Jump to content

רשמים מהניצחון על רעננה בבלומפילד | 3 נקודות סופר קריטיות בצל הבלאגן ביציעים

Sawyer

Recommended Posts

2 דקות לפני, המכבייה said:

טוב, מעל הכל מרחפת שאלת המאמן והאופציות הכלכליות שאולי יפתחו למכבי(מכירות אולי).

זה גם נכון אבל את שתי אלה קשה לתכנן.

מבחינתי את ג'ראלדש היה צריך להחתים באוקטובר ואת ענייני ז'איר צריך לסגור לפני מאי.

שלא לדבר על גולסה שאני מקווה מאוד שלא נבכה עליו.

9 דקות לפני, אדביסי said:

כמו שאמרתי

יש לו פיזיות ואתלטיות

בכדורגל אין קשר

כל פעם שהיה צריך לשחרר את הכדור או להתמקם בעמדה שהיא לא בנבדל

הוא נכשל.

הוא שחקן חלש, גרסה פחות טובה של שוינפלד. שוינפלד לפחות מטריד את ההגנה ולא מרים ידיים אחרי כל איבוד כדור

מאנסה אני גם לא מתלהב אבל אם כבר לו יש צורה של כדורגלן

מעבר לקבוצה מאומנת כמו מכבי משפר בשחקן בדיוק את האספקטים האלה

1 דקה לפני, Mario said:

מעבר לקבוצה מאומנת כמו מכבי משפר בשחקן בדיוק את האספקטים האלה

שטויות

הוא לא כדורגלן ולא יהיה, זה הסיפור

תשקיע באלמוג ובמה שכבר יש לך. אפילו עדיף להשאיר את שוינפלד לחוזה חדש.

13 דקות לפני, אדביסי said:

שטויות

הוא לא כדורגלן ולא יהיה, זה הסיפור

תשקיע באלמוג ובמה שכבר יש לך. אפילו עדיף להשאיר את שוינפלד לחוזה חדש.

לא יודע מה האישיוז שלך איתו אבל אני ממש לא מסכים. לדעתי הוא שחקן מאוד מוכשר שיכול ממש לפרוח במכבי.
לא טוען שצריך להביא אותו במחיר מופקע או תמורת שחקנים שיש לנו, לא חושב שלא גדלים אצלינו שחקנים לא פחות טובים ממנו.

הוא ואלמוג לא באותו תפקיד. 

מתוך סיכום המשחק בעיתון הכי נקרא במדינה

צ'יקו אופואדו סיפק שתי החמצות גדולות, אחת בנגיחה לקורה מול שער חשוף, ואת השער הראשון מכבי השיגה בזכות טעות שיפוט של יגאל פריד.

האחרון שרק לעבירה לטובת עומר אצילי, שיותר ביצע עבירה על שחקן רעננה, ואת הכדור החופשי מספר 7 בצהוב שלח פנימה בסטייל ועם  קצת עזרה מהשוער אסף צור.

אצילי, לא במשחק הכי גדול, סיים עם צמד שסגר את הסיפור מבחינת הצהובים.

למזלנו השער של אנסה לא קבע כלום, חייבים לגמור משחקים ולנצל מצבים, היה לנו מחצית שניה איזה 24 בעיטות לשער בלי צחוק לעומת 2-3 במחצית הראשונה.

7 hours ago, גדי ברומר said:

תקרא לי פנטזיסט/הוזה

שים את אורלנדו סה/קמאנן/וידאר במקומו

אנחנו עם הכי הרבה שערים בליגה 

ועם עוד 4-6 נקודות בערך...

סה חלוד

6 hours ago, Sawyerdroid said:

P1000 קוסמיק כתב פה פעם. החיפוש בפורום זוועה, סורי..

זה הייתה אתה לא?

35 דקות לפני, erantheking21 said:

למזלנו השער של אנסה לא קבע כלום, חייבים לגמור משחקים ולנצל מצבים, היה לנו מחצית שניה איזה 24 בעיטות לשער בלי צחוק לעומת 2-3 במחצית הראשונה.

חייב לומר שדי נלחצתי מהגול שלו. נותרה עוד דקה וחצי אחריו וכבר ראינו דברים בכדורגל.

באים בהרגשה חיובית וכיפית אחרי ההפסד של חיפה והחזרת התופים אחרי פאקינג חודשיים (איזה עצוב זה שזה הפך למשהו מרגש, לא מדבר על דגלים או חלילה תפאורה) עם רצון להעיף את יפו באוויר מהפתיחה ואז החרא הזה. אשכרה הרגישו על השחקנים את הבלבול.

ניצחון אחד הלא כייפים שאני זוכר בשנים האחרונות, הרסו לנו את הכדורגל.

2 hours ago, Dr. Caligari said:

כמו שאמרת זה שכנר ואורי אוזן הבני זונות האלו שימותו אמן

דווקא אורי אוזן אמר שלדעתי לא הייתה עבירה והוא חלק על שכנר הזונה.

מחצית ראשונה גרועה ברמה שקשה להסביר אותה, משהו חריג שאני מעדיף לשכוח.

מחצית שניה אדירה, בעיניי מיכה היה ענק למרות ההחמצות, הוא היה נראה כאילו כל החלודה נעלמה וחזר לשחק לעומק, לחלץ, לחייך, לנסות לקחת את המשחק אליו ועליו. היה שם מהלך שבדקה אחת הוא חטף פעמיים כדור בחצי מגרש של רעננה ויצר התקפה טובה, כל כך מגיע לו שנתמוך בו ונרים אותו חזרה.

אצילי ענק, באמת הכי טוב שאני זוכר אותו מאז שהוא במכבי, הלוואי שימשיך ככה!

אני חושב שההצבה בכנף עושה לכהן המון נזק והוא מבזבז עונה שהוא היה אמור להיות הכוכב שלה, אני באמת לא מצליח להבין את ההתעקשות של איביץ לא לעשות בינו לבין אופואדו חילופי מקום אפילו ל-20 דקות במהלך משחק כדי לבחון את זה. ידוע הרי שצ'יקו הגיע בתור שחקן כנף וזאת העמדה שבה הוא הצליח בטורקיה, עד כדי כך הרעיון הזה נזנח?? זה פשוט צועק שליוני אין תכונות מתאימות לכנף! 

חייב להגיד שג'ראלדש היה במשחק פחות טוב, למרות מחצית ראשונה רעה של כל הקבוצה הוא היה נראה הכי רע ומדובר בשחקן הכי יציב שלנו מתחילת העונה, נסלח לו.

הנושא עם העידוד מתסכל ומייאש, כל כך הרבה חיכיתי לעונה הזאת ולטירוף שהולך להיות בבלומפילד וצריך להגיד את האמת, עד עכשיו זה מאכזב מאוד ואני לא יודע מה היה בדיוק אתמול אבל גם כשהמשטרה לא הייתה הבעיה, זה לא היה מה שציפיתי לו מעונת החזרה בבלומפילד. אין כמעט תפאורות, כשיש הם צנועות מאודדד, לא ברמה של מה שראינו אצל היריבות שלנו בשנים הראשונות של האצטדיונים שלהם(טרנר וסמי), כמעט לא זכורים לי שירים חדשים, וההשתדלות של הארגון לשתף את הקהל הרחב ולרתום אותו כמעט ולא קיימת, זה לפעמים מרגיש שיש אפילו ניסיון להתנתק.

מגיע למכבי שלנו יותר.

לצערי הגעתי אתמול מאוחר לאיצטדיון עקב אילוצים, ראיתי את הארגון בחוץ ביחד עם עוד הרבה אוהדים אחרים. כבר הבנתי שטוב לא יצא מזה. בדרך ראיתי את המחצית הראשונה בפלאפון, משהו כמו 20-25 דקות ראשונות מכבי לא הופיעה למשחק שזה מפתיע יחסית כי בדרך כלל אנחנו מתחילים חזק ואחר כך נרגעים או אם התוצאה עדיין תיקו נזכרים לרוץ דקה 70 בערך. תלוי ביריבה אני מניח. הסטטיסטיקה עד אתמול אם אני לא טועה היא שבכל המשחקים שניצחנו רק באחד לא הבקענו מחצית ראשונה, לכן היה קצת מדאיג התיקו אתמול במחצית. אבל וואלה רעננה באו לשחק כדורגל שזה היה מפתיע. יצאו לתקוף לא בזבזו סתם זמן. בהחלט היה מרענן, מניח שזה קשור לעובדה שניסו מאמן אותם והוא לא ידוע בתור מאמן בונקריסט, גם כשהיה מאמן בחדרה הם שיחקו יחסית פתוח (והיו חוטפים רביעיה מאיתנו, אבל ניצחו את שאר המשחקים).

סה"כ יכלנו להבקיע יותר, ההחמצה של צ'יקו זה על גבול הפלילי ממש, כל השער ריק והוא מ-2 מטר נוגח לקורה. זה מדהים איך הוא הצליח להחטיא את זה גם כי הוא היה בערך במרכז השער והשוער לא היה בכלל באזור שלו. ואחרי שכל זה נאמר, יש לו מגוון פעולות שעוזרות לנו מאוד בהתקפה, שלפעמים מחפות על ההחמצות שלו (והיו לו עוד כמה). במסגרת המגבלות שלנו בנושא הרכש זה מספיק. אחרת בהחלט הייתי רוצה לראות מישהו אחר במקומו.

יהונתן כהן ממשיך עם הירידה ביכולת ושוב הוחלף בצדק. לדעתי צריך לראות קצת ספסל יש גבול עד כמה אפשר לנסות להרוויח שחקן בעזרת דקות משחק. בסופו של דבר אנחנו במירוץ לאליפות וצריכים שחקנים שידעו לעשות לחץ כמו שצריך, לרדת להגנה, לא להסתבך עם הכדור ואם מדובר בשחקני התקפה אז מן הסתם להביא מספרים. נגיד למשל שחקנים כמו... אצילי. תענוג לראות אותו העונה ואיך הוא משתפר ממשחק למשחק מהרגע שחזר מהפציעה. הוא, גלזר וטיבי מועמדים מובילים שלי לשחקן העונה.

משהו בקטנה - בגול השני של אצילי יש עבירה ברורה של צהוב על גולסה. הטריף אותי ממש שהשופט פשוט ויתר על זה, אני כבר לא מדבר על הפנדל יד לא יד השופטים פועלים לפי כל מיני כללים שונים שבהם לא כל יד נחשבת לפנדל גם דברים שאנחנו לא מבינים לכאורה אז מחמת הספק אני לא אתייחס לזה, אבל פה יש משיכה ברורה בחולצה אחרי שהשחקן כבר עבר אותו, שום ניסיון לשחק בכדור. פשוט הזיה.

יאללה, יש לנו הפועל חיפה על הראש, לבוא בכל הכח לדחוף את הקבוצה. נקווה לתוצאה טובה היום לא מאמין שהגענו למצב שאני לא רוצה שהפועל תפסיד.

1 hour ago, Itai15 said:

עוד מישהו פה מנוי בין 7-8 עליון על קו האמצע ושמע את הרפש שאנשים הוציאו שם על שחקני בית? 

היו את 2 היצורים אחד שמן ושני קירח שכל שער 8 עליון מכיר הפעם הם ישבו לי מעל הראש מאחל להם כל מה שאני מאחל לחיפה והפועל, כמעט רבתי איתם אבל הם היו באמוק קללות שכבר כולם צחקו עליהם. למזלי במחצית היה מקום בתחתון אז עברנו. פשוט להקיא על כאלו שישארו בבית.

אצילי עדיין איבד הרבה כדורים למרות זאת הוא שחקן ההתקפה הכי טוב בליגה בפער. 

לא מבין איך מקשקשים כאן על מיכה אומנם עדיין לא ראיתי ש"ח אבל הוא היה אדיר וייצר המון מצבים השתלט על המגרש ואפילו ביצע לפחות 3 חטיפות ע"ש גלזר ולא זכור לי איבוד שטותי שלו 

מה שכן הפספוס לפני המחצית מול שער 11 היה מבאס יותר מהבעיות ביציע

36 דקות לפני, הנדון said:

היו את 2 היצורים אחד שמן ושני קירח שכל שער 8 עליון מכיר הפעם הם ישבו לי מעל הראש מאחל להם כל מה שאני מאחל לחיפה והפועל, כמעט רבתי איתם אבל הם הו באמוק קללות שכבר כולם צחקו עליהם. למזלי במחצית היה מקום בתחתון אז עברנו. פשוט להקיא על כאלו שישארו בבית.

שמן עם קעקוע על היד ???

בשנים שהיינו בנתניה, היה רע להגיע לאצטדיון, אבל שאתה באצטדיון, במזרחי עליון וואלה היה כיף, אנשים באו לעודד ולא היו בעיות עם המשטרה.

חזרנו לבלומפילד, ההנהלה של האצטדיון תפסה תחת, השוטרים ממשטרת תל אביב כמובן תמיד תופסים תחת ובאמת אני לצערי מעדיף לסבול בפקקים לנתניה או סמי עופר, העיקר שיהיה כיף להגיע למשחק ולעודד את הקבוצה.

ההנהלה שלנו חייבת למצוא לזה פתרון, פשוט רע להגיע למשחקי בית.

מכבי אשכרה כובשת ואני שמח וקופץ אבל אין את הטירוף כמו שהיה פעם בבלומפילד או בכלל בכל אצטדיון בארץ, משחק כדורגל ללא תופים זה בית קברות.

45 דקות לפני, הנדון said:

היו את 2 היצורים אחד שמן ושני קירח שכל שער 8 עליון מכיר הפעם הם ישבו לי מעל הראש מאחל להם כל מה שאני מאחל לחיפה והפועל, כמעט רבתי איתם אבל הם הו באמוק קללות שכבר כולם צחקו עליהם. למזלי במחצית היה מקום בתחתון אז עברנו. פשוט להקיא על כאלו שישארו בבית.

זה היה באיזור גוש 425?, הבחור שכינה את אחד השחקנים במהלך המשחק גוזל? (אחת ההקנטות המוזרות ששמעתי)

2 דקות לפני, זיפו said:

בשנים שהיינו בנתניה, היה רע להגיע לאצטדיון, אבל שאתה באצטדיון, במזרחי עליון וואלה היה כיף, אנשים באו לעודד ולא היו בעיות עם המשטרה.

חזרנו לבלומפילד, ההנהלה של האצטדיון תפסה תחת, השוטרים ממשטרת תל אביב כמובן תמיד תופסים תחת ובאמת אני לצערי מעדיף לסבול בפקקים לנתניה או סמי עופר, העיקר שיהיה כיף להגיע למשחק ולעודד את הקבוצה.

ההנהלה שלנו חייבת למצוא לזה פתרון, פשוט רע להגיע למשחקי בית.

מכבי אשכרה כובשת ואני שמח וקופץ אבל אין את הטירוף כמו שהיה פעם בבלומפילד או בכלל בכל אצטדיון בארץ, משחק כדורגל ללא תופים זה בית קברות.

ת"א בתאכלס זאת העיר הכי טובה לקבל מכות ואיומים ממשטרה 

הסיפור עם המשטרע חייב להסתיים, החל מהנוכחות ביציע, המכות, סגירת הבמה איסור הכנסת ציוד עידוד כל אלה הם צעדי ענישה שהמזדיינים האלה בכלל לא מוסמכים להטיל

הגיע הזמן שהנהלת מכבי עם מורן מאירי יכנסו בהם ואם צריך אז ללכת לבית משפט ולסיים את הענין הזה חצי עונה אנחנו בלי ציוד עידוד וזה משהו ששום קבוצה לא היתה מקבלת וזה מצטרף לכל מיני שטחים סטריליים שקיימים רק בבלומפילד מה שהופך אותו לאיצטדיו של 25 K 

ועדיין למרות הכל, שריקות בוז לקבוצה שלך זה שיא שאין שום קהל בארץ שיצליח לשבור פשוט בושה וחרפה