Jump to content

רשמים מהניצחון על קריית שמונה בבלומפילד | 3-0, 3 נקודות, שבוע הבא דרבי!

Sawyer

Recommended Posts

צריך להקטין את הליגה ולחזור לשיטה של 3 סיבובים. יש כמה קבוצות בליגה שאם אתה מחבר ביחד את כמות האוהדים שלהן אתה לא מגיע למספר תלת ספרתי

2 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אני קצת נמנע מלפתח דיון על זה, אבל בקצרה: זה לא סותר. בעיני הדברים שלובים זה בזה. הדרך להצלחה מקומיות עקבית, שפרושה תארים, עוברת במבט, תכנון וחשיבה על מטרות מעבר. בהשאלה, מכבי סל הפכה למה שהיא היום בזירה המקומית בעיקר כי היה שם מי שהבין שהתעקשות על הזירה הארופית תוביל את המועדון לשליטה מקומית (זו השוואה גסה, אבל בשביל הוקטור הכללי).

אני מסכים עם זה עקרונית. אבל אין לנו מאמן חתום עדיין לעונה הבאה, וגם לא מנכל. ויש פיירפליי מעיק. 

אנחנו משתמשים במשאבים הקיימים. קשה לנו לתכנן לעומק. הלוואי וזה ישתנה. 

16 דקות לפני, קמאנן said:

אין בעיה עם זה, אבל זה קצת מבאס לראות שאנחנו לא סחורה לאירופה.

לא חושב שאנחנו רחוקים יותר מחלוץ מפלצ ושחקן כנף שמאל בשביל להיות סחורה לאירופה אני אפילו אגיד שאני במצב ממש טוב לפי דעתי 

גם ההגנה וגם הקישור (בהיעדר דור מיכה) ברמה טוב מאוד הייתי אומר

4 דקות לפני, חבסוס said:

אני גם מדבר על אחוזי ההצלחה בבית, שבאופן מפתיע ירודים ממשחקי החוץ (תתקנו אותי אם אני טועה), מחצית ראשונה הייתה מאוד עצבנית ומתוחה מבחינתנו האוהדים והרגשתי שזה השפיע על השחקנים בשיקול הדעת.

המספרים בבלומפילד קצת מתעתעים.

היו שני משחקים שהיינו שווים נצחון והכדור סירב להכנס/השופט רצח אותנו. (חדרה ונתניה).

מצד שני, לא מפתיע שהשחקנים קצת "משועממים" כשהאיצטדיון העצום הזה לא מלא.

4 דקות לפני, Bloper said:

לא חושב שאנחנו רחוקים יותר מחלוץ מפלצ ושחקן כנף שמאל בשביל להיות סחורה לאירופה אני אפילו אגיד שאני במצב ממש טוב לפי דעתי 

גם ההגנה וגם הקישור (בהיעדר דור מיכה) ברמה טוב מאוד הייתי אומר

אני מחכה לחלוץ מפלץ כבר יותר משנה וחצי.

ניצחון חשוב כמובן, אבל היכולת היא פחות או יותר כמו נגד הפועל חיפה ורעננה, אין שינוי ניכר וזה מדאיג. גם הבלמים בירידה, טוב שהיום זה נגמר בשער נקי.

נכון, זה היה יכול להיות 0:5, אבל אם לא החופשית משום מקום זה בקלות הולך ל-0:0 נוסף.

במשחקים שזה לא ב״ש, בית״ר או חיפה בחוץ אין לנו מה לחפש עם גלזר, גולסה וריקן יחד. מיכה חייב לפתוח בדרבי.

שאפו לקהל, היה טוב לראות את הבוז שקיבל השוער המסריח שלהם מהשנייה הראשונה.

המחזור הקרוב יהיה מפתח גדול, אחת מאיתנו (חיפה או אנחנו) תאבד נקודות, נקווה ל-8 הפרש.

1 דקה לפני, קמאנן said:

אני מחכה לחלוץ מפלץ כבר יותר משנה וחצי.

