Jump to content

אלירן עטר

Recommended Posts

52 דקות לפני, Ophir 888 said:

לא הבנתי מה ראיתם ממנו, היה בינוני מאוד וכבש בפנדל...

אזלואי לקח לו גם בישול

בחור אחושרמוטה, עכשיו שיזיין את הפועל ואנחנו מחזור אחרי זה בע"ה נבעט אותם החוצה מהפלייאוף שיחנקו בפלייאוף תחתון הפותחי רגליים האלה

כואב הלב לראות אותו במקום אחר.

לא חשבתי שזה ככה יפריע לי. אבל לראות אותו חוגג שוב בקבוצה אחרת- עצוב.

השחקן שהכי אהבתי מאז אבי. ויסלח לי ערן.

אני אוהב אותו, היה נכון להיפרד. מקווה בשבילו שימשיך ככה גם בעונה הבאה, יש לו נטייה לפתוח טוב ולא תמיד להמשיך, הלוואי ויצליח שם. ותודה על היום :)

אלירן היה טוב ולא ענק אבל ברגיל כולם יוצאים מפרופורציות בכדורגל הישראלי.

ידעתי שחיפה לא ינצחו את המשחק הזה, לא יודע אם עשיתם כאן מנחוס הפוך על הפוך או באמת האמנתם שחיפה יוציאו 6 מ6....

מספיק שאלירן ימסור במקום לבעוט לשער וכבר יכריזו על "אלירן עטר פורח בבית"ר" 

אלירן יודע את זה ולכן אתמול השאיר כדור בשביל שלא יהיה נבדל, מסר ממצבים שהוא בועט בדר"כ...

שאפו לאלירן אבל בואו, ענק הוא לא היה. בקנה מידה של הליגה הישראלית ושל 2 הקבוצות זבל האלה...אולי הוא היה מסי אתמול. אבל במציאות, משחק טוב לא משחק גדול של אליקו.

נאחל לו בהצלחה גדולה. מלבד מכבי בית"ר תפורה עליו.

חחח הלוואי עלינו בינוניות כזאת..

נתן משחק אש, טחן את האגף של בית"ר, כבש ונתן הרבה מצבים לגול שביתר לא ניצלו.

שחקן ענק. שוב אגיד שזה הזוי שהוא לא קיבל אפילו צ'אנס בכל החודשים האחרונים.

1 דקה לפני, אדביסי said:

אדביסי אוהב את עטר כמעט כמו שהוא אוהב את גאנם.

שחרר ימעיק.

3 דקות לפני, אדביסי said:

לא יודע איזה משחק ראית. בחיי. הוא נתן משחק סביר. במצבים בודדים שאצלנו היה מנסה ללכת לבד אתמול הוא פרגן (בכל זאת קבוצה חדשה צריך לעשות רושם טוב). חוץ מזה חור הגנתי כמו תמיד. בקושי איים על השער. בכושר הנוכחי שלו לוקח את אלמוג על פניו בכל יום.

3 דקות לפני, Krishi said:

לא יודע איזה משחק ראית. בחיי. הוא נתן משחק סביר. במצבים בודדים שאצלנו היה מנסה ללכת לבד אתמול הוא פרגן (בכל זאת קבוצה חדשה צריך לעשות רושם טוב). חוץ מזה חור הגנתי כמו תמיד. בקושי איים על השער. בכושר הנוכחי שלו לוקח את אלמוג על פניו בכל יום.

מה מאבוקה עשה אתמול שאתה אומר שההגנה שלו לא טובה?

לאלמוג יש הרבה קש לאכול לפני שהוא יהיה באותו משפט עם עטר, תהיה רציני, ואני אוהב את אלמוג.

כמו שאמרתי בזמן אמת שחקן כמו עטר צריך לדעת איך מתאימים את המערך אליו ולא להפך, הוא סופרסטאר בקנה מידה ישראלי ושווה דאבל פיגרס בכל עונה, ראינו את זה גם בעונה שעברה. אי אפשר לשרוף שחקנים כמוהו כמו מיכה וכמו יונתן במציאות של השוק הישראלי, מצטער

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אדביסי אוהב את עטר כמעט כמו שהוא אוהב את גאנם.

שחרר ימעיק.

שחרר אתה ימעיק, סליחה באמת שאני אוהב את השחקן השני בטיבו בעשור האחרון, איזה אוהד מסריח אני

1 דקה לפני, אדביסי said:

מה מאבוקה עשה אתמול שאתה אומר שההגנה שלו לא טובה?

