Jump to content

רשמים מהניצחון על רעננה בבלומפילד | 3 נקודות סופר קריטיות בצל הבלאגן ביציעים

Sawyer

Recommended Posts

8 דקות לפני, turgi said:

האמת שהוא נותן גם מספרים "לא רעים" בליגה שלנו.

הבעיה שהחודש היו לו כמה החמצות אלוהים ישמור ובעונה צמודה זה יכול להיו ההבדל בין אליפות לכלום.

כתבתי על זה מתישהו בתחילת העונה, השונות של הביצועים שלו כל כך גבוה שזה ברור שכל משחק שהוא יהיה בהרכב יהיה עליו דיבור. פעם מפלצת ופעם לא קשור לענף. זה דיי טריקי, מצד אחד קשה לבנות על שחקן שהוא פוטנציאל לחרבן כל הזדמנות שהוא מקבל. מצד שני, מרגיש שכשהוא במגרש יש יותר תנועה ומצבים. אישית, עוד לא גיבשתי דעה סופית על האם הוא צריך לעזוב בקיץ.

35 דקות לפני, Yellow_Hell said:

גם אני סומך לגמרי, ועדיין אלמוג מקבל פירורים ביחס למה שיונתן קיבל בעונה שעברה. 

יוני קיבל יותר כי מכבי כבר היתה אלופה או פסיעה משם. עד קצת לפני הפליאוף, הוא לא ממש שותף והפציעה של עטר מאד תרמה לעניין. יש פה קרב אליפות חי ואני מאד מבואס מהכושר של יוני אבל גם מבין את איביץ שרוצה להרוויח אותו בחזרה דרך דקות. 

3 דקות לפני, Sawyerdroid said:

נכנס לטראנספר מרקט וחושב שזה אומר משהו.

אומר לו הודעה של P1000 קוסמיק הוא נכנס לי לטרנספרמרקט. פףףףף.

אומר שמאומר.

אם ישלך מקור אמין יותר תעלה אותו בבקשה.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

כתבתי על זה מתישהו בתחילת העונה, השונות של הביצועים שלו כל כך גבוה שזה ברור שכל משחק שהוא יהיה בהרכב יהיה עליו דיבור. פעם מפלצת ופעם לא קשור לענף. זה דיי טריקי, מצד אחד קשה לבנות על שחקן שהוא פוטנציאל לחרבן כל הזדמנות שהוא מקבל. מצד שני, מרגיש שכשהוא במגרש יש יותר תנועה ומצבים. אישית, עוד לא גיבשתי דעה סופית על האם הוא צריך לעזוב בקיץ.

הוא מיס אנד היט. יחס הפעולות הטובות והפחות טובות דיי שווה. הסיומת בבש בנגיעה היתה פירסט קלאס. והיו עוד כאלה אבל נוטים לשכוח אותם והמיעוט שבמיעוט גם מרשה לעצמו להתגזען עליו. הוא טיים פלייר עם תרומה כוללת טובה לקבוצה. והמשמעותי ביותר- זה מספיק טוב לאיביץ שאפילו מעדיף אותו כ9 על קיצוני(לשם זה הוא בא במקור). 

1 דקה לפני, המכבייה said:

הוא מיס אנד היט. יחס הפעולות הטובות והפחות טובות דיי שווה. הסיומת בבש בנגיעה היתה פירסט קלאס. והיו עוד כאלה אבל נוטים לשכוח אותם והמיעוט שבמיעוט גם מרשה לעצמו להתגזען עליו. הוא טיים פלייר עם תרומה כוללת טובה לקבוצה. והמשמעותי ביותר- זה מספיק טוב לאיביץ שאפילו מעדיף אותו כ9 על קיצוני(לשם זה הוא בא במקור). 

אתה מחתים לעוד עונה?

