Jump to content

רשמים מהניצחון על קריית שמונה בבלומפילד | 3-0, 3 נקודות, שבוע הבא דרבי!

Sawyer

Recommended Posts

16 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

- זה היה משחק נורא ואיום.

- משחקני ההרכב, היחדים שהיו טובים במכבי היו גלזר, שכטר וגולסה. כל השאר היו במקרה הטוב בינוניים (כל ההגנה והשוער), או ממש לא טובים (אצילי, ריקן, כהן). זה ממש לא מספיק.

- מי שמתרשם ממשהו ב-15 הדקות האחרונות של המשחק שיבושם לו, אבל ככה נישאר לכל היותר מלכי הביצה, וגם זה בקושי. להכניס שני שערים נוספים לקבוצה שבורה, בלי כח, ואחרי שלושה חילופים כפויים זה לא מבחן ולא מאוד מעניין בפרספקטיבה רחבה. אלמלא הראש של נחמיאס, כהן היה ממשיך להתסובב אבוד באגף שמאל, ואצילי היה ממשיך ביחס איבודים/פעולות טובות שמזכיר שחקן נוער יותר מאשר מי שאמור להיות כוכב. שחקני כדורגל טובים, אפילו לא כוכבים, אלה שחקנים שנותנים תפוקה כשצריך, לא כשנוח.

- ובאמת שאני לא מבין את איביץ'.

- אאל"ט, מכבי לא סיפקה משחק אחד טוב באמת מאז חיפה.

לדעתי גם לז'איר וטיבי היה משחק טוב אבל חוץ מזה מסכים עם כל מילה. לא לצלוב את מכבי אחרי משחק כזה זה לפרשן לפי תוצאה, בדיוק מה שכולנו שונאים שקורה בתקשורת בישראל.

שיפוט מחורבן, מחצית ראשונה אנמית שלנו ומדקה 60 השתפר קצת, מזל שכהן שם בחופשית אחרת הם היו שוכבים על הדשא עד דקה 90. גועל נפש הקבוצות פה, הלוואי שק"ש תרד כבר. 

בסוף זוכרים 0-3 אבל חייבים להתחיל לכבוש בהתחלה ולגמור משחקים. זה היה המשחק האחרון שלנו נגד קבוצה שהיא זבל עופות העונה, מעכשיו זה יהיה יותר ויותר קשה. 

26 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

- זה היה משחק נורא ואיום.

- משחקני ההרכב, היחדים שהיו טובים במכבי היו גלזר, שכטר וגולסה. כל השאר היו במקרה הטוב בינוניים (כל ההגנה והשוער), או ממש לא טובים (אצילי, ריקן, כהן). זה ממש לא מספיק.

- מי שמתרשם ממשהו ב-15 הדקות האחרונות של המשחק שיבושם לו, אבל ככה נישאר לכל היותר מלכי הביצה, וגם זה בקושי. להכניס שני שערים נוספים לקבוצה שבורה, בלי כח, ואחרי שלושה חילופים כפויים זה לא מבחן ולא מאוד מעניין בפרספקטיבה רחבה. אלמלא הראש של נחמיאס, כהן היה ממשיך להתסובב אבוד באגף שמאל, ואצילי היה ממשיך ביחס איבודים/פעולות טובות שמזכיר שחקן נוער יותר מאשר מי שאמור להיות כוכב. שחקני כדורגל טובים, אפילו לא כוכבים, אלה שחקנים שנותנים תפוקה כשצריך, לא כשנוח.

- ובאמת שאני לא מבין את איביץ'.

- אאל"ט, מכבי לא סיפקה משחק אחד טוב באמת מאז חיפה.

מסכים ברמה העקרונית עם הרוב, רק די כבר עם מלכי הביצה כי- 

1-תן לי להיות מלך הביצה תמיד ובכל יום. זאת מטרה נעלה בפני עצמה. 

2- ברמת הכישרון הקיים בכדורגל הישראלי, זה כמעט המקסימום לשאוף לו. את מה שאנחנו שווים, ועם מאמן אדיר שלא יכול להביא שרוך בחלון, ראינו מול סודובה. אתה משום מה ממשיך לפנטז שיש לנו אופק גדול יותר כרגע. לא, מה שאתה רואה זה מה שיש.

3- אין שום פרספקטיבה רחבה. יש אליפות לקחת. ויש רק את המשחק הבא. 

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, מה היה הקטע עם הבוז לבלקמן בחילוף? מה נדפק איתכם אנשים? 

פה זה לא בית"ר. תכף תשירו איביץ' תעשה חילוף ואיזה מאמן פחדן.

