Jump to content

רשמים מהניצחון על קריית שמונה בבלומפילד | 3-0, 3 נקודות, שבוע הבא דרבי!

Sawyer

Recommended Posts

30 דקות לפני, אקיטה said:

מגיב לנושא טיפה בדיליי..אבל בושה וחרפה השירים אחרי גולים.

פשוט בושה, לא יכול לשמוע את זה יותר, לא יכול לשמוע את המגלומן המזדיין בתחת הזה שחושב שהוא המופע, באמת שימות וישחרר אותנו כבר מהעול הזה שלו.

מחרבים את העידוד, מחרבים את השמחה של הגול, לא זוכר מתי בפעם האחרונה חגגתי גול בצורה נורמלית בבלומפילד ולא רתחתי מעצבים על הקוקסינל שחושב שהוא מופע בידור בקלאב הוטל אילת.

צר לי, מכבד מפה עד מחר, אבל מוגזם לגמרי, מקווה מאוד לשירה נגד סידי בפעמים הבאות, די.

צודק בכל מילה

יותר מפריע לי שעושים טקס כל משחק בית, שהשחקנים יוצאים מהמנהרה הדבר הכי חשוב זה לעודד את השחקנים. שיעשו מדי פעם טקס לשחקן עבר או חס וחלילה אם מישהו מת אבל לא צריך כל שבועיים טקס סיכום לפעילות החברתית של מכבי 

אני חושב שפורסם שהוא מחכה לסוף העונה כדי לשבת ולסגור איתנו חוזה ועכשיו הוא רוצה להתרכז בעונה.

בכל מקרה, אני לא חושב שהוא יעבור לב"ש, כי אנחנו כמה רמות מעליהם, כי הם מתייחסים לפצועים כמו כלבים וכי טוב לו כאן.

לא חושב שקבוצה מחו"ל תיגע בו עם הגיליון הרפואי שלו ואני לא חושב שהוא יעבור לקבוצה אחרת בארץ.

מה שכן, השכר שיוצע לו בחוזה החדש יושפע מהכשירות והבריאות שלו עד סוף העונה. אם ישרוד עד לסיום יקבל חוזה שמן כמו שאר הבכירים ואם חס וחלילה יפצע אז ישאר בחוזה יחסית נמוך למעמדו.

11 דקות לפני, תמיר8 said:

לא חושב שקבוצה מחו"ל תיגע בו עם הגיליון הרפואי שלו ואני לא חושב שהוא יעבור לקבוצה אחרת בארץ.

מה שכן, השכר שיוצע לו בחוזה החדש יושפע מהכשירות והבריאות שלו עד סוף העונה. אם ישרוד עד לסיום יקבל חוזה שמן כמו שאר הבכירים ואם חס וחלילה יפצע אז ישאר בחוזה יחסית נמוך למעמדו.

גולסה כשיר זה הישראלי היחיד בליגה ששווה היום חצי מיליון יורו לעונה.

3 דקות לפני, YoniC said:

גולסה כשיר זה לא שחקן לליגה הישראלית

הבעיה איתו זה באמת נושא הכשירות קשה לתת חוזה גדול לשחקן שכל שנה נפצע לכמה חודשיים זה הימור לא קטן.

2 hours ago, Itai15 said:

השירים האלה אחרי גולים הם הורסי פיקים סדרתיים

הם הורסי פיקים כי הם מנוגנים בעוצמות משוגעות

אם זה יהיה עוצמות חלשות ומעודנות אז אני בעד

בצפייה חוזרת:

איביץ' מגיב טוב הפעם למשחק עם חילופים די מוקדמים, מיכה וצ'יקו נכנסו עד דקה 60 במקומם של ריקן ושכטר שפשוט לא עשו שום דבר על המגרש.

כהן במשחק טוב יחסית, לעומתו אצילי עם קבלת החלטות נוראית, פעולה התקפית אחת טובה כל המחצית הראשונה. נוראי. 

המגנים לא תמכו מספיק בפעולות איכותיות בהתקפה, הקסם של סבוריט חסר.

דניאל, טיבי ואמאדור במשחק מעולה הגנתית.

גלזר וגולסה עם 2 פאולים של צהוב במחצית הראשונה ומזל שהשופט ריחם עליהם בשלב מוקדם, חוץ מזה גלזר גירזן כמו שצריך וגולסה דאג לדחוף קדימה בצורה טובה.

השיפוט משער 11 היה נראה מכור, אני הולך לחטוף על זה אבל הוא היה באמת סביר. רואים שטיבי נוגח על שחקן שנופל- בודקים בואר ורואים אותו דוחף עם 2 ידיים קדימה, מה אני אגיד לכם.. קשה לאשר שער כזה. אחרי זה היו טענות לפנדל בגלל נגיעת יד של ק"ש ברחבה והשחקנים פשוט השתוללו ושכטר עוד רצה שיוציאו כדור לחוץ כדי שיבדקו במערכת, וואלה לא היה כלום. השחקנים מאבדים את הראש בקלות וזה רע לנו.

בזבוזי זמן- השופט היה חייב להעיר לשוער שלהם, זה היה מסריח. לגבי הנפילות, שכר נפל במחצית הראשונה פעמיים על הדשא וקיבל טיפול רפואי. בסוף הוא באמת נפצע והוחלף ובואו נגיד שקשה לכעוס עליו. כנ"ל יואל אבוחצירא ועאבד במחצית השנייה. אני לוקח מהמשחק הזה מסקנה שהמועדון- קהל, שחקנים וצוות מקצועי חייבים להירגע לכל העניין של בזבוזי הזמן והשיפוט. זה סתם מוציא אותנו מריכוז. חייבים להיות סבלניים ולהבין את המצב, לדחוף חזק ולהתרכז במשחק עצמו. לא כל הזמן דופקים אותנו כמו שאנחנו חושבים. צריכים להסתכל על עצמנו עם כדורגל של קבלת החלטות נכונה, קצב מהיר. כל השאר זה חרטות 

13 דקות לפני, Dan eran said:

הם הורסי פיקים כי הם מנוגנים בעוצמות משוגעות

אם זה יהיה עוצמות חלשות ומעודנות אז אני בעד

במשחק כדורגל רוב המשחק אין גולים וכשמגיע הרגע לו כל האוהדים חיכו אני חושב שמיותר להפר את האותנטיות שבשמחה עם שיר מוקלט.