Jump to content

איפה הייתי בגשם

דורון

Recommended Posts

1 hour ago, kruviamit123 said:

תגובה מעולה של הארגון. 

בלי קשר, איזה טירוף היה שארגון יצא עם אומרים שהקומץ וסתכלו לי בעיינים . מצאתי את עצמי שם עף עם אנשים כיאלו שמנו גול דקה 90:wub: 

וואו. הגעתי באיחור ואני בא להיכנס לאצטדיון ושומע שירה אדירה של אומרים שהקומץ. זה היה מפחיד.

1 hour ago, Yaniv. said:

הבעיה היא באקוסטיקה, לא בקהל. תישב פעם אחת ב-13 או ב-8 ותבין עד כמה המצב חמור.

עד שלא תהיה הגברה בו זמנית בכל השערים, בחיבור למקרופון בשער 11, זה יישאר ככה. 

ישבתי ולא קרה לי שלא הצלחתי להבין מה שרים ב11.

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ישבתי ולא קרה לי שלא הצלחתי להבין מה שרים ב11.

גם אני שומע מעולה את 11.

שום בעיה אקוסטית והסרטון הבא הוא העדות לכך.

בקשר לארגון, אני מרחם עליהם באמת. אנשים שכל כולם אוהדי מכבי ורוצים בטובת הקבוצה. אני מכיר הרבה מהחברה שם ילדים ובוגרים, הם עודדו במצבים קיצוניים. אנשים עם חשיבה רציונלית ועניינית. אנשים שעומדים יום וליל לטובת מכבי.

הדבר הזה לא מגיע להם ולא למועדון.

לגבי פתרון, לא נראה לי שיהיה משהו באופק כי עובדה שהמועדון לא פתר שום דבר והדרישות ההזויות האלה שרק במדינת ישראל ולקהל של מכבי בלבד באות עדיין בתוקף.

היחידים שיכולים לפתור את הבעיה זה כמובן המועדון וכמו שכבר כתבתי ואנשים קפצו עליי, ההנהלה עם המשטרה כדי לצבור את אמון המשטרה וההתאחדות בה.

המועדון היחיד בעולם שיקבל דבר כזה - מכבי ת"א ולראיה - הכנסת תופים ואביזרי עידוד ביציעי הפועל במחזור האחרון.

6 hours ago, BRoi said:

זאת הסיבה למה הקהל של הפועל תמיד יהיה 20 דרגות מעל הקהל שלנו

הקהל שלנו תמיד ישאר מפונק ולא ידע להקריב מעצמו למען הכלל ולמען האינטרסים שלו ,

קהל מסריח שמגיע לו שהאווירה המסריחה הזאת ביציע תמשך 

אם מה שקרה אתמול היה קורה בשער 5 וגם אפילו בדרומי בטרנר אני בטוח שרוב היציע עידוד שלהם היה יוצא יחד איתם ולא נשאר ביציע

כמו סמרטוט 

אתה הרבה יותר ממוזמן ללכת לאהוד את הפועל, טמבל.

2 hours ago, הקיפוד הצהוב said:

אתה הרבה יותר ממוזמן ללכת לאהוד את הפועל, טמבל.

הקהל הרחב של הפועל 10 דרגות על הקהל הרחב המסריח שלנו 

13 דקות לפני, BRoi said:

שם עליך זין יא מוצץ הקהל הרחב של הפועל 10 דרגות על הקהל הרחב המסריח שלנו ואם יש לך בעיה אתה מוזמן לבוא למצוץ לי ביציע

תרגיע אח

24 דקות לפני, BRoi said:

שם עליך זין יא מוצץ הקהל הרחב של הפועל 10 דרגות על הקהל הרחב המסריח שלנו ואם יש לך בעיה אתה מוזמן לבוא למצוץ לי ביציע

תרגע אתה מגזים

כל הריבים שלכם פה אחד עם השני מזכירים מה שהולך בפייסבוק בקבוצות השונות של מכבי.

שם הטענה היא שכל מי שעודד הוא שמאלן מסריח ושוטר.

אני לא מצליח להבין על מה הויכוח פה.

כולנו רוצים בטובת מכבי ולכולנו חשוב עידוד

1 hour ago, BRoi said:

הקהל הרחב של הפועל 10 דרגות על הקהל הרחב המסריח שלנו 

וואלה צודק 

קהל של סמרטוטים אנחנו 

יש לנו הכי הרבה כוח אבל פשוט אפסים

במקום שכל שער 11 יצא אתמול . הומואים

5 דקות לפני, YallaMaccabi said:

וואלה צודק 

קהל של סמרטוטים אנחנו 

יש לנו הכי הרבה כוח אבל פשוט אפסים

במקום שכל שער 11 יצא אתמול . הומואים

יצא ומה בדיוק יקרה?

נו נביע סולידריות ובשידור אולי יזכירו את זה פעם או פעמיים. להפך, זה מרים למשטרה שכביכול הם נלחמים בקומץ האלים והגזען. 

9 hours ago, הצהוב מהיציע said:

יש לך בעיה אחרת חבר, קשה לך להפנים שלא כולם מסכימים על הדרך שבה צריך לטפל בנושא גם אם כולם מסכימים שיש בעיה.
לא כולם מסכימים שצריך לוותר על העידוד בגלל זה , כולל הפנאטיקס אגב.
לא כולם מסכימים שהמחאה צריכה לקרות בזמן המשחק.
לא כולם מסכימים שיש בכלל להנהלה חלק בזה.

אז מותר לכל אחד להתייחס לבעיה בדרכו שלו, הבעיה מתחילה כשאנשים לא מוכנים לקבל את הגישה של אחרים ולשרוק להם בוז.
וזה כולל את מי ששרק בוז לקריאות "המשטרה זונה" וכולל את מי ששרק בוז ל"הכל בשביל מכבי" .
היוצאים מן הכלל שצריך להוקיע מכל כיוון זה מי שבחר להתריס ולקלל את אוהדי מכבי ואו לשרוק בוז לשחקנים 

כל מילה!

ההעלבות חסרת הפרופורציות של אנשים פה ובמקומות אחרים מזה ששרקו להם בוז גורמת לי לצחוק בקול

מ2012 (8 שנים) אתם שורקים לי בוז כי אני שר למלך שערי מכבי בכל הזמנים, או כי אני דואג שהמועדון לא יתבזה עם סרט קפטן על שחקן עם 4 הופעות במכבי או כי אני שר שירים שקיימים כבר 20 שנה ביציע

עכשיו סופסוף נפל לכם האסימון שלא שורקים בוז לאוהדי מכבי?

3 hours ago, Semper Fidelis said:

ההעלבות חסרת הפרופורציות של אנשים פה ובמקומות אחרים מזה ששרקו להם בוז גורמת לי לצחוק בקול

מ2012 (8 שנים) אתם שורקים לי בוז כי אני שר למלך שערי מכבי בכל הזמנים, או כי אני דואג שהמועדון לא יתבזה עם סרט קפטן על שחקן עם 4 הופעות במכבי או כי אני שר שירים שקיימים כבר 20 שנה ביציע

ההודעה שלך מכלילה, מי זה אתם, כי מישהו שרק לך פעם בוז אז החלטת גם?

מזעזע אגב חוסר הערכה של אנשים לסמל שלנו, ואני מסכים איתך שזה מביך, אבל איך זה קשור למה שהיה לפני יומיים?

אוהדים גזענים ואלימים שמוציאים לכולנו שם רע, מרחיקים משפחות והגרוע מכל- מטילים עלינו רדיוסים, קנסות ועונשים כאלה ואחרים- שורקים גם שורקים להם בוז. עלק סוף סוף נפל לכם האסימון שלא שורקים בוז לאוהדי מכבי.

אני חושב שהמשחק והעידוד/לא עידוד/שריקות/השתקות אינו מייצג כלום והוא תוצאה בעיקר של העדר ואפילו דיסאינפורמציה.

הענין הוא שזה מעלה סוגיה הרבה יותר רחבה שמחייבת דיון רציני.

למכבי יש ציבור אוהדים עצום, אולי הגדול בארץ - מאות אלפים

מתוכו יש כ- 40-50 אלף שהולכים לפחות לשנים שלושה משחקים בעונה.

מתוכם 20K מנויים ו- 17-18 שמגיעים כמעט לכל משחקי הבית.

יש בערך 6000 שמרחיקים גם למשחקי חוץ לפחות מדי פעם וכ- 3000 שבאמת נוסעים כמעט לכל משחק.

מתוך זה יש בערך 300 חברי ארגון האוהדים.

מה אני מנסה לומר בכל המספרים האלה (ותקנו אותי אם הגזמתי או החסרתי).

אירגון האוהדים אמור להיות הנציגות שלנו האוהדים- המנויים (ואולי אפילו הנציגות של כל אוהדי מכבי באשר הם), 

אבל בפועל הוא מייצג רק את עצמו.

נכון, הוא מעודד את מכבי, מה מעודד? הוא חי נושם ומת בשביל מה שהוא חושב שטוב למכבי, הוא נותן את הנשמה, בלעדיו אין כמעט עידוד יש בית קברות, עומל על תפאורה וחיבור שירים.

והוא גם רב מכות עם הקופים ואולטרסאות וגונב באנרים ומדליק פירוטכניקה ועושה פוזות של אולטראס.

אומרים שהקומץ...

שלא תבינו לא נכון - אני בעד, בגדול. באופן כללי. הייתי שם.

אבל חלקנו עבר את הגיל ויש כאלה שפחות בקטע האלים ויש יותר מה להפסיד ויש לנו חיים ומשפחה ועבודה וילדים ולא מתאים.

אז עכשיו אני ממצה את האנדרנלין בלקפוץ עם הגושון של שער 8.

אבל הארגון צריך לייצג גם אותי.

וגם את המשפחות ב- 7

וגם את הצנונים ב- 13 (בלי להכליל) .

אבל הוא לא.

והוא הוא אפילו לא מייצג את אלה שלא מפספסים שום משחק. כי הוא פשוט לא מייצג אותם. בהגדרה. הוא לא נבחר על-ידם, הוא לא נותנים להם דין וחשבון.

וזה אפילו לא משנה שבמאבק הנוכחי אני והרבה אחרים לגמרי מזדהים ובעד הפנטיקס. יש לי חברים שמזדהים עם התנהלות נוער הגבעות וחברים אחרים שמזדהים עם מפגינים נגד ביבי. זה אומר שהם מייצגים אותם?

גם הפנטיקס לא.

הם ארגון אולטראס. וככל שזה דבר שאפשר להבין את הצורך והחשיבות שלו - זה לא אירגון האוהדים. אז למה לעזאזל מצפים שתהיה הזדהות עם המטרות שלו, המאבקים שלו, המכות שהוא מקבל והמחאות?

ברגע שהארגון אומר זה אני וזהו! לא עושה לכם חשבון, לא מכיר אתכם ולא מכיר בכם "הקהל הרחב" (ולפעמים בצדק) אז הוא מייצג במאבקים שלו רק את עצמו, ולפעמים את הנספחים במעגל הקרוב או כאלה שהיו פעם.

ארגון אוהדים צריך לייצג את האוהדים ולשרת אותם: הוא צריך ולארגן ולהכתיב עידוד, לארגן תפאורה, לייצג מול ההנהלה מול המשטרה מול קבוצות אחרות - להיות שייך לאוהדים ולכן גם לקבל מהם גיבוי וכוח

את הפירו והקפוצ'ונים והמכות תשאירו לקומץ . מי שירצה יצטרף, מי ירצה יתמוך ומי שירצה ישרוק בוז.

חפרתי כרגיל. תתמודדו או תתעלמו.

כשאתה עושה דווקא לשער 11 ומוצץ למשטרה כמו הכבש העלוב שאתה רגיל להיות אתה עושה פי אלף יותר נזק משאני עם השירים בטעם רע שלי

ויאללה עדיין מחכים שתתן את התז שלך למשטרה יא רפה שכל

4 hours ago, Semper Fidelis said:

וואו.

כל השירים שציינת היו נגד מכבי.

גם שורקי הבוז שלשום פעלו נגד מכבי.

אתה שם לב שאתה מדבר בעצם על אותם אנשים?

ובלי קשר זו הכללה מיותרת כאמור, מה גם שהבעיה של אחרים לא הופכת את הבעיה החדשה לכשרה.

אגב, כל 3 המקרים הם פשוט ביזיון.

נמני ב- 8 השנים האחרונות הוא אויב של מכבי.

לשרוק לבניון בוז עם הסרט היה אחד השפלים.

ושירים גזעניים כמו ששרים "פה זה לא ביתר"

4 דקות לפני, Semper Fidelis said:

חחח אחרי שסמרטוט א יצא עליי עכשיו סמרטוט ב הגיע

כנראה שאני עושה משהו נכון

סלח לי, אבל את זה רק @snufkin יכול לקבוע

8 hours ago, דעת יחיד said:

אני חושב שהמשחק והעידוד/לא עידוד/שריקות/השתקות אינו מייצג כלום והוא תוצאה בעיקר של העדר ואפילו דיסאינפורמציה.

הענין הוא שזה מעלה סוגיה הרבה יותר רחבה שמחייבת דיון רציני.

למכבי יש ציבור אוהדים עצום, אולי הגדול בארץ - מאות אלפים

מתוכו יש כ- 40-50 אלף שהולכים לפחות לשנים שלושה משחקים בעונה.

מתוכם 20K מנויים ו- 17-18 שמגיעים כמעט לכל משחקי הבית.

יש בערך 6000 שמרחיקים גם למשחקי חוץ לפחות מדי פעם וכ- 3000 שבאמת נוסעים כמעט לכל משחק.

מתוך זה יש בערך 300 חברי ארגון האוהדים.

מה אני מנסה לומר בכל המספרים האלה (ותקנו אותי אם הגזמתי או החסרתי).

אירגון האוהדים אמור להיות הנציגות שלנו האוהדים- המנויים (ואולי אפילו הנציגות של כל אוהדי מכבי באשר הם), 

אבל בפועל הוא מייצג רק את עצמו.

נכון, הוא מעודד את מכבי, מה מעודד? הוא חי נושם ומת בשביל מה שהוא חושב שטוב למכבי, הוא נותן את הנשמה, בלעדיו אין כמעט עידוד יש בית קברות, עומל על תפאורה וחיבור שירים.

והוא גם רב מכות עם הקופים ואולטרסאות וגונב באנרים ומדליק פירוטכניקה ועושה פוזות של אולטראס.

אומרים שהקומץ...

שלא תבינו לא נכון - אני בעד, בגדול. באופן כללי. הייתי שם.

אבל חלקנו עבר את הגיל ויש כאלה שפחות בקטע האלים ויש יותר מה להפסיד ויש לנו חיים ומשפחה ועבודה וילדים ולא מתאים.

אז עכשיו אני ממצה את האנדרנלין בלקפוץ עם הגושון של שער 8.

אבל הארגון צריך לייצג גם אותי.

וגם את המשפחות ב- 7

וגם את הצנונים ב- 13 (בלי להכליל) .

אבל הוא לא.

והוא הוא אפילו לא מייצג את אלה שלא מפספסים שום משחק. כי הוא פשוט לא מייצג אותם. בהגדרה. הוא לא נבחר על-ידם, הוא לא נותנים להם דין וחשבון.

וזה אפילו לא משנה שבמאבק הנוכחי אני והרבה אחרים לגמרי מזדהים ובעד הפנטיקס. יש לי חברים שמזדהים עם התנהלות נוער הגבעות וחברים אחרים שמזדהים עם מפגינים נגד ביבי. זה אומר שהם מייצגים אותם?

גם הפנטיקס לא.

הם ארגון אולטראס. וככל שזה דבר שאפשר להבין את הצורך והחשיבות שלו - זה לא אירגון האוהדים. אז למה לעזאזל מצפים שתהיה הזדהות עם המטרות שלו, המאבקים שלו, המכות שהוא מקבל והמחאות?

ברגע שהארגון אומר זה אני וזהו! לא עושה לכם חשבון, לא מכיר אתכם ולא מכיר בכם "הקהל הרחב" (ולפעמים בצדק) אז הוא מייצג במאבקים שלו רק את עצמו, ולפעמים את הנספחים במעגל הקרוב או כאלה שהיו פעם.

ארגון אוהדים צריך לייצג את האוהדים ולשרת אותם: הוא צריך ולארגן ולהכתיב עידוד, לארגן תפאורה, לייצג מול ההנהלה מול המשטרה מול קבוצות אחרות - להיות שייך לאוהדים ולכן גם לקבל מהם גיבוי וכוח

את הפירו והקפוצ'ונים והמכות תשאירו לקומץ . מי שירצה יצטרף, מי ירצה יתמוך ומי שירצה ישרוק בוז.

חפרתי כרגיל. תתמודדו או תתעלמו.

אין לך טיפת מושג על מה אתה מדבר, עדיף שתמשיך לשמור את הדעות שלך לעצמך. 

25 דקות לפני, ravid said:

אוהדים גזענים ואלימים שמוציאים לכולנו שם רע, מרחיקים משפחות והגרוע מכל- מטילים עלינו רדיוסים, קנסות ועונשים כאלה ואחרים- שורקים גם שורקים להם בוז. עלק סוף סוף נפל לכם האסימון שלא שורקים בוז לאוהדי מכבי.

מי

3 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

אין לך טיפת מושג על מה אתה מדבר, עדיף שתמשיך לשמור את הדעות שלך לעצמך. 

אל תגיד לי שקראת את כל זה