התחלתי לצעוק על אנשים ביציע, לא מוצא סיבה הגיונית לשרוק בוז בחילוף

לא נשאר לי שיער על הראש ועוד לא התחיל הפלייאוף.

גולסה מעל כולם.

אצילי מכונת שערים.

אסור לפתוח עם שכטר.

דורפ צריך להתחיל להיכנס לעניינים, עם הצהובים שממציאים לגלזר הוא לא ישחק כל הפלייאוף.

מקווה שייצא לי לראות שידור חוזר ולבדוק כמה דקות שיחקו נטו. זה היה מביש אפילו בסטנדרטים של הליגה הזאת.

11 דקות לפני, החתול הצהוב said:

צפרירים :wub:

לפני המשחק חנן המקפיץ עושה תעלולים עם הכדור שבא לך לקחת לו את הכדור ולבעוט אותו למשרד הרישוי שנמצא ליד האיצטדיון הזוי הזה

Just now, hen34 said:

לפני המשחק חנן המקפיץ עושה תעלולים עם הכדור שבא לך לקחת לו את הכדור ולבעוט אותו למשרד הרישוי שנמצא ליד האיצטדיון הזוי הזה

לקרוא למגרש של צפרירים אצטדיון זה להעליב את המונח ההסטורי הזה

Just now, המכבייה said:

מסכים ברמה העקרונית עם הרוב, רק די כבר עם מלכי הביצה כי- 

1-תן לי להיות מלך הביצה תמיד ובכל יום. זאת מטרה נעלה בפני עצמה. 

2- ברמת הכישרון הקיים בכדורגל הישראלי, זה כמעט המקסימום לשאוף לו. את מה שאנחנו שווים, ועם מאמן אדיר שלא יכול להביא שרוך בחלון, ראינו מול סודובה. אתה מדום מה ממשיך לפנטז שיש לנו אופק גדול יותר כרגע. לא, מה דאתה רואה זה מה שיש.

3- אין שום פרספקטיבה רחבה. יש אליפות לקחת.

לא שאני מחדש משהו,  אבל אני ממש לא מסכים איתך בעניינים האלה.

וואלה הרגו אותי היום. למה אנחנו כל כך מתקשים במחציות ראשונות, סיוט. מרגיש לי שהשחקנים מאוד לחוצים דווקא בבלומפילד. 

סידי חייב לסתום.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, מה היה הקטע עם הבוז לבלקמן בחילוף? מה נדפק איתכם אנשים? 

פה זה לא בית"ר. תכף תשירו איביץ' תעשה חילוף ואיזה מאמן פחדן.

מאוד עצבן אותי, התחיל את העונה חלש ומאז לא רואה דשא ובצדק, זה שכולנו מחכים לאיילון לא אומר שכשהוא נכנס צריך לשרוק לו בוז. שחקן מכבי רבאק

יש דברים נוראיים שפשוט חוזרים על עצמם איביץ ממש מאכזב אותי העונה לא האיביץ שהכרתי משנה שעברה

בכל מקרה יהיה קשה מאוד העונה אבל נגד חיפה זה יספיק גם עם השופטים הבזויינים האלה

3 דקות לפני, חבסוס said:

וואלה הרגו אותי היום. למה אנחנו כל כך מתקשים במחציות ראשונות, סיוט. מרגיש לי שהשחקנים מאוד לחוצים דווקא בבלומפילד. 

סידי חייב לסתום.

לא מבין איזה לחץ ראית, אם כבר אז להפך.

המשחקים בבלומפילד מרגישים כאילו השחקנים עולים בניוטרל כי הם בטוחים שהשער יבוא.

Just now, turgi said:

אמיתי? קש לא הצליחו לחבר פס. המשחק לחץ שלנו עובד על אוטומט כבר. לא סתם קבוצות לא מגיעות לחצי שלנו ואם מגיעות זה בלי אוויר. דברים לא קורים סתם

Just now, חומץ בלסמי said:

לא שאני מחדש משהו,  אבל אני ממש לא מסכים איתך בעניינים האלה.

אתה רואה את זה בעצמך וכותב את זה. בוא נפריד רגע את הפוטינציאל האירופאי שלנו לבין קרב האליפות המתקיים כרגע. הוא לעולם לא יהיה נטול חשיבות עבורי/ אליפות הביצה. בדיוק הפוך. הוא המהות הגדולה והראשונית. 

בעקבותיו, באים כל הדברים האחרים. שלא נתבלבל בסדר הנכון של הדברים. ונידרש לכל מידת הריכוז והיכולת כדי להגשים את זה. זאת מספיק תעסוקה עד הקיץ.

