Jump to content

איפה הייתי בגשם

דורון

Recommended Posts

13 דקות לפני, דרור שווץ said:

לא מבין למה שרקו בוז למשטרה זונה, מה גורם לשער 13 להיות בעד המשטרה? 

לא הייתי אחד מאלו, אבל מסביבי אנשים התעצבנו שאנשים בשער 11 שרקו בוז בשירי אוהדים אבל שירים נגד משטרה כן שרים.

אגב, ישבתי באיזור של אלו שהתחילו את העידוד ב-13, והם דווקא הצטרפו לקללות למשטרה, כולל אחד שרב עם מישהו מיציע הכבוד שהתעצבן על השירה הזאת.

אנשים ממשיכים להכליל על יציע של 3000 אנשים כאילו מדובר ב-30 אנשים שעשו את אותו הדבר.

כל אחד באצטדיון עשה מה שהוא חושב שנכון לעשות, בין אם הוא צדק או לא.

הכי מדהים אותי בכל הסיפור זה שממה שאני מבין פה הארגון לא רצה שאחרים לא יעודדו (מההודעה של לא לגרור), אבל בכל זאת יש אנשים שהחליטו שהארגון רוצה למנוע עידוד ושרקו בוז,  וזה גרם לאנטי נגד הארגון בגלל שמשער 13 קשה להבין מי בארגון ומי לא.

אז אלו ששרקו בוז - רציתם סולידריות עם הארגון, אבל בפועל פגעתם בהם. חבל.

2004 - all over again.

לנו האוהדים אין כוח על המשטרה, אתם יכולים לדבר ולקשקש על פעולות אבל בסוף היום, אם לא תהיה עזרה וגיבוי מההנהלה- כלום לא יקרה.

ההנהלה של מכבי מדהימה אבל בנושא הטיפול באוהדים של שער 11, ההנהלה נופלת ובגדול כבר המון שנים. יכול להיות שאין רצון לחבק ולאמץ את הקהל הזה מצד ההנהלה, הכל נעשה למראית עין.

מכבי שלחו מסר לקהל שיקנה כרטיסים וימלא את האיצטדיון ע"י איתי שכטר במסיבת העיתונאים...אז אם כל כך חשוב למכבי הקהל והאווירה - חבל שלא הוציאו אתמול נציגים מההנהלה החוצה שיעזרו לנו, הקהל שבחוץ...או לפחות לשלוח את הדובר של מכבי ובשם מכבי לנסח הודעת גינוי למשטרה ולאחראים שם.

בסוף היום מכבי למכבי יש כוח תקשורתי, משפטי, כלכלי. לנו האוהדים אין. חבל לראות שוב ילדים מקבלים מכות ואיומים מהמשטרה בחוץ, הגיע הזמן של מכבי לעשות סוף לתופעה הזאת- מול מנהלת הליגה, נציג המשטרה ומשרד הספורט. מספיק.

בלי ההנהלה כלום לא ישתנה. ההנהלה צריכה לצאת בגלוי ולא במסרים דרך מקורבים בפורום\כתבים. באופן גלוי.

את הריבים המטופשים והפנימיים האלה של מי היה קודם, מי עודד בגשם תשאירו בצד. למכבי יש קהל ענק, ההיסטוריה מוכיחה שלעולם כל היציע לא יצא החוצה, תמיד יהיו מיליון דעות.

תשמרו על הדברים בתוך הבית ותפסיקו לצאת האחד על השני, מה הבעיה להבין את הצד השני שלא רוצה לצאת? את הצד שרוצה לעודד? אין בעיה. תקבלו את כולם. כולנו מכבי.

53 דקות לפני, oferr said:

אתם מביכים עם ההשוואה לכדורסל, יד אליהן השנה הוא הבומבונירה לעומת בלומפילד ( עם או בלי המחאה), תתרכזו בלפתור את הבעיות שלכם ( אני לגמרי בעד לא לעודד במקרים כאלו) במקום לדבר שטויות.

לא יודע מי זה ״אתם״, אני לא חלק מהארגון אבל בהחלט תומך בו כי בלעדיו היציע שלנו שווה לתחת.

אתה באמת חושב שאפשר להשוות בין אולם כדורסל לאיצטדיון שאפילו גג אין בו מבחינה אקוסטית?

זה מעבר לעידוד או לא, זו הפיכה של תרבות עידוד של שנים להצגת תיאטרון ולא ניתן שזה יקרה בכדורגל.

ואני שמח שדאגת לציין את המילה ״השנה״ כי זה חוכמה גדולה כאשר מכבי סל טובה אז יש עידוד טוב.

אגב גם במשחקים נגד נס ציונה ההיכל הופך לבומבונירה או שזה רק ביורוליג?

ומה היה בשנים לפני זה?

בברכת This is turner? this is Maccabi.

4 hours ago, BRoi said:

מה שמצחיק שלא מעט מיושבי שער 11 היו מנויים גם לפני הרבה הרבה שנים וגם עכשיו מנויים ל11

איזה כיף יהיה בשבת בלי כל הזבלים של בלומפילד,אולי 10 אחוז מהזבלים יטריחו את עצמם לחיפה

אתה אתמול שרקת בוז או שתקת?

לא מרבה להגיב על נושאים כאלו (אם בכלל), אבל אנשים אנחנו אוהדים את אותה הקבוצה, המטרות שלנו הן אותן מטרות.

מכבי צריכה אותנו יותר מכל, לא מדבר על ההנהלה, מדבר על הקבוצה שכרגע במאבקי אליפות.

אני חושב שכל צד צודק במובן מסויים, אני מבין את השתיקה, אני מבין את השריקות ואני מבין את העידוד, אבל זה ממש לא הזמן להתעסק בזה.

אני בטוח שיש גורמים שכבר מתעסקים בנושא הזה בצורה רצינית יותר מוויכוחים בפורום, טוויטר, ווצאפ ופייסבוק.

מת שבמשחק בית הבא כולם יבואו מהסיבה שהם אוהדי מכבי ויעזרו למכבי לכתוש ת'ליגה המזדיינת הזאת. 

בחיי שאתמול כמעט בכיתי מהמצב הזה שהיה ביציע, היה קשה רצח לראות את כל זה.

11 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתה אתמול שרקת בוז או שתקת?

יצאתי החוצה מכיוון שהמשחק כבר לא עניין אותי ברגע שההנהלה משתינה בקשת על היציע שלנו ואני לא קשור לשום ארגון שהוא.

הארגון הם חבורה של מזוכיסטים לא מבין איך הם ממשיכים לקרוע תתחת ולתת את החיים שלהם בזמן שהם ממשיכים לקבל

0 סולדיריות מהקהל הכי גרוע בארץ(הקהל שלנו) והנהלה שמחפשת רק לגרום להם להתייאש ולהפסיק את הפעילות שלהם

ודרך אגב,

אני לא מאשים את המשטרה ולא אבטחה,מבחינתי מי שאשם במצב זו רק הנהלת המועדון ולא אף אחד אחר!

1 דקה לפני, BRoi said:

יצאתי החוצה מכיוון שהמשחק כבר לא עניין אותי ברגע שההנהלה משתינה בקשת על היציע שלנו ואני לא קשור לשום ארגון שהוא.

הארגון הם חבורה של מזוכיסטים לא מבין איך הם ממשיכים לקרוע תתחת ולתת את החיים שלהם בזמן שהם ממשיכים לקבל

0 סולדיריות מהקהל הכי גרוע בארץ(הקהל שלנו) והנהלה שמחפשת רק לגרום להם להתייאש ולהפסיק את הפעילות שלהם

אם היית בחוץ, אז איך החלטת שמי שעודד אתמול בד"כ שותק? אתה יודע יש עוד אנשים שמעודדים באיצטדיון חוץ מ-11.

Just now, אלק נילאש said:

אם היית בחוץ, אז איך החלטת שמי שעודד אתמול בד"כ שותק? אתה יודע יש עוד אנשים שמעודדים באיצטדיון חוץ מ-11.

יותר מזה, חלק גדול מ11 גם ניסה לעודד.

עזוב נו. יש אנשים שבכוח מנסים לריב ולפלג.

אני לא אומר, יש חארות ב-13 (ובשאר האיצטדיון) שעודדו במיוחד כדי לעשות דווקא. אבל הם לא הרוב. ויותר מזה, הם התעוררו רק בגלל שריקות הבוז של 11. אם לא הבוז הם היו ממשיכים לשבת בשקט ולצפות בהצגה כמו בכל משחק.

13 דקות לפני, עמית ר said:

יותר מזה, חלק גדול מ11 גם ניסה לעודד.

זאת הסיבה למה הקהל של הפועל תמיד יהיה 20 דרגות מעל הקהל שלנו

הקהל שלנו תמיד ישאר מפונק ולא ידע להקריב מעצמו למען הכלל ולמען האינטרסים שלו ,

קהל מסריח שמגיע לו שהאווירה המסריחה הזאת ביציע תמשך 

אם מה שקרה אתמול היה קורה בשער 5 וגם אפילו בדרומי בטרנר אני בטוח שרוב היציע עידוד שלהם היה יוצא יחד איתם ולא נשאר ביציע

כמו סמרטוט 

מכבי מעלים פוסטים בפייסבוק כאילו לא קרה כלום אתמול , שום תגובה שום התייחסות, לוקחים אותנו כמובן מאליו וזה משגע אותי .

2 דקות לפני, פראנק_רייקארד said:

מכבי מעלים פוסטים בפייסבוק כאילו לא קרה כלום אתמול , שום תגובה שום התייחסות, לוקחים אותנו כמובן מאליו וזה משגע אותי .

הנהלה מביכה. 

3 דקות לפני, BRoi said:

אם מה שקרה אתמול היה קורה בשער 5 וגם אפילו בדרומי בטרנר אני בטוח שרוב היציע עידוד שלהם היה יוצא יחד איתם ולא נשאר ביציע

כמו סמרטוט 

הרשה לי לגחך...

אתה מודע לעובדה שהקהל של הפועל הוא זה שהביא את הקבוצה שלו לפירוק, מרחיק רוכשים פוטנציאלים ועושה נזק בלתי הפיך למועדון...

ככה אתה רוצה להיות? בשם קידוש ״תרבות האולטראס״?

לא תודה.

2 דקות לפני, סוקראטס said:

הרשה לי לגחך...

אתה מודע לעובדה שהקהל של הפועל הוא זה שהביא את הקבוצה שלו לפירוק, מרחיק רוכשים פוטנציאלים ועושה נזק בלתי הפיך למועדון...

ככה אתה רוצה להיות? בשם קידוש ״תרבות האולטראס״?

לא תודה.

ממש לא,רשמתי את התגובה הזאת בידיעה שיבואו ציטוטים כמו שלך אבל לא זו הכוונה.

מהדרבי חוץ המשטרה מתעללת באוהדים שלנו עם רישיון ממכבי,אתמול היה שיא הביזיון ומתחילת העונה הארגון נמנע מלהחרים כל משחק או לא לעודד

למרות כל העונשים ההזויים שבאו מהמשטרה וחוסר התמיכה של מכבי להפסקה של העונשים האלו,אתמול היה הקש ששבר את גב הגמל ויושבי שער 11 או לפחות רובם

יכלו להביע סולידריות ולצאת החוצה גם,ואם זה עושה לך טוב אז לא רק שער 5 היה יוצא החוצה גם המזרחי וגם הדרומי בטרנר כמו שאמרתי.

אבל אין מה לעשות זה הקהל שלנו,תמיד ישאר חזק בדיבורים חלש מאוד במעשים.

11 דקות לפני, BRoi said:

כמו סמרטוט 

1. משום מה אתה חושב שאנשים צריכים ללכת כמו עיוורים בעקבות משהו שאין להם מושג שקרה.

אין סיבה שהאצטדיון יצא למחאה רק כי הגוש לא עודד (וזה הדבר היחיד שהם יכלו לדעת).

2. גם הארגון שאתה מגן עליו דרש שמי שבפנים צריך לתמוך בקבוצה.

אז.. מה בעצם אתה רוצה?

39 דקות לפני, עמית ר said:

1. משום מה אתה חושב שאנשים צריכים ללכת כמו עיוורים בעקבות משהו שאין להם מושג שקרה.

אין סיבה שהאצטדיון יצא למחאה רק כי הגוש לא עודד (וזה הדבר היחיד שהם יכלו לדעת).

2. גם הארגון שאתה מגן עליו דרש שמי שבפנים צריך לתמוך בקבוצה.

אז.. מה בעצם אתה רוצה?

1.משאר היציעים לא ציפיתי לצאת מיושבי שער 11 כן

2.אני לא מגן על הארגון אני מגן על האינטרסים של הקהל שלנו 

ואם הארגון ביקש משאר הקהל להמשיך לעודד זו החלטה שלו ,לדעתי

זו בדיחה להמשיך לעודד בזמן שהמשטרה והאבטחה הוציאו אוהדים כמונו מחוץ לאיטדיון בגלל

שהם נלחמים על הזכות לעודד את הקבוצה הזאת!

נפתח במסר החשוב - אל תאמצו לעצמכם תיאוריות של קהלים אחרים ומי שרוצה ברעת מכבי.
הארגון בשום שלב לא היה אתמול במשחק,
מכאן שלארגון לא הייתה שליטה על כל מה שהתרחש משריקת הפתיחה ועד לסיום המשחק.
לצערנו הרב, הבנו תוך כדי ולאחר המשחק שהאירוע הוביל לקרע בקהל בין אוהדים שביקשו להביע סולידריות ולא לעודד, לבין שאר הקהל שרצה לדחוף את הקבוצה.
לכן, עוד במהלך המשחק ביקשנו כאן באופן חד משמעי, שמי שנשאר באצטדיון – יעשה הכל כדי לדחוף את הקבוצה, שהצלחתה חשובה לנו יותר מכל דבר אחר.
אנו מכבדים כל אוהד באשר הוא, אלה שכאב להם לראות את המתרחש וגם אלה שרצו לדחוף את הקבוצה, אלה שנוסעים לכל משחק וגם אלה שאתמול היו באצטדיון לראשונה בחייהם.
מעל הכל אנחנו מבקשים – משטרת ישראל וחברת היכלי הספורט פוגעים לנו בעידוד כבר למעלה מחודשיים, בואו לא ניתן להם גם לפלג אותנו כקהל – כוחנו באחדותנו.

ומה היה אתמול?
כמו כולכם, גם אנחנו קיבלנו את הבשורה שהציוד חוזר דרך קמפיין מכירת הכרטיסים של מכבי. לא עודכנו בשום שלב על העובדה שמשטרת ישראל מתכוונת להמשיך לבצע פעילות טרור בשער 11 גם הפעם.

בכניסה למגרש חלק מהציוד נכנס לתוך האצטדיון (תפאורה ודגלים לא אושרו), החליטו מספר שוטרים שהתופים לא ייתלו ביציע, שהעמדה שהוחזרה לא תאויש על ידי אנשי גדר, ושוב – אם אתם רוצים תופים, תביאו ת.ז של אוהדים שיישאו באחריות לכל דבר.

אחרי חצי שעה של ניסיונות לפתור את הסיטואציה (בלי גורם ממכבי שיבוא לסדר את הנושא) החליטו מספר שוטרים שנמאס להם מנוכחות הארגון ליד מדרגות העלייה ליציע והתחילו להוציא את כולם בכוח החוצה. 
כ-200 אוהדים מצאו את עצמם עם כל הציוד בחוץ ותופים שבורים.

אנו קוראים מכאן להנהלת הקבוצה לעשות יותר כדי לסיים את ההתעללות המתמשכת הזאת ולהבין שמעל הכל זה האינטרס שלה, כפי שאנו שומעים גם משחקני הקבוצה על תחושת המחסור באווירה הביתית שהם מכירים. 
אל תתנו למשטרה או לכלבלבי התקשורת להטעות אתכם, אנו כארגון לא בחרנו לצאת אתמול, לא בחרנו למחות ובוודאי שאנו לא בוחרים להתחיל להתנהל כך מעכשיו.

למרות התסכול הרב והמערכת האטומה בה אנו נתקלים שבוע אחרי שבוע - כל בקשתנו היא לעודד את הקבוצה, ואנו נמשיך לעשות זאת, עם או בלי ציוד עידוד, כפי שהוכחנו לאורך כל התקופה האחרונה. ניפגש בשבת בסמי עופר!

תגובה בוגרת ומרגשת של הארגון!! רק מחזק את דעתי ששורקי הבוז ילדותיים ופועלים מרגש של אותו רגע מבלי להבין שהם גורמים נזק לטווח ארוך.

15 דקות לפני, Hyper said:

נפתח במסר החשוב - אל תאמצו לעצמכם תיאוריות של קהלים אחרים ומי שרוצה ברעת מכבי.
הארגון בשום שלב לא היה אתמול במשחק,
מכאן שלארגון לא הייתה שליטה על כל מה שהתרחש משריקת הפתיחה ועד לסיום המשחק.
לצערנו הרב, הבנו תוך כדי ולאחר המשחק שהאירוע הוביל לקרע בקהל בין אוהדים שביקשו להביע סולידריות ולא לעודד, לבין שאר הקהל שרצה לדחוף את הקבוצה.
לכן, עוד במהלך המשחק ביקשנו כאן באופן חד משמעי, שמי שנשאר באצטדיון – יעשה הכל כדי לדחוף את הקבוצה, שהצלחתה חשובה לנו יותר מכל דבר אחר.
אנו מכבדים כל אוהד באשר הוא, אלה שכאב להם לראות את המתרחש וגם אלה שרצו לדחוף את הקבוצה, אלה שנוסעים לכל משחק וגם אלה שאתמול היו באצטדיון לראשונה בחייהם.
מעל הכל אנחנו מבקשים – משטרת ישראל וחברת היכלי הספורט פוגעים לנו בעידוד כבר למעלה מחודשיים, בואו לא ניתן להם גם לפלג אותנו כקהל – כוחנו באחדותנו.

ומה היה אתמול?
כמו כולכם, גם אנחנו קיבלנו את הבשורה שהציוד חוזר דרך קמפיין מכירת הכרטיסים של מכבי. לא עודכנו בשום שלב על העובדה שמשטרת ישראל מתכוונת להמשיך לבצע פעילות טרור בשער 11 גם הפעם.

בכניסה למגרש חלק מהציוד נכנס לתוך האצטדיון (תפאורה ודגלים לא אושרו), החליטו מספר שוטרים שהתופים לא ייתלו ביציע, שהעמדה שהוחזרה לא תאויש על ידי אנשי גדר, ושוב – אם אתם רוצים תופים, תביאו ת.ז של אוהדים שיישאו באחריות לכל דבר.

אחרי חצי שעה של ניסיונות לפתור את הסיטואציה (בלי גורם ממכבי שיבוא לסדר את הנושא) החליטו מספר שוטרים שנמאס להם מנוכחות הארגון ליד מדרגות העלייה ליציע והתחילו להוציא את כולם בכוח החוצה. 
כ-200 אוהדים מצאו את עצמם עם כל הציוד בחוץ ותופים שבורים.

אנו קוראים מכאן להנהלת הקבוצה לעשות יותר כדי לסיים את ההתעללות המתמשכת הזאת ולהבין שמעל הכל זה האינטרס שלה, כפי שאנו שומעים גם משחקני הקבוצה על תחושת המחסור באווירה הביתית שהם מכירים. 
אל תתנו למשטרה או לכלבלבי התקשורת להטעות אתכם, אנו כארגון לא בחרנו לצאת אתמול, לא בחרנו למחות ובוודאי שאנו לא בוחרים להתחיל להתנהל כך מעכשיו.

למרות התסכול הרב והמערכת האטומה בה אנו נתקלים שבוע אחרי שבוע - כל בקשתנו היא לעודד את הקבוצה, ואנו נמשיך לעשות זאת, עם או בלי ציוד עידוד, כפי שהוכחנו לאורך כל התקופה האחרונה. ניפגש בשבת בסמי עופר!

כל הכבוד!

דבר אחד, מקווה ש " אנו קוראים מכאן" זה מעבר להודעה פה. כי ההנהלה צריכה להתעשת ולעמוד לצד האוהדים