Jump to content

איפה הייתי בגשם

דורון

Recommended Posts

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני חייב להבין משהו. המשטרה מבקשת מכל קהל שמגיע לבלומפילד להזדהות ולקחת אחריות וכו או רק ממכבי והפועל או בכלל רק ממכבי?

רק בהיכלי הספורט שכבר סיבוב שלם כופים עלינו חוקים משלהם. 

עם איצטדיון בדיחה אפילו בשביל הסטנדרט שלהם. 

שיהיה ברור, זה שחיתות לאור היום. 

כל מתקן ספורט בת''א בחסות חברה חזקה כמו היכלי הספורט, הרבה כסף וכוח יש שם ועכשיו אנחנו מרגישים את זה חזק חזק.

שוב אני אזכיר למי ששוכח: מדובר בעונש הכי גדול שקיבלנו אי פעם מאז תחילת ארגוני האוהדים, עידוד וכל זה. 

הכי גדול.... ביזיון!!! 

ואם ההנהלה הייתה רוצה היו תופים וגם דגלים. 

נטו ההנהלה, רוצים תופים? אווירה? תביאו(ההנהלה) 2 תופים תרתכו לעמדת עידוד ונגמר הסיפור לא נגעו לי, לא שברו לי, לא שלו ולא שלי. 

כמה פשוט ככה קל. שלא רוצים הכל מרגיש מסובך. 

בחיים לא הייתי נגד ההתנהלות של מכבי גם ברגעים קשים אחרים זה הרגיש שיש תמיד התחלה של משהו, מצטער אבל פה איבדנו 6 נק' לפחות מאז הדרבי שלא מחוייבים בגלל האווירה. אי אפשר להתעלם מזה. 

ועזבו שהנזק המתגלגל חוזר להנהלה, כרטיסים וכו'. 

1 hour ago, Meron's said:

רק בהיכלי הספורט שכבר סיבוב שלם כופים עלינו חוקים משלהם. 

עם איצטדיון בדיחה אפילו בשביל הסטנדרט שלהם. 

שיהיה ברור, זה שחיתות לאור היום. 

כל מתקן ספורט בת''א בחסות חברה חזקה כמו היכלי הספורט, הרבה כסף וכוח יש שם ועכשיו אנחנו מרגישים את זה חזק חזק.

שוב אני אזכיר למי ששוכח: מדובר בעונש הכי גדול שקיבלנו אי פעם מאז תחילת ארגוני האוהדים, עידוד וכל זה. 

הכי גדול.... ביזיון!!! 

ואם ההנהלה הייתה רוצה היו תופים וגם דגלים. 

נטו ההנהלה, רוצים תופים? אווירה? תביאו(ההנהלה) 2 תופים תרתכו לעמדת עידוד ונגמר הסיפור לא נגעו לי, לא שברו לי, לא שלו ולא שלי. 

כמה פשוט ככה קל. שלא רוצים הכל מרגיש מסובך. 

בחיים לא הייתי נגד ההתנהלות של מכבי גם ברגעים קשים אחרים זה הרגיש שיש תמיד התחלה של משהו, מצטער אבל פה איבדנו 6 נק' לפחות מאז הדרבי שלא מחוייבים בגלל האווירה. אי אפשר להתעלם מזה. 

ועזבו שהנזק המתגלגל חוזר להנהלה, כרטיסים וכו'. 

מה? שהקבוצה תביא תופים? אתה אמיתי?

אתה מודע לזה שהתופים כבר ביו ביציע והמשטרה נכנס ולקחה אותם?

1 hour ago, קובי השועל said:

מה? שהקבוצה תביא תופים? אתה אמיתי?

אתה מודע לזה שהתופים כבר ביו ביציע והמשטרה נכנס ולקחה אותם?

כי המשטרה ביקשה ת.ז 

ההנהלה סיכמה כנראה עם המשטרה על זה. 

וכן למה שההנהלה לא תביא תופים מה קרה 

ההנהלה יכולה להביא תופים זה גם לא יעזור, הם ימצאו מה לעשות כמו להגיד שמי שעולה על התוף צריך להפקיד תעודת זהות, ואני לא רואה את מורן מאירי לוקח מקלות של תוף ועולה בטירוף בחימום

1 hour ago, Spring said:

ההנהלה יכולה להביא תופים זה גם לא יעזור, הם ימצאו מה לעשות כמו להגיד שמי שעולה על התוף צריך להפקיד תעודת זהות, ואני לא רואה את מורן מאירי לוקח מקלות של תוף ועולה בטירוף בחימום

הגיע הזמן שנמצא מה לעשות עם ניקוליץ'.

5 hours ago, מכביסט לעד said:

מאותה סיבה שההנהלה לא תממן תפאורות.

הפנאטיקס לא רוצים להיות בובות של ההנהלה וטוב שכך.

אבל ההנהלה כן מממנת תפאורות. 

מי נראה לך קנה פעם שעברה 8 אלף גופיות. 

ובמשחקים בנתניה בחלקם ההנהלה דאגה לפלקטים וכאלה. 

כשרוצים מוצאים פתרונות, ההרגשה פה שאפילו לא מחפשים. 

ההנהלה לא רוצה להגיע לפתרון? הלם.

ההנהלה לא רוצה קהל חזק? הלם.

ההנהלה רוצה שהקהל יהיה מריונטות? הלם.

האמת עם כל האהבה למכבי וזה שאפילו בימים של לוני-דריקס-קלינגר תמיד מצאתי את החיובי, הפעם בא לי להקיא מההנהלה.

תוך 3 דקות ההנהלה יכולה להגיע לפתרון ולמנוע מאוהדים להעצר ולקבל מכות אבל זה פחות מעניין אותה.

לשחק בקהל עם פוש על זהבי אפשר, להתייחס למאורע כ"כ משמעותי שקרה בתוך האיצטדיון, בזמן שהיא אחראית על האירוע - היא לא יכולה. לא רוצה הכוונה.

מכבי לא רוצים למצוא פתרונות, אם היו רוצים היו מטפלים בכל הבלאגן הזה בדקה..

שיזדיין בלומפילד וחברת היכלי הספורט וגם המשטרה. זה רק על מכבי. החל מהגג ועד לבעיות אל מול המשטרה. אנחנו אוהדי כדורגל לא פדופילים. הגיע הזמן שמכבי יתייחסו אלינו בכבוד והערכה...

מכבי יודעים לעטוף הכל בצורה יפה אבל בסוף היום, ההתנהלות אל מול האוהדים (לא אלה שמקבלים הזמנות ותורמים חסויות) היא בזיונית וכמעט לא קיימת...לא צריך להיות חבר יצחקי או בשיחות מול ההנהלה בכדי להבין את זה.

להקיא. סורי על החפירה. פרקתי.

מישהו מהארגון כותב לכם במפורש שההנהלה לא אשמה ואנשים ממשיכים לזיין ת'מוח לכתוב שטויות.

שההנהלה תביא תופים חחחח

המשטרה מחפשת את אוהדי מכבי וכל דבר קטן הופך לטריגר בשבילם להתחיל מהומה ולהתנגח באוהדים.

45 דקות לפני, טוריחו said:

ההנהלה לא רוצה להגיע לפתרון? הלם.

ההנהלה לא רוצה קהל חזק? הלם.

ההנהלה רוצה שהקהל יהיה מריונטות? הלם.

האמת עם כל האהבה למכבי וזה שאפילו בימים של לוני-דריקס-קלינגר תמיד מצאתי את החיובי, הפעם בא לי להקיא מההנהלה.

תוך 3 דקות ההנהלה יכולה להגיע לפתרון ולמנוע מאוהדים להעצר ולקבל מכות אבל זה פחות מעניין אותה.

לשחק בקהל עם פוש על זהבי אפשר, להתייחס למאורע כ"כ משמעותי שקרה בתוך האיצטדיון, בזמן שהיא אחראית על האירוע - היא לא יכולה. לא רוצה הכוונה.

מכבי לא רוצים למצוא פתרונות, אם היו רוצים היו מטפלים בכל הבלאגן הזה בדקה..

שיזדיין בלומפילד וחברת היכלי הספורט וגם המשטרה. זה רק על מכבי. החל מהגג ועד לבעיות אל מול המשטרה. אנחנו אוהדי כדורגל לא פדופילים. הגיע הזמן שמכבי יתייחסו אלינו בכבוד והערכה...

מכבי יודעים לעטוף הכל בצורה יפה אבל בסוף היום, ההתנהלות אל מול האוהדים (לא אלה שמקבלים הזמנות ותורמים חסויות) היא בזיונית וכמעט לא קיימת...לא צריך להיות חבר יצחקי או בשיחות מול ההנהלה בכדי להבין את זה.

להקיא. סורי על החפירה. פרקתי.

באמת שפשוט זה מעבר לזה שיש לך 0 מושג על מה אתה מדבר. באמת 0. אתה אפילו לא מתחיל להבין את הדינמיקה הפנימית או הכוחות שמושכים לכיוונים ובטח שלא מבין שההנהלה, בדיוק כמונו, היא קורבן של המשטרה, היכלי הספורט והגורמים שרודפים אותנו ואם היא הייתה יכולה "בדקה" לסדר הכל זה היה קורה מזמן.

אז מילא שאתה דופק פה רביד ומתבטא בנחרצות על נושא שבאמת אין לך שום מושג בו - אבל בהסתה נגד גורם חיובי שמבורות אתה מציין כההפך? אתה לא מתבייש? חוסר אחריות, חוסר מושג, חוסר בושה - עוד דוגמה לאוהדי מכבי. 

באמת באמת..

להקיא. מצטער שבכלל הגבתי לך כי אני יודע שאתה אפילו לא תבין את זה, אבל הייתי חייב לפרוק.

31 דקות לפני, Sawyerdroid said:

באמת שפשוט זה מעבר לזה שיש לך 0 מושג על מה אתה מדבר. באמת 0. אתה אפילו לא מתחיל להבין את הדינמיקה הפנימית או הכוחות שמושכים לכיוונים ובטח שלא מבין שההנהלה, בדיוק כמונו, היא קורבן של המשטרה, היכלי הספורט והגורמים שרודפים אותנו ואם היא הייתה יכולה "בדקה" לסדר הכל זה היה קורה מזמן.

אז מילא שאתה דופק פה רביד ומתבטא בנחרצות על נושא שבאמת אין לך שום מושג בו - אבל בהסתה נגד גורם חיובי שמבורות אתה מציין כההפך? אתה לא מתבייש? חוסר אחריות, חוסר מושג, חוסר בושה - עוד דוגמה לאוהדי מכבי. 

באמת באמת..

להקיא. מצטער שבכלל הגבתי לך כי אני יודע שאתה אפילו לא תבין את זה, אבל הייתי חייב לפרוק.

אנחנו לא באמת יודעים מהם יחסי הכוחות בין הגורמים השונים ולכן אין מקום להתבטא בנחרצות.

מה שכן, אני כן מצפה בתור אוהד הקבוצה ליותר רעש פומבי גם מצד הקבוצה בשלב הזה, אחרי סיבוב שלם שאנחנו בלי עידוד נורמלי, נראה לך שאפשר להגיד שדרך הפעולה השקטה ומאחורי הקלעים שההנהלה ניסתה מול המשטרה נכשלה וכבר מזמן הגיע הזמן לגישה אחרת.

1 hour ago, Sawyerdroid said:

באמת באמת..

תשמור את המשחקים שלך לאנשים אחרים שרוצים לשחק בהם. אני לא.

תגיב למישהו אחר ובהצלחה. עוד פעם תגובת אני מבין ואף אחד אחר לא כי אני נמצא בשיחות הפנימיות.

לך לישון תינוקי.

אתה הבטחת שיהיו תופים ולא היו במשחק הקודם ועוד בשיא חוצפתך יצאת כאן על אנשים כאילו אתה בית הדין העליון.

מפריע לך כל כך שלא כולם חושבים כמוך? גאון הדור. לך תעשה סיבוב על מישהו אחר. 

ההנהלה היא קורבן אוי אוי ..לא יהיה כלום כי לא היה כלום אוי אוי אוי. פתטי.

סויר שורה תחתונה לא היו תופים ולא אמצעי עידוד משחק אחרון ולא גם בזה שלפניו...וכבר סיבוב שלם.
אבל כמו שרשמתי ההנהלה ידעה יפה מאוד לרשום פוסט ולהוציא פוש שהעידוד חוזר לבלומפילד.
ומה עכשיו איפה הפוש לאוהדים?!?
אני מנסה מהצד שלי לתת הצעות לעזור.
פעם ההנהלה עוד היו עונים לי, עכשיו כלום נאדה אין התייחסות.
למה עידוד זה רק מי שרשום עליו חבר של הפנאטיקס. ואם גם אני רוצה להביא באנר, להכניס דגל, לנסות לקדם משהו.
מכבי סגורה מאוד מול התקשורת ומסביב וזה ברור אבל מול האוהדים למה?!? שהם רוצים הם יודעים טוב מאוד להציף אותי בתוכן איזה 5, 6 וגם 7 פעמים ביום מכל כיוון.
אתה יודע בינתיים מה הניקוד של אוהד "שרוף" מקנה לי? לקנות כרטיס במחיר גבוהה למשחקים "גדולים" זה רווח(לא של מכבי כמובן וגם לא שלי) של מיליוני שקלים בשנה.
אני מצטער (ועזוב רגע את המוצר עצמו שנקרא קבוצת כדורגל) אנחנו שווים יותר ממה שקיבלנו עד עכשיו וכן, כן, כן, מגיע לנו לקבל טוב ולא לאכול חרא להזכיר לך שכדורגל זה מוצר פנאי אחרי כל הפנאטיות עמידה בגשם תחב''צ פקקים וכו' 

18 hours ago, לא לגרור מי גורר said:

כבר כמה שנים טובות בשום מקום לא כותבים תבוא תשאל ביציע, כל המשחקי אולטרס שאתה מדבר עליהם לא משתקפים בכלל החוצה, כל הטענות שלך הן של אדם שלא מגיע למגרשים ולא ניסה לעשות דבר מעבר ללשבת בבית ולכתוב בפורום כדי להתקדם למטרה שהוא טוען שהארגון לא מנסה לעשות, אולי הארגון צריך להשכיר את שירותיך לטובת יחסי ציבור ומרקטינג וזהו? 

כל הטענות שכתבת לא נכונות ולא נאמרו ב4 שנים האחרונות, זה לא מפריע לך להמשיך להגיד אותם. 

את שירותיי לטובת יחסי ציבור? את עצמי אני לא מצליח לדברר בלי לעורר אנטי אז איתי בתפקיד הזה המעמד של הפנאטיקס יהיה נמוך משל לפמיליה.

אם ציטטתי אמירות לא רלוונטיות אני לוקח אותן חזרה.

לא דיברתי ולא מפריעים לי משחקי אולטראס.

מפריע לי שבשבוע שעבר במקום  ש- 10 או 15 אלף אנשים ייצאו החוצה מהיציעים במחאה (מה שהיה מעורר כנראה קצת יותר את המשטרה /ההנהלה /תקשורת ומושך תשומת לב ) יצאו רק מאתיים (אולי) ואלה שנשארו רבו עם עצמם כי חלק ביקשו  דום עידוד ורק קללות למשטרה לאות הזדהות עם המאתיים שייצאו, חלק אחר חשב שצריך לעודד בכל מחיר, ועוד חלק שהחליט שצריך לעודד דווקא כקונטרה כנגד המאתיים ותומכיהם.

ותגיד מה שתרצה זה תוצר של נתק בין האירגון לקהל.

אז אפשר להגיד כמה שהקהל חרא ולא מגיע לנו (ואנחנו יושבים בבית ולא מנסים לעשות דברים מעבר...) והכול, אבל זה לא ישנה את המצב הנתון והוא מסריח.

ואם הארגון הוא ההנהגה של האוהדים אז תפקידו להנהיג לקחת אחריות ולחפש דרכים לגשר על הנתק הזה.

8 hours ago, דעת יחיד said:

את שירותיי לטובת יחסי ציבור? את עצמי אני לא מצליח לדברר בלי לעורר אנטי אז איתי בתפקיד הזה המעמד של הפנאטיקס יהיה נמוך משל לפמיליה.

אם ציטטתי אמירות לא רלוונטיות אני לוקח אותן חזרה.

לא דיברתי ולא מפריעים לי משחקי אולטראס.

מפריע לי שבשבוע שעבר במקום  ש- 10 או 15 אלף אנשים ייצאו החוצה מהיציעים במחאה (מה שהיה מעורר כנראה קצת יותר את המשטרה /ההנהלה /תקשורת ומושך תשומת לב ) יצאו רק מאתיים (אולי) ואלה שנשארו רבו עם עצמם כי חלק ביקשו  דום עידוד ורק קללות למשטרה לאות הזדהות עם המאתיים שייצאו, חלק אחר חשב שצריך לעודד בכל מחיר, ועוד חלק שהחליט שצריך לעודד דווקא כקונטרה כנגד המאתיים ותומכיהם.

ותגיד מה שתרצה זה תוצר של נתק בין האירגון לקהל.

אז אפשר להגיד כמה שהקהל חרא ולא מגיע לנו (ואנחנו יושבים בבית ולא מנסים לעשות דברים מעבר...) והכול, אבל זה לא ישנה את המצב הנתון והוא מסריח.

ואם הארגון הוא ההנהגה של האוהדים אז תפקידו להנהיג לקחת אחריות ולחפש דרכים לגשר על הנתק הזה.

תקן אותי אם אני טועה אבל כל מה שהארגון עשה בשבועיים האחרונים זה לנסות לתקן את הפער הזה שאתה מדבר עליו. 

55 דקות לפני, דעת יחיד said:

ותגיד מה שתרצה זה תוצר של נתק בין האירגון לקהל

כל מה שהארגון היה עושה במקרה הזה היה מעורר ביקורת מאיזה שהוא צד

אם היו מבקשים מאנשים לצאת אז היה מתעורר החלק בקהל שמאמין שלא מפקירים את הקבוצה בשום מחיר ושוב היינו רואים אנטי נגד הארגון ותלונות למה תמיד יש איתם מחאות וכו'

הארגון הוציא הודעה של "אנחנו בחוץ אבל תמשיכו לעודד" ואז באים אנשים כמוך ומעבירים ביקורת ואומרים שזה לא בסדר ושצריך לשקף לקהל מה קורה (וזה מה שהם עשו בעצם בהודעה שהם הוציאו)

בקיצור הם אוכלים חרא מכל כיוון ולכן ההחלטות שלהם עד עכשיו לגיטימיות בעיניי, אתה סתם מחפש איפה שאין.

4 hours ago, טוריחו said:

תשמור את המשחקים שלך לאנשים אחרים שרוצים לשחק בהם. אני לא.

תגיב למישהו אחר ובהצלחה. עוד פעם תגובת אני מבין ואף אחד אחר לא כי אני נמצא בשיחות הפנימיות.

לך לישון תינוקי.

אתה הבטחת שיהיו תופים ולא היו במשחק הקודם ועוד בשיא חוצפתך יצאת כאן על אנשים כאילו אתה בית הדין העליון.

מפריע לך כל כך שלא כולם חושבים כמוך? גאון הדור. לך תעשה סיבוב על מישהו אחר. 

ההנהלה היא קורבן אוי אוי ..לא יהיה כלום כי לא היה כלום אוי אוי אוי. פתטי.

הבטחתי שהיו תופים? יא אפס. כתבתי שיש תופים וגם הייתי הראשון לכתוב שאין תופים. 

כאילו זה אומר משהו. או משנה משהו. או קשור לדיון. 

שורה תחתונה אתה כותב פה שההנהלה הזאת יותר גרועה מההנהלה של לוני - על דבר כזה אתה צריך להתאבד. באמת בטופ משפטים הכי מפגרים ומנותקים שנאמרו - מטומטם.

18 hours ago, (:Ben said:

מישהו מהארגון כותב לכם במפורש שההנהלה לא אשמה ואנשים ממשיכים לזיין ת'מוח לכתוב שטויות.

שההנהלה תביא תופים חחחח

המשטרה מחפשת את אוהדי מכבי וכל דבר קטן הופך לטריגר בשבילם להתחיל מהומה ולהתנגח באוהדים.

איפה כתבו את זה?

1 hour ago, (:Ben said:

image.thumb.png.6258d3aa3923aeeb5042b6615aa4c636.png

אבל מבחינתו של טוריחו ההנהלה הנוכחית יותר גרועה משל לוני! 

מבחינתי מכבי של לוני יותר טובה משל מיטש. אותו דבר.

אנשים חסרי מושג פשוט מברברים בנושאים שאין להם מושג כשאנשים שמבינים אומרים להם שזה שטויות. לא יאמן. כמה מטומטם בן אדם יכול להיות.

אתם סתם רבים, לא חייב. 

ההנהלה לא אשמה, מבין את אלה שמפנים את האחריות אליה אבל היא לא האשמה במקרה. 

לא צריך לריב ביניכם ולהגיד מי יותר גרוע מהשני ומי הכי בעייתי, אם ההנהלה עושה מספיק או לא זה דיון שאפשר לנהל ובסדר לנהל אבל היא בטח לא האשמה במצב. 

31 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

אתם סתם רבים, לא חייב. 

ההנהלה לא אשמה, מבין את אלה שמפנים את האחריות אליה אבל היא לא האשמה במקרה. 

לא צריך לריב ביניכם ולהגיד מי יותר גרוע מהשני ומי הכי בעייתי, אם ההנהלה עושה מספיק או לא זה דיון שאפשר לנהל ובסדר לנהל אבל היא בטח לא האשמה במצב. 

זה לדעתך. לדעתו של טוריחו היא יותר גרועה משל לוני, דעה לגיטימית ובסיס סביר לדיון.