Just now, אדביסי said:

אמיתי? קש לא הצליחו לחבר פס. המשחק לחץ שלנו עובד על אוטומט כבר. לא סתם קבוצות לא מגיעות לחצי שלנו ואם מגיעות זה בלי אוויר. דברים לא קורים סתם

בשום שלב במחצית הראשונה לא הרגשתי שאנחנו בשליטה על המשחק.

כן, אחוזי החזקת הכדור היו גבוהים אבל המשחק התנהל בנינוחות מעצבנת.

Just now, turgi said:

בשום שלב במחצית הראשונה לא הרגשתי שאנחנו בשליטה על המשחק.

כן, אחוזי החזקת הכדור היו גבוהים אבל המשחק התנהל בנינוחות מעצבנת.

זה תמיד קשה לשחק כש-10 שחקני שדה מאחורי הכדור, גם אםז ה קרית שמונה וגם אם זה בני ממבע

בטח כשריקן אצילי ושכטר בימים פחות טובים

בסה"כ איביץ' עושה עבודה מצוינת מאז אום אל פאחם בניהול הקבוצה ורוטציה (מינוס אלמוג), אני מאוד מרוצה מהלחץ ומהגישה, חוץ ממחצית ראשונה חושך מול רעננה אני מרגיש שלכל משחק עולים בשיא הרצינות

3 דקות לפני, המכבייה said:

אתה רואה את זה בעצמך וכותב את זה. בוא נפריד רגע את הפוטינציאל האירופאי שלנו לבין קרב האליפות המתקיים כרגע. הוא לעולם לא יהיה נטול חשיבות עבורי/ אליפות הביצה. בדיוק הפוך. הוא המהות הגדולה והראשונית. 

בעקבותיו, באים כל הדברים האחרים. שלא נתבלבל בסדר הנכון של הדברים. ונידרש לכל מידת הריכוז והיכולת כדי להגשים את זה. זאת מספיק תעסוקה עד הקיץ.

אין בעיה עם זה, אבל זה קצת מבאס לראות שאנחנו לא סחורה לאירופה.

11 דקות לפני, המכבייה said:

אני קצת נמנע מלפתח דיון על זה, אבל בקצרה: זה לא סותר. בעיני הדברים שלובים זה בזה. הדרך להצלחה מקומית עקבית, שפרושה תארים, עוברת במבט, תכנון וחשיבה על מטרות מעבר. בהשאלה, מכבי סל הפכה למה שהיא היום בזירה המקומית בעיקר כי היה שם מי שהבין שהתעקשות על הזירה הארופית תוביל את המועדון לשליטה מקומית (זו השוואה גסה, אבל בשביל הוקטור הכללי).

5 דקות לפני, קמאנן said:

אין בעיה עם זה, אבל זה קצת מבאס לראות שאנחנו לא סחורה לאירופה.

אז אני מקווה שניהיה סחורה לאליפות. כתבתי כאן בנושא אחר- הסתכלנו לתהום היום, ונכון לעכשיו, ניצלנו ממשבר קשה(יחסית לשנה וחצי עם איביץ כמובן).

אחד המשחקים החלשים של מכבי. עד הגול כהן ואצילי במשחק לא טוב, כמעט בלי איומים לשער, 1 על 1 כרגיל אצילי לא יודע לעשות, לא מבין על מה שניהם עובדים באימונים עם ההגבהות האלה לשמיים, משחק לרוחב הכי איטי בעולם, מכבי משחקת יותר מידי לרוחב בחצי שלה וזה לא עובד נגד הקטנות. מזל שיונתן נתן את הגול למה זה היה משחק של 0-0.

הכניסה של מיכה רק החלישה את מכבי, לא מבין למה הוא עולה בלי אנרגיות, כמעט ולא בא לקבל כדור ומשחק בהליכה. אל תסתנוורו מה3-0 כי עד הגול הראשון משחק ההתקפה שלנו חושך. מקווה שהתוצאה תכניס בשחקנים האלה קצת התלהבות ורצון להרוג משחקים מהתחלה.

וקריית שמונה או יותר נכון קובי רפואה, סירחון של כדורגל. העונה זה שבירת שיא כל הקטע של הנפילות והעברת זמן מדקה ראשונה, זה גועל נפש ולא ספורטיבי בעליל. פשוט לחרבן את המשחק הזה שנקרא כדורגל. חייב לומר שהשנה אני יותר שמח אחרי ניצחון על הקבוצות פח האלה מאשר נגד ה"גדולות". 

13 דקות לפני, turgi said:

אני גם מדבר על אחוזי ההצלחה בבית, שבאופן מפתיע ירודים ממשחקי החוץ (תתקנו אותי אם אני טועה), מחצית ראשונה הייתה מאוד עצבנית ומתוחה מבחינתנו האוהדים והרגשתי שזה השפיע על השחקנים בשיקול הדעת.