Jump to content

רשמים מהניצחון על קריית שמונה בבלומפילד | 3-0, 3 נקודות, שבוע הבא דרבי!

Sawyer

Recommended Posts

10 דקות לפני, turgi said:

אני חושב שברסקי לא משחק הרבה כי כשהוא כן שיחק העונה הוא די הסריח.

במצב הקישור שלנו יש מקום לעוד אחד. גולסה וגלזר לא ימשיכו לרוץ לעד וזה בהנחה שגולסה בכלל מאריך חוזה.

לגמרי. 

19 דקות לפני, turgi said:

אני חושב שברסקי לא משחק הרבה כי כשהוא כן שיחק העונה הוא די הסריח.

במצב הקישור שלנו יש מקום לעוד אחד. גולסה וגלזר לא ימשיכו לרוץ לעד וזה בהנחה שגולסה בכלל מאריך חוזה.

למה שלא יאריך חוזה? מכבי כמו מכבי דאגה לו פציעה אחרי פציעה בכפפות משי ולא צריך לציין שהוא נמצא במועדון הכי גדול פה, עם תפקיד גדול על המגרש. 

קארצב אתמול ממש לא הרשים אותי.

3 דקות לפני, חבסוס said:

למה שלא יאריך חוזה? מכבי כמו מכבי דאגה לו פציעה אחרי פציעה בכפפות משי ולא צריך לציין שהוא נמצא במועדון הכי גדול פה, עם תפקיד גדול על המגרש. 

קארצב אתמול ממש לא הרשים אותי.

קארצב לא צריך להרשים כרגע. הוא צריך לשחק. הציפייה שיש משחקנים צעירים, מוכשרים ככל שיהיו, להיות טובים היא לא ראלית. היא גם לא נכונה במבט לעתיד. מכבי צריכה לתת לשחקנים כמו קארצב (ואלמוג) הרבה מקום לבטא את עצמם מתוך הנחה שהם לא יהיו טובים בטווח הקרוב ויקח זמן עד שנקבל מהם תוצרת קבועה. אחרי עונה שלמה של דקות משמעותיות בסביבה שיכולה לפתח אותם, או אז יש משהו לדבר עליו. צריך להודות שזה לא קורה לאלמוג במכבי (דקות) ולא קורה לקארצב בק"ש (מועדון, מאמן).

1 דקה לפני, אדביסי said:

גולסה יאכזב מאוד אם לא יאריך חוזה או יבקש תנאים משופרים. מכבי טיפלה בו בכפפות משי. לא יקבל בשום מקום את אותה סבלנות וטיפול.

את התנאים המשופרים(תלוי כמה כמובן) הוא הרוויח ביושר. לגיטימי מצידו בזמן מומ, לבקש חוזה טוב יותר. 

המאזן בבלומפילד המחודש:

9 נצחונות

4 תיקו

יחס שערים 2-24

מי שרוצה לומר שהוא לא מרגיש בבית- זכותו.

אבל המספרים מגלים שזה לא מדויק לתלות בו את הבעיות שלנו.

80% הצלחה זה מצוין.

0 הפסדים

2 דק' פיגור זחוח מול נס ציונה, וכל השאר פיקס.

*למען הסר ספק הכללתי את הדרבים בחוץ, והחסרתי את בית"ר בסמי.

37 דקות לפני, המכבייה said:

קראצב ואיילון(בוודאי) כבר עכשיו שווים סגל במכבי ושווים גם תחרות על ההרכב. 

אם כל מה שיש למכבי להציע להם זה סגל ותחרות על ההרכב, אז עדיף להם ללכת.

מכבי צריכה, בכוונה תחילה, לתת לשניהם הרבה דקות משחק מתוך הבנה מראש שאנחנו בהחלט יכולים לאבד נקודות בגלל זה. אם אני מביט בהתנהלות של המועדון עם כרגע, כשאלמוג יכול וצריך לקבל דקות בלי קשר להתפתחות שלו ולא מקבל, וכשאני רואה את גלזר, גולסה, פרץ, ריקן, מיכה ברסקי וניקוליץ'/קשר זר עתידי כשלשהו במצבת קשרי אמצע, אני לא מבין איך זה הולך לקרות.

