Jump to content

עומר אצילי (אחרי הפועל חיפה)

Yellowald

Recommended Posts

שבוע חדש ומגעיל אחרי איבוד נקודות, גשם ושבוע של עבודה והדבר היחיד שמעודד אותי, שאפשר להיכנס לפורום ולצחוק קצת.

אצילי\כהן מסריחים את הדשא. כן הם מסריחים את הדשא. נו באמת. תרשו לי לגחך.

אף אחד לא מסריח את הדשא, תפסיקו עם הביטויים האלה שזכורים מהימים של גונב הדעת קלינגר שהיה על הקווים שלנו.

אף אחד לא כאן בגלל עמותת עזר מציון, כולם נותנים 110 אחוז. מישהו עושה לכם בכוונה? תפסיקו להיות כפוי טובה.

• 3 weeks later...
9 דקות לפני, אדביסי said:

מצטער אבל צריך לרדת לספסל.

תקשיב אני לא מגיב פה הרבה 

אבל כל פעם שאני רואה הודעה שלך אני אומר לעצמי אם הוא אוהד מכבי אני עושה מנוי לצפוני בסמי עופר

Just now, yellow_blood said:

יא מוכה גורל מה נתפסת על אצילי?

מתי כבר מנהל או מנהלת יורידו אותך לספסל פה ולא תהיה חלק מהרוטציה יותר?

צא בחוץ, עוין!

לא נתפסתי ולא נעליים, אבל לפעמים צריך לרענן, אצילי פחות טוב כבר תקופה, למה לא לתת לשחקן מוכשר כמו איילון לשחק?

מבטיח לך שלא היה מגיע סוף העולם אם אלמוג היה מקבל דקות על חשבון כהן או אצילי במשחקים כמו נגד הפועל חיפה, נתניה..

למה הכל צריך להיות קיצוני? או שעושים רוטציות מוגזמות או שמתנהגים בשמרנות יתר.

בסופו של דבר מה שקורה זה שמגיעים לפלייאוף כשהרבה שחקנים מרגישים עייפים וסחוטים.

נקווה שפרץ ואלמוג ידעו לשדרג ולהכניס רעננות ל-11.

7 דקות לפני, אדביסי said:

לא נתפסתי ולא נעליים, אבל לפעמים צריך לרענן, אצילי פחות טוב כבר תקופה, למה לא לתת לשחקן מוכשר כמו איילון לשחק?

מבטיח לך שלא היה מגיע סוף העולם אם אלמוג היה מקבל דקות על חשבון כהן או אצילי במשחקים כמו נגד הפועל חיפה, נתניה..

איך אצילי פחות טוב כבר תקופה? השחק הכי טוב של מכבי בחודש האחרון, אין תחליף למשחק הלחץ שלו.

אין לך מושג, אוהד חוצפן

שמע, את האמת כואב לי לדבר ככה על אוהד מכבי(מאמין שאתה כן) אבל אתה לא שם לב מה אתה פולט? שחקן שכבש ברוב המשחקים בחודש וחצי האחרונים, הציל אותנו לא פעם אחת וכנראה גם השחקן הכי חשוב שלנו בהתקפה.

שים לב למה שאתה רושם, תחשוב על זה קצת ואז אולי לא תתפלא למה יוצאים עליך כל כך הרבה. הודעות בסגנון הזה פעם אחרי פעם נותנות הרגשה שאתה עושה בכוונה כדי למשוך תשומת לב או להרעיל על שחקן מסוים שאתה פחות אוהב

2 דקות לפני, Maccabi_Tlv1 said:

איך אצילי פחות טוב כבר תקופה? השחק הכי טוב של מכבי בחודש האחרון, אין תחליף למשחק הלחץ שלו.

אין לך מושג, אוהד חוצפן

בחודש האחרון? לפני זה היו לו כמה משחקים מצוינים והוא היה בפורמה מעולה, במשחקים האחרונים פחות

מה הקשר אוהד חוצפן? מאוד מעריך את המאמץ שלו, הוא שחקן טוב מאוד, אבל לרענן את השורות זאת לא קללה ואני לא יודע למה אתם לוקחים את זה כאילו אמרתי שצריך להשאיל אותו לרמלה.

יש סיבה למה יש לנו סגל עמוק, אם חצי ספסל לא יכול לעלות להרכב בכל זמן נתון אז עדיף לשחרר אותם ולהעלות את הנוער, אני לא מתחבר לגישה הזאת.

העמדה היחידה שאני לא נוגע בה כי באמת לא צריך זה עמדת המגנים (למרות שאני מאוד אוהב את קנדיל שלצערי נעלם), טננבאום, גלזר ויוני בעיניי צריך לקבל מנדט קבוע בהרכב. מוזמנים לא להסכים איתי...

7 hours ago, אדביסי said:

אז אתה אומר בעצם בלקמן על אצילי?

השחקן הכי טוב שלנו במשחקים האחרונים? המשחק היום לא על שחקן כזה או אחר, אלא על כל הקבוצה.

8 hours ago, אדביסי said:

מצטער אבל צריך לרדת לספסל.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח