Jump to content

איפה הייתי בגשם

דורון

Recommended Posts

מבסוט על התגובה של הארגון

למי שיש זמן שיפרסם את זה בקבוצות בפייסבוק של מכבי למה מה שהולך שם זה מטורף.

בכל מקרה לגבי שורקי הבוז שעושים זין לשאר אני באמת לא מבין מה אתם מתפלאים.

זה אותם אנשים שבשיר האונס עושים זין לשאר האנשים ועוד דוגמאות.

בכל מקרה נקווה שההנהלה תעזור לארגון והמצב הזה יותר בהקדם.

1 hour ago, BRoi said:

זאת הסיבה למה הקהל של הפועל תמיד יהיה 20 דרגות מעל הקהל שלנו

הקהל שלנו תמיד ישאר מפונק ולא ידע להקריב מעצמו למען הכלל ולמען האינטרסים שלו ,

קהל מסריח שמגיע לו שהאווירה המסריחה הזאת ביציע תמשך 

אם מה שקרה אתמול היה קורה בשער 5 וגם אפילו בדרומי בטרנר אני בטוח שרוב היציע עידוד שלהם היה יוצא יחד איתם ולא נשאר ביציע

כמו סמרטוט 

כל מילה.

דיברתי על זה אתמול

שער 11(4 בר"ג) שאני גדלתי בו כולם היו יוצאים החוצה

פעם הקהל שלנו היה הרבה יותר מגובש

כולם אשמים

מצפה שהנהלת הקבוצה תעשה יותר לפתור את הנושא 

אישית ציפתי אתמול שירדו לדשא/יציע יחד עם הנהלת בלומפילד ייפתרו את הנושא ברגע ולא יתנו למצב להתדרדר

אכזבה גדולה מההנהלה בנושא 

כמה אני צוחק. למה?

אני בכלל שמעתי איפה הייתם בדשא

ומישהו טען שהיה מכות בדשא עם המשטרה

ואני יושב ב8 קרוב ל11

אפילו את המילה גשם אתם לא מסוגלים להעביר מיציע אחד ליציע הקרוב אליו בלי מעטפת

ומנגד, בלי האירגון והתופים, גם אנחנו לא ממש שווים והצלחנו להרים משהו

בלי להתיחס לזה שקראו לי מנאייאק שזה הזייה בפני עצמה , אני נוטה לחשוב שזה אי שפיות זמנית, אי כשירות לקבל ביקורת, העצבים לא נתנו לכם לחשוב. 

המזל שניצחנו במשחק וגם המסר הועבר בצורה מאד ברורה עם כי בוטה ועכשיו זה 1-0 לפנאטיקס נגד ההנהלה איך שלא תסובבו את זה

לכולנו ייצא רק טוב מהמחאונת הזאת

מכבי תדאג שיהיה ציוד עידוד אם לא אללא וואקבר

טוב מאד ולא ציפיתי לפחות

שום שער אינדווידואלית לא מסוגל לנהל את בלומפילד בלי תמיכה של יציעים אחרים

את המחאה השקטה הקהל קיבל, לא ציפיתם שהוא יקבל שישתיקו אותו, למזלכם! הקהל הרחב היה יותר בוגר ולא היה מישהו מספיק מטומטם כדי לארגן שירת נאצה חזרה

כי אז מכבי הייתה מאבדת את האליפות השנה

ולמי? למשטרה? חומר למחשבה

כל הכבוד לארגון על התגובה ועל כל ההתנהלות בפרשיה הזו. הקהל הרחב צריך לתת פה גב וזה צריך לדעתי להתבטא קודם כל בהפעלת לחץ על המועדון כי אנחנו לבד לא יכולים לעשות כלום מול המשטרה וההתאחדות. 

בשורה התחתונה הדבר הכי חשוב שאני לוקח מהמשחק אתמול זה שאם בכל משחק כל כך הרבה אוהדים יעשו רעש (בצורה אחידה כן? לא ש8 ישירו רוב השעות, 11 הכל בשביל מכבי, החלק השני של 11 המשטרה זונה ו13 מכבי זה אצלי בלב) בלומפילד יהיה למבצר מפחיד.

נקודה למחשבה.

לא הבנתי מה ההתלהבות מהפוסט של הארגון?

עוד שבועיים יהיה עוד משחק בית ושוב המשטרה תתעלל באוהדים שלנו בלי שום התערבות של מכבי

ואז אתם תגידו שמכבי חשובה יותר ושאסור להביע מחאה במשחק והניגון חוזר חלילה

הרי התמיכה שלכם היא רק במילים בפורום ופייסבוק 

בשורה התחתונה? הדבר היחיד שכואב לי (לכל השאר כבר התרגלנו) זאת ההתעלמות של מכבי. 

אתה רואה את המדיה של מכבי ונראה כאילו אתמול היה ירח דבש של הקהל והמשטרה. 

מבאס. הייתי רוצה לראות את ההנהלה נותנת דגש על משהו שהוא כל כך חשוב לאוהדים שלה, משהו שהרס להם את המשחק ובמבחינת מכבי כאילו לא התקיים אתמול בכלל כל האירוע הזה.

ממש כמו לקרוא את תקציר המשחק של הפועל באתר של הפועל או לראות חדשות בצפון קוריאה. 

בשבת משחק חוץ אז אין לחץ למכור כרטיסים. מעניין אם המשחק הקרוב היה בית ומשחק פח (ולא משחק עם ביקוש) האם גם אז מכבי היו מתעלמים בפרסומים שלהם מכל מה שקרה אמש.

יאללה מכבי תתעוררו ותצאו כנגד המשטרה בצורה גלויה ורשמית.

2 דקות לפני, BRoi said:

עוד שבועיים יהיה עוד משחק בית ושוב המשטרה תתעלל באוהדים שלנו בלי שום התערבות של מכבי

הפוסט נועד בעיקר בשביל אוהדי מכבי שהאשימו את הארגון בבלאגן שהיה אתמול.

המשטרה לא צריכה הבהרות, היא יודעת שהיא זונה.

3 דקות לפני, שמש צהובה said:

הפוסט נועד בעיקר בשביל אוהדי מכבי שהאשימו את הארגון בבלאגן שהיה אתמול.

המשטרה לא צריכה הבהרות, היא יודעת שהיא זונה.

הבנתי את זה אחי,אבל אני מדבר על זה שכולם מביעים תמיכה ברשתות החברתיות ולא מבינים שהתמיכה הזאת לא שווה כלום

אם היא לא באה לידי ביטוי בזמן אמת במגרש וככה לא מביאים לשום שינוי אמיתי.

1 דקה לפני, BRoi said:

הבנתי את זה אחי,אבל אני מדבר על זה שכולם מביעים תמיכה ברשתות החברתיות ולא מבינים שהתמיכה הזאת לא שווה כלום

אם היא לא באה לידי ביטוי בזמן אמת במגרש וככה לא מביאים לשום שינוי אמיתי.

בשביל שינוי, צריך מנהיג.

אני אתמול ישבתי ב-8 והרגשתי מובך ומוזר, היתה תחושה כאילו השחקנים לא מפוקסים בגלל השקט הזה שהיה. רציתי שמישהו יעשה משהו אבל זה לא קרה.

יש לנו שבוע וחצי למצוא פתרונות. אני לא רואה פתרון חוץ מישיבה עם ראשי ארגון, הנהלה, משטרע וכו'

אחרת העונה שלנו בסכנה אמיתית.

תגובה מעולה של הארגון. 

בלי קשר, איזה טירוף היה שארגון יצא עם אומרים שהקומץ וסתכלו לי בעיינים . מצאתי את עצמי שם עף עם אנשים כיאלו שמנו גול דקה 90:wub: 

שער 11 אמור להוביל את העידוד, אז אם אתם רואים שאין תופים, אין איש גדר על הבמה ואין שום עידוד שיוצא משער 11- אז למה לעזאזל אוהדים לא מסוגלים לחשוב ולהבין שקרה משהו שבגללו אין עידוד? 

וכמו שלגטימי מבחינת חלק מהאוהדים לעודד, ככה לגיטימי להגיב בשריקות בוז לעידוד מכיוון שהרבה רצו להעביר מחאה שקטה ולהעביר משחק ללא עידוד. אף אחד לא שרק בוז לשחקנים עצמם.

משטרה של בני זונות יש לנו והנהלה ממש רופסת ומאכזבת

41 דקות לפני, מכביסט לעד said:

בשורה התחתונה הדבר הכי חשוב שאני לוקח מהמשחק אתמול זה שאם בכל משחק כל כך הרבה אוהדים יעשו רעש (בצורה אחידה כן? לא ש8 ישירו רוב השעות, 11 הכל בשביל מכבי, החלק השני של 11 המשטרה זונה ו13 מכבי זה אצלי בלב) בלומפילד יהיה למבצר מפחיד.

נקודה למחשבה.

הבעיה היא באקוסטיקה, לא בקהל. תישב פעם אחת ב-13 או ב-8 ותבין עד כמה המצב חמור.

עד שלא תהיה הגברה בו זמנית בכל השערים, בחיבור למקרופון בשער 11, זה יישאר ככה. 

19 דקות לפני, תמיר8 said:

שער 11 אמור להוביל את העידוד, אז אם אתם רואים שאין תופים, אין איש גדר על הבמה ואין שום עידוד שיוצא משער 11- אז למה לעזאזל אוהדים לא מסוגלים לחשוב ולהבין שקרה משהו שבגללו אין עידוד? 

וכמו שלגטימי מבחינת חלק מהאוהדים לעודד, ככה לגיטימי להגיב בשריקות בוז לעידוד מכיוון שהרבה רצו להעביר מחאה שקטה ולהעביר משחק ללא עידוד. אף אחד לא שרק בוז לשחקנים עצמם.

משטרה של בני זונות יש לנו והנהלה ממש רופסת ומאכזבת

מחאה שקטה זה לירות לעצמנו ברגל.

אנחנו לא הפועל שאנחנו יכולים לחיות בשקט עם זה שהקבוצה תפסיד, וגם ראית איך שזה השפיע על הקבוצה ועל האווירה הכללית כשלא היה עידוד.

עצוב לי מאוד שאנחנו עדים לאחד המחדלים הכי גדולים בתולדות יציעי הכדורגל בישראל, התנכלות בלתי פוסקת של משטרת ישראל כלפי שער 11 ואוהדי מכבי.

ובמקום להתאחד כקהל, חלק גדול מאוהדי מכבי לוקח את הצד של המשטרה, פשוט בלתי נתפס מבחינתי.

19 דקות לפני, zeudemort said:

מחאה שקטה זה לירות לעצמנו ברגל.

אנחנו לא הפועל שאנחנו יכולים לחיות בשקט עם זה שהקבוצה תפסיד, וגם ראית איך שזה השפיע על הקבוצה ועל האווירה הכללית כשלא היה עידוד.

גם אי אפשר לחיות בשקט שהמשטרה נטפלת לאוהדים. ה11 שחקנים של מכבי יותר טובים מאלו של רעננה ומכבי צריכה לנצח עם או בלי עידוד. גם בטרנר לא הופענו למחצית הראשונה והיה אצטדיון מלא אז אין קשר לדעתי.

שרים שירים נגד המשטרה אז למה לעזאזל משתיקים את השירים האלו? למה אוהדי מכבי תל אביב בוחרים לקחת את הצד של המשטרה? ערב הזוי אתמול בבלומפילד, הרי 90% מהקהל לא מעודד בכלל אז מה פתאום נהיו גיבורים

1 hour ago, BRoi said:

לא הבנתי מה ההתלהבות מהפוסט של הארגון?

ואז אתם תגידו שמכבי חשובה יותר ושאסור להביע מחאה במשחק והניגון חוזר חלילה

הרי התמיכה שלכם היא רק במילים בפורום ופייסבוק 

יש לך בעיה אחרת חבר, קשה לך להפנים שלא כולם מסכימים על הדרך שבה צריך לטפל בנושא גם אם כולם מסכימים שיש בעיה.
לא כולם מסכימים שצריך לוותר על העידוד בגלל זה , כולל הפנאטיקס אגב.
לא כולם מסכימים שהמחאה צריכה לקרות בזמן המשחק.
לא כולם מסכימים שיש בכלל להנהלה חלק בזה.

אז מותר לכל אחד להתייחס לבעיה בדרכו שלו, הבעיה מתחילה כשאנשים לא מוכנים לקבל את הגישה של אחרים ולשרוק להם בוז.
וזה כולל את מי ששרק בוז לקריאות "המשטרה זונה" וכולל את מי ששרק בוז ל"הכל בשביל מכבי" .
היוצאים מן הכלל שצריך להוקיע מכל כיוון זה מי שבחר להתריס ולקלל את אוהדי מכבי ואו לשרוק בוז לשחקנים 

2 hours ago, טוריחו said:

בשורה התחתונה? הדבר היחיד שכואב לי (לכל השאר כבר התרגלנו) זאת ההתעלמות של מכבי. 

אתה רואה את המדיה של מכבי ונראה כאילו אתמול היה ירח דבש של הקהל והמשטרה. 

מבאס. הייתי רוצה לראות את ההנהלה נותנת דגש על משהו שהוא כל כך חשוב לאוהדים שלה, משהו שהרס להם את המשחק ובמבחינת מכבי כאילו לא התקיים אתמול בכלל כל האירוע הזה.

ממש כמו לקרוא את תקציר המשחק של הפועל באתר של הפועל או לראות חדשות בצפון קוריאה. 

בשבת משחק חוץ אז אין לחץ למכור כרטיסים. מעניין אם המשחק הקרוב היה בית ומשחק פח (ולא משחק עם ביקוש) האם גם אז מכבי היו מתעלמים בפרסומים שלהם מכל מה שקרה אמש.

יאללה מכבי תתעוררו ותצאו כנגד המשטרה בצורה גלויה ורשמית.

זה הכי הורג אותי. השתיקה של ההנהלה שלנו. רבות דובר על הגיבוי של ההנהלה שלנו לקהל האוהדים שלה שכמעט ולא קיימת, לא בפומבי לפחות. לא בהודעות לתקשורת ובאמצעי המדיה השונים, לא בעזרת נציגים בשטח. ההיפך אם כבר, הם עסוקים בעיקר בלרדוף אחרי אוהדים להסגיר למשטרה ולתבוע אותם. 

אבל החודשיים האחרונים באמת עוברים כל גבול. חודשיים שאנחנו נענשים בלי ציוד עידוד, חלק מהזמן בלי במה של הארגון ובכלל כל השטח שהארגון היה יושב בו היה סגור. וכלום. אין ציוץ אחד, עסקים ממשיכים כרