Jump to content

רשמים מהתיקו מול הפועל חיפה בסמי | איבוד נקודות מיותר וכואב.

Sawyer

Recommended Posts

23 דקות לפני, אלק נילאש said:

אולי העצבים דפקו לי את הזיכרון אבל זה המשחק הכי מעצבן שאני זוכר מאז ה-2-2 ההוא נגד מכבי פ"ת אחרי שכבר הובלנו כבר 2-0 בבלומפילד. לקינוח זה גם משחק ביום שבת שיש לך את כל השבוע לפניך ובא לך למות. איזה דיכאון.

שכחת את התיקו מול ביתר עם הפאול המיותר של יצחקי (פאק כמה כעסתי עליו בזמנו).

לגבי השבת - וואו כמה שזה נכון. חירבנו את כל השבוע עם התיקו הזה

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כל תיקו כזה גורם לי לחשוב שאולי לא מגיע לנו לקחת את האליפות הזאת.

לכל אלופה ולכל קבוצה יש משחקים פחות טובים. מה שמעצבן שגם במשחקים טובים שלנו (או לפחות כאלה שהיינו חייבים לנצח) איבדנו נקודות קריטיות.

מרגיש לי שאנחנו לא עושים מספיק בשביל למנוע את איבודי הנקודות האלו. יותר מדי תיקו, יותר מדי שטויות. אנחנו לפני פלייאוף, בזמן הכי קריטי של העונה שבו אסור לאבד נקודות. לחטוף גול כזה ולשחק ככה זה לא בא בחשבון.

יש לנו סגל, לדעתי, הרבה יותר טוב משל חיפה.  אנחנו טובים מהם בהרבה. אבל חיפה יודעת לקחת את הנקודות החשובות. קורה לה שהיא משחקת רע ומפסידה כמו לכל קבוצה בעולם. היא יודעת לחזור במשחק אחרי ולקחת את הנקודות החשובות. מכבי חיפה מוציאה את המקסימום מעצמה וזה מרגיש לי שאנחנו לא.

עוד איבוד נקודות אחד לפלייאוף ואנחנו יכולים לרדת למקום ה2. מעכשיו עד סוף העונה כל משחק התאבדות.

ההנהלה, השחקנים, הצוות והקהל צריכים לעשות הכל בשביל להשיג נקודות ולשים את כל החרא בצד. אסור להפסיד את האליפות הזאת והגיע הזמן שנבין שאנחנו מתקרבים לסוף המירוץ.

מאוד מסכים איתך אבל לדעתי היית צריך לציין שלמרות שהסגל שלנו יותר טוב משל חיפה ההתקפה של חיפה למשחק ההתקפה של חיפה יותר טוב משלנו וזה משהו שיכול להביא להם אליפות בסופו של דבר

אכזבה מטורפת מאיביץ', ניהול משחק גרוע, האיבוד רק על השם שלו!

אכזבה גם מאצילי שחזר 20 צעדים אחורה

תיקו נוראי, אבל תרגיעו עם הדיבורים שאין אליפות אנחנו עדיין הקבוצה הכי טובה בליגה

8 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חכמון היום עוד פעם הוכיח שהוא השופט הגרוע בליגה.

כמה דיבורים, כמה התעלמיות מעבירות ברורות, כמה עצירות משחק. 

ואיך לעזאזל טאפוקו הבן זונה לא קיבל צהוב שני?!

שיפרוש כבר הנבלה הזה ויפסיק לקחת לנו נקודות.

האמת שהוא היה חייב לראות צהוב שני... 

גם שמתי לב שכבר לא מוציאים צהוב על נגיעת יד? מה הקטע הזה? 

כולם נגדנו ולפעמים אני מרגיש שרק אנחנו לא מבינים את זה ונותנים לכולם להנות. צריך להיות רעים ולחפש את השני השלישי והרביעי במקום עוד משחק צירופים יפה.

זה שלנו לקחת או לאבד

אני עד עכשיו בטוח שהיה נבדל בגול שלהם.

נס זמיר עם חצי גוף קדימה מהקו שהם סימנו, לפחות הכתף מעבר לקו..

אבל למרות הגול, זה היה כבר צריך להיות במצב של 3 או 4-0. 

ההזדמנויות וגם חצאי ההזדמנויות היום עם קצת דיוק וסבלנות היו נכנסות.

זה כבר לא חוסר דיוק מקרי או מזל זה כבר חוסר יכולת של שחקנים. 

כולם היו חלשים אבל שיחקנו נגד קבוצה כל כך נוחה שזה איבוד נקודות מחריד, והוא בעיקר על איביץ' עם חילופים הזויים. 

לא הגיוני שמכבי של 2020 מסיימת משחק עם ייני ברסקי וריקן בקישור, זה נוראי.

חילופים של פחד לשמור על 1-0 במקום להכניס את אילון אלמוג ולגמור את המשחק הזה.  

2 דקות לפני, nirnir20 said:

כולם היו חלשים אבל שיחקנו נגד קבוצה כל כך נוחה שזה איבוד נקודות מחריד, והוא בעיקר על איביץ' עם חילופים הזויים. 

בול

1 דקה לפני, nirnir20 said:

מסכים לגמרי. 

החילופים האלה שידרו שטוב לנו עם ה1:0. במקום לחפש את השני והשלישי ולגמור את המשחק. 

שמחפשים לשמור על תוצאה - חוטפים! 

שוב אנחנו לא מספיק טובים בשליש האחרון. לא מתואמים מספיק בהתקפה, החלטות הזויות וביצוע עוד יותר גרוע. 

אני מצטער אבל אני לא יכול לראות יותר את יהונתן פותח. שיכניס את אלמוג, שיכניס מישהו אחר, לא יודע יהונתן חייב לנוח על הספסל כמה משחקים, שיעלה בתור מחליף אם נצטרך. הוא לא יהיה המושיע שלנו העונה. כמות ההתקפות שהוא חירב לנו במשחק הזה הוציאה אותי מדעתי. 

חבל על האיבוד של ה2 נקודות האלה. אבל זה עדיין לא סוף העולם גם אם חיפה ינצחו. אנחנו עדיין קבוצה יותר טובה ואני מקווה שיקחו את עצמם בידיים ויתחילו לתרגם את כל השליטה הזאת לשערים. מצידי שנחטוף גול כל משחק רק שבקיע 2 או יותר. 

Just now, Krishi said:

שוב אנחנו לא מספיק טובים בשליש האחרון. לא מצאו ים מספיק בהתקפה, החלטות הזויות וביצוע עוד יותר גורע. 

אני מצטער אבל אני לא יכול לראות יותר את יהונתן פותח. שיכניס את אלמוג, שיכניס מישהו אחר, לא יודע יהונתן חייב לנוח על הספסל כמה משחקים, שיעלה בתור מחליף אם נצטרך. הוא לא יהיה המושיע שלנו העונה. כמות ההתקפות שהוא חירב לנו במשחק הזה הוציאה אותי מדעתי. 

חבל על האיבוד של ה2 נקודות האלה. אבל זה עדיין לא סוף העולם גם אם חיפה ינצחו. אנחנו עדיין קבוצה יותר טובה ואני מקווה שיקחו את עצמם בידיים ויתחילו לתרגם את כל השליטה הזאת לשערים. מצידי שנחטוף גול כל משחק רק שבקיע 2 או יותר. 

די נו בישל את הגול היחיד היום, הוא יחזור לעצמו.

13 דקות לפני, קובי השועל said:

הגול שלהם בנבדל ברור אבל למה שנתבכיין בעצם.

אותו גול אחד לאחד כמו שכטר. לא היה נבדל בכלל. לפעמים צריך להוציא תראש מהחול.

ההתקפה שלנו מתחת לכל ביקורת. במקום לבעוט מוסרים, במקום לרוץ עומדים ומחכים פשוט כאב בעניים. 

אין בנו כלום מבחינה התקפית, אם קבוצות היו יותר מעזות מולנו היינו מאבדים יותר נקודות.

עכשיו אני רואה שחיפה משחקת בשבת בבית מול חדרה

אשכרה ככל הנראה למשחק מול ק"ש ביום ראשון נעלה מהמקום השני. 

אחרי ה4-3 אצלם בבית בשניה האחרונה ההפרש עלה ל6. לא יאמן מה קרה מאז.

36 דקות לפני, דקסטר said:

עכשיו אני רואה שחיפה משחקת בשבת בבית מול חדרה

אשכרה ככל הנראה למשחק מול ק"ש ביום ראשון נעלה מהמקום השני. 

אחרי ה4-3 אצלם בבית בשניה האחרונה ההפרש עלה ל6. לא יאמן מה קרה מאז.

מאבדים יותר מדי נקודות. זה עדיין לגמרי ברגליים שלנו ואנחנו חייבים לסיים את העונה הזאת אלופים.

פשוט להכנס מעכשיו למוד מלחמה כל גורם במכבי מהאוהד הארגון ההנהלה הקבוצה המאמן השחקנים, להלחם כי זה אנחנו לבד מול כל העולם. להתאבד על זה. 

איך הם שמחו כל-כך הסרדינים. יכולים לדחוף את הנקודה הזו לתחת, גם ככה הם לא יהיו בפלייאוף, ואם כן לפחות שיהיה במקום הפועל, אבל אין סיכוי.

איזה גול שלישי כבר בשנים האחרונות שהם דוחפים לנו בתוספת זמן, מה נסגר איתם שזה על הראש שלנו כל הזמן.

26 דקות לפני, itan17 said:

איך הם שמחו כל-כך הסרדינים. יכולים לדחוף את הנקודה הזו לתחת, גם ככה הם לא יהיו בפלייאוף, ואם כן לפחות שיהיה במקום הפועל, אבל אין סיכוי.

איזה גול שלישי כבר בשנים האחרונות שהם דוחפים לנו בתוספת זמן, מה נסגר איתם שזה על הראש שלנו כל הזמן.

לסטטיסטיקה

יש לנו ניצחון בודד נגדם בחוץ(שנה שעברה) מאז המשחק ההוא שעוד אלברמן פתח בהרכב אצלנו. 

לא הולך לנו נגדם בסמי עופר. 

9 דקות לפני, Meron's said:

לסטטיסטיקה

יש לנו ניצחון בודד נגדם בחוץ(שנה שעברה) מאז המשחק ההוא שעוד אלברמן פתח בהרכב אצלנו. 

לא הולך לנו נגדם בסמי עופר. 

מכלוםםם פשוט נותנים להם. מתסכל.

באמת שהיום קלאסי 3+ על האפס בלי שהם מנסים להגיע למצב

ונס זמיר מה נסגר עם העצירה הזאת? כוסעמק.

4 דקות לפני, Sawyerdroid said:

מכלוםםם פשוט נותנים להם. מתסכל.

באמת שהיום קלאסי 3+ על האפס בלי שהם מנסים להגיע למצב

ונס זמיר מה נסגר עם העצירה הזאת? כוסעמק.

לא מבין מה ההפתעה.

מי לא מבקיע(היו התקפות שגם הרגיש שלא רוצים להבקיע) גם בסוף סופג. 

הריפיון מרגע ביטול הגול של ג'ראלדש מזכיר את הריפיון אחרי הגול השני נגד רעננה. 

רק שפה לא הייתה לך את הפריבילגיה לקבל גול. 

המסירה קדימה לשום מקום לפני הגול מסמלת את הרגעים האלו, מלא איבודים לא מחוייבים. 

ללא לחץ, לא מצב מסובך, פס פשוט להתחיל התקפה. 

היו כמה וכמה כאלה היום(יותר מדי לרמה הזאת)בחסות האמצע שלך ולא מדובר על ניסיון לתחכום שלא הצליח, דווקא במצבים נוחים לגלגל סתם עוד פס והלך הכדור. 

באמת לא מובן איך הם שמחו ככה, זו לא קבוצה עם שאיפות שקרובה לאליפות או אפילו למקום באירופה. הם יעדיפו מאה פעם שמכבי חיפה לא תיקח אליפות מאשר לעלות לפלייאוף העליון.

בתקציר ראיתי גם שאוהדים שלהם עושים לנו זין אחרי השוויון. הם מתעבים את מכבי חיפה אבל שמחים בצורה כזאת שעזרו להם במאבק אליפות, מה נהיה איתם? לא מצפה שיפתחו לנו רגליים או משהו כזה אבל השמחה שלהם מוגזמת ביחס לשנאה למכבי חיפה.

כבר לא בטוח שאני רוצה אותם בפלייאוף עליון.