Jump to content

מכבי ת"א - הפועל חיפה | המשחק הכי חשוב העונה

Sawyerdroid

Recommended Posts

12 hours ago, zion8 said:

אל תציג את זה כאילו חוסר מזל זה הבעיה שלנו.  פספסנו כבר יותר מידי נקודות העונה ( גם את אירופה) בגלל חוסר המחץ ההתקפי שלנו אז הפריוולגיה של  "אם" ו"אם" כבר לא ברשותינו. יש פה בעיה אמיתית ולא במקרה סיימת היום בתיקו.

עד אתמול, אנחנו בדיוק עם אותו מספר נקודות כמו העונה האגדית אשתקד. לא רואה את הפיספוס "הגדול" אלא אם אתה מכוון ל100 אחוזי הצלחה.

איביץ העמיד רף בלתי אפשרי ועכשיו הוא הקורבן שלו וכולם באבל על כל תיקו. 

13 hours ago, YNWA said:

זה הוא שחירבן נגד סנטה קולומה 

ונגד הפועל עכו ב 4-0

ונגד אום אל פאחם

ונגד כל יריבה אירופאית בעשור האחרון

ואני לא רוצה לא אותו ולא את שכטר במוקדמות אירופה פותחים בשום מחיר, יחד עם השוער הליצן היווני, לא יודע מה איתך אני רגיל ליסוע עם מכבי לאירופה, ונמאס לי לקבל ברקס.

ומקווה שבמקום להשכיב עליו 350 -400 אלף יורו

יחתכו לו את החוזה בחצי, וימצאו מישהו יותר טוב להכניס לרוטציה, כמו שעשו עם טיבי

כי בחייאת, הוא לא שווה את זה

אני לא מפיל עליו את הגול

אלא את זה שכשהוא על המגרש הקבוצה סופגת הרבה יותר, והוא לא מוצא את דרכו להרכב, לכן הוא לא ראוי לשכר הזה, בדיוק כמו שהיה עם טיבי

הוא גם זה שהיה מגן ימני בשלוש אליפויות, בלם באליפות האחרונה וגם בחלק מהשלבים באירופה. לא מתאים בעיני לעשות רשימת שלדים כזאת והיא בטח לא רלוונטית בשיט לעונה. 

יש לנו חוסר מזל עם הואר המזדיין הזה השנה. פוסלים לנו גולים על נבדל של כף רגל, אמנם בצדק אבל עדיין זה חוסר מזל מטורף. בנוסף ההתקפה שלנו הכי לא קילרית. מדור מיכה כבר הפסקתי לצפות לבעוט לשער, אשכרה שחקן כדורגל שלא יודע לבעוט לשער, אבל צ'יקו ושכטר פשוט לא מנסים מספיק לבעוט גם כשיש להם הזדמנות, הם יחפשו מסירה כדי חלילה לא לבעוט. לא מבין את זה. כהן יודע לתקוף שחקן אחד על אחד וכמעט ולא עושה את זה ומצד שני כשיש לו אופציה לתת פס הוא יבעט לשמיים ולא ימסור. אצילי אמנם מביא מספרים אבל מאבד מלא כדורים, נכנס בשחקנים כאילו הם קיר ולא יודע להרים קרנות. לא מבין על מה הם עובדים באימונים. 

15 hours ago, EliranAtar said:

מאמן שחצן ויהיר. 

ניהול המשחק שלו היום כמו ניהול חלון ההעברות. 

מה ההתעקשות הזאת לא להביא חלוץ? 

מה הפאניקה הזאת עם החילוף של ייני? בשביל מה? פשוט הזמין את הגול הזה. 

מרגיז. 

אלירן, זה אתה כפרה?

