Jump to content

רשמים מהניצחון על רעננה בבלומפילד | 3 נקודות סופר קריטיות בצל הבלאגן ביציעים

Sawyer

Recommended Posts

לא אשקר שהפסד הנקודות הלא צודק בטרנר הוציא קצת את הרוח מהמפרשים, המירוץ מול חיפה לא פשוט ואיבוד נקודות שני מאז המפגש הישיר מולם היה דבר שלא קל לקבל. אבל חיפה, המתנה שלא מפסיקה לתת, סיפקה את הסחורה גם הפעם והפסד קסום שלהם בדקה ה97 החזיר חזרה את המוטיבציה והאנרגיות ובתוספת העידוד שחוזר לבלומפילד הגעתי מלא ביטחון ועוצמה למשחק כדי להמשיך להגדיל את הפער.

איביץ' ממשיך עם השינויים המינורים שלו, בלי תזוזות גדולות.

המשחק נפתח אחרי בלאגן גדול ביציעי מכבי והלם מבחינת השחקנים שפשוט נראו מבולבלים על המגרש ורעננה ראתה וניצלה את זה כדי להגיע לכמה מצבים בדקות הראשונות, הדקות חלפו והצהובים חזרו למשחק בעיקר בזכות אייל גולסה שלקח יוזמה (והפציץ את המסגרת) ובדקות סיום המחצית כבר ראינו את הקבוצה של איביץ' שולטת ומזכירה את המכונה הצהובה שאנחנו רגילים אליה.

במחצית השניה השינוי הושלם כשמכבי חזרה לשליטה מלאה ואיומים מהפתיחה. דקה 60 חתמה רבע שעה של כדורגל טוב עם שער בכדור חופשי של אצילי, הצהובים לא הפסיקו ורצו להבטיח את הניצחון, עוד מספר החמצות מכובדות במשחק חד צדדי לחלוטין עד השער השני של אצילי בדקה ה75. אחריי השער השני מכבי כבר הרגישה ממש משוחררת והגיעה לעוד כמה מצבי כיבוש נוחים אבל דווקא בניגוד למתרחש במגרש מהלך אישי מדהים של אנסה קבע את תוצאת המשחק על 2-1 מכבי.

שופט: טוב- (אולי הציון הטוב העונה, ניסה לשפוט את המשחק בצורה אחידה, מדי פעם העיר להם על בזבוזי זמן כשזה עוד היה רלוונטי, יכל לתת פה ושם צהובים חובה לרעננה אבל ביחס למה שרגילים זה היה באמת.. בסדר. כבר מזמן לא שואף ליותר)

שחקנים: טננבאום לא אשם בשער, הם בעטו הרבה והוא בסה"כ היה במקום. בסדר. גראלדס לא היה מאוד מעורב במשחק ההתקפי והרגיש שיכל לתרום יתר, היה בסדר בהגנה. סבוריט במשחק לא רע, לא מושלם בהגנה אבל ניסה בהתקפה מדי פעם בפעולות טובות. החוזק שלנו ממשיך להגיע מבלמים, טיבי בעוד משחק אל טיפוסי, יכל לסיים עם שער העונות בנוסף. יאיר אפילו התעלה על חברו למרכז ההגנה עם משחק חזק, ראשון לכל כדור, היה שם לא מעט. גלזר לטעמי במשחק מעט פחות טוב ודומיננטי מבד"כ, הוסיף כמה איבודים מיותרים ועדיין בסדר גמור. גולסה המצטיין מבחינתי במשחק, דחף כל הזמן, חילץ כדורים, שחרר בעיטות היה מעורב מקדימה. אחלה אייל. מיכה במשחק חיובי מבחינתי, ניסה כל הזמן, ירד לגליצ'ים, העביר כמה כדורים טובים. החטאות בושה. יוני לא חושב שזה היה המשחק הכי גרוע שלו אבל שוב לא מחובר לכלום בגדול, אצילי כובש הצמד, דוחף, מוסר, מניע, חוטף כדורים ומייצר מצבים. בכושר הטוב ביותר שהיה במכבי. צ'יקו היום גלגל המזל לא האיר לנו פנים, קיבלנו מצ'יקו כמעט רק פאלטות. מבאס. חייב לתת יותר במשחקים כאלו.

פיקנטריה:

- יש תופים אין תופים

- עוד משחק ללא עידוד + פארסות מביכות וכואבות בקהל

- צמד לאצילי

קהל:

באמת שאין לי מצב רוח לכתוב כלום, גם לא חושב שיש טעם להגיב כאן בנושא ולא שזה יכול לעשות טוב רק אגיד למי שכן קורא את זה שצריכים לזכור שלכולנו יש אינטרס אחד ויחיד, לדחוף את מכבי, לעודד אותה, לתמוך בה ולעזור לה בדרך לניצחון. גם היום זה לא קרה, מבאס. חייב לקרות משהו עד המשחק הבא.

שבת, 19:50, סמי עופר. נתראה שם.

14 דקות לפני, Sawyer said:

צ'יקו היום גלגל המזל לא האיר לנו פנים, קיבלנו מצ'יקו כמעט רק פאלטות. מבאס. חייב לתת יותר במשחקים כאלו.

2 החמצות קשות ביותר. אני לא מדבר על שטף המשחק ששם הוא לוקה לעיתים. אבל היו לו 2 מצבים שלפחות אחד מהם, גם אם ניקח מקדם החמצות היה חייב להסתיים ברשת זזה. חייב!

1 דקה לפני, ilans said:

מי חשב שאחרי החזרה לבלומפילד דווקא משחקי החוץ יהיו מהנים. ובבית....

עד שהנהלת בלומפילד ומשטרת תל אביב יתחילו להתנהג כראוי עדיף לנסוע כל שבוע לסמי עופר, בלי תופים ועם פילוג נוראי כזה קשה וכואב. 

8 דקות לפני, החתול הצהוב said:

2 החמצות קשות ביותר. אני לא מדבר על שטף המשחק ששם הוא לוקה לעיתים. אבל היו לו 2 מצבים שלפחות אחד מהם, גם אם ניקח מקדם החמצות היה חייב להסתיים ברשת זזה. חייב!

אני מת על צ'יקו, עושה עבודת לחץ מעולה ומשחק טוב יחסית עם הגב לשער.

אבל קשה להמשיך עם חלוץ זר כזה לעוד עונה. 

יצטרכו לחשוב כי הוא שחקן טוב סה"כ.

1 דקה לפני, itanar said:

אני מת על צ'יקו, עושה עבודת לחץ מעולה ומשחק טוב יחסית עם הגב לשער.

אבל קשה להמשיך עם חלוץ זר כזה לעוד עונה. 

יצטרכו לחשוב כי הוא שחקן טוב סה"כ.

מסכים שצ'יקו שחקן טוב, אבל עדיין אי אפשר להתעלם מלקויות ביסודות המשחק.

מחצית שנייה הייתה התעוררות והיינו שווים עוד 2 שערים לפחות, אבל במשחק כזה מוזר העיקר הנקודות..

חייב לומר שגאנם היה מעניין ומשחק בסגנון שמתאים למכבי...

7 דקות לפני, אדביסי said:

מה אתם רוצים מצ'יקו? משחק מצוין, נכון היו החמצות, אבל גם זה קורה.

אתה צודק, צ'יקו הזר הכי טוב שהיה אי פעם בארץ וגאנם לא ראוי להיות מביא כדורים באליצור באר טוביה. לא נכנס אפילו לעצם הויכוח ומה נכון או לא רק שחרר כבר מהטרחנות על שניהם כל פעם, כמה אפשר? איף

12 דקות לפני, אדביסי said:

דיי דיי

האחוזים שלו בפעולות בין אדירות למביכות פשוט לא טוב. אי אפשר להתעלם מזה יטרול

דיכאון להגיע לבלומפילד השנה.

מקצועית: אצילי במשחק של כוכב, כמו שקיווינו כבר מזמן. איתן טיבי פשוט מדהים. גם גולסה

באתי בציפייה גדולה למשחק היום.

משחק שאפשר להגדיל את הפער מחיפה ל8 וכמובן משחק שהעידוד האמיתי סוף סוף חוזר לבלומפילד.

בפועל מה שקרה הוא שיצאתי מהבית בסביבות 18:30 והגעתי 2 דקות אחרי השריקה.

כשהגעתי לאזור האצטדיון לא היה לי מושג מה קורה עם 11. כשהתקרבתי שמעתי עידוד מתאים של אומרים שהקומץ (וואו איזה חזק זה היה) והבנתי שתופים לא יהיו היום...

אז ישבתי במקום גרוע כמובן ובלי עידוד, ואני יכול להגיד לכם שזאת אחת הפעמים הראשונות שעברה אצלי מחשבה בראש של לא כיף לי פה, אני מרגיש כאילו אני רואה מהטלוויזיה רק עם זווית פחות טובה.

מבאס מאוד שזה המצב. גם כמות הקהל איכזבה היום.

נקווה לימים יותר טובים, כי אנחנו באמצע מירוץ לאליפות ודברים כאלה בהחלט יכולים להרוס.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

הגיוני שהיו משהו כמו 15,500 צופים?

נראה יותר בכיוון ה20, לא יודע איך הגיעו למספר הזה.

צ'יקו במשחק נוראי, הביא גול גדול משחק שעבר אבל זה מרגיש שעל כל גול יש לו איזה 3-4 מצבים הרבה יותר נוחים שהוא פשוט מחמיץ ברשלנות פוגעת, ההחמצה היום זאת החמצה שבשכונה אני מתבייש להחמיץ. 

אני חושב שבסה"כ הוא לא שווה מקום של זר במכבי, חלוץ טוב יחסית , כישראלי לא הייתי חושב פעמיים, אבל כזר היכולת הזאת לא מספיק טובה. 

צ׳יקו, בניגוד לסאבוריט וז׳איר שהם חד משמעית מציאה הוא שחקן רכש קלאסי של קבוצה שלא יכולה לבצע רכש . אין לו מקום במכבי בעונה הבאה מקצועית .

גולסה הקשר הכי טוב בארץ בפער ענק, יוני כהן פשוט חושך מצרים בקו שמאל , שווה לתת צ׳אנס לצ׳יקו / איילון על הקו ויוני בחוד, מרגיש לי שההתקפה תהיה הרבה יותר דינאמית מאשר יוני בכנף וצ׳יקו בשפיץ

5 דקות לפני, Sawyer said:

דיי דיי

האחוזים שלו בפעולות בין אדירות למביכות פשוט לא טוב. אי אפשר להתעלם מזה יטרול

הפעולה היחידה שהייתה "מביכה" ממה שאני זוכר זה דריבל מטופש ישר לרגליים של רעננה, חוץ מזה עשה המון עבודה בתוך הרחבה, אתם לא מעריכים איך שהוא שולט בגוף שלו בתוך הרחבה, זאת תכונה אדירה שאין להרבה חלוצים, גם הקרוס שלו בסיבוב היה אדיר.

הוא ושכטר מצוינים ועושים יופי של עבודה, כשמוסיפים את שוינפלד למשוואה אז יש לנו מצבת חלוצים טובה מאוד, לא מבין למה מתלוננים עליהם כל היום

Just now, אדביסי said:

הפעולה היחידה שהייתה "מביכה" ממה שאני זוכר זה דריבל מטופש ישר לרגליים של רעננה, חוץ מזה עשה המון עבודה בתוך הרחבה, אתם לא מעריכים איך שהוא שולט בגוף שלו בתוך הרחבה, זאת תכונה אדירה שאין להרבה חלוצים, גם הקרוס שלו בסיבוב היה אדיר.

הוא ושכטר מצוינים ועושים יופי של עבודה, כשמוסיפים את שוינפלד למשוואה אז יש לנו מצבת חלוצים טובה מאוד, לא מבין למה מתלוננים עליהם כל היום

חחחחחחח

אל תשכח את בלקמן גם

18 דקות לפני, אדביסי said:

תפסיק כבר לזיין את המוח אבל. צ'יקו היה היום חלש מאוד ואני עדין איתו. 

איבודים מרגיזים, מסירות מפגרות והחמצות של בית כלא.

אצילי וגולסה במשחק מצוין. יונתן עם עוד משחק חלש.

מיכה משתפר, אבל חייב לשים כבר את הכדור ברשת והאיבוד שהוא הביא בגול של רעננה פשוט חסר אחריות.

מת על מיכה ובעדו מאז שעלה לבוגרים

אבל היום זה הכי רך שראיתי אותו מאז ומעולם

הפסיד מאבקי כוח כמו ילד בחיי.

למישהו יש מושג למה איביץ מתעקש על ברסקי?!?

הנקודת אור הגדולה היא עומר אצילי

הלוואי הרעב והרצון שיש לו לכולם

עם על האווירה הזו והלחץ זה היה משחק קלאסי לתיקו, למחוק אותו לגמרי ולהמשיך הלאה. העיקר הניצחון

כנראה שבבלומפילד כבר לא יהיה לנו אקסטרה רציני העונה.