גועל נפש התגובות בפורום הזה בתקופה האחרונה

לגלוג על יוני, זלזול בעטר, קוראים למיכה בשמות גנאי ועכשיו צ'יקו סודני

המנהלים צריכים לנקוט ביד קשה, יש גבול לכל דבר, תנו כבוד בסיסי לשחקנים שלכם

32 דקות לפני, אלמוג מלול said:

לא נכנס לדיון על היכולת של ציקו.

אבל מזה ליגה טורקית שניה. מדוע הדגשת את זה?

זה אמור לתת קריטריון ליכולת שלו?

המספרים שלו לאורך כמה שנים שם היו ממש בסדר. אני חושב שזאת ליגה לפחות ברמה שלנו כך שהמגמה של 8-12 גולים בעונה היא דיי יציבה.

וזה באנדרסטייטמנט כי הערכה שלי לליגה שצ'יקו משחק בה עכשיו היא לא ממש גבוהה. והוא אכן באחוז העליון של השחקנים הקידמים פה, בלי להיות סטארטר מובהק.

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

אתה מחתים לעוד עונה?

אני לא יודע כמה הוא ירצה להישאר, כשהגיע אמר שהוא לא נוהג להישאר בקבוצות יותר משנתיים-שלוש.

השכר שלו גבוה.

אני חושב שצריך לחפש אופציה אחרת.

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתה מחתים לעוד עונה?

שוקל לגמרי בחיוב. יש כמה שבטח צריכים ללכת לפניו. בעולם אידיאלי אני מצליח להביא סקורר אמין יותר ומבסוט מצ'יקו כשחקן רוטציה שתורם(שזה יותר מבלקמן, עטר וחוזז). 

1 דקה לפני, אדביסי said:

קודם כל בוא נתחיל מלהחליף את היווני וניקוליץ' לפני שאתם מדברים לי על צ'יקו

ל"יווני" וניקוליץ' יש חוזה.

לצ'יקו לא.

3 דקות לפני, turgi said:

אני לא יודע כמה הוא ירצה להישאר, כשהגיע אמר שהוא לא נוהג להישאר בקבוצות יותר משנתיים-שלוש.

השכר שלו גבוה.

אני חושב שצריך לחפש אופציה אחרת.

צוטט ממש עכשיו כרוצה מאד להישאר אבל משאיר את הדיבור למכבי והסוכן שלו. הרצון שלו הוא הבעיה האחרונה כאן לדעתי(וברור שכסף ידבר, כמו בכל עסקה).

2 דקות לפני, המכבייה said:

שוקל לגמרי בחיוב. יש כמה שבטח צריכים ללכת לפניו. בעולם אידיאלי אני מצליח להביא סקורר אמין יותר ומבסוט מצ'יקו כשחקן רוטציה שתורם(שזה יותר מבלקמן, עטר וחוזז). 

מי לפניו? היווני מן הסתם לא יישאר כדי להיות שוער שני. וזהו תאכלס. ז'איר, ג'ראלדש וסאבוריט זה חוזה לכל החיים וניקוליץ פה עד שיחלים מהפציעה המסתורית ושנסיים את הפייר פליי. 

49 דקות לפני, אלמוג מלול said:

לא מסכים. בכל מקרהבמהלך השנים הגיעו אלינו שחקנים מליגות יותר חזקות. ככה שלא ברור לי

מדוע אמורים להתייחס לליגה טורקית שניה כמושא להערצה או להדגשה על פעולות חיוביות של שחקן.

זה שהוא נתן מספרים לא רעים בליגה טורקית שניה. לא מייצגת שום דבר על רמתו.

זה רפרנס אמין בעיני. אתה יכול לקחת כל מיני זרי התקפה פה ולראות מה הם עשו בליגות דומות. סוד- חלק מההחתמות ההתקפיות פה, לא עלו הרכב בליגת המוצא שלהם. ליגות ברמה שלנו ופחות. שווי לא מעניין אותי בכלל. שאל את סודובה. פה משלמים מוגזם ושם משלמים נכון. הניסיון האחרון שלי עם טורקית ליגה שניה נגמר בהדחה מבזה. 