2 hours ago, אין עוד מלבדי said:

יש לנו חוסר מזל עם הואר המזדיין הזה השנה. פוסלים לנו גולים על נבדל של כף רגל, אמנם בצדק אבל עדיין זה חוסר מזל מטורף. בנוסף ההתקפה שלנו הכי לא קילרית. מדור מיכה כבר הפסקתי לצפות לבעוט לשער, אשכרה שחקן כדורגל שלא יודע לבעוט לשער, אבל צ'יקו ושכטר פשוט לא מנסים מספיק לבעוט גם כשיש להם הזדמנות, הם יחפשו מסירה כדי חלילה לא לבעוט. לא מבין את זה. כהן יודע לתקוף שחקן אחד על אחד וכמעט ולא עושה את זה ומצד שני כשיש לו אופציה לתת פס הוא יבעט לשמיים ולא ימסור. אצילי אמנם מביא מספרים אבל מאבד מלא כדורים, נכנס בשחקנים כאילו הם קיר ולא יודע להרים קרנות. לא מבין על מה הם עובדים באימונים. 

זה בדיוק ההיפך מחוסר מזל, קורה מה שצריך לקרות ונעשה צדק גם אם זה נפסל על כמה ס"מ, מעצבן אבל צודק. אנחנו לא היינו יושבים בשקט אם היו מאשרים גול כזה או פנדל כזה מנגד אז חאלאס.

מזכיר שאנחנו גם נהנו מהואר כמה פעמים. אם זה נבדל של זיקרי שיותר לא היה מאשר היה או הפנדל ב4-3 שזה משחק על 6 נקודות שוואלה יש שופטים שגם לא שורקים על זה. הפעם היחידה שקופחנו וגם זה גבולי היתה נגד נתניה.

אני אישית שונא שאומרים את זה אבל הפעם זה נכון - הפסדנו נקודות לא בגלל חכמון אלא רק בגלל שלא הרגנו את המשחק, כנ"ל בטרנר, נטו אשמתנו. אנחנו חייבים לשחק ב1-0 בדיוק כמו ב0-0 ולדחוף לשני כי גם קבוצות מוגבלות שלא מסוגלות לחבר 3 פסים יכולות לשים גול מכלום. כמו שרשמו פה כבר, אי אפשר להסתמך כל הזמן על יתרון של גול. אז פעם-פעמיים זה לא יכנס וננצח אבל יש פעמים שכן תיכנס בעיטה לחיבור או יהיה שחקן שישבור את הנבדל ונאכל אותה.

מקווה שאיביץ' הפנים את זה אחרי אתמול וב1-0 ידחפו לא רק להרוג את המשחק אלא לשחוט אותו וחסל התקפי לב נגד כל מיני נס ציונות כל פעם שהן עוברות את החצי כי באמת שכבר נשבר הבולבול מכל זה.

הואר מבאס ת'תחת כי אתמול ב-2:0 זה היה באמת הרבה אחרי, וכבר כולנו היינו בטוחים שזה 2-0 ו-game over.

אבל מה לעשות, ההחלטות היו נכונות.

35 דקות לפני, yellow_blood said:

הפעם היחידה שקופחנו וגם זה גבולי היתה נגד נתניה.

רציני? אני לא טוען שהיה נבדל בגול שחטפנו אתמול, אבל להגיד דבר כזה זה די הזוי.

רק אתמול הגיע לטאפוקו אדום.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

רציני? אני לא טוען שהיה נבדל בגול שחטפנו אתמול, אבל להגיד דבר כזה זה די הזוי.

רק אתמול הגיע לטאפוקו אדום.

כן רציני

אני מבין שזה בדיפולט להגיד שכולם נגדנו ואנחנו לא אמורים להיות אובייקטיבים אבל לא זכור לי משהו קריטי נגדנו העונה. אדומים וצהובים מוצדקים או לא יש כמעט כל משחק ונגד כל הקבוצות, אני גם רואה משחקים ששחקנים שלנו צריכים לקבל צהובים ואפילו צהוה שני ולא מוציאים להם.

אני מדבר על החלטות ברמה של פסילת גול או פנדל, משהו מובהק שנדפקנו וחוץ מנתניה שגם זה בספק, אין כלום.

באמת שרק אנחנו אשמים באיבודי נקודות האלה. ב1-0 יש אשליה (גם בקהל קצת) שזה במאה אחוז שלנו, הכל בשליטה והפער מספיק. אין את הרצון להביס כמו מכבי כדורסל, לפחות לא העונה. לא בא בטענות לאיביץ', על מאמן שלקח אליפות 31 הפרש בנתניה עם הפסד אחד ב-60 משחקים אני סומך ולא רציני להאשים אותו אבל בקטע הזה חבל מאוד, מקווה ומאמין שהוא יעבוד על זה ונראה שינוי.

מזכיר לי משחקים בשכונה שמגיעים מול שער ריק ועומדים על הקו, מחכים ששחקן יריב יבוא או מנסים איזה גול בנגיחה שהכדור ברצפה. יש פעמים שזה לא נגמר בגול. או בקשר זוגי שבן/בת זוג מחפשים בכח טריגר לריב למרות שהכל טוב ואז "למה אנחנו לא מסתדרים?". מן זחיחות כזאת בשילוב של רצון שיהיה אקשן ולא יהיה משעמם. מאמין שאחרי אתמול נראה את הסוף של התופעה הזאת ואולי מעז ייצא מתוק.

מצידי כל עונה 30 הפרש וגארבג' מדצמבר (יודע שזה לא ריאלי) ועל הזין התחרותיות בליגה, הסבל של חיפה והפועל יהיה יותר מהנה מכל מאבק אליפות. לא רוצה תחרות, בשביל זה יהיה את הבתים באירופה.

22 דקות לפני, yellow_blood said:

כן רציני

אני מבין שזה בדיפולט להגיד שכולם נגדנו ואנחנו לא אמורים להיות אובייקטיבים אבל לא זכור לי משהו קריטי נגדנו העונה. אדומים וצהובים מוצדקים או לא יש כמעט כל משחק ונגד כל הקבוצות, אני גם רואה משחקים ששחקנים שלנו צריכים לקבל צהובים ואפילו צהוה שני ולא מוציאים להם.

אני מדבר על החלטות ברמה של פסילת גול או פנדל, משהו מובהק שנדפקנו וחוץ מנתניה שגם זה בספק, אין כלום.

יש לא מעט משחקים שמגיע לנו פנדל ואנחנו לא מקבלים. 

גם השריקות ה"קטנות" משפיעות מאוד.

אני לא אומר שהשופטים אשמים באחד מאיבודי הנקודות שלנו (אולי רק נגד נתניה) והאשמה היא עלינו שלא ניצחנו באותם משחקים, אבל זה לא אומר שהשופטים לא עושים הרבה טעויות נגדינו. זה לא סותר.

עושים טעויות נגד כולם והיו כאלה גם לטובתנו, ראיתי יחסית הרבה משחקים בליגה וכל הזמן יש טענות של קבוצה מסוימת שדופקים אותם, כמעט כל מאמן בא בטענות וכל קהל חושב שדופקים אותו. גם ברמה של קטנות כמו צהובים ובזבוזי זמן, זה לא רק במשחקים שלנו ונגדנו. 

הכל חארטה, אם כולם היו נגדנו לא היו פוסלים גול גבולי של זיקרי וליאני לא היה נותן פנדל נגד חיפה. ההיפך, אתמול חכמון ישר שרק לפנדל שלא היה, לא מאמין שזה היה קורה אוטומטית במצב של "העולם כולו נגדנו".

אין צורך לטמון את הראש בחול ולהאשים את כל העולם. אני מדבר רק על השיפוט, כל הקטע של הרדיוס והתופים זה עניין אחר ופה כן בולטת לעין מגמתיות.

3 דקות לפני, yellow_blood said:

עושים טעויות נגד כולם והיו כאלה גם לטובתנו, ראיתי יחסית הרבה משחקים בליגה וכל הזמן יש טענות של קבוצה מסוימת שדופקים אותם, כמעט כל מאמן בא בטענות וכל קהל חושב שדופקים אותו. גם ברמה של קטנות כמו צהובים ובזבוזי זמן, זה לא רק במשחקים שלנו ונגדנו. 

הכל חארטה, אם כולם היו נגדנו לא היו פוסלים גול גבולי של זיקרי וליאני לא היה נותן פנדל נגד חיפה. ההיפך, אתמול חכמון ישר שרק לפנדל שלא היה, לא מאמין שזה היה קורה אוטומטית במצב של "העולם כולו נגדנו".

אין צורך לטמון את הראש בחול ולהאשים את כל העולם. אני מדבר רק על השיפוט, כל הקטע של הרדיוס והתופים זה עניין אחר ופה כן בולטת לעין מגמתיות.

לא אמרתי שכל העולם נגדינו.

התייחסתי לזה שאמרת שהפעם היחידה שקופחנו העונה היתה נגד נתניה וגם זה גבולי. זה פשוט לא נכון.

בטח שנכון, אם אתה לא מחשיב צהובים/תוספות זמן וכו' שאלה דברים שאם אתה סופר אז לא תסיים עם זה.

אני אדייק - לא נלקחו מאיתנו נקודות בגלל שופט העונה חוץ מנתניה. ברור שבאצטדיון אני אקלל את השופט על כל החלטה נגדנו גם אם היא נכונה אבל אובייקטיבית אין שום מיוחד עם השיפוט עד עכשיו העונה

6 hours ago, החתול הצהוב said:

אתמול ללא ואר אנחנו מנצחים 2-0 או אפילו 3-0 אם הפנדל נחשב, והגול של חיפה לא מאושר אולי

אני עדיין חושב (למרות שלא הגיע לנו בסה''כ לנצח) שהיד הראשונה הייתה פנדל. 

השחקן הוריד את הכדור למטה עם היד. 

3 hours ago, Meron's said:

הייתי בחלק העליון של היציע מאחורי השער באמצע, מרחק של אולי 20/25 מטר וזה היה נראה פנדל ברור, התפלאתי כשקראו לו לוואר.

16 hours ago, yellow_blood said:

בטח שנכון, אם אתה לא מחשיב צהובים/תוספות זמן וכו' שאלה דברים שאם אתה סופר אז לא תסיים עם זה.

אני אדייק - לא נלקחו מאיתנו נקודות בגלל שופט העונה חוץ מנתניה. ברור שבאצטדיון אני אקלל את השופט על כל החלטה נגדנו גם אם היא נכונה אבל אובייקטיבית אין שום מיוחד עם השיפוט עד עכשיו העונה

אני לא חושב שהשופטים אחראים ליכולת החלשה שלנו העונה, אבל גם אי אפשר להתעלם מחוסר האחידות שהם מפגינים.

הנזק וההשפעה של השופטים גדול ממה שנראה.

אלי חכמון, במשחק של הפועל נגד כפר סבא מצא לנכון להוציא לכפר סבא שני צהובים שניים עוד במחצית הראשונה, שיפוט מחמיר לכל הדעות, אבל נתן לטאפוקו להמשיך עם צהוב אחרי עבירה של צהוב שני ברור על סף הרחבה, בשלב מתקדם הרבה יותר של המשחק בשבת.

השופטים משפיעים על המשחק בקטנות, אם זה אומר שמשחק אחד הם מאפשרים אגרסיביות ובמשחק אחר לא, אם במשחק אחד הם נותנים למשוך זמן ובמשחק אחר לא.

אני מרגיש שחוסר האחידות בשיפוט זועק, למשל, הצהוב השני של דור פרץ נגד בני יהודה; ראיתי כבר כמה מקרים בהם בדיקת ואר העלתה התחזות והשחקן המתחזה לא ראה צהוב.

בתחילת העונה חיפה שיחקה בקרית שמונה, בגול הראשון שלהם היה נבדל במסירה מוקדמת אבל הואר התעלם, הוא לא התעלם בגול של ג'ראלדש.

אני לא יודע אם זו רק התחושה שלי, אבל אצלנו בודקים את הגולים בזכוכית מגדלת בזמן שאצל היריבה שלנו לא.

9 hours ago, Meron's said:

ברור שהיה יד, זה שהיה יחסית צמוד זה לא אומר כלום, הוא ממש הוריד את היד לכיוון הכדור וחסם את הכדור.

אם זה לא יד אז אני כבר לא יודע מה כן.

54 דקות לפני, רן יעקובי said:

ברור שהיה יד, זה שהיה יחסית צמוד זה לא אומר כלום, הוא ממש הוריד את היד לכיוון הכדור וחסם את הכדור.

אם זה לא יד אז אני כבר לא יודע מה כן.

אבל לכאורה הוא ממש התאמץ לא לגעת ביד (וגם לא הרחיב את נפח הגוף וכל הקשקשת הזו...).

אני הייתי בטוח שהחוקים החדשים די ביטלו את המקום לפרשנות.

נניח אם זה בצד השני וחלוץ נוגע ביד (לא משנה איך) לפני כיבוש שער - זו פסילה ודאית.

3 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אבל לכאורה הוא ממש התאמץ לא לגעת ביד (וגם לא הרחיב את נפח הגוף וכל הקשקשת הזו...).

נניח אם זה בצד השני וחלוץ נוגע ביד (לא משנה איך) לפני כיבוש שער - זו פסילה ודאית.

אין פה שום מאמץ לא לגעת, הרי ברגע שהכדור מגיע לכיוונו היד ירדה לכיוון הכדור ומנעה ממנו להמשיך לרחבה.

זה אפילו לא גבולי ברגע שיש את הוואר.

4 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

אבל תנועת היד שיחקה בכדור ממש בהגזמה... זה לא נראה מקרה גבולי אפילו 

מה שהיה ביה זה קרה ולא ישתנה.

Maccabi need to stop fucking arround and take every game like a thunder storm and leave the opponents bleading on the pitch

מכבי צריכים להתעורר ולהפסיק לחלק מתנות לחיפלה אחרת תהיה פדיחה של החיים ונבכה בכי מר על האליפות האבודה כי זה יפרק הרבה דברים בקבוצה.

אז נקווה שיתעוררו על עצמם לפני שיהיה מאוחר מדי.

1 hour ago, Saar said:

אני לא חושב שהשופטים אחראים ליכולת החלשה שלנו העונה, אבל גם אי אפשר להתעלם מחוסר האחידות שהם מפגינים.

הנזק וההשפעה של השופטים גדול ממה שנראה.

אלי חכמון, במשחק של הפועל נגד כפר סבא מצא לנכון להוציא לכפר סבא שני צהובים שניים עוד במחצית הראשונה, שיפוט מחמיר לכל הדעות, אבל נתן לטאפוקו להמשיך עם צהוב אחרי עבירה של צהוב שני ברור על סף הרחבה, בשלב מתקדם הרבה יותר של המשחק בשבת.

השופטים משפיעים על המשחק בקטנות, אם זה אומר שמשחק אחד הם מאפשרים אגרסיביות ובמשחק אחר לא, אם במשחק אחד הם נותנים למשוך זמן ובמשחק אחר לא.

אני מרגיש שחוסר האחידות בשיפוט זועק, למשל, הצהוב השני של דור פרץ נגד בני יהודה; ראיתי כבר כמה מקרים בהם בדיקת ואר העלתה התחזות והשחקן המתחזה לא ראה צהוב.

בתחילת העונה חיפה שיחקה בקרית שמונה, בגול הראשון שלהם היה נבדל במסירה מוקדמת אבל הואר התעלם, הוא לא התעלם בגול של ג'ראלדש.

אני לא יודע אם זו רק התחושה שלי, אבל אצלנו בודקים את הגולים בזכוכית מגדלת בזמן שאצל היריבה שלנו לא.

מילה במילה.