Jump to content

רשמים מהניצחון על רעננה בבלומפילד | 3 נקודות סופר קריטיות בצל הבלאגן ביציעים

Sawyer

Recommended Posts

55 דקות לפני, הנדון said:

היו את 2 היצורים אחד שמן ושני קירח שכל שער 8 עליון מכיר הפעם הם ישבו לי מעל הראש מאחל להם כל מה שאני מאחל לחיפה והפועל, כמעט רבתי איתם אבל הם הו באמוק קללות שכבר כולם צחקו עליהם. למזלי במחצית היה מקום בתחתון אז עברנו. פשוט להקיא על כאלו שישארו בבית.

הקירח עם הגבות העבות? זוכר אותו עוד מנתניה.

מהרגע שהוא מגיע לאצטדיון הוא לא מפסיק לקלל כל מה שזז וגם מה שלא.

8 דקות לפני, avrahami said:

הסיפור עם המשטרע חייב להסתיים, החל מהנוכחות ביציע, המכות, סגירת הבמה איסור הכנסת ציוד עידוד כל אלה הם צעדי ענישה שהמזדיינים האלה בכלל לא מוסמכים להטיל

הגיע הזמן שהנהלת מכבי עם מורן מאירי יכנסו בהם ואם צריך אז ללכת לבית משפט ולסיים את הענין הזה חצי עונה אנחנו בלי ציוד עידוד וזה משהו ששום קבוצה לא היתה מקבלת וזה מצטרף לכל מיני שטחים סטריליים שקיימים רק בבלומפילד מה שהופך אותו לאיצטדיו של 25 K 

ועדיין למרות הכל, שריקות בוז לקבוצה שלך זה שיא שאין שום קהל בארץ שיצליח לשבור פשוט בושה וחרפה

לא היו שריקות בוז לקבוצה

1 hour ago, הנדון said:

היו את 2 היצורים אחד שמן ושני קירח שכל שער 8 עליון מכיר הפעם הם ישבו לי מעל הראש מאחל להם כל מה שאני מאחל לחיפה והפועל, כמעט רבתי איתם אבל הם הו באמוק קללות שכבר כולם צחקו עליהם. למזלי במחצית היה מקום בתחתון אז עברנו. פשוט להקיא על כאלו שישארו בבית.

וואי איזה עצבים קיבלתי על שניהם, ישבתי שורה אחת מעליהם

4 hours ago, Itai15 said:

זה היה באיזור גוש 425?, הבחור שכינה את אחד השחקנים במהלך המשחק גוזל? (אחת ההקנטות המוזרות ששמעתי)

לא זוכר את מספר הגוש באזור האמצע 8 עליון לא מסומן קרוב למטה.

יש פה איזה בן זונה שהיה צריך לטוס מהפורום על טיל אחרי שגנב מאוהדים שלנו בספרד, עכשיו הוא קורא לצ'יקו סודני מהתחנה המרכזית ועדיין כותב פה בפורום? 

לך לשער 5 יא אפס. 

רק מלראות את המשחק שוב בטלווזיה ולראות איך צ'יקו מאבד כדור ורץ אחרי השחקן שלהם כדאי לתקן את הטעות ולהרחיק כדאי להעריך את המשחק שלו.

הוא רחוק מלהיות גולר מושלם, אבל יש לו קצת מכל דבר, הוא מטריד הגנות, קשה להתמודד איתו פיזית, הוא מייצר מצבים, קשה לשמור עליו..אז הוא לא גולר בחסד, זה היה ידוע...אבל מפה ועד לקרוא לו סודני

יאללה די מה נהיה פה חברים.

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

עם כל הבלאגן אתמול חבל לשכוח את הפצצה של גולסה לחיבורים, ווואו ווואו !!

אם זה נכנס, אחד משערי העונה. שחקן אדיר גולסה

מת עליו ולא אכתוב את מה שרציתי להגיד מטעמי פתיחת עין וכו' אבל רק שהמצב ישאר כמו שהוא, כל עוד הוא משחק זה תענוג.

1 hour ago, Moryo said:

יש פה איזה בן זונה שהיה צריך לטוס מהפורום על טיל אחרי שגנב מאוהדים שלנו בספרד, עכשיו הוא קורא לצ'יקו סודני מהתחנה המרכזית ועדיין כותב פה בפורום? 

לך לשער 5 יא אפס. 

לדעתי בלי קשר לעניין שאם מישהו גנב או לא,מי שקורא לשחקן כמו ציקו

שנלחם ונותן תתחת סודני מהתחנה מרכזית צריך להחסם 

2 hours ago, Krishi said:

משהו בקטנה - בגול השני של אצילי יש עבירה ברורה של צהוב על גולסה. הטריף אותי ממש שהשופט פשוט ויתר על זה, אני כבר לא מדבר על הפנדל יד לא יד השופטים פועלים לפי כל מיני כללים שונים שבהם לא כל יד נחשבת לפנדל גם דברים שאנחנו לא מבינים לכאורה אז מחמת הספק אני לא אתייחס לזה, אבל פה יש משיכה ברורה בחולצה אחרי שהשחקן כבר עבר אותו, שום ניסיון לשחק בכדור. פשוט הזיה.

כמה שזה עיצבן אותי. כאילו השופט אמר לעצמו "מסכנים גם קיבלו גול וגם ניתן להם צהוב? לא לא"

מפגר כזה

4 דקות לפני, שמש צהובה said:

כמה שזה עיצבן אותי. כאילו השופט אמר לעצמו "מסכנים גם קיבלו גול וגם ניתן להם צהוב? לא לא"

מפגר כזה

רגע הזוי - זאת הייתה משיכת החולצה הכי ברורה שראיתי בחיים (גולסה היה מטר לפניו), מלוכלכת רצח והשופט גם סימן ייתרון. אולי יש לו דימנציה והוא שכח?

בכל מקרה - גולסה תותח. היה מאוד קשה להעביר את המסירה הזאת באמצע איפון. 

35 דקות לפני, שמש צהובה said:

עם כל הבלאגן אתמול חבל לשכוח את הפצצה של גולסה לחיבורים, ווואו ווואו !!

אם זה נכנס, אחד משערי העונה. שחקן אדיר גולסה

Image result for ‫עמיחי שפיגלר‬‎

2 דקות לפני, Sawyerdroid said:

מישהו ביציע אמר משהו על זה שזה צהוב שני ואם הוא עוצר צריך לבטל את הגול

כבר לא יודע מה החוקים בכדורגל , רק שמח שזה נגמר בגול.

קודם כל זה היה עדי נמני שביצע את העבירה ולא היה לו צהוב לפני זה.

בכל מקרה גם אם היה מדובר בצהוב שני ואדום היה מדובר במצב מסוכן והזדמנות להבקעת שער מה שמאפשר לשופט לתת יתרון עד סיום המהלך. ורק אם עדי נמני היה מתערב שוב במהלך השופט היה עוצר את המשחק ומוציא לו את הצהוב השני והיינו מקבלים בעיטה חופשית.

בניגוד למשל למקרה של דסה נגד זניט שם העבירה של דסה הייתה במרכז המגרש ובאותו הרגע לא היה שום מצב מסוכן להבקעת שער ואז השופט היה חייב לעצור ולהוציא לו את הצהוב השני ואת האדום, אסור היה לו לתת חוק יתרון ובטח אחר כך להוסיף חטא על פשע ולעצור את המשחק כשדסה התערב שוב במהלך ורק אז להרחיק אותו ולתת בעיטה חופשית לזניט מהרחבה.

17 דקות לפני, Krishi said:

קודם כל זה היה עדי נמני שביצע את העבירה ולא היה לו צהוב לפני זה.

בכל מקרה גם אם היה מדובר בצהוב שני ואדום היה מדובר במצב מסוכן והזדמנות להבקעת שער מה שמאפשר לשופט לתת יתרון עד סיום המהלך. ורק אם עדי נמני היה מתערב שוב במהלך השופט היה עוצר את המשחק ומוציא לו את הצהוב השני והיינו מקבלים בעיטה חופשית.

בניגוד למשל למקרה של דסה נגד זניט שם העבירה של דסה הייתה במרכז המגרש ובאותו הרגע לא היה שום מצב מסוכן להבקעת שער ואז השופט היה חייב לעצור ולהוציא לו את הצהוב השני ואת האדום, אסור היה לו לתת חוק יתרון ובטח אחר כך להוסיף חטא על פשע ולעצור את המשחק כשדסה התערב שוב במהלך ורק אז להרחיק אותו ולתת בעיטה חופשית לזניט מהרחבה.

פעם קראתי תגובה שלך בלי שהזכרת את זניט שם 

:(

17 hours ago, Sawyer said:

טיבי בעוד משחק אל טיפוסי, יכל לסיים עם שער העונות בנוסף.

הסבסוב שלו על שחקן של רעננה + ריצה ובעיטה לשער שפיספס במילימטרים את המסגרת, אורגזמה.

תפסתי את הראש איזה חצי דקה

(דקה 83:28) בסרטון כאן דקה 5:07 - https://vod.sport5.co.il/?Vc=10058&Vi=334311

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

הסבסוב שלו על שחקן של רעננה + ריצה ובעיטה לשער שפיספס במילימטרים את המסגרת, אורגזמה.

תפסתי את הראש איזה חצי דקה

פלאשבקים למהלך בטדי מול ביתר

אני בדרך כלל מתמקד בחיובי,

אבל מזמן לא התעצבנתי כמו בגול שחטפנו ראבאק אמצע תוספת זמן שחקנים הולכים באדישות ונותנים לשחקן להפציץ לחיבורים כמו בחימום

הלך עוד משחק עם שער נקי ועלינו ל -6 ספיגות

ביאס לי את כל הניצחון החשוב הזה

מקווה שאיביץ שטף אותם באוטובוס כל הדרך חזרה לקרית שלום.

16 דקות לפני, MoTi_NiMnY said:

אבל מזמן לא התעצבנתי כמו בגול שחטפנו ראבאק אמצע תוספת זמן שחקנים הולכים באדישות ונותנים לשחקן להפציץ לחיבורים כמו בחימום

יכול להיות שרק אני חושב ככה, אבל בצפייה נוספת בתקציר מספר פעמים, נראה שטננבאום היה יכול לעשות יותר בנסיון לעצור את הבעיטה הזו.

הוא פשוט התכופף והסתכל על הכדור ולא ניסה לנוע לכיוון הבעיטה.