Jump to content

הואר בארץ

הנדון

Recommended Posts

1 דקה לפני, liron981s said:

כל שבוע מחדש :( וכל פעם אני מופתע מחדש

כבר הפסקתי לשמוח בגולים עד שאין חידוש של המשחק אני לא מאמין שיש גול וגם קצת אחרי.

Just now, Double said:

שופטים זבל וגם האיגוד שיגבה אותם לא משנה מה

לא יאמן חיפה מקבלת אדום באריזת מתנה ולנו שבוע שעבר לא נתנו פנדל והיום שער שעבירה של כדורסל לא שורקים על זה. תוסיף לזה גם את נתניה פשוט ביזיון.

בגדול אני מסכים, אבל היום האשמה היא על טיבי. גם אם היה פאול וגם אם לא, אתה יודע שיש ואר, למה אתה מניח לו 2 ידיים על הגב? כל שופט בכל מקום היה פוסל.

כשנותנים כלים טובים לשופטים גרועים זה יעבוד בצורה מחורבנת. 

הזוי שבעיניי כל מועדון שילם מיליון שקל עבור מערכת עם פחות מהמינימום של מצלמות במגרש, ושעדיין האינטרס מנצח את העובדות היבשות.

חבל על הכסף.

15 hours ago, Spring said:

בגדול אני מסכים, אבל היום האשמה היא על טיבי. גם אם היה פאול וגם אם לא, אתה יודע שיש ואר, למה אתה מניח לו 2 ידיים על הגב? כל שופט בכל מקום היה פוסל.

די אם זה נחשב מגע אז תוותרו כבר על מאבקי כדור וזהו.

Just now, Spring said:

אז איך הוא יקפוץ לכדור? עם ידיים לשמיים או צמודות לגוף?

אח תתקדם, זה כדורגל לא כדורסל.

יש מאבקים לגיטימים על כדור.

מה אתם רוצים? בעידן של הואר אם שחקן מניח שתי ידיים על גב של שחקן אחר ברחבה זה 100% ביטול של שער, איך אני רוצה שהוא יקפוץ? לא עם 2 ידיים קדימה. אני אמרתי שזה מגע של עבירה? אני אמרתי שזה כדורסל? מרגע שראיתי ש2 הידיים שלו היו על הגב של הבלם לא התפלאתי שנפסל, שוב, לא אומר שזה בצדק, אבל זה נותן לשופט את כל הסיבות בעולם לפסול.

14 דקות לפני, Double said:

שופטים זבל וגם האיגוד שיגבה אותם לא משנה מה

בדיוק

ראיתי באיזה מקום שסה״כ הייתה בכל במשחקים שלנו רק טעות אחת וגם היא לטובתנו 

זה מטורף וזה מעצבן שהאיגוד כל הזמן מגבה את השופטים הזבל שלו 

ואר זה באנגליה.

ואר בארץ זה לא ואר, זה בסך הכל אופציה לתת לשופט לראות את המהלך מניידת השידור שבמגרש.

בקושי קו וירטואלי לנבדל, חמש זוויות צילום בלבד (לפחות 10 צריך להיות), 

אין את טכנולוגיית קו השער...

זה לא ואר.

ברגע שתבינו את זה ותבואו בלי ציפיות לרמה מקצועית ונורמלית של שיפוט,  פחות תחטפו על זה עצבים.

18 דקות לפני, קמחי said:

כשנותנים כלים טובים לשופטים גרועים זה יעבוד בצורה מחורבנת. 

הזוי שבעיניי כל מועדון שילם מיליון שקל עבור מערכת עם פחות מהמינימום של מצלמות במגרש, ושעדיין האינטרס מנצח את העובדות היבשות.

חבל על הכסף.

זה באמת מגוחך שכל קבוצה שלמה על זה המון כסף כשמשתמשים גם ככה במצלמות של הערוץ שמשדר ולפעמים הואר מתחיל מאוחר פשוט מטומטם

1 hour ago, Spring said:

מה שאני הולך להגיד זה לא באופן מכוון או משהו אישי, אבל חשיבה כזאת היא בדיוק מה שלא בסדר עם בשיפוט בארץ, סליחה.

הדבר המטריד שהשופט בהתחלה אישר את הגול במגרש ופתאום ואחרי 10-15 שניות סימן לפאול (עוד לפני ההתערבות של הVAR)

כשהוא ניגש למסך עם החלטה של פאול יהיה לו הרבה יותר קשה להפוך את ההחלטה מאשר אם המצב היה הפוך

הוידאו לא מוכיח כלום, שחקן מניח יד על שחקן והשני נופל/מחליק 

עשה לנו קטע הבן זונה 

1 דקה לפני, matis said:

הדבר המטריד השופט בהתחלה אישר את הגול במגרש ופתאום ואחרי 10-15 שניות סימן לפאול (עוד לפני ההתערבות של הVAR)

כשהוא ניגש למסך עם החלטה של פאול יהיה לו הרבה יותר קשה להפוך את ההחלטה מאשר אם המצב היה הפוך

הוידאו לא מוכיח כלום, שחקן מניח יד על שחקן והשני נופל/מחליק 

עשה לנו קטע הבן זונה 

בדיוק. איך שהכדור נכנס ישר הסתכלתי על הנבלה והוא סימן לעיגול האמצע.

עזבו רגע את הביזיון על זה שהוא פסל גול ברור ולא נתן לנו שני פנדלים.

כמה זמן לוקח לך לבדוק בואר ימזדיין? למה הטקס הזה? מה הבעיה ללכת לואר תוך חצי דקה לבדוק מה היה עוד חצי דקה ולסיים את הסיפור? מה כל כך מסובך?