Jump to content

אלירן עטר

Recommended Posts

5 דקות לפני, אדביסי said:

אוקיי. בראש שלכם עטר פרובלמטי שאי אפשר להתעסק איתו. נניח

ולמה היווני ובלקמן נמחקו?

בראש שלי, איביץ נזהר מאד מרוטציות לאחר שנכווה בגביע ולמען האמת וכשנשאר מפעל אחד, לא רואה את הטעם לעשות רוטציה מלאכותית. 

מה הסיבה שהיווני או בלקמן ישחקו כאשר הקבוצה משחקת היטב, לא סופגת ושומרת על רמה גבוהה ויוצרת מצבים? מה בדיוק אתה רוצה? 

1 דקה לפני, חומץ בלסמי said:

כי השוער עושה עבודה טובה בסך הכל, ולא מחליפים שוער סתם באמצע עונה, ובלקמן היה גרוע בתחילת העונה, נפצע, ושכטר, צ'יקו ושוינפלד לפניו בהיררכיה כרגע ובצדק. לא מבין מה בדיוק אתה רוצה.

לא "רוצה" כלום, רק מדגיש את זה שהארכת החוזה של עטר היה צעד ניהולי רע מאוד, בדיוק כמו לתת חוזה ארוך טווח לשחקן כמו בלקמן שידענו מההתחלה שהוא לא יצליח.

בכל אופן באמת חפרתי בדיון הזה. הבנתי שאתם לא בדעה שלי, זכותכם, אני לא חושב שיש ישראלי שיכול לספק לנו כמות שערים ובישולים כמו שעטר פוטנציאלית יכול לתת אם הוא מקבל ביטחון ודקות מהמאמן שלו

משהו רקוב מאוד עבר שם וחבל לי מאוד שכך זה נגמר. זה הכל.

שיהיה לו בהצלחה נגד חיפה.

Just now, אדביסי said:

לא "רוצה" כלום, רק מדגיש את זה שהארכת החוזה של עטר היה צעד ניהולי רע מאוד, בדיוק כמו לתת חוזה ארוך טווח לשחקן כמו בלקמן שידענו מההתחלה שהוא לא יצליח.

שנה עם אופציה זה חוזה ארוך טווח?

7 דקות לפני, אדביסי said:

אוקיי. בראש שלכם עטר פרובלמטי שאי אפשר להתעסק איתו. נניח

ולמה היווני ובלקמן נמחקו?

בלקמן נפצע והיווני לא שיחק טוב.

זה איביץ' לטוב ולרע הוא לא סופר שמות ולא מעניין אותו מי אתה ולכן כל שחקן חייב להיות מוכן להזדמנות שעלולה להגיע בכל רגע, שנה שעברה פיבן שיחק טוב וטיבי התייבש, השנה שוער שהוא בנה עליו לא שיחק טוב והוא מתייבש.

אני לא באימונים כדי לדעת אם עטר פרבלומטי או לא אבל לא נראה לי שאיביץ' עושה משחקים אחרי הכל הוא דרש שיחדשו לו את החוזה.

3 דקות לפני, אדביסי said:

בכל אופן באמת חפרתי בדיון הזה. הבנתי שאתם לא בדעה שלי, זכותכם, אני לא חושב שיש ישראלי שיכול לספק לנו כמות שערים ובישולים כמו שעטר פוטנציאלית יכול לתת אם הוא מקבל ביטחון ודקות מהמאמן שלו

משהו רקוב מאוד עבר שם וחבל לי מאוד שכך זה נגמר. זה הכל.

שיהיה לו בהצלחה נגד חיפה.

אני לא מבין: מצד אחד אתה טוען שלהאריך חוזה לעטר והחתמה של בלקמן היו צעדים ניהוליים גרועים, ובאותה נשימה אתה מתמרמר שעטר ובלקמן לא מקבלים דקות?

וגם - לא כל החלטה ניהולית לא טובה מעידה על ריקבון. לפעמים מקבלים החלטות לא טובות, ומנסים לתקן אותם בהמשך. הנה - התיקון מתבצע כרגע.

