Jump to content

איפה הייתי בגשם

דורון

Recommended Posts

9 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

אין לך טיפת מושג על מה אתה מדבר, עדיף שתמשיך לשמור את הדעות שלך לעצמך. 

זה כאילו הוא מנסה להצדיק את השם של היוזר שלו...

1 hour ago, ששון הצהוב said:

וואו.

כל השירים שציינת היו נגד מכבי.

גם שורקי הבוז שלשום פעלו נגד מכבי.

אתה שם לב שאתה מדבר בעצם על אותם אנשים?

ובלי קשר זו הכללה מיותרת כאמור, מה גם שהבעיה של אחרים לא הופכת את הבעיה החדשה לכשרה.

אגב, כל 3 המקרים הם פשוט ביזיון.

נמני ב- 8 השנים האחרונות הוא אויב של מכבי.

לשרוק לבניון בוז עם הסרט היה אחד השפלים.

ושירים גזעניים כמו ששרים "פה זה לא ביתר"

נמני בשנים האחרונות אויב מכבי? תתבייש לך 

תן כבוד לפני שאתה בכלל מעז להגיד נמני יקומוניסט

5 hours ago, לא לגרור מי גורר said:

אין לך טיפת מושג על מה אתה מדבר, עדיף שתמשיך לשמור את הדעות שלך לעצמך. 

אין לי כוח לסרקזם והחלפת עקיצות אז אני אסתפק בשתי שאלות פשוטות: איפה אני טועה ומה בדעה שלי כל כך מפריע לך שאתה מציע לי לשמור את זה לעצמי. אני באמת שואל. 

25 דקות לפני, דעת יחיד said:

אין לי כוח לסרקזם והחלפת עקיצות אז אני אסתפק בשתי שאלות פשוטות: איפה אני טועה ומה בדעה שלי כל כך מפריע לך שאתה מציע לי לשמור את זה לעצמי. אני באמת שואל. 

שאתה חושב שבן אדם אחר שבא לעודד את הקבוצה צריך לעבוד בשירותך, בחלק מהשורות זה משתמע שאתה משלם להם משכורת, אתה מבולבל לגמרי בתפיסה שלך.

7 hours ago, דעת יחיד said:

אני חושב שהמשחק והעידוד/לא עידוד/שריקות/השתקות אינו מייצג כלום והוא תוצאה בעיקר של העדר ואפילו דיסאינפורמציה.

הענין הוא שזה מעלה סוגיה הרבה יותר רחבה שמחייבת דיון רציני.

למכבי יש ציבור אוהדים עצום, אולי הגדול בארץ - מאות אלפים

מתוכו יש כ- 40-50 אלף שהולכים לפחות לשנים שלושה משחקים בעונה.

מתוכם 20K מנויים ו- 17-18 שמגיעים כמעט לכל משחקי הבית.

יש בערך 6000 שמרחיקים גם למשחקי חוץ לפחות מדי פעם וכ- 3000 שבאמת נוסעים כמעט לכל משחק.

מתוך זה יש בערך 300 חברי ארגון האוהדים.

מה אני מנסה לומר בכל המספרים האלה (ותקנו אותי אם הגזמתי או החסרתי).

אירגון האוהדים אמור להיות הנציגות שלנו האוהדים- המנויים (ואולי אפילו הנציגות של כל אוהדי מכבי באשר הם), 

אבל בפועל הוא מייצג רק את עצמו.

נכון, הוא מעודד את מכבי, מה מעודד? הוא חי נושם ומת בשביל מה שהוא חושב שטוב למכבי, הוא נותן את הנשמה, בלעדיו אין כמעט עידוד יש בית קברות, עומל על תפאורה וחיבור שירים.

והוא גם רב מכות עם הקופים ואולטרסאות וגונב באנרים ומדליק פירוטכניקה ועושה פוזות של אולטראס.

אומרים שהקומץ...

שלא תבינו לא נכון - אני בעד, בגדול. באופן כללי. הייתי שם.

אבל חלקנו עבר את הגיל ויש כאלה שפחות בקטע האלים ויש יותר מה להפסיד ויש לנו חיים ומשפחה ועבודה וילדים ולא מתאים.

אז עכשיו אני ממצה את האנדרנלין בלקפוץ עם הגושון של שער 8.

אבל הארגון צריך לייצג גם אותי.

וגם את המשפחות ב- 7

וגם את הצנונים ב- 13 (בלי להכליל) .

אבל הוא לא.

והוא הוא אפילו לא מייצג את אלה שלא מפספסים שום משחק. כי הוא פשוט לא מייצג אותם. בהגדרה. הוא לא נבחר על-ידם, הוא לא נותנים להם דין וחשבון.

וזה אפילו לא משנה שבמאבק הנוכחי אני והרבה אחרים לגמרי מזדהים ובעד הפנטיקס. יש לי חברים שמזדהים עם התנהלות נוער הגבעות וחברים אחרים שמזדהים עם מפגינים נגד ביבי. זה אומר שהם מייצגים אותם?

גם הפנטיקס לא.

הם ארגון אולטראס. וככל שזה דבר שאפשר להבין את הצורך והחשיבות שלו - זה לא אירגון האוהדים. אז למה לעזאזל מצפים שתהיה הזדהות עם המטרות שלו, המאבקים שלו, המכות שהוא מקבל והמחאות?

ברגע שהארגון אומר זה אני וזהו! לא עושה לכם חשבון, לא מכיר אתכם ולא מכיר בכם "הקהל הרחב" (ולפעמים בצדק) אז הוא מייצג במאבקים שלו רק את עצמו, ולפעמים את הנספחים במעגל הקרוב או כאלה שהיו פעם.

ארגון אוהדים צריך לייצג את האוהדים ולשרת אותם: הוא צריך ולארגן ולהכתיב עידוד, לארגן תפאורה, לייצג מול ההנהלה מול המשטרה מול קבוצות אחרות - להיות שייך לאוהדים ולכן גם לקבל מהם גיבוי וכוח

את הפירו והקפוצ'ונים והמכות תשאירו לקומץ . מי שירצה יצטרף, מי ירצה יתמוך ומי שירצה ישרוק בוז.

חפרתי כרגיל. תתמודדו או תתעלמו.

והמאבק של הציוד עידוד זה לא להיות הנציגות שלנו האוהדים?
יש לך עוד דוגמאות
מה למשל הארגון לא מייצג את אוהדי מכבי?

וגם לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד בזה שהוא גונב באנרים ואולטראס?

מרגיש לי שלא משנה מה הם כבר יעשו הפנאטיקס יבקרו אותם ויצאו עליהם 

1 hour ago, Mtamir said:

שאתה חושב שבן אדם אחר שבא לעודד את הקבוצה צריך לעבוד בשירותך, בחלק מהשורות זה משתמע שאתה משלם להם משכורת, אתה מבולבל לגמרי בתפיסה שלך.

55 דקות לפני, awaz said:

והמאבק של הציוד עידוד זה לא להיות הנציגות שלנו האוהדים?
יש לך עוד דוגמאות
מה למשל הארגון לא מייצג את אוהדי מכבי?

וגם לא הבנתי מה אתה מנסה להגיד בזה שהוא גונב באנרים ואולטראס?

מרגיש לי שלא משנה מה הם כבר יעשו הפנאטיקס יבקרו אותם ויצאו עליהם 

נשמות שלי. אתם חייבים לעשות משהו עם היכולת שלכם להתמודד עם טקסט יותר ארוך מהודעת ווטסאפ של היזיזה שלכם מי"א 2 

ויותר חשוב להתמודד עם עמדה קצת יותר מורכבת מאשר פנאטיקס /לא פנאטיקס

איפה ראיתם ביקורת שלי על מה שפנאטיקס עושים או עשו? איפה בדיוק יצאתי עליהם?

אני בעד המאבק ובעד הפנאטיקס באופן כללי.

אבל אני גם אוהב פירו (ונסעתי בכיף לרדיוס בחיפה), לא מתרגש משירים על טועמה (זו לא גזענות, וגם אם כן) או שירים על הבנות של הפועל (ושירים בכלל ).

אני לא מייצג.

בניגוד אלי חלק גדול מהקהל כן מתרגש ומתנגד לזה. למשל. ואם רוצים, בצדק, שגם הוא יזדהה עם מאבקים לגיטימיים ויתמוך ויגבה צריך שהוא יהיה מחובר אליהם ולא סתם לצפות שזה יקרה כי simon says ומאתיים אולטראס יצאו איתו ועוד 2000 שרקו (בטעות) בוז למי שכן מעודד. 

העובדה היא שהפנאטיקס לא מצליחים לייצר תמיכה בקהל הרחב למאבקים שלהם. גם כשהם צודקים.

כי גם הם לא מייצגים.

9 hours ago, דעת יחיד said:

אני חושב שהמשחק והעידוד/לא עידוד/שריקות/השתקות אינו מייצג כלום והוא תוצאה בעיקר של העדר ואפילו דיסאינפורמציה.

הענין הוא שזה מעלה סוגיה הרבה יותר רחבה שמחייבת דיון רציני.

למכבי יש ציבור אוהדים עצום, אולי הגדול בארץ - מאות אלפים

מתוכו יש כ- 40-50 אלף שהולכים לפחות לשנים שלושה משחקים בעונה.

מתוכם 20K מנויים ו- 17-18 שמגיעים כמעט לכל משחקי הבית.

יש בערך 6000 שמרחיקים גם למשחקי חוץ לפחות מדי פעם וכ- 3000 שבאמת נוסעים כמעט לכל משחק.

מתוך זה יש בערך 300 חברי ארגון האוהדים.

מה אני מנסה לומר בכל המספרים האלה (ותקנו אותי אם הגזמתי או החסרתי).

אירגון האוהדים אמור להיות הנציגות שלנו האוהדים- המנויים (ואולי אפילו הנציגות של כל אוהדי מכבי באשר הם), 

אבל בפועל הוא מייצג רק את עצמו.

נכון, הוא מעודד את מכבי, מה מעודד? הוא חי נושם ומת בשביל מה שהוא חושב שטוב למכבי, הוא נותן את הנשמה, בלעדיו אין כמעט עידוד יש בית קברות, עומל על תפאורה וחיבור שירים.

והוא גם רב מכות עם הקופים ואולטרסאות וגונב באנרים ומדליק פירוטכניקה ועושה פוזות של אולטראס.

אומרים שהקומץ...

שלא תבינו לא נכון - אני בעד, בגדול. באופן כללי. הייתי שם.

אבל חלקנו עבר את הגיל ויש כאלה שפחות בקטע האלים ויש יותר מה להפסיד ויש לנו חיים ומשפחה ועבודה וילדים ולא מתאים.

אז עכשיו אני ממצה את האנדרנלין בלקפוץ עם הגושון של שער 8.

אבל הארגון צריך לייצג גם אותי.

וגם את המשפחות ב- 7

וגם את הצנונים ב- 13 (בלי להכליל) .

אבל הוא לא.

והוא הוא אפילו לא מייצג את אלה שלא מפספסים שום משחק. כי הוא פשוט לא מייצג אותם. בהגדרה. הוא לא נבחר על-ידם, הוא לא נותנים להם דין וחשבון.

וזה אפילו לא משנה שבמאבק הנוכחי אני והרבה אחרים לגמרי מזדהים ובעד הפנטיקס. יש לי חברים שמזדהים עם התנהלות נוער הגבעות וחברים אחרים שמזדהים עם מפגינים נגד ביבי. זה אומר שהם מייצגים אותם?

גם הפנטיקס לא.

הם ארגון אולטראס. וככל שזה דבר שאפשר להבין את הצורך והחשיבות שלו - זה לא אירגון האוהדים. אז למה לעזאזל מצפים שתהיה הזדהות עם המטרות שלו, המאבקים שלו, המכות שהוא מקבל והמחאות?

ברגע שהארגון אומר זה אני וזהו! לא עושה לכם חשבון, לא מכיר אתכם ולא מכיר בכם "הקהל הרחב" (ולפעמים בצדק) אז הוא מייצג במאבקים שלו רק את עצמו, ולפעמים את הנספחים במעגל הקרוב או כאלה שהיו פעם.

ארגון אוהדים צריך לייצג את האוהדים ולשרת אותם: הוא צריך ולארגן ולהכתיב עידוד, לארגן תפאורה, לייצג מול ההנהלה מול המשטרה מול קבוצות אחרות - להיות שייך לאוהדים ולכן גם לקבל מהם גיבוי וכוח

את הפירו והקפוצ'ונים והמכות תשאירו לקומץ . מי שירצה יצטרף, מי ירצה יתמוך ומי שירצה ישרוק בוז.

חפרתי כרגיל. תתמודדו או תתעלמו.

הנה אז הדגשתי לך את הטקסט שהפריע לי וכנראה לאחרים פה, אני יודע שכנראה בשלב הזה של הכתיבה הייתה לך שם בריחת מוח, 

ולפי רמת הכתיבה הכללית שלך עד לאותה נקודה (ממש קל לראות את הקצרים במוח שלך כמו בשורה 13 למשל) כנראה שאתה סתם אדם מטומטם/משועמם. 

אין לך עמדה ודעה בכלל, זה לא קשור לפנאטיקס לא פנאטיקס,

אתה סתם טמבל שלא מבין מהחיים שלו שמתחיל בערימת שטויות ואז אומר אני חושב ככה אבל תדעו שהרוב חושבים ככה ומדי פעם בורח לו שביב של דעה אמיתית כמו בשורות שהדגשתי,

מי שקורא אותך כבר זמן מה יודע שאתה עושה את זה הרבה וכבר לא יהיה לך קל להתחבא מאחורי טקסטים ארוכים שחוזרים על עצמם.

כמו שרשמת באמצע הארגון לא שייך לקהל הרחב והוא לא משרת אותו, ובמיוחד לא אדם מעיק עם דרישות כמוך, הוא לא שייך לאף אחד, ועדיין רשמת את מה שרשמת לקראת הסוף.

במוח הקטן שלך אתה יכול להתכוון למה שאתה רוצה עד שתלמד להתנסח ולבנות הודעה שתעביר את הדעה שלך (ולא אחת שבאה לערבב ולהצית אש) בצורה ברורה מבחינתי אתה טרול.

פה אני אפסיק להתייחס אליך כי גם יש לך כינוי של טרול מתאמץ.

13 hours ago, זיפו said:

נמני בשנים האחרונות אויב מכבי? תתבייש לך 

תן כבוד לפני שאתה בכלל מעז להגיד נמני יקומוניסט

אוי

עדיף כבר להתווכח על ראדי.

בכל אופן נמני חתם בסגל של ינואר?

אם לא אז שחרר.

14 hours ago, Semper Fidelis said:

חחח אחרי שסמרטוט א יצא עליי עכשיו סמרטוט ב הגיע

כנראה שאני עושה משהו נכון

בקשה

תדע עדת הפורום והציבור כולו- שכל מי שיש לו דעה עצמאית, קל וחומר שמעז לבטא אותה בקול רם, מאילך ועד עולם יכונה על פי העם כ"סמרטוט".

תתקדם.

2 hours ago, ששון הצהוב said:

אוי

אם לא אז שחרר.

אל תזכיר את נמני ואני לא אתווכח איתך.

מסכן

On 6.2.2020 at 06:53, ששון הצהוב said:

אוי

אם לא אז שחרר.

יש דבר כזה שנקרא סמל, וסמל לא צריך לחתום בסגל של ינואר בשביל להיות מוערך על ידי הקהל שלו, לא יודע מה נסגר איתך נראה שמשהו לא טוב.

1 hour ago, ששון הצהוב said:

הנושא הוא "טובת מכבי", ולכן אין שום הצדק להתעסק במהלך משחק בדמות שכיום במועדון לא רלוונטית.

גם אם היה מדובר בכישרון גדול.

הבעיה נראה לי הייתה במינון כי עובדה שהיה את הטקס לקבוצה משנות התשעים הוא קיבל שירה אדירה מכל בלומפילד גם לערן שרים מדי פעם שהוא באצטדיון. לא רואה בזה דבר פסול כל עוד זה במינון ובטיימינג הנכון. לצורך העניין אני חושב שגם אם היו שרים לערן כל דקה שביעית מאז שעזב זה היה יותר מדי ולא במקום. אבל ששרים לו פעם בה שהוא בא לבקר זה מרגש ומתאים.

10 hours ago, הנדון said:

הבעיה נראה לי הייתה במינון כי עובדה שהיה את הטקס לקבוצה משנות התשעים הוא קיבל שירה אדירה מכל בלומפילד גם לערן שרים מדי פעם שהוא באצטדיון. לא רואה בזה דבר פסול כל עוד זה במינון ובטיימינג הנכון. לצורך העניין אני חושב שגם אם היו שרים לערן כל דקה שביעית מאז שעזב זה היה יותר מדי ולא במקום. אבל ששרים לו פעם בה שהוא בא לבקר זה מרגש ומתאים.

ברור שבטקס שחקני עבר מגיע לו את הכבוד, הוא היה אחד הגדולים.

אבל התופעה סביבו כבר חרגה מזמן מעבר לכישרון כזה או אחר שלו כשחקן.

זה לא הוא בלבד שהיה סמל, אלא השירה אליו הפכה לסמל (ולכן גם השריקות בוז כקונטרה הפכו לסמל).

מה זה סימל? שאדם התעלה למצב שהמעמד שלו הוא מעל המועדון.

מבחינתי, השירה לנמני היא סמל למשהו שהוא "לא טובת מכבי".

בשנייה ששרים לו חוזרת הטראומה מכל השנים השחורות שזה התנהל ולא לטובת מכבי.

וכך גם היום- הקהל פיקח ומריח מתי מבשלים מסביב משהו שהוא "לא טובת מכבי", וקהל ספורט בדר"כ חי את הרגע במשחק...אני חושב שזה בגדול מה שקרה בשני: נוצר פילוג בין מי שהסתכל על התמונה הרחבה (הסכסוך מול המשטרה) לבין הקהל הרחב שביקש להתרכז נטו במשחק.

איך אני אוהב שמייחסים לנימני את השנים הרעות, למלך השערים והבישולים של המועדון, טמבלים חסרי כבוד.

לא לוני, לא היעדר רכש איכותי, לא צוות מקצועי פח, לא מחלקת נוער מרוסקת, לא הנהלה של חובבנים, נימני היה דארת' ויידר.

איך הוא לא נתן לאף אחד לפרוח לידו, איך ש____?____ עזב את משטר הטרור של נימני במכבי הוא ישר הפך לכוכב.

לך לפסיכולוג אם שירה של השיר של נימני מחזירה לך טראומה ואל תזיין את המוח על המלך, גדל כאן דור של ילדים שלא היו בתקופה הזאת ולא ראו אותו משחק והנראטיב השיקרי שאתה ודומיך בונים באופן עקבי במשך שנים פוגע במכבי הרבה יותר משיר כזה או אחר.

9 hours ago, JacK said:

איך אני אוהב שמייחסים לנימני את השנים הרעות, למלך השערים והבישולים של המועדון, טמבלים חסרי כבוד.

לא לוני, לא היעדר רכש איכותי, לא צוות מקצועי פח, לא מחלקת נוער מרוסקת, לא הנהלה של חובבנים, נימני היה דארת' ויידר.

איך הוא לא נתן לאף אחד לפרוח לידו, איך ש____?____ עזב את משטר הטרור של נימני במכבי הוא ישר הפך לכוכב.

לך לפסיכולוג אם שירה של השיר של נימני מחזירה לך טראומה ואל תזיין את המוח על המלך, גדל כאן דור של ילדים שלא היו בתקופה הזאת ולא ראו אותו משחק והנראטיב השיקרי שאתה ודומיך בונים באופן עקבי במשך שנים פוגע במכבי הרבה יותר משיר כזה או אחר.

מדויק, כל מילה.

10 hours ago, JacK said:

זה לא מה שהבעתי.

התכוונתי שהפולחן סביבו יצר פילוג בקהל.

בין מחנה נמני שרואה בו מעל המועדון לבין השאר שפשוט מתרכזים בטובת הקבוצה.

המשחק בשני היה זהה בדינמיקת מחנאות שנוצרה בין האוהדים, זה עשה לי פלאשבקים לשנים הרעות, כפי שקורה כששרים לנמני או בכל ארוע שמבטא משהו ששואף להיות "מעל מכבי".

לדוגמא: הקמפיינ הבזיוני של שויימר למניעת כדורגל בשבת, הבעת דעה פוליטית, לאומנות, גזענות נגד שחקני מכבי (כשהם עם הכדור!!!), בוז לבניון כקפטן.

כל אלו ועוד רבים יוצרים קונפליקט בין האקטיביסטים (אלו שמערבים דברים חיצוניים למכבי, וכן כולל הפולקלור ההזוי שהתפתח סביב נמני ואין לו קשר למכבי), לבין הפאסיביסטים (אלו שמקטינים ראש ובאים לקבל את מנת הפנאי, להנות מהכרטיס למאבק הגלדיאטורים אותו הם רכשו בכספם ומשם לגזגז הביתה (עדיף כמה דקות לפני הפקקים).

On 6.2.2020 at 02:44, Mtamir said:

הנה אז הדגשתי לך את הטקסט שהפריע לי וכנראה לאחרים פה, אני יודע שכנראה בשלב הזה של הכתיבה הייתה לך שם בריחת מוח, 

ולפי רמת הכתיבה הכללית שלך עד לאותה נקודה (ממש קל לראות את הקצרים במוח שלך כמו בשורה 13 למשל) כנראה שאתה סתם אדם מטומטם/משועמם. 

אין לך עמדה ודעה בכלל, זה לא קשור לפנאטיקס לא פנאטיקס,

אתה סתם טמבל שלא מבין מהחיים שלו שמתחיל בערימת שטויות ואז אומר אני חושב ככה אבל תדעו שהרוב חושבים ככה ומדי פעם בורח לו שביב של דעה אמיתית כמו בשורות שהדגשתי,

מי שקורא אותך כבר זמן מה יודע שאתה עושה את זה הרבה וכבר לא יהיה לך קל להתחבא מאחורי טקסטים ארוכים שחוזרים על עצמם.

כמו שרשמת באמצע הארגון לא שייך לקהל הרחב והוא לא משרת אותו, ובמיוחד לא אדם מעיק עם דרישות כמוך, הוא לא שייך לאף אחד, ועדיין רשמת את מה שרשמת לקראת הסוף.

במוח הקטן שלך אתה יכול להתכוון למה שאתה רוצה עד שתלמד להתנסח ולבנות הודעה שתעביר את הדעה שלך (ולא אחת שבאה לערבב ולהצית אש) בצורה ברורה מבחינתי אתה טרול.

פה אני אפסיק להתייחס אליך כי גם יש לך כינוי של טרול מתאמץ.

אז אחרי שהנויירולוג, מבקר הספרות וקורא המחשבות הביע את עמדתו על טימטומי ושיעמומי אבהיר לטובת אלה שלא הבינו ( לפי ההודעות הפרטיות מסתבר שייש כמה שכן) שהטענה שלי אינה כנגד הפנטיקס אלא כנגד הסיטואציה הבעייתית שבה יש פילוג ומחנאות מיותרים בקהל בין מיעוט יחסי אבל רועש ודומיננטי של פנטיקס ותומכיהם לבין רוב פאסיבי יותר של מתנגדי פנטיקס וקהל רחב שנלווה אליהם.  למרות שבעימות האחרון בבלומפילד הייתי עקרונית בעד הפנטיקס אני מצליח להבין את אלה שהצטרפו למתנגדים. נראה לי שזה קורה כי הקהל הרחב חושב/מרגיש שהארגון מייצר מחאות מיותרות לטובת האינטרסים של עצמו( או סתם מייצר מחאות לא ברורות). הקהל הרחב מרגיש כך בד"כ  בטעות והטעות הזאת נגרמת כתוצאה מכך שיש נתק וחוסר תקשורת בין הארגון לקהל.

את האשמה בנתק הזה (בניגוד לעצם המחאה) אני כן תולה בפנטיקס שכאירגון לא מצליח לייצר הזדהות ותמיכה מהקהל הרחב  ( ומשפטים כמו לא שייך לקהל הרחב, לא משרת אותו, לא מייצג אותו, תבוא תשאל ביציע וכו, בהחלט לא מסייעים). 

ולא, אין בכוונתי אפילו לא להמליץ למישהו להקים אירגון אחר שכן ייצג את הקהל הרחב ויהיה מחובר אליו כי ראינו כבר לאן זה הוביל. 

הפתרון שאני מציע הוא שהפתרון יבוא מתוך הארגון הקיים עצמו. שיגדל, שייפתח לקהל, שייצר יותר תקשורת, אולי גם שיתמתן קצת כדי שגם סאחים והורים וסתם 15 אלף מנויים יוכלו להזדהות איתו. ואת הפעילות האולטראסית ישאיר למחלקה מיוחדת/זרוע צבאית, שלא עושה חשבון וממילא גם לא מבקשת תמיכה גיבוי והזדהות מהקהל הרחב. 

ולמה הכנסתם לדיון  את נמני שהאהבה/שנאה אליו חוצה לדעתי את שתי הקבוצות, לא ברור לי. 

כבר כמה שנים טובות בשום מקום לא כותבים תבוא תשאל ביציע, כל המשחקי אולטרס שאתה מדבר עליהם לא משתקפים בכלל החוצה, כל הטענות שלך הן של אדם שלא מגיע למגרשים ולא ניסה לעשות דבר מעבר ללשבת בבית ולכתוב בפורום כדי להתקדם למטרה שהוא טוען שהארגון לא מנסה לעשות, אולי הארגון צריך להשכיר את שירותיך לטובת יחסי ציבור ומרקטינג וזהו? 

כל הטענות שכתבת לא נכונות ולא נאמרו ב4 שנים האחרונות, זה לא מפריע לך להמשיך להגיד אותם. 

בעבר הייתי אחד ממבקרי הארגון הגדולים (עד היום אני חסום בפייסבוק שלהם מלהגיב לפוסטים) ואני חייב להגיד שהארגון השתנה בשנים האחרונות מבחינת יחסים עם הקהל הרחב לטובה (אם זה בהזמנות חופשיות לצעדות, ישיבות לפני משחק, מרצ׳נדייז מטורפים ביופיים, הסברה וכו׳), אני בצד שלהם הפעם.

מכבי (קרי ההנהלה) חייבת להתערב ולהגיב על כל מה שקורה מול המשטרה ולתת גב לאוהדים שלה כי זה כבר לא יכול להימשך ככה שכמעט עונה שלמה אין שום ציוד עידוד במשחקי בית ואנחנו מסומנים רק כי כמה אנשים במדים החליטו על כך.

לפאקינג הפועל שהיו המארחים בדרבי ההוא והיו אחראיים על כל העניין של האבטחה במשחק הם מרשים להכניס תופים, אפילו לרעננה עם 4 אוהדים היו תופים!

ומכבי שותקים...

מבין את הכוונה להרחיק את התקשורת מקרית שלום ואפילו בעד, אבל כל עניין המסתוריות (למשל בנוגע לרכש, פציעות של שחקנים, ושום גב לאוהדים שלה בניגוד למועדונים אחרים - סתם מהראש - לאוהדי ביתר היו בעיות עם המאבטחים במשחקים שלהם וההנהלה דאגה שהמאבטחים האלה לא יהיו במשחקים בטדי ובעצם החליפה אותם) ממש יוצא כבר מהחורים ויתפוצץ לכולנו בפרצוף ביחד עם היכולת של השחקנים על הדשא (מזכיר - למשחק הבא שלנו נגד קש אנחנו מגיעים מהמקום השני).

מכבי חייבים להתעורר כבר לפני שהעונה הזאת תלך לנו לעזאזל.