לגמרי רפרנס אמין עלי. ולא רק זה- גם כאן הוא טוב.

תורם למכבי בערך בכפולות של 100 מאורלנדו סה שהוא חלוץ מיומן יותר למשל. אז אני מעדיף את צ'יקו, עם החסרונות. למה? כי אתה תמיד תביא שחקנים עם חסרונות. אבל זה לא מה שיגדיר אותם אם הם משתלבים, תורמים והופכים לעוד נשק שלך. אורלנדו סה היה נטל, צ'יקו לגמרי להפך.

4 דקות לפני, אדביסי said:

היווני וניקוליץ' לא תורמים

צ'יקו כן

מסכים. 

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

מי לפניו? היווני מן הסתם לא יישאר כדי להיות שוער שני. וזהו תאכלס. ז'איר, ג'ראלדש וסאבוריט זה חוזה לכל החיים וניקוליץ פה עד שיחלים מהפציעה המסתורית ושנסיים את הפייר פליי. 

אני מקווה שז'איר באמת יישאר לאור הפרסומים החוזרים בענייני אשתו.

לג'ראלדש אין חוזה לעונה הבאה במכבי. מקווה שיהיה בסדר גם בעניינו.

4 דקות לפני, המכבייה said:

צוטט ממש עכשיו כרוצה מאד להישאר אבל משאיר את הדיבור למכבי והסוכן שלו. הרצון שלו הוא הבעיה האחרונה כאן לדעתי(וברור שכסף ידבר, כמו בכל עסקה).

שמח לשמוע שהוא רוצה להישאר, אני לא שלם איתו במאה אחוז. ושוב, אני מאוהביו אבל החודש הזה גמר אותי.

6 דקות לפני, אלק נילאש said:

אלו שאלות פאזל לקיץ והרבה יכול לקרות עד אז.

שיחרור של ניקוליץ(אם נכנס לניתוח, אני לא בטוח שבקיץ לא ישוחרר) אולי של השוער, הצעה בהרבה יותר כסף לצ'יקו ממועדון אחר, אמאדור חותך, קניה של גאנם, יש מלא תרחישים...

אפרופו גאנם, אני לא זוכר חלוץ בליגה שהטריד את ההגנה שלנו כמו שהוא עשה במחצית הראשונה.

עשה לגלזר פורפרה.

Just now, turgi said:

אפרופו גאנם, אני לא זוכר חלוץ בליגה שהטריד את ההגנה שלנו כמו שהוא עשה במחצית הראשונה.

ניסה להרשים את המאמן החדש.

5 דקות לפני, turgi said:

מסכים. 

אני מקווה שז'איר באמת יישאר לאור הפרסומים החוזרים בענייני אשתו.

לג'ראלדש אין חוזה לעונה הבאה במכבי. מקווה שיהיה בסדר גם בעניינו.

שמח לשמוע שהוא רוצה להישאר, אני לא שלם איתו במאה אחוז. ושוב, אני מאוהביו אבל החודש הזה גמר אותי.

טוב, מעל הכל מרחפת שאלת המאמן והאופציות הכלכליות שאולי יפתחו למכבי(מכירות אולי).

בסהכ מבסוט מאוד מהתוצאה על אף שלא נהנתי כלל בבלומפילד היום. 

המזחק הזה הפך איכשהו למוקש האולטימטיבי, צלחנו אותו עם 3 נקודות. יופי מכבי.

Just now, turgi said:

עשה לגלזר פורפרה.

כמו שאמרתי

יש לו פיזיות ואתלטיות

בכדורגל אין קשר

כל פעם שהיה צריך לשחרר את הכדור או להתמקם בעמדה שהיא לא בנבדל

הוא נכשל.

הוא שחקן חלש, גרסה פחות טובה של שוינפלד. שוינפלד לפחות מטריד את ההגנה ולא מרים ידיים אחרי כל איבוד כדור

מאנסה אני גם לא מתלהב אבל אם כבר לו יש צורה של כדורגלן