תיהיה בטוח שינחות לך אחד כזה אפילו יותר ממה שאתה מצפה ברגע שיגמר לך הפיירפלי

קריית שמונה שיחקו היום חכם ואמיץ, לחצו גבוה מאוד בשביל האפשרות לעקוץ והידיעה שאנחנו מתקשים לצאת נגד לחץ גבוה והתכווצו מהר כששברנו להם את קו ההגנה.

הפציעות העייפות והשבירה בסוף לא באו סתם, הם דחקו את עצמם מעבר לקצה ה

בהימור הזה ושילמו בדקות ההכרעה, כדורגל. אפשר להסתכל על זה גם ככה, לא תמיד "לא חוכמה מול קבוצה אחרי 3 חילופים כפויים"

3 דקות לפני, Sawyerdroid said:

קריית שמונה שיחקו היום חכם ואמיץ, לחצו גבוה מאוד בשביל האפשרות לעקוץ והידיעה שאנחנו מתקשים לצאת נגד לחץ גבוה והתכווצו מהר כששברנו להם את קו ההגנה.

הפציעות העייפות והשבירה בסוף לא באו סתם, הם דחקו את עצמם מעבר לקצה ה

בהימור הזה ושילמו בדקות ההכרעה, כדורגל. אפשר להסתכל על זה גם ככה, לא תמיד "לא חוכמה מול קבוצה אחרי 3 חילופים כפויים"

אמרתי לך ייגמר 3 או 4 אפס :)

ועם כל מה שאמרת על הפציעות העייפות והשבירה (מסכים שנפלו מהרגליים בסוף) אם לא הגול הראשון בנייח אני לא יודע אם אנחנו מנצחים פה. זה עבד להם מעולה עד הגול. 

24 דקות לפני, מנש שער 11 said:

אמרתי לך ייגמר 3 או 4 אפס :)

ועם כל מה שאמרת על הפציעות העייפות והשבירה (מסכים שנפלו מהרגליים בסוף) אם לא הגול הראשון בנייח אני לא יודע אם אנחנו מנצחים פה. זה עבד להם מעולה עד הגול. 

אם לא הכול הראשון, מהמר שעוד 4-5 מצבים טובים כשאנחנו יושבים עליהם עד הסיום. ברור שזה יכל לא להכנס, ברור שיכלה חלילה להיות חארטה בצד השני, בסוף זה נכנס וזה מה שחשוב.

שבוע הבא דרבי. 

24 דקות לפני, turgi said:

אצילי מעורב בשער כל 86 דקות.

יונתן כהן מעורב בשער כל 101 דקות.

צ'יקו כל 108 דקות.

אצילי בכלל שחקן פסיכי, יכול לעשות פעולות כל כך אדישות ושקופות כשאחרי כמה דקות הוא משתיק הרבה קשקשנים עם איזה מבצע טוב.

אוהדים יהיו אוהדים.

הציפיות די הזויות לפעמים, מצפים שכל אחד על אחד יעבור וכל בעיטה תלך לחיבורים.

נגיד והיה פאול של טיבי (ולא היה כי יש כאלה 20 כל קרן) אז 3 דקות אחרי בתוספת הזמן שכטר חוטף ויוצא למתפרצת, נדחף ממש בצורה דומה ואפילו יותר על ה-18 מטר והשופט האפס לא שורק עבירה.

היה תענוג לראות את שכטר יושב לשופט על הראש, איזה מחויבות. 

Just now, itan17 said:

נגיד והיה פאול של טיבי (ולא היה כי יש כאלה 20 כל קרן) אז 3 דקות אחרי בתוספת הזמן שכטר חוטף ויוצא למתפרצת, נדחף ממש בצורה דומה ואפילו יותר על ה-18 מטר והשופט האפס לא שורק עבירה.

היה תענוג לראות את שכטר יושב לשופט על הראש, איזה מחויבות. 

