Jump to content

סולידריות

Echoes

Recommended Posts

ש3 נערים מותקפים בברוטליות עי משטרה ללא סיבה ונעצרים שבוע אחרי הדרבי, שאנשים נורמטיביים בני 40+ נעצרים בלי סיבה לפני שבוע, שהמשטרה מתנכלת ורודפת ומתייחסת לאוהדים כפושעים, מותר לרגע אחד לעצור, להסתכל על הכאב היאוש והזעם של אלו שסופגים את החרא הזה בשער 11 כבר שנים ופשוט להביע סולידריות עם אחים שלכם ליציע.

מי זה אתם? למה אתה פונה אליי ברבים?

ולא הם לא אשמים, אבל יש רגעים שהם מעבר לכדורגל. זה חיים של אנשים נורמטיביים לחלוטין שבאים לראות כדורגל והכל משתבש להם כולל אלימות מהמשטרה ומעצרים על כלום. אם שלושת האחים שקיבלו מכות מהמשטרה היו בני דודים שלך? לא היית רוצה שהקהל ימחה?

אז שמכבי תנצח את רעננה בלי עידוד(אמורים לנצח אותם גם במאדים) בשביל שהמועדון יבין ש20 אלף מנויים שלו רוצים שינוי ביחס המשטרה לקהל שלנו. 

4 דקות לפני, Echoes said:

ש3 נערים מותקפים בברוטליות עי משטרה ללא סיבה ונעצרים שבוע אחרי הדרבי, שאנשים נורמטיביים בני 40+ נעצרים בלי סיבה לפני שבוע, שהמשטרה מתנכלת ורודפת ומתייחסת לאוהדים כפושעים, מותר לרגע אחד לעצור, להסתכל על הכאב היאוש והזעם של אלו שסופגים את החרא הזה בשער 11 כבר שנים ופשוט להביע סולידריות עם אחים שלכם ליציע.

בגדול, אני מסכים. אבל האם הרגע הזה שאתה מדבר עליו הוא בזמן משחק כזה?

האם מה שאתה כותב רלוונטי בכלל למה שמתרחש כי הבנתי שהנושא הוא אביזרי העידוד....מה קשור עצורים מהדרבי ולפני שהוע לכניסה למשחק ואז לצאת? מול מי המחאה?

Just now, Avogadro said:

בגדול, אני מסכים. אבל האם הרגע הזה שאתה מדבר עליו הוא בזמן משחק כזה?

האם מה שאתה כותב רלוונטי בכלל למה שמתרחש כי הבנתי שהנושא הוא אביזרי העידוד....מה קשור עצורים מהדרבי ולפני שהוע לכניסה למשחק ואז לצאת? מול מי המחאה?

אין לי מושג מול מי המחאה, אני לא מארגן אותה. יכול לשער אבל זה מיותר.

הכל קשור בזה שהמשטרה מתייחסת לאוהדי כדורגל כמו אל פושעים כבר שנים. ונראה שאוספת היד רק גוברת משנה לשנה.

שוטרים מרגישים בסבבה לפוצץ אנשים מכות בלי סיבה ולעצור אנשים בלי סיבה ואני בתור מנוי ל11 לא רוצה שיבוא היום וזה יהיה אני או חברים שלי או כל אוהד אחר.

10 דקות לפני, Echoes said:

אין לי מושג מול מי המחאה, אני לא מארגן אותה. יכול לשער אבל זה מיותר.

הכל קשור בזה שהמשטרה מתייחסת לאוהדי כדורגל כמו אל פושעים כבר שנים. ונראה שאוספת היד רק גוברת משנה לשנה.

שוטרים מרגישים בסבבה לפוצץ אנשים מכות בלי סיבה ולעצור אנשים בלי סיבה ואני בתור מנוי ל11 לא רוצה שיבוא היום וזה יהיה אני או חברים שלי או כל אוהד אחר.

אבל כל מה שאתה אומר היה נכון גם לפני הכניסה למשחק היום. אז מה השתנה? מה קרה?

אי אפשר גם וגם. או שיש מחאה כי היחס חרא ואלים ורוצים שהוא ישתנה...או שלא.

אם הייתה מתארגנת מחאה ללא כניסה ובזמן המשחק שירים מחוץ ליציע או משהו בסגנון זה היה פי אלף יותר אפקטיבי ממה שקרה היום. שוב - אם נתייחס למה שאתה כותב ולדעתי זה לא ממש המקרה.

9 דקות לפני, Avogadro said:

אם הייתה מתארגנת מחאה ללא כניסה ובזמן המשחק שירים מחוץ ליציע או משהו בסגנון זה היה פי אלף יותר אפקטיבי ממה שקרה היום. שוב - אם נתייחס למה שאתה כותב ולדעתי זה לא ממש המקרה.

נראה לי שיש אי הבנה לגבי מה שקרה היום, היום לא תוכננה מחאה התופים לציוד העידוד כבר היה בתוך היציע ואז משום מקום באה המשטרה והחליטה שהציוד לא מאושר, ומשם הסטוריה ואלימות משטרתית כלפי הארגון שהוצא החוצה ולא יצא מרצונו.

11 דקות לפני, Avogadro said:

אני לא מבין מה הנקודה שלך? 

זה כמו שתקום מחר בישראל מחאה על התנאים של ניצולי שואה ואתה תגיד לי ״מה נזכרת עכשיו? הם סובלים מקור ורעב כבר שנים״

1 דקה לפני, Echoes said:

אני לא מבין מה הנקודה שלך? 

זה כמו שתקום מחר בישראל מחאה על התנאים של ניצולי שואה ואתה תגיד לי ״מה נזכרת עכשיו? הם סובלים מקור ורעב כבר שנים״

דווקא כמה תגובות מעלייך שפכו קצת אור שהצליח להסביר טוב את המתרחש.

הדוגמא שלך ממחישה עוד יותר את הבעיה שלי עם מה שאתה כותב.

אתה טוען שיש יחס רע כבר מלא זמן וזה לא שנזכרו עכשיו. אני טוען שאם זה לא משהו שקרה היום (מה שהתגובה מעל הסביר שכן...) אז טענתך לא רלוונטית...

בכל מקרה, נקווה שיעשו סדר במי מהשוטרים שעושים בלאגן כדי שיהיה אפשר להינות מהעידוד שהארגון יודע לעשות הכי טוב

3 דקות לפני, קובי השועל said:

אתה יכול לעזור בעניין?

שלח בפרטי ווצאפ

וואלה לא, גם לא חושב שיש מה לעשות בעניין, כאילו מה הטיעון שלך? 

סתם שאלתי איך אתה יודע? 

2 דקות לפני, Avogadro said:

דווקא כמה תגובות מעלייך שפכו קצת אור שהצליח להסביר טוב את המתרחש.

הדוגמא שלך ממחישה עוד יותר את הבעיה שלי עם מה שאתה כותב.

אתה טוען שיש יחס רע כבר מלא זמן וזה לא שנזכרו עכשיו. אני טוען שאם זה לא משהו שקרה היום (מה שהתגובה מעל הסביר שכן...) אז טענתך לא רלוונטית...

בכל מקרה, נקווה שיעשו סדר במי מהשוטרים שעושים בלאגן כדי שיהיה אפשר להינות מהעידוד שהארגון יודע לעשות הכי טוב

אני לא מבין מה לא רלוונטי בטענה? זה שהיה עדיף שנילחם בזה מזמן זה משהו אחד. מניח שזה לא קורה כי בסוף יש פתרון וסוג של נורמליזציה עם המשטרה עד הפיצוץ הבא.

וזה שמאז הדרבי יש אלימות והתנכלות מוגזמת שכללה היום כניסת שוטרים ליציע שהובילה למחאה ספונטנית זה משהו אחר.

ב2 המקרים אני חושב שסולידריות בין כל היציעים זה משהו מתבקש ועצוב לי על מי שלא מבין את זה.

17 דקות לפני, Echoes said:

אני לא מבין מה לא רלוונטי בטענה? זה שהיה עדיף שנילחם בזה מזמן זה משהו אחד. מניח שזה לא קורה כי בסוף יש פתרון וסוג של נורמליזציה עם המשטרה עד הפיצוץ הבא.

וזה שמאז הדרבי יש אלימות והתנכלות מוגזמת שכללה היום כניסת שוטרים ליציע שהובילה למחאה ספונטנית זה משהו אחר.

ב2 המקרים אני חושב שסולידריות בין כל היציעים זה משהו מתבקש ועצוב לי על מי שלא מבין את זה.

אם נתמקד בעניין הסולידריות, אז גם היא היא מתבקשת, קשה לגרום לזה לקרות.

כי חלק גדול מהאוהדים, ואני ביניהם, מגיע עם ילדים קטנים אחרי לא מעט תכנונים וסידורים ומחאה כזו ספונטנית, בטח בלי הבנה מדוע בזמן אמת היא דבר שקשה להבין ולהצטרף אליו.

ומדוע שריקות הבוז למעודדים והשירי בוז אליהם היו טובים?

5 דקות לפני, Avogadro said:

אם נתמקד בעניין הסולידריות, אז גם היא היא מתבקשת, קשה לגרום לזה לקרות.

כי חלק גדול מהאוהדים, ואני ביניהם, מגיע עם ילדים קטנים אחרי לא מעט תכנונים וסידורים ומחאה כזו ספונטנית, בטח בלי הבנה מדוע בזמן אמת היא דבר שקשה להבין ולהצטרף אליו.

ומדוע שריקות הבוז למעודדים והשירי בוז אליהם היו טובים?

שמע עברנו לא מעט מחאות עם לא מעט ארגונים, מי שהיה חלק מזה הבין שהיום קרה משהו אחר.

הארגון מעודד מתחילת העונה בכל משחק, גם אחרי שלקחו לו תופים וציוד. 

קרה מצב בשטח ובלי הודעה מוקדמת אתה רואה שאשכרה אין ארגון ביציע. 

לא הצלחתם לעשות 1+1 ? תעשה לי טובה. 

וזה לא שהיה לי מושג למה אין עידוד, אני לא מקורב לאף אחד בארגון , אבל כאחד שנמצא כבר כמה ימים ביציע הבנתי שקרה פה משהו אחר, ארגון אוהדים לא סתם דקה לפני משחק פותח במחאה. 

1 hour ago, דורון said:

מה לעזעזל קשורים ה-11 שעל הדשא לעזעזל?

סולידריות? אתם שונאים את כל מי שלא חושב כמוכם.

מה יש לך נגד הפנאטיקס?

אתה מפיץ רעל נגדם בכל תגובה שלך.

אתה שייך לארגון עבר ומתוסכל? אתה אוהב שקט ביציע? מה הסיפור שלך?

במקום לתת גם לאנשים שעושים הכי הרבה למען מכבי אתה יוצא עליהם בכל הזדמנות. גם אם אתה לא מסכים איתם יש דרך להגיב. הם הרוויחו את הכבוד שלהם ביושר.

ואל תגיד שום מילה על הבוז, כי הפנאטיקס היו בחוץ.

יכול להגיד שכל מי שסביבי היה בטוח שזה נטו על כך שהוצאו הכלי עידוד ולא מעבר כפי שקרה עם הבלגן עם השוטרים. זה היה הזוי.

בנימה אחרת, שער 8 ושער 13 עודדו היום ביחד יותר מכל משחק העונה. אגב ב-13 היו גם לא מעט שניסו להשתיק בהתחלה ולא עבד להם, כרגיל נגד הזרם לא משנה מה קורה.

אני חושב שפשוט הסיטואציה לא הובנה כמו שצריך.

לפי הבנתי, מה שקרה זה - היו תופים ב11, אני במו עיניי ראיתי תופים בחוץ לפני המשחק וגם בפנים בזמן החימום על הכיסאות.

באו שוטרים והוציאו אותם לא ברור למה, בתגובה האירגון יצא (או הוצא בכוח אני לא יודע בדיוק מה היה שם) החוצה.

המשחק החל עם ניסיונות העידוד שנענו בשריקות בוז,

מהיציעים האחרים השריקות בוז מ11 פורשו כ״אם אנחנו לא מעודדים אז אף אחד לא מעודד וזין על כולם״.

הקהל הרחב לא הבין או בעצם לא ידע (לא לכולם יש פייסבוק ומעודכנים מה קורה בזמן אמת וגם אין חיבור אינטרנט במשחקים...) והחוסר הבנה הזה שבעצם האירגון לא במגרש ומי ששורק בוז שורק בשם עצמו בלבד זה מה שהוביל לכל הבלאגן והקללות והעקיצות שהקהל הרחב החזיר וזה מה שהיה בכל המשחק.

זה מה שאני הבנתי שקרה הערב, אם מישהו אחר יודע שזה לא מה שקרה אשמח אם יתקנו אותי.

איך פותרים את זה?

האירגון צריך להסביר את הצד שלו במה בעצם קרה שם וכן זה נשמע דומה מאוד למה שקורה במדינה שלנו בזמן מבצע צבאי אבל ההסברה היא קריטית ורק ככה הקהל הרחב יבין מה קורה ויתן את הגב לאירגון (וכשמגיע הוא יודע לתת). אף אחד מאיתנו לא אוהד הפועל מסריח, בסופו של דבר אנחנו אוהדים את אותה קבוצה ורוצים בהצלחתה ותאמינו לי שאין אף אוהד מכבי שבעד המשטרה בשום מצב (אלא אם כן מרביצים לאוהדי הפועל שזה על הכיפאק).

מכבי חייבת לצאת בהודעה ולתת גב לקהל שלה. לא יתכן שכמה שוטרים יחליטו שהם רשות שופטת ויקחו 20 אלף איש בשבי ויהרסו חווית משחק, ול4 אוהדים של רעננה נותנים להכניס תוף זה היה פשוט מרתיח את הדם לראות איך המשטרה צוחקים עלינו ככה.

לילה טוב, הפועל זונה.

1 hour ago, Echoes said:

אני לא חושב שלשרוק בוז לכאלה שמעודדים זה הדרך, ואני גם מבין שזה לא המטרה של הפנאטיקס. סולידריות הייתה צריכה לבוא בדמות שיר נגד המשטרה אחרי כל שיר מכבי, לפי הלחן של שיר מכבי, להרחיב את רפרטואר שירי הנאצה למשטרה.

8 hours ago, דורון said:

יא גבר

אתה לא מבין שהתגובות שלך עושות בדיוק את אותו האפקט של הילדים ששרקו אתמול בוז?! בשביל מה?

7 hours ago, סלבה said:

אני לא חושב שלשרוק בוז לכאלה שמעודדים זה הדרך, ואני גם מבין שזה לא המטרה של הפנאטיקס. סולידריות הייתה צריכה לבוא בדמות שיר נגד המשטרה אחרי כל שיר מכבי, לפי הלחן של שיר מכבי, להרחיב את רפרטואר שירי הנאצה למשטרה.

בדיוק