Jump to content

רשמים מהתיקו מול הפועל חיפה בסמי | איבוד נקודות מיותר וכואב.

Sawyer

Recommended Posts

איזה לא מכביסטי זה להוריד את הרגל מהגז אחרי פסילת שער בדקה 50 ביתרון שברירי.

איביץ' מאכזב, מזייף. שנה שעברה היה פוגע בינגו עם ההרכבים והשנה הוא מאוד שמרן. חשבתי ששמות לא משחקים אצלו תפקיד ולא היכולת אבל דווקא לאחרונה זה נראה הפוך. מה דחוף להכניס את ייני? כהן ואצילי מקבלים קרדיט כל כך מוגזם. ובכלל חילופים מאוחרים ודי קבועים. דקה 70 מיכה דקה 80 צ'יקו. חסר לי גיוון והפתעות, עם השחקנים הישראלים אי אפשר להיות נחמד וצפוי כי אחרת תאכל אותה.

לא להאמין שבמקום להיות בפער דו ספרתי נותנים לחיפה צ'אנס לעלות למקום הראשון. אני מאמין שהפעם היא כבר לא תבעט בדלי, כמה פעמים כבר אפשר לחרבן את זה? בסוף לומדים מטעויות. אולי כשנהיה בלחץ וכבר לא ביתרון מבטיח במקום הראשון השחקנים יתנו את האקסטרה שלהם ויהרגו משחקים.

52 דקות לפני, Bloper said:

אם היה חילוף של אפואדו או איילון על שכטר דקה 50 אז לא רק שלא היינו סופגים גם היינו עם עוד שער לפחות

מאיפה לך?

16 דקות לפני, תמיר8 said:

איביץ' מאכזב, מזייף. שנה שעברה היה פוגע בינגו עם ההרכבים והשנה הוא מאוד שמרן. חשבתי ששמות לא משחקים אצלו תפקיד ולא היכולת אבל דווקא לאחרונה זה נראה הפוך. מה דחוף להכניס את ייני? כהן ואצילי מקבלים קרדיט כל כך מוגזם. ובכלל חילופים מאוחרים ודי קבועים. דקה 70 מיכה דקה 80 צ'יקו. חסר לי גיוון והפתעות, עם השחקנים הישראלים אי אפשר להיות נחמד וצפוי כי אחרת תאכל אותה.

לא להאמין שבמקום להיות בפער דו ספרתי נותנים לחיפה צ'אנס לעלות למקום הראשון. אני מאמין שהפעם היא כבר לא תבעט בדלי, כמה פעמים כבר אפשר לחרבן את זה? בסוף לומדים מטעויות. אולי כשנהיה בלחץ וכבר לא ביתרון מבטיח במקום הראשון השחקנים יתנו את האקסטרה שלהם ויהרגו משחקים.

אצילי מקבל הרבה קרדיט אולי כי הוא השחקן הכי טוב שלנו בחודש האחרון?

תרגעו, אלו טעויות שקורות, גנבו נצחון בדקה ה94, מעצבן, אבל קורה.

גם זה לא שכל שנה אפשר להגיע לפליאוף אלופים, השנה יש קרב יותר צמוד עם קבוצה שלא עושה רושם שהולכת להתייאש בקרוב, גם אם במקרה הפער ישאר 6 היום (מה שאני באמת לא מאמין שיקרה).

5 דקות לפני, kutomer said:

תרגעו, אלו טעויות שקורות, גנבו נצחון בדקה ה94, מעצבן, אבל קורה.

גם זה לא שכל שנה אפשר להגיע לפליאוף אלופים, השנה יש קרב יותר צמוד עם קבוצה שלא עושה רושם שהולכת להתייאש בקרוב, גם אם במקרה הפער ישאר 6 היום (מה שאני באמת לא מאמין שיקרה).

היום הוא בטוח יישאר 6.

48 דקות לפני, תמיר8 said:

טוב נו, איביץ סרבי, הוא לא גדל במכבייה או במגרש ברחוב מכבי. הוא אכן מזייף השנה, בדיוק שתי נקודות פחות משנה שעברה וללא יכולת כלכלית להביא שרוך בחלון.

1 hour ago, המכבייה said:

טוב נו, איביץ סרבי, הוא לא גדל במכבייה או במגרש ברחוב מכבי. הוא אכן מזייף השנה, בדיוק שתי נקודות פחות משנה שעברה וללא יכולת כלכלית להביא שרוך בחלון.

והנקודות שאיבדנו השנה מחוייבות למציאות? בבית נגד נס ציונה, חדרה, אתמול זה לגמריי היה על איביץ' ואני תמיד מגן עליו. שש נקודות הלכו לנו על פארש אז מה זה משנה אם 2 נקודות פחות משנה שעברה שהשנה יש לך יריבה. וזה בלי המשחקים שלגיטימי להפסיד בהם נקודות שגם שם איבדנו על שטויות. 

50 דקות לפני, הנדון said:

והנקודות שאיבדנו השנה מחויבות למציאות? בבית נגד נס ציונה, חדרה, אתמול זה לגמריי היה על איביץ' ואני תמיד מגן עליו. שש נקודות הלכו לנו על פארש אז מה זה משנה אם 2 נקודות פחות משנה שעברה שהשנה יש לך יריבה. וזה בלי המשחקים שלגיטימי להפסיד בהם נקודות שגם שם איבדנו על שטויות. 

והנקודות שקבוצות צמרת בעולם שרצות לאליפות מאבדות, מחוייבות למציאות? זאת כבר שאלה פילוסופית.

זה הכדורגל. ואם היתה ציפיה להתעלות על שנה שעברה, אז בעיני זה לא היה הכי ריאלי(בטח עם משקולת הפייר פליי). זה שיש יריבה חזקה העונה, לא משנה את סך הפוטינציאל שאתה יכול להפיק. כל הכבוד להם, זה לא בשליטתנו.

אני בכוונה לא מתייחס כרגע למיקרו ולטעויות שקורות במשחק נתון, כי הן תמיד יקרו ומה שקובע זה המינון שלהן. אני חושב שבסך כל ההחלטות ובמבחן התוצאה, איביץ עושה עבודה גדולה. ענקית.

פה בפורום, טון הביקורת הוא סביר. מה שקורה בחוץ (וואטאפ ורשתות חברתיות) זה ג'ונגל משוגע של חוסר מודעות. איביץ הופך לקורבן של הרף שהוא בעצמו הציב. וואלק, לא מכיר אישית אנשים שכל כך מוצלחים בעבודה שלהם(שלוש וחצי שנים ותק בסך הכל) כמו שהוא מוצלח.

קצת מצחיק ומעיק שאנחנו משתמשים כל הזמן ב"משחק של 4-5 אפס ובמקום זה קיבלנו גול ו1-1"

זה על אותו משקל שהפועל ת"א באים בטענות שבאימונים הכדורים נכנסים ודמארי לא מפסיק להבקיע.

מציאות לחוד וחלום לחוד.

היינו שווים אפשר להגיד על משחק אחד, לא על 900. 

26 דקות לפני, asi1998 said:

משחק של 4-0 נגמר ב1-1 פשוט הזוי. אולי איביץ' עשה כמה טעויות במשחק הזה אבל אתמול היה פשוט חוסר מזל מטורף

אני לא חושב שזה חוסר מזל, זה חומר השחקנים שיש לך. 

זה שהם לא היו מרוכזים 93 דקות ורק 92 דקות זה ההבדל הקטן בין כל מה שרושמים פה ל''יאללה העיקר הניצחון''.

לא היית מבקיע גם עוד רבע שעה תוספת זמן. 

19 דקות לפני, Yellow_Forever said:

בשבילי אליפות של חיפה תרגיש בדיוק כמו של הפועל. אותם רמות של גועל.

הרבה יותר גרוע מהפועל, לעשות הכל כדי שזה לא יקרה

1 hour ago, asi1998 said:

משחק של 4-0 נגמר ב1-1 פשוט הזוי. אולי איביץ' עשה כמה טעויות במשחק הזה אבל אתמול היה פשוט חוסר מזל מטורף

חוסר מזל? ציקו גם מול ב"ש גם הפועל חיפה אתמול וגם מול רעננה מוכיח שהוא עושה בחיתול מול שוער... 

מקווה שהסקאוטינג כבר עובדים על חלוץ אחר כי הוא פשוט לא מספיק טוב.

25 דקות לפני, Yellow_Forever said:

בשבילי אליפות של חיפה תרגיש בדיוק כמו של הפועל. אותם רמות של גועל.

מחזיק אצבעות  שאלירן ימשיך במסורת של לכבוש נגדם ושרק לא יפסידו לחיפח.

כי אז בראשון אנחנו מגיעים ממקום 2 ומול הבונקר מזעזע של ק"ש אני כבר רואה את הבלאגן וההיסטריה שתהיה

באלי שמכבי תתן משחק להריע אותנו ולהגיד הכל טוב אנחנו פה

לא חובה חמישייה אבל משחק בסגנון כמו ה3 על הפועל חיפה בסיבוב קודם או ה3 על בני יהודה, כזה שלמרות הדאגות מראה שמה שצריך לאליפות נמצא ממש פה.

אני מעדיף משחק כזה שלנו ובמקביל שחיפה גם יעשו 3 נקודות מאשר תיקו מבאס שלנו והפסד של חיפה לביתר/חדרה

מקווה שנראה משחק כזה נגד ק״ש או בדרבי 

3 hours ago, המכבייה said:

זה היה מכוון יותר לשחקנים פחות לאיביץ'.

השנה לא נגיע נגיע ל89 נקודות אז בוודאי שהשנה תהיה ירידה, אני מדבר על הלך הרוח הכללי, על שטף המשחק.

3 hours ago, מכביסט לעד said:

אצילי מקבל הרבה קרדיט אולי כי הוא השחקן הכי טוב שלנו בחודש האחרון?

סבבה. שנה שעברה גם אם שחקן היה נותן צמד ומנצח לנו את המשחק הוא היה יכול למצוא את עצמו על הספסל במשחק הבא.

מבין שהוא מביא מספרים בצורה הטובה ביותר בחלק ההתקפי, לא לוקח לו את זה. מצד שני לתת קרדיט כל כך מוגזם גם לא נכון בעיני.

12 דקות לפני, תמיר8 said:

סבבה. שנה שעברה גם אם שחקן היה נותן צמד ומנצח לנו את המשחק הוא היה יכול למצוא את עצמו על הספסל במשחק הבא.

מבין שהוא מביא מספרים בצורה הטובה ביותר בחלק ההתקפי, לא לוקח לו את זה. מצד שני לתת קרדיט כל כך מוגזם גם לא נכון בעיני.

איזה מוגזם? הוא הכי טוב על הדשא יחד עם ג'ראדלש וגולסה במשחקים האחרונים.

14 דקות לפני, מכביסט לעד said:

איזה מוגזם? הוא הכי טוב על הדשא יחד עם ג'ראדלש וגולסה במשחקים האחרונים.

צד ימין נותן תפוקה מעולה

לעומת צד שמאל שיונתן וסבוריט מאוד מתקשים לייצר מצבים ולתת מספרים.