התלהבות ניפחו את זה ל5.

1 hour ago, איתי-מכביסט said:

4850 כסאות יש שם.

אז עיגלו בעוד 150, לא מפתיע.

הבעיה במופע אורות זה לא בתוכן, זה בזה שזה בא מצד ההנהלה ולא הארגון

אני סומך על הארגון שיעשו תפאורה מספיק טובה בלי עזרתם של ההנהלה. וגם, לא שהם חייבים לי משהו.

לא כל מי שמתעצבן על זה הוא מושפע וחושב שהוא בסרביה.