רוצים כאן גם לפתח צעירים, גם לנצח כל הזמן וגם לשמור על הסגל הבכיר. אי אפשר. זה לא יקרה.

איך לאנשים לא נמאס לבלבל את השכל על מה מכבי צריכה לעשות עם הצעירים שלה כאילו זה איזה נוסחה מוכחת. 

תסתכלו על ההרכב שלנו, על שחקנים כמו גלזר, יונתן, מיכה, פרץ. עשו מסלולים שונים וחזרו לקדמת הבמה

תפסיקו לזיין בשכל כאילו יש לכם מושג

אתה במיוחד חומץ, באונס המציאות שאתה מבצע בנושא הזה המשטרה צריכה להתערב. 

22 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

אם כל מה שיש למכבי להציע להם זה סגל ותחרות על ההרכב, אז עדיף להם ללכת.

מכבי צריכה, בכוונה תחילה, לתת לשניהם הרבה דקות משחק מתוך הבנה מראש שאנחנו בהחלט יכולים לאבד נקודות בגלל זה. אם אני מביט בהתנהלות של המועדון עם כרגע, כשאלמוג יכול וצריך לקבל דקות בלי קשר להתפתחות שלו ולא מקבל, וכשאני רואה את גלזר, גולסה, פרץ, ריקן, מיכה ברסקי וניקוליץ'/קשר זר עתידי כשלשהו במצבת קשרי אמצע, אני לא מבין איך זה הולך לקרות.

רוצים כאן גם לפתח צעירים, גם לנצח כל הזמן וגם לשמור על הסגל הבכיר. אי אפשר. זה לא יקרה.

זה לא רק מה שעדיף להם. זה מה שעדיף למכבי. גם יוני בעונה שעברה היה במעמד של איילון. דברים משתנים במהירות בכדורגל. אלו השחקנים המבטיחים לגילם ומכבי זקוקה להם בתאוריה. מצבת הקשרים העכשווית, היא לא מה שתיהיה בעונה הבאה. אני בטוח בזה. ואגב, רוב אגדות מכבי מהבית, מעולם לא הושאלו. זה לא שלב קריטי עבור כולם. לחלק הוא עוזר, חלק נעלמים, וחלק פשוט מספיק טובים כדי להישאר ולהילחם על מקומם. בהיערכות לעונה הבאה ובשאיפה עם איביץ, הם צריכים להיספר(בטח איילון) כאופציה.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אף מילה על התיקול המפחיד של אמאדור ברחבה? רמה אירופאית לכל דבר. וואו

שחקן 4-5 רמות מעל הליגה הכי חריג שראיתי פה בעשור האחרון

16 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא רק מה שעדיף להם. זה מה שעדיף למכבי. גם יוני בעונה שעברה היה במעמד של איילון. דברים משתנים במהירות בכדורגל. אלו השחקנים המבטיחים לגילם ומכבי זקוקה להם בתאוריה. מצבת הקשרים העכשווית, היא לא מה שתיהיה בעונה הבאה. אני בטוח בזה. ואגב, רוב אגדות מכבי מהבית, מעולם לא הושאלו. זה לא שלב קריטי עבור כולם. לחלק הוא עוזר, חלק נעלמים, וחלק פשוט מספיק טובים כדי להישאר ולהילחם על מקומם. בהיערכות לעונה הבאה ובשאיפה עם איביץ, הם צריכים להיספר(בטח איילון) כאופציה.