לאלמוג יש הרבה קש לאכול לפני שהוא יהיה באותו משפט עם עטר, תהיה רציני, ואני אוהב את אלמוג.

כמו שאמרתי בזמן אמת שחקן כמו עטר צריך לדעת איך מתאימים את המערך אליו ולא להפך, הוא סופרסטאר בקנה מידה ישראלי ושווה דאבל פיגרס בכל עונה, ראינו את זה גם בעונה שעברה. אי אפשר לשרוף שחקנים כמוהו כמו מיכה וכמו יונתן במציאות של השוק הישראלי, מצטער

לא הבנתי מה הקשר למאבוקה.

אמרתי בכושר הנוכחי של עטר, לא השוויתי את אלמוג לכל הקריירה שלו. אלמוג פיסי יותר, עם דריבל יותר טוב, רץ כאיילה שלוחה על כל המגרש. ממלא הוראות טקטיות, שחקן יותר קבוצתי. זה מה שאנחנו מחפשים.

אין שום סיבה להתאים מערך שלם של קבוצה לשחקן אחד אלא אם קוראים לך זהבי. ועובדה שאנחנו מצליחים העונה גם בלעדיו.

בנוסף אתה לא יודע מה הלך מאחורי הקלעים במועדון.

כנ"ל גם מיכה שאני מת עליו, אבל אם שחקן מקבל הזדמנות אחרי הזדמנות ואתה רואה שהוא לא מספק את הסחורה השם לא מעניין אותי וטוב מאוד שגם לא את איביץ'. גם עם יהונתן אני מקווה שהסבלנות שלו תפקע בקרוב.

אדביסי,

אתה כתבת שהוא השני בטיבו. תסביר אתה מדוע. אני לא מתיימר לקבוע את ה-11 של העשור...מה הקריטריונים.

אבל סתם בשלוף, לשרן ודור יש 4 אליפויות + גביע +2-3 גביע הטוטו. גם טיבי באיזור חיוג הזה.

נחמד, אחלה אלירן אבל לא יודע אם הוא השני בטיבו. מי הראשון ? המוזהב?

עוד רשם את זה באנגלית שאיביץ' יבין חחחחח

אני כבר מזמן השלמתי עם זה שעטר לא ישחק אצלנו יותר מדי עוד כשהיה אצלנו. הוא פשוט לא התאים יותר וגם זה קורה. לכן גם המעבר שלו לבית"ר עבר לי יחסית חלק.

3 דקות לפני, Krishi said:

עוד רשם את זה באנגלית שאיביץ' יבין חחחחח

אני כבר מזמן השלמתי עם זה שעטר לא ישחק אצלנו יותר מדי עוד כשהיה אצלנו. הוא פשוט לא התאים יותר וגם זה קורה. לכן גם המעבר שלו לבית"ר עבר לי יחסית חלק.

בחיים לא אקבל את הטענה שהוא לא מספיק איכותי לתת תחרות לכהן על כנף שמאל.

יותר הגיוני לעלות כל שבוע עם 2 שחקנים שמאליים בכנפיים כשברור שכהן ממצה 10% מהפוטנציאל שלו בעמדה הזאת ולא תורם כמעט כלום?

בעולם נטול אגו, כהן ואצילי בתחרות על כנף ימין ועטר ואלמוג בתחרות על כנף שמאל עם רוטציה בריאה וכולם בעמדות הטבעיות והחזקות שלהם כשמי שבהרכב יודע שבספסל יש מישהו לא פחות טוב ממנו.

אף אחד לא ישכנע אותי עם הכותרת שלפיה כהן עושה יותר הגנה ועטר מזלזל, אמנם לא היו יותר מדי הזדמנויות לראות אבל כהן מפקיר לא מעט פעמים את הקו, לא פחות או יותר מעטר.

אין לי שום טענה לכהן, אני חושב שהמיקוד הגדול של איביץ במשימות הגנתיות גוזל מהיכולת ההתקפית שלנו ולדעתי באיזון שנדרש בין הגנה להתקפה איביץ' נוטה קצת יותר מדי לצד ההגנתי, כמובן שזה עניין לוויכוח וזאת רק דעתי.

בכל אופן, מקווה שבסוף שנה לא נשאר גם בלי איביץ'( שירצה אולי להתקדם) וגם בלי עטר ואז הפסדנו פעמיים.