מאוד כואב לי שעזב, אבל הגיע הזמן.

כי אם נסתכל על השורה התחתונה, 

16 ניצחונות

6 תוצאות תיקו

0 (!) הפסדים

מכבי מסתדרת מצוין בלי אלירן, תוסיפו את העובדה שאילון אלמוג ואצילי על העמדה שלו ואילון הוא חלוץ העתיד של מכבי ביחד עם יונתן כהן, בנוסף העובדה שאליהן כבר בן 33 עוד מעט, ככה שנעשתה החלטה נכונה מצדה של מכבי.

לכו תדעו, אולי שחררו אותו כי מישהו שמשחק בסין לא יכול לחזור לשם ואולי צריך לבוא בהשאלה עד סוף העונה (סתם בא לי לפנטז...) :)

2 hours ago, erantheking21 said:

תודה על הכל

לא משתתפים בשכר שלו

חתם על 375 אלף לעונה וחצי שם.

אוהב אותו למרות שאני מיישר קו עם איביץ'

זה

2 hours ago, erantheking21 said:

יש לי הרגשה שזה לא שירת הברבור בין עטר למכבי למרות שהוא בן 33 החודש.

זה לא

1 hour ago, טוריחו said:

עזבו אתכם שטויות.

כל מי שאוהד מכבי מבין למה אוהבים את עטר ומבין למה עטר כבר לא כאן ועדיין עצוב לו, כי אין כמו עטר ועדיין טוב מאוד שעטר עבר עכשיו לביתר.

זו לוגיקה שרק אוהדי מכבי יכולים להבין. עד כאן חפירות וניתוחים, אולי תפסיקו לנתח מקצועית כאילו יצחקי ואיביץ תכף יזמנו אתכם לעשות מצגת בקריית שלום לגולדהאר.

מה הבעיה לרשום משהו בסגנון "אוהבים אותך אליקו, תודה ובהצלחה" וזהו.....אתם מנתחים כאן כל פלוץ כאילו אתם סקאוטים של פפ. יאללה...נקסט.

כאילו במקום זה לחזור לאקסלים וניתוחי סוף שנה של העבודה?

למה כולם פה בטוחים שעטר לא היה נשאר בעונה הבאה??

במידה ואיביץ עוזב בעונה הבאה (דבר די סביר), ובא מאמן אחר שהיה מעוניין בו?

אי אפשר לדעת

חבל, לדעתי עטר יכל לתרום לנו גם העונה, שנה שעברה הוא היה אחד השחקנים הכי טובים שלנו למרות החסרונות שלו, והשנה כמעט ולא קיבל הזדמנויות.

אני מאחל לעטר בהצלחה, ונקווה שיעזור לנו במאבק האליפות מול חיפה.

12 דקות לפני, דעת יחיד said:

זה

זה לא

כאילו במקום זה לחזור לאקסלים וניתוחי סוף שנה של העבודה?

לא. צודק לגמרי. מסתבר שאתה לא בדעת יחיד הפעם.

*אגב, איך יניב עזרן מוצא את עצמו שוב בדין ודברים עם מכבי? מאוד מקווה שלא קיבל אגורה שחוקה ממכבי על המעבר הזה.

כמה מעט כדורגל וכמה הרבה עסקנות. אלירן עטר בן 32-33, כל העולם מכיר אותו ואת יכולתיו ובכל זאת שלושה סוכנים שמטפלים בהעברה בין שתי קבוצות מאותה הליגה.

פשוט.............אין מילים.

2 hours ago, אדביסי said:

לזרוק אותו להרכב אחרי חודשים שלא ראה דשא נגד אום אל פאחם זאת לא הזדמנות.

באמת?!? 

תגיד את זה לשוינפלד וריקן האחראיים לגול בדרבי. 

מאז הם שותפים פה ושם.

על כל שחקן שלא בתפקיד שמחליפים הרבה אפשר להגיד את זה. 

אתם טוענים שצריך חלוץ אבל יש לנו כרגע 2(שכטר ואופואדו) 

על כל עמדה כמעט יש שחקן שמחכה בשקט בספספל. 

בנוסף עטר ובלקמן מחוץ לסגל.

מה לעשות שבכדורגל משחקים ''רק'' 11 שחקנים.

תוסיפו לכל מי שיש עכשיו את דור פרץ וניקוליץ', זה לגמרי מספיק דגם לעונה עמוסה. 

מכל העמדות ההרגשה שהכי חסר שחקן קישור התקפי, כזה ששובר שיוויון ואין כרגע כזה בליגה הישראלית או על המדף.

4 hours ago, Afrojack said:

התגובות בפייסבוק של מכבי הזויות

באמת כל כך מגעיל להיות שם בקבוצות לראות לא קומץ אלא כל כך הרבה אנשים שמקללים את איביץ אין לי מילים על זה 

יש לי אהבה גדולה לעטר אבל שאתה במקום הראשון בטבלה עם פער 5 נקודות, ושחקן שהרוויח כל כך הרבה לא היה חלק מהעונה הזאת - אין טעם להשאיר אותו. כל מי שמקלל את איביץ על המהלך הזה פשוט טיפש.

2 דקות לפני, Haris123 said:

באמת כל כך מגעיל להיות שם בקבוצות לראות לא קומץ אלא כל כך הרבה אנשים שמקללים את איביץ אין לי מילים על זה 

יש לי אהבה גדולה לעטר אבל שאתה במקום הראשון בטבלה עם פער 5 נקודות, ושחקן שהרוויח כל כך הרבה לא היה חלק מהעונה הזאת - אין טעם להשאיר אותו. כל מי שמקלל את איביץ על המהלך הזה פשוט טיפש.

זה מרגיש לי שבפייסבוק נמצאים האופוזיציה של מכבי, פה בפורום זה הקואליציה. כל כל לא רלוונטים שם. אפס השפעה וב80% מהאנשים זה סתם אנשים שבקושי רואים משחקים בטלויזיה.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

זה מרגיש לי שבפייסבוק נמצאים האופוזיציה של מכבי, פה בפורום זה הקואליציה. כל כל לא רלוונטים שם. אפס השפעה וב80% מהאנשים זה סתם אנשים שבקושי רואים משחקים בטלויזיה.

אלו אותם אנשים שבמידה ונפסיד בשבת בסמי יקראו לאיביץ להתפטר ויקשרו את ההפסד איכשהו למכירה של עטר. לצערי חלק גדול מהקהל שלנו כפוי טובה אם הוא מקלל ככה מאמן שהביא לנו אליפות עם דריסת ליגה אחרי 3 שנים והוא בדרך הבטוחה להביא עוד אחת, לא נתפס שיש אוהדים ששונאים אותו

בנוסף אותם האנשים האלו שציינת מהפייסבוק לא יהיו בסמי בשבת ככה שבאמת אין להם השפעה, אולי מעטים מהם.

3 דקות לפני, Haris123 said:

אלו אותם אנשים שבמידה ונפסיד בשבת בסמי יקראו לאיביץ להתפטר ויקשרו את ההפסד איכשהו למכירה של עטר. לצערי חלק גדול מהקהל שלנו כפוי טובה אם הוא מקלל ככה מאמן שהביא לנו אליפות עם דריסת ליגה אחרי 3 שנים והוא בדרך הבטוחה להביא עוד אחת, לא נתפס שיש אוהדים ששונאים אותו

בנוסף אותם האנשים האלו שציינת מהפייסבוק לא יהיו בסמי בשבת ככה שבאמת אין להם השפעה, אולי מעטים מהם.

ככה זה שאתה המועדון הגדול בארץ.

מאות אלפי אוהדים, טיפשים וחכמים, דעות על ימין ושמאל. זה היופי גם במכבי תסתכל על זה ככה.

מה שחשוב זה שהשפויים מבינינו הם אלו שיגיעו בשבת לסמי.

אחראי ללא מעט רגעים של אושר, יהיה קשה לראות אותו שוב משחק בקבוצה אחרת וכואב מאוד שהוא לא יפרוש במכבי.
אבל הגיע הזמן להפרד,
אז תודה אלירן על הכל ובהצלחה נגד כולם חוץ מאיתנו.