אין מה להשוות בין טיבי מניח ידיים על שחקן שמחליק לבין הניסיון חיסול על שכטר, שיפוט נורא. 

לא ברור לי מה קרה בין עונה שעברה להעונה שגרם לאיביץ לעבור מרוטציה רחבה לאפס רוטציה.

זה נחמד השער של יוני, אבל הוא פשוט לא מצדיק את כל הקרדיט שניתן לו.

אנחנו נצטרך בפלייאוף את כל השחקנים שלנו רעננים ובכושר, וזה פשוט לא יקרה בדרך הזאת. בלקמן ופרץ לא שיחקו קרוב לחצי שנה. משחק כמו אתמול היה משחק קלאסי לנסות להחזיר לעניינים את בלקמן או חוזז, ואלמוג צריך לקבל דקות בלי קשר.

באופן כללי, חוסר הרוטציה תורם מאוד להתקפה השבלונית. גם החילופים הקבועים כבר לא ממש עוזרים.

29 דקות לפני, duss21 said:

לא ברור לי מה קרה בין עונה שעברה להעונה שגרם לאיביץ לעבור מרוטציה רחבה לאפס רוטציה.

זה נחמד השער של יוני, אבל הוא פשוט לא מצדיק את כל הקרדיט שניתן לו.

אנחנו נצטרך בפלייאוף את כל השחקנים שלנו רעננים ובכושר, וזה פשוט לא יקרה בדרך הזאת. בלקמן ופרץ לא שיחקו קרוב לחצי שנה. משחק כמו אתמול היה משחק קלאסי לנסות להחזיר לעניינים את בלקמן או חוזז, ואלמוג צריך לקבל דקות בלי קשר.

באופן כללי, חוסר הרוטציה תורם מאוד להתקפה השבלונית. גם החילופים הקבועים כבר לא ממש עוזרים.

כי העונה כל איבוד נקודות יכול לקבוע את האליפות. אי אפשר לקחת הימורים.

בתחילת העונה הייתה רוטציה עד הגביע ואכלנו אותה בגלל זה. יש מפעל אחד ומי שטוב ישחק.

אגב, לא אהבתי את זה שאיביץ' צריך לדבר על הקהל. אנחנו אמורים לעזור לשחקנים לא להפריע להם עוד יותר.

אה ואהבתי את התגובה שלו עם גולדהאר ובלי קשר גם את התגובה שלו עם הצהוב. מלך.

יש בעיה גדולה עם הקהל הרחב אם שני שחקנים מתוך 3 שכובשים משתיקים את הקהל/שמים ידיים על האוזניים. 

וזה עוד בכלל לפני שמדברים על הבוז לבלקמן

3 דקות לפני, Rodrigoal_Goaldberg said:

יש בעיה גדולה עם הקהל הרחב אם שני שחקנים מתוך 3 שכובשים משתיקים את הקהל/שמים ידיים על האוזניים. 

וזה עוד בכלל לפני שמדברים על הבוז לבלקמן

אופואדו תמיד חוגג ככה אין קשר לקהל.

20 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כי העונה כל איבוד נקודות יכול לקבוע את האליפות. אי אפשר לקחת הימורים.

בתחילת העונה הייתה רוטציה עד הגביע ואכלנו אותה בגלל זה. יש מפעל אחד ומי שטוב ישחק.

דווקא חוסר הרוטציה מוביל לאיבוד נקודות. בתחילת העונה איבדנו פחות משמאבדים עכשיו.

אני לא אכנס שוב לדיון על הגביע, אבל ברור שהיה שם משהו קיצוני. אני לא מצפה לזה כל משחק.

14 דקות לפני, דקסטר said:

אופואדו תמיד חוגג ככה אין קשר לקהל.

על מה אתה מדבר, הוא כמעט תמיד עושה את הריקוד הזה שלו. וגם אם היית צודק, הוא אפילו לא הוציא חיוך וראו שהוא לא חוגג במופגן. לא תצליח לשכנע אותי שזו הייתה חגיגה רגילה.