בתפיסה שלי זה חד משמעית טוב למכבי. אם מכבי חושבת שקארצב ואלמוג הם באמת כשרונות גדולים, אז היא צריכה לכל הפחות לתת להם את הפלטפורמה לבטא ולפתח את הכשרון הזה, אם וכאשר זה יקרה, המרוויחה הגדולה תהיה מכבי ת"א, גם בשל הצלחה מקומית, וגם, אולי, ממכירה בסכום גבוה.

אני לא יודע עד כמה השנה הזו קריטית עבור השחקנים הספציפיים האלה, אבל ככלל אצבע, הם נמצאים בטווח גילאים בהם דקות משחק הן קריטיות. זה לא אני אומר, אלא כל איש מקצוע רציני שאני שמעתי מדבר על זה. בדיוק מהסיבה הזו יש למכבי מעין קבוצת בת, שזו באמת סביבה בהם השחקנים גם מקבלים דקות וגם נמצאים במעטפת מקצועית שתקדם אותם. באופן מוזר, דווקא השחקנים הכי מבטיחים שלנו לא מקבלים את התנאים האלה.

לא סתם שמו של סולומון תמיד מרחף מעל הדיון הזה. אבל סולומון היה שחקן מוביל בקבוצה בליגת העל לפני שנמכר. אלמוג וקארצב לא צריכים להיות במעמד שחקני הרכב קבועים במכבי, כי בכל זאת אנחנו לא פ"ת,  אבל מצד שני, אני לא רואה איך מכבי או השחקנים מצליחים להרוויח משהו בסיטואציה הנוכחית.

זה היה משחק דוחה, בעיקר בזכות המאמן שלהם שבמקסימום יכול להיות גובה בריבית עם הפרצוף העקום הזה. מהדקה הראשונה נזרקים על הדשא ידיים על הפנים כאילו היה פיגוע רב נפגעים, שוער מבזבז 20 דק במצטבר במשחק זה נראה למישהו פאקינג הגיוני שהשופט פעם אחת לא התקרב אליו שלא נדבר על לשלוף צהוב רחמנא ליצלן. אבל דן גלזר המתקל הכי נקי בליגה אוגר צהובים בקצב פי 2 מאוגו משוגע . זה פשוט גועל נפש שגורם לך להרגיש שאתה מבזבז את הזמן והכסף שלך על הכדורגל הזבל הזה שיש לנו כאן כאשר כל הגורמים לרבות התאחדות מנהלת ואיגוד המזדיינים עם המוצץ בפה נותנים לזה יד, שלא נדבר על התקשורת ... פשוט להקיא.

28 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

בתפיסה שלי זה חד משמעית טוב למכבי. אם מכבי חושבת שקארצב ואלמוג הם באמת כשרונות גדולים, אז היא צריכה לכל הפחות לתת להם את הפלטפורמה לבטא ולפתח את הכשרון הזה, אם וכאשר זה יקרה, המרוויחה הגדולה תהיה מכבי ת"א, גם בשל הצלחה מקומית, וגם, אולי, ממכירה בסכום גבוה.

אני לא יודע עד כמה השנה הזו קריטית עבור השחקנים הספציפיים האלה, אבל ככלל אצבע, הם נמצאים בטווח גילאים בהם דקות משחק הן קריטיות. זה לא אני אומר, אלא כל איש מקצוע רציני שאני שמעתי מדבר על זה. בדיוק מהסיבה הזו יש למכבי מעין קבוצת בת, שזו באמת סביבה בהם השחקנים גם מקבלים דקות וגם נמצאים במעטפת מקצועית שתקדם אותם. באופן מוזר, דווקא השחקנים הכי מבטיחים שלנו לא מקבלים את התנאים האלה.

לא סתם שמו של סולומון תמיד מרחף מעל הדיון הזה. אבל סולומון היה שחקן מוביל בקבוצה בליגת העל לפני שנמכר. אלמוג וקארצב לא צריכים להיות במעמד שחקני הרכב קבועים במכבי, כי בכל זאת אנחנו לא פ"ת,  אבל מצד שני, אני לא רואה איך מכבי או השחקנים מצליחים להרוויח משהו בסיטואציה הנוכחית.

כי היותר מבטיחים(ולפעמים זה רק עניין של פזמ) מושאלים לליגת העל. גם איילון וגם קראצב(יסגור עכשיו שנה וחצי השאלות) כבר צברו קילומטראז' מסויים בליגת העל. במועדון שמתיימר להיות רציני כמו מכבי נתניה, דרשו אופציה על גלזר. גם את זה צריך לקחת בחשבון. דווקא בגלל הפיירפליי, נפתחות במכבי הזדמנויות. וגם בגלל פציעת ניקוליץ, הקישור שלנו הוא על טהרת שחקני הבית פלוס גולסה. איילון כבר נוקש בדלת אגב. הוא לא רחוק בכלל.

8 דקות לפני, MTA For Ever said:

זה היה משחק דוחה, בעיקר בזכות המאמן שלהם שבמקסימום יכול להיות גובה בריבית עם הפרצוף העקום הזה. מהדקה הראשונה נזרקים על הדשא ידיים על הפנים כאילו היה פיגוע רב נפגעים, שוער מבזבז 20 דק במצטבר במשחק זה נראה למישהו פאקינג הגיוני שהשופט פעם אחת לא התקרב אליו שלא נדבר על לשלוף צהוב רחמנא ליצלן. אבל דן גלזר המתקל הכי נקי בליגה אוגר צהובים בקצב פי 2 מאוגו משוגע . זה פשוט גועל נפש שגורם לך להרגיש שאתה מבזבז את הזמן והכסף שלך על הכדורגל הזבל הזה שיש לנו כאן כאשר כל הגורמים לרבות התאחדות מנהלת ואיגוד המזדיינים עם המוצץ בפה נותנים לזה יד, שלא נדבר על התקשורת ... פשוט להקיא.

תחושות קשות. באמת. 

מוריד משמעותית את החשק מהכל. 

מאז שצ'יקו נכנס המומנטום השתנה

אנחנו מאוד מסורבלים בשליש האחרון מול הגנה עומדת

מסירות הגרועות בעולם לגילן

אבל לצ'יקו מספיק לזרוק כדור בסביבה שלו הוא יגיע וישתלט או יעביר הלאה ב 80% מהמקרים לא משנה כמה המסירה גרועה וכמו שאמרתי אנחנו מתמחים בזה

נ.ב.

לקרית שמונה ולשופט אני מאחל רק רע

אלמוג השחקן הכי מוכשר שיש היום בארץ וחבל לי שהוא לא משחק. כל דקה שבלקמן משחק לפניו זה פשע. 

אצילי ויונתן ממשיכים לספק את הסחורה מבחינת מספרים, אבל מבחינת שטף משחק הם עדיין חייבים להשתפר, במיוחד יונתן שלדעתי לא משחק בעמדה שהוא צריך לשחק בה. 

2 hours ago, MTA For Ever said:

צודק, חייב להקטין את הליגה למינון כזה שלא יאפשר בכלל לקבוצות להסתגר. מצידי גם ל10 קבוצות בסגנון של הליגה השוויצרית. אין שם כמעט 0-0 וזה אומר הכל.

מגיב לנושא טיפה בדיליי..אבל בושה וחרפה השירים אחרי גולים.

פשוט בושה, לא יכול לשמוע את זה יותר, לא יכול לשמוע את המגלומן המזדיין בתחת הזה שחושב שהוא המופע, באמת שימות וישחרר אותנו כבר מהעול הזה שלו.

מחרבים את העידוד, מחרבים את השמחה של הגול, לא זוכר מתי בפעם האחרונה חגגתי גול בצורה נורמלית בבלומפילד ולא רתחתי מעצבים על הקוקסינל שחושב שהוא מופע בידור בקלאב הוטל אילת.

צר לי, מכבד מפה עד מחר, אבל מוגזם לגמרי, מקווה מאוד לשירה נגד סידי בפעמים הבאות, די.