Jump to content

כמויות הקהל במשחקי הבית

Recommended Posts

4 דקות לפני, Hararihr said:

איך 15 אלף? מלבד שערים 4-5 הייתה 90% תפוסה מלאה בכל היציעים.
בשער 2 נגיד לא הגיעו 1,500, שער 13 1,000 (הגזמה פרועה אבל נניח), שער 5 מינוס 4,600.
שער 11 אולי 200 איש בלחץ לא הגיעו, 7-8 תחתון היו מלאים, 7-8 עליון 2,000 ואני מגזים.
הכל ביחד מסתכם ב - 9,300 (מקסימום עם החמרת הכמויות), תורידו את זה מ-29,150 סך כולל של האצטדיון וקיבלתם תכולה של 19,850, קרי כמעט 20 אלף.

מספרים לא נכונים בעליל, לא מבין למה מכבי לא מפרסמת על המסכים את כמות הקהל כמו שעשתה במשחקים הראשונים העונה בבלומפילד.

האמת שאני חושב שהספירה מתבצעת עד כמה דקות לפני המשחק ותמיש עד הדקה החמישית נכנסים עוד הרבה אנשים.

23 דקות לפני, קובי השועל said:

האמת שאני חושב שהספירה מתבצעת עד כמה דקות לפני המשחק ותמיש עד הדקה החמישית נכנסים עוד הרבה אנשים.

הגיוני. אם זה נכון

אז זאת חובבנות מצד מכבי/מנהלת

רק בדקה 15 אפשר לדעת בוודאות כמה קהל הגיע,זה פשוט ביזיון וחובבנות,כי המספרים לא נכונים ולא מדוייקים,לא ייאמן שכל משחק אנחנו מביאים לפחות 18 אלף ובנתונים רושמים לנו 15 

זה לא משנה אם המשחק בשני בשמונה, חמישי בעשר או שבת. לא הגיוני שכל כך הרבה מנויים נשארים בבית ושמים זין. ועוד בתקופה כל כך חשובה.

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא משנה אם המשחק בשני בשמונה, חמישי בעשר או שבת. לא הגיוני שכל כך הרבה מנויים נשארים בבית ושמים זין. ועוד בתקופה כל כך חשובה.

הייתה אחלה תפוסה בשביל יריבה כמו ק''ש.

תפסיקו לחשוב שקהל נאמן זה אחד שנוסע שעה וחצי בפקקים ליריבה שנראת כמו התחת.

משחק לא אטרקטיבי מושך פחות קהל.

גם בזה מכבי לא עושה מספיק לדעתי, למשל אתמול לא היו רכבות צפונה כי תחנות ת''א (סבידור,שלום והאוניברסיטה) היו סגורות מ22. 

חיפה במשחקי הבית שלה מוציאה רכבת מיוחדת אם יש צורך, השאטלים מהרכבת בשיטת מלא וסע ונגמר הסיפור לא להרשם לפני ולא מחיר מיוחד.

לטדי ביום שני הגיעה כמות אוהדים דומה לבלומפילד אתמול והוציאו 3 רכבות מיוחדות למשחק. 

לי לקח אתמול שעה רק להגיע להרצליה וגם זה עם עזרה בדרך. 

הקיצר.... למי שיש אוטו וזמן פנוי זה נראה קל, למי שאין זה לא פשוט ואז פתאום הכדורגל לא כזה חוויה.

לפחות 18K.

מה שכן הקהל היה רדום.. ישבתי בשער 10 ליד 8 כי נכנסתי דקה לפני הפתיחה והייתי היחידי שעודד למעט פיקים

אנשים ביציע מתלוננים ושוכחים איך הקבוצה הייתה נראית לפני עידן גולדהאר

בוז לבלקמן, קללות לחלק מהשחקנים וזה עוד בפלוס 4 ממקום שני. מפחיד אותי לחשוב מה יהיה עם כל הנספחים האלה בתקופות שדברים לא יילכו.

אפילו איביץ׳ דיבר על הבוז מהקהל.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

לצערי אני לא הספקתי להגיע אתמול.. בטוחה שיש כמוני עוד מלא כי במשחק מול רעננה איחרתי ואתה לא מבין אפילו כמה אנשים נכנסו יחד איתי.

חייבים להחזיר את השעה ל20:45 זה פשוט לא הגיוני לתקוע כל כך הרבה משחקים באמצע שבוע בשעה כזאת. 

4 דקות לפני, המכביסטית15 said:

לצערי אני לא הספקתי להגיע אתמול.. בטוחה שיש כמוני עוד מלא כי במשחק מול רעננה איחרתי ואתה לא מבין אפילו כמה אנשים נכנסו יחד איתי.

חייבים להחזיר את השעה ל20:45 זה פשוט לא הגיוני לתקוע כל כך הרבה משחקים באמצע שבוע בשעה כזאת. 

השעה באמת מעצבנת ויהיה עדיף אם יאחרו אותה, כי מה לעשות צרך לעבוד ויש גבול לכמה אפשר לצאת מוקדם כל פעם.

בכל זאת אני לא בטוח שכל המנויים לא הגיעו אתמול בגלל שהם לא יכלו להספיק ודברים כאלה. 

1 hour ago, Moryo said:

איזה כיף זה כדורגל בימי חול ולא בשבת, כיף לראות מגרש מפוצץ. 

1 hour ago, Moryo said:

איזה כיף זה כדורגל בימי חול ולא בשבת, כיף לראות מגרש מפוצץ. 

משפחת גולנ הייתה בהרכב מלא?

14 דקות לפני, מכביסט מראשון said:

רק משחקים בשבת או במוצש ונמלא את בלומפילד!

אתמול היה לפחות 18k לא הגיוני פחות.

כאילו ששבוע הבא לא יהיה מלא... 

אגב, זה גם לא נכון שבשבת/מוצש אנחנו תמיד ממלאים. 

יש לי סרטון מפתיחת המשחק, וסרטון מדקה 75 אחרי הגול, רואים בבירור כמות קהל שונה לגמרי.

כנראה באמת בודקים את המספר ברגע שהמשחק מתחיל, אחרת אין הסבר לזה כי לא היו אתמול 13 אלף כסאות ריקים במגרש במהלך המשחק. 

56 דקות לפני, קאוביין said:

יש לי סרטון מפתיחת המשחק, וסרטון מדקה 75 אחרי הגול, רואים בבירור כמות קהל שונה לגמרי.

כנראה באמת בודקים את המספר ברגע שהמשחק מתחיל, אחרת אין הסבר לזה כי לא היו אתמול 13 אלף כסאות ריקים במגרש במהלך המשחק. 

זה סתם קונספירציה שהעלתי.

לא בטוח שזה המצב.

5 hours ago, itan17 said:

בוז לבלקמן, קללות לחלק מהשחקנים וזה עוד בפלוס 4 ממקום שני. מפחיד אותי לחשוב מה יהיה עם כל הנספחים האלה בתקופות שדברים לא יילכו.

אפילו איביץ׳ דיבר על הבוז מהקהל.

לפי דעתי שרקו בגלל שכעסו על השופט

26,311 צופים בדרבי לפי ערוץ הספורט.

ואני שואל למה מחסירים מ-2839 צופים להנות בקרבי התל אביבי?

או אם אני יותר ראציונל, מונעים מ-2000 צופים נוספים להנות מהדרבי התל אביבי.

26 דקות לפני, קובי השועל said:

26,311 צופים בדרבי לפי ערוץ הספורט.

ואני שואל למה מחסירים מ-2839 צופים להנות בקרבי התל אביבי?

או אם אני יותר ראציונל, מונעים מ-2000 צופים נוספים להנות מהדרבי התל אביבי.

זין שלי 26311. איך יכול להיות שהיו 2839 כסאות ריקים?? שקרנים בני זונות. היו גושים קטנים של חציצה בין 2 ל4 ובין 5 ל7. שום סיכוי שכל גוש כזה הוא 1419 כסאות, מקס' 500 כל גוש חציצה.