Jump to content

איפה הייתי בגשם

דורון

Recommended Posts

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה נראה שלחלק מהקהל הרחב יש אנטי לפנאטיקס.

לא היה לפנאטיקס זמן להסביר כלום, כי הם נכנסו ליציע בציפייה לעודד ופתאום החליטו להוציא אותם.

כן , כי זאת פעם ראשונה שיש עליהום/ויכוח/מחאה/אין עידוד

הערב זה עוד מקרה אחד מני רבים , הגיע הזמן להתקדם הלאה מתישהו ולפתור את זה 

כי אם לא כל כמה חודשים זה יקרה שוב מחדש.

הקהל הרחב יסלוד מהארגון , הארגון ירגיש ממורמר ולא מוערך , פחות כסף לתרומות תפאורה וכו וכן הלאה...

הגיע הזמן לצאת מהלופ המבאס הזה...

קבוצה בלי אוהדים.

מי ששרק בוז היום במרכז שער 11 גרם לשסעים ישנים בקהל להתרחב שוב, ככה זה כשמשעמם בחיים ומחפשים עם מי לריב לא רואים את טובת הקבוצה.

כנראה שהארגון צודק במחאתו, אבל ביום שהוא יבין שיש קהל רחב והוא יתחיל לשתף אותו ולהתחבר אליו ולא להתנהג מחד כמו איזה ארגון ביון חסוי ומסווג, ומאידך אימפולסיבי ו"שובר כלים" כל רגע, אז גם נבין ונצטרף למאמץ.

Just now, gilad-b said:

תעשו טובה

האחרונים שאפשר לבוא אליהם בטענות בסיטואציה הזאת הם ארגון מכבי פנאטיקס

נכון אבל הם מפנים את העצבים שלהם למקום הלא נכון.. על אוהדים שלא קשורים למקרה

בכנות אני לא מבין מה אתם רוצים מהארגון.

הוציאו את התופים והם בחרו בתגובה שלדעתי הכי בוגרת וחכמה - לצאת ביחד על התופים ולעודד בחוץ.

אף אחד לא ידע שזה יקרה ולאף אחד אין דרך לדעת.

התגובות היום ביציע וברשתות החברתיות היו מגעילות ביותר כולל אמירות כמו "הם צריכים להיות בשער 5 יחד עם הפועל" ועוד הרבה ציטוטים מביכים.

לא יודע למה שהפנאטיקס ירצו להתקרב לקהל הרחב אחרי דבר כזה. הם נותנים את התחת שלהם ובסוף מקבלים זין מהמשטרה, מההנהלה ומהקהל הרחב. וואלה אני הייתי מאוד מתעצבן.

2 דקות לפני, Yellow_Forever said:

אתה עדיין לא מבין שהם לא היו שם? 

5 דקות לפני, gilad-b said:

תעשו טובה

האחרונים שאפשר לבוא אליהם בטענות בסיטואציה הזאת הם ארגון מכבי פנאטיקס

!!!!!!!
ההתנהלות שלהם היום ראויה להערכה. ככה בדיוק צריך להתנהל ארגון אוהדים.

4 דקות לפני, Yellow_Forever said:

העצבים היום הגיעו בצורה מפוזרת משער 11 שכאב את אי הסולידריות של היציעים האחרים ולא מתוך הארגון (גם לי מבאס שזה נגרר לכל הקרקס שהיה) 

35 דקות לפני, gilad-b said:

בטח לא מופתע שהדרייב הכי גדול של שער 13 זה כמובן כשיש בעיות בשער 11

בתור אחד שלעולם לא משבית עידוד גם כשאין ארגון/תופים/וואטאבר הבחירה שלי נוכח השחיטה חסרת התקדים שאנחנו עוברים בבלומפילד בתור קהל (וקבוצה) הייתה לזעוק דרך השתיקה המתבקשת בעקבות האירועים היום עם המשטרה גם במחיר הדחיפה לקבוצה במשחק הזה.

חבל לי שכולנו כקהל לא יודעים מתי צריך להתאחד (הפגיעה פה היא במכבי ישירות ולא בשער 11) וישר נגררים למלחמות פנימיות בין יציעים

אבל מה זה "להתאחד"? איש חכם אחד חושב שלהתאחד זה לשבת ולעשות מחאה שקטה ואחר חושב שההתאחדות הכי טובה היא להתאחד ולעודד קצת יותר כי מה שבד"כ מעודד לא נמצא היום. 

מה שמצחיק/עצוב זה שמי הכי פגע היום בארגון זה אלה ששרקו בוז ולא אלה שעודדו. אם הם היו פשוט שותקים זה היה סתם עוד משחק מבאס בעונה הזו.

במקום זה הפך לעוד ריב אחד מתוך רבים. 

וכן, היו כאלה שעודדו היום באיצטדיון ב"כוונה", שריקות הבוז רק עזרו להם. בשביל הצופה הממוצע באיצטדיון היום הארגון שוב שרק בוז והשתיק את מי שניסה לעודד ולתמוך בקבוצה. אפילו שהארגון ביקש הפוך!

מה שנקרא רצו לברך ויצאו מקללים.

3 דקות לפני, אלק נילאש said:

אבל מה זה "להתאחד"? איש חכם אחד חושב שלהתאחד זה לשבת ולעשות מחאה שקטה ואחר חושב שההתאחדות הכי טובה היא להתאחד ולעודד קצת יותר כי מה שבד"כ מעודד לא נמצא היום. 

מה שמצחיק/עצוב זה שמי הכי פגע היום בארגון זה אלה ששרקו בוז ולא אלה שעודדו. אם הם היו פשוט שותקים זה היה סתם עוד משחק מבאס בעונה הזו.

במקום זה הפך לעוד ריב אחד מתוך רבים. 

וכן, היו כאלה שעודדו היום באיצטדיון ב"כוונה", שריקות הבוז רק עזרו להם. בשביל הצופה הממוצע באיצטדיון היום הארגון שוב שרק בוז והשתיק את מי שניסה לעודד ולתמוך בקבוצה. אפילו שהארגון ביקש הפוך!

מה שנקרא רצו לברך ויצאו מקללים.

אם הארגון ביקשו כן לעודד את השחקנים אז איך הם יצאו מקללים? מה הם אשמים שאנשים שהם לא בארגון ולראיה אותם אנשים נשארו באיצטדיון כשהארגון יצא, שרקו בוז? 

1 דקה לפני, YoC said:

אם הארגון ביקשו כן לעודד את השחקנים אז איך הם יצאו מקללים? מה הם אשמים שאנשים שהם לא בארגון ולראיה אותם אנשים נשארו באיצטדיון כשהארגון יצא, שרקו בוז? 

כי הצופה ממוצע לא עוקב אחרי הארגון ויודע שהוא ביקש לעודד. מבחינתו שער 11 זה הארגון.

אין לי שספק ששורקי הבוז רק עשו נזק לעצמם - אם לא היה בוז לשער 13 היה הרבה פחות דלק לעודד והשקט היה משתלט טיקטק 

להתאחד בעולם אידיאלי ורחוק מאיתנו שנות אור זה היכולת להבין שאם הקבוצה עצמה מפרסמת את חזרת הציוד ליציעים ובכל זאת זה שוב לא קורה ושוב רומסים אותנו ואת הארגון שלנו אז כנראה שצריך להזדהות ולתת את הגב במקרה הזה גם במחיר אי תמיכה 

2 דקות לפני, YoC said:

Just now, קובי השועל said:

מה שהולך ברשתות נגד הארגון זה מטורף.

לאנשים אין מושג, העיקר הסטיגמה.

בבקשה. כמו שאמרתי, בשם הסולידריות והאהבה לארגון, עשו לו (ולקבוצה) בלאגן אחשורמוטה. ואחרי זה עוד מקללים ומתווכחים פה. טמטום. מה שנקרא עכשיו הארגון צריך להוכיח שאין לו בכלל אחות. 

4 דקות לפני, אלק נילאש said:

כי הצופה ממוצע לא עוקב אחרי הארגון ויודע שהוא ביקש לעודד. מבחינתו שער 11 זה הארגון.

אתה כנראה צודק אבל זה לא אשמתם שמישהו אחר משייך את שורקי הבוז אליהם אם הם באמת לא שרקו בוז, 
אני לא יודע להגיד ש*כל* הארגון יצא כמובן, אני לא מכיר את כולם ובטח לא ספרתי, אבל זה בהחלט נראה ככה, כמות עצומה של אוהדים יצאה מייד עם הבלאגן ונשארה עד כמה דקות לאחר הסיום מחוץ לאיצטדיון, מידי פעם זזו לקראת שערים אחרים אבל לרוב מול 11, תוך חיכוכים עם משטרה וקריאות לקהל לצאת גם כמחאה ומחיאות כפיים לאוהדים שכן יצאו.
ולכן אני מאמין שהם באמת לא קשורים לשריקות בוז כי הם היו בחוץ בכלל.

כמה קשקשת באמת

יושב ב 13 אבא ל 3 ילדים בא לי לראות כדורגל כמו בן אדם אחרי יום עבודה 

(מיותר לציין ניקוד מקסימלי) 

מיותר לציין שמה שאני שכחתי ב 11 חלק משורקי הבוז היו עדיין בטיטולים. 

אם כל הכבוד לזה שאתם באים ויורדים פה על אנשים שבסהכ ניסו לעודד את הקבוצה שהיו במצס מאוד גרוע בתחילת המשחק , לא היו מחוברים לדשא בכלל.

אז אם עודדתי היום יותר מאשר במשחק רגיל שיש עידוד אז אני באמת מצטער. 

6 דקות לפני, gilad-b said:

אין לי שספק ששורקי הבוז רק עשו נזק לעצמם - אם לא היה בוז לשער 13 היה הרבה פחות דלק לעודד והשקט היה משתלט טיקטק 

להתאחד בעולם אידיאלי ורחוק מאיתנו שנות אור זה היכולת להבין שאם הקבוצה עצמה מפרסמת את חזרת הציוד ליציעים ובכל זאת זה שוב לא קורה ושוב רומסים אותנו ואת הארגון שלנו אז כנראה שצריך להזדהות ולתת את הגב במקרה הזה גם במחיר אי תמיכה 

פאנטיקס או מכבי? 

אני בוחר במכבי!

מה השחקנים אשמים שלא נתנו לארגון להכניס תופים? 

רוצים מחאה תעשו בזמן אחר לא בהתחלת משחק של אחד המחשקים הכי חשובים שלנו העונה.

וכן אני מבין טוב מאוד שזה לא הייתה מחאה מאורגנת או בכוונה להתחיל אותה ושהמשטרה עושה בעיות. אבל זה עדיין לא אומר שצריך לשרוק בוז לשחקנים או למי שמנסה לעודד

2 דקות לפני, YoC said:

אתה כנראה צודק אבל זה לא אשמתם שמישהו אחר משייך את שורקי הבוז אליהם אם הם באמת לא שרקו בוז, 
אני לא יודע להגיד ש*כל* הארגון יצא כמובן, אני לא מכיר את כולם ובטח לא ספרתי, אבל זה בהחלט נראה ככה, כמות עצומה של אוהדים יצאה מייד עם הבלאגן ונשארה עד כמה דקות לאחר הסיום מחוץ לאיצטדיון, מידי פעם זזו לקראת שערים אחרים אבל לרוב מול 11, תוך חיכוכים עם משטרה וקריאות לקהל לצאת גם כמחאה ומחיאות כפיים לאוהדים שכן יצאו.
ולכן אני מאמין שהם באמת לא קשורים לשריקות בוז כי הם היו בחוץ בכלל.

קודם כל, אני ממש לא האשמתי אותם. להפך. אני בדיוק אומר שהם רצו לעשות טוב ואנשים אחרים, עאלק בשמם, עשו רע.

ושוב חוזר ואומר, בשביל האוהד הממוצע היום הארגון שרק בוז והפריע לעודד את הקבוצה, ובטוח שגם תכף יהיו סיפורים על "חברי ארגון" שהרביצו למי שעודד ובכלל יהיה שמח. זה שזה לא הארגון זה לא באמת משנה לאותם אוהדים, כי הם אפילו לא יודעים שמדובר ביוזמה של אנשי שער 11 שלא חברים בארגון. בשביל האוהד הממוצע מי שיושב ב11 = הארגון. וזה יפה שכל החכמולוגים שיודעים להסביר לאחרים הכל כל כך יפה ונמצאים שנים ביציע עוד לא הבינו את ההקבלה הזו.

חבל. 

שריקות הבוז של יושבי 13 לשירת ״המשטרה זונה״ של שער 11.

חבורה של מביכים.

טובת מכבי מעל הכל, זה נכון.

אבל לפעמים עדיף באופן חד פעמי לשים אותה בצד ולהילחם למען עתיד היציע ותרבות עידוד.

האם המשטרה היא הרשות השופטת? האם יש לה סמכות להפוך את הבית שלנו לבית קברות ואנחנו נתנהג כאילו כלום לא קרה?

חודשיים בלי תופים (להפועל אגב היה תופים במשחק האחרון).

אבל כנראה שאתם רוצים נוקיה, עם סידי המסכן ושנקבל קנסות על שירי פאק יו, אולי גם כמה מעודדות בהפסקות של הואר.

אז אולי אתם באים לתיאטרון, אבל אנחנו סובלים.

באים לתת את הגרון, לדאוג שהבית יהיה מבצר ומזיינים אותנו כל שבוע מחדש.

העיקר שבסרטונים אתם מצלמים את 11.

אנחנו חיים בעידן של פייק ניוז שמעצבים את מחשבותינו ומעשינו. נשבר לי הלב כלפי האנשים האלה שמייצגים אותנו כקהל, עושים מעל ומעבר ונותנים את הנשמה וזה מה שהם מקבלים.

4 דקות לפני, kazale said:

פאנטיקס או מכבי? 

אני בוחר במכבי!

וכן אני מבין טוב מאוד שזה לא הייתה מחאה מאורגנת או בכוונה להתחיל אותה ושהמשטרה עושה בעיות. אבל זה עדיין לא אומר שצריך לשרוק בוז לשחקנים או למי שמנסה לעודד

הארגון הוצא החוצה לא מבין על מה אתה מתלונן...

6 דקות לפני, kazale said:

פאנטיקס או מכבי? 

אני בוחר במכבי!

זה מה שאתה לוקח מהסיטואציה היום ? פנאטיקס או מכבי ?

Just now, Krishi said:

הארגון הוצא החוצה לא מבין על מה אתה מתלונן...

הוא כאילו לא מבין את המצב (או יותר נכון לא מעניין אותו המצב),

ואז הוא נותן ניצוצות של מבין את המצב בשורה האחרונה עד הנקודה, ואז המוח שלו עשה exit והתעלם מזה לגמרי, תופעה מעניינת.