Jump to content

רשמים מהניצחון על קריית שמונה בבלומפילד | 3-0, 3 נקודות, שבוע הבא דרבי!

Sawyer

Recommended Posts

חיפה ממשיך לדלוק אחרינו ואנחנו שוב מגיעים למשחק שאסור לשמוט בו נקודה. היריבה חלשה לכאורה, קריית שמונה ובאצטדיון הביתי אבל כמו שכבר למדנו, בליגה הזאת כל הקבוצות באות להתאבד על ה0-0 עם עזרת השופטים זה אף פעם לא קל. איביץ' עם שינוים קלים בהרכב, הפעם זה ריקן שפותח וגלזר שחוזר להרכב.

המשחק נפתח בקצב טוב כששתי הקבוצות מייצרות חצאי מצבים, הדקות חולפות וקריית שמונה ממשיכה בלחץ הגבוה אבל זאת בעיקר מכבי ת"א שמחזיקה בכדור ומגיעה למצבים וקריית שמונה שמבזבזת זמן במיוחד ברשות השוער שלה. הדקות חלופות, הצהובים מתקרבים לראשון אבל אפילו כשטיבי כובש זה נפסל על פאול מפוקפק ביותר. 0-0 אחרי מחצית סבירה בלבד.

מחצית שניה הצהובים מנסים לתקוף מהפתיחה, 2 מצבים ב2 הדקות הראשונות לא עוזרים לפרוץ את הסכר. במחצית הזאת יש רק קבוצה אחת על המגרש שתוקפת ומאיימת על השער של היריבה. אחרי החילופים של מכבי ולקראת הסיום הלחץ מתגבר עד שבדקה ה76 יונתן כהן שולח פצצה בכדור חופשי וקובע סופסוף 1-0. בשלב זה הסכר נפרץ והצהובים התעללו בעלובים מקריית שמונה עם עוד שני שערים (יכל להגמר גם 5) עד הסיום. 3-0 מוצדק בתום 90 הדק. 

שופט: רע- (פשוט שיפוט נוראי של שופט חסר מושג, זיין אותנו ללא הרף כל המשחק, עבר על חוקי המשחק ונתן להם ובמיוחד לשוער לבזבז זמן כמו חולים, אתה הורס את הכדורגל ואסור לך לשפוט בחיים. אפס.)

שחקנים: טננבאום בעטו אליו כמה כדורים אבל אלו היו נסיונות חלשים מרחוק, בסה"כ עשה את המוטל עליו ושמר על שער נקי. ההגנה לא הייתה במשחק חף מטעויות היום למרות ששמרנו על שער נקי, סבוריט היה במשחק סולידי, ניסה לפעמים לתת את הפריצות קדימה כשנתקענו, ג'ראלדס גם לא הבריק בשני צידי המשחק, הוא טוב כשהוא מצטרף בהתקפה אבל זה לא קורה מספיק. טיבי אמנם טעה בקטנות כמה פעמים אבל בסה"כ היה במשחק טוב. אמאדור שגם לא היה במשחק מושלם כן הבריק עם כמה מהלכי הגנה גדולים. גלזר ממשיך בשלו, עוד משחק מעולה כשהוא מגרזן את האמצע ללא רחמים, חבל על הצהוב. גולסה היה במשחק לא רע גם כן, רץ הרבה, תיקל, חילץ, יצא קדימה והחטיא מול השער. ריקן רושם משחק רע שני ברציפות, לא מכניס כדורי עומק, לא בא לקבל כדורים לא מביא מספיק עוצמה התקפית. יונתן פתח את המשחק טוב ועם הרבה רצון, התחרבן עם הדקות וסיים עם שער ובישול, לתחושתי היה חיובי יחסית ברצון. אצילי רשם עוד משחק טוב, אמנם היה לא מפוקס בפעולה האחרונה במחצית הראשונה אבל ממשיך לרוץ וללחוץ ולייצר מצבים התקפיים, להניע כדור בין האגפים ורשם עוד שער (בימין) יופי עומר. שכטר היה לא רע, עצר כמה כדורים לא פשוטים הצליח לחלק את הפסים, היה מעורב ברוב המצבים במחצית הראשונה.

פיקנטריה:

- העידוד חזר לבלומפילד אחרי סיבוב(!!)

- הגוש לא במקומו הטבעי

- אצילי (שוב) כובש בימין, זה כבר קטע.

קהל:

סופסוף חזרו התופים הסאונד והטירוף לבלומפילד. היה בוז טוב לשופט שבא להרוג אותנו, היו עידוד לא רע עם כמה פיקים (אבל גם כמה הרדמויות רעות מאוד). אני לוקח מכאן בעיקר את העידוד ואת הדחיפה לקבוצה אחרי סיבוב שלם בלי עידוד בבלומפילד. 

שבוע הבא מדובר על אופרה אחרת לגמריי, ד-ר-ב-י. בבלומפילד, בית. חם. אה וכן, אסור לנו לעשות שום תוצאה חוץ מניצחון. תבואו להתאבד על החיים שלכם.

שני, 20:15, בלומפילד.

2 הגולים האחרונים היו הכי קלים העונה, תנועת עומק - רוחב - פס קטן לרשת.

אם אנחנו נכנסים למוד, אנחנו יכולים לפרק יריבות בכמה דקות, במיוחד לקראת הסיום שהם שופכות מנוע.

1 דקה לפני, שמש צהובה said:

2 הגולים האחרונים היו הכי קלים העונה, תנועת עומק, רוחב, פס קטן לרשת.

אם אנחנו נכנסים למוד, אנחנו יכולים לפרק יריבות בכמה דקות, במיוחד לקראת הסיום שהם שופכות מנוע.

בעיקר בזכות כדורים ארוכים קדימה.

לפעמים מניעים יותר מדי מאחור שהקבוצה היריבה לוחצת, תן כדור ארוך קדימה, לא תמיד צריך לשבור לחץ בהנעת כדור.

גועל נפש של אנטי כדורגל של קרית שמונה 

חוויתי משחקים נגד קבוצות הזויית כמו צפרירים חולון בית שאן הפועל טייבה ומכבי יבנה ובחיים לא ראיתי כזאת קבוצה בושה כמו ק"ש 

איכס איכס 

והכל בחסות השופט האפס נבלה הזה 

הדבר השני שאני הכי רוצה אחרי אליפות זה שקרית שמונה תרד ליגה

Just now, hen34 said:

חוויתי משחקים נגד קבוצות הזויית כמו צפרירים חולון בית שאן הפועל טייבה ומכבי יבנה ובחיים לא ראיתי כזאת קבוצה בושה כמו ק"ש 

איכס איכס 

רפואה טען שהם שיחקו יפה ובאו לנצח.

תקשורת של שרמוטות, אחרי משחק כזה היו צריכים לצלוב אותו.

- זה היה משחק נורא ואיום.

- משחקני ההרכב, היחדים שהיו טובים במכבי היו גלזר, שכטר וגולסה. כל השאר היו במקרה הטוב בינוניים (כל ההגנה והשוער), או ממש לא טובים (אצילי, ריקן, כהן). זה ממש לא מספיק.

- מי שמתרשם ממשהו ב-15 הדקות האחרונות של המשחק שיבושם לו, אבל ככה נישאר לכל היותר מלכי הביצה, וגם זה בקושי. להכניס שני שערים נוספים לקבוצה שבורה, בלי כח, ואחרי שלושה חילופים כפויים זה לא מבחן ולא מאוד מעניין בפרספקטיבה רחבה. אלמלא הראש של נחמיאס, כהן היה ממשיך להתסובב אבוד באגף שמאל, ואצילי היה ממשיך ביחס איבודים/פעולות טובות שמזכיר שחקן נוער יותר מאשר מי שאמור להיות כוכב. שחקני כדורגל טובים, אפילו לא כוכבים, אלה שחקנים שנותנים תפוקה כשצריך, לא כשנוח.

- ובאמת שאני לא מבין את איביץ'.

- אאל"ט, מכבי לא סיפקה משחק אחד טוב באמת מאז חיפה.

7 דקות לפני, hen34 said:

איכס איכס 

הלוואי קריית שמונה תרד

הצהובים לגלזר עוד יהרגו אותנו.

סבוריט במשחק רע.

יוני ואצילי לא היו במשחק אבל בעשר דקות גמרו את המשחק. יאללה תחזרו לעצמכם ונסיים את הליגה המזדיינת הזאת.

9 דקות לפני, hen34 said:

איכס איכס 

כאלה בני זונות. 

כל משחק מחדש אני אומר לעצמי שאין יריבה יותר גרועה ובכל פעם אני מופתע מחדש. רדו ליגה ימאנייק.

והשופט הבן אלף הזה וואו. הרבה זמן לא הייתי עצבני כמו במחצית. הוא פשוט לא הצליח לנהל את המשחק ולא מכיר את החוקים. 

חייב להגיד שהקהל היום מהשנייה הראשונה הלחיץ את השוער של ק"ש והשופט בלי הפסקה. עשינו להם גיהנום.

חייב למות: שי סידי. הבנאדם הראשון שגרם לי לתחושת הקלה שמכבי לא שמה גול כשצ'יקו החטיא מול שוער בזמן הקונטרה.

"יוני הביוני" עלק. בשער השני הוא בכלל התעלה וצרח במשך 3 דקות. כולנו, כולל מכבי, שבויים במופע המגלומניה של הפסיכופט הזה.

36 דקות לפני, שמש צהובה said:

2 הגולים האחרונים היו הכי קלים העונה, תנועת עומק - רוחב - פס קטן לרשת.

כפתור גול?

19 דקות לפני, hen34 said:

איכס איכס 

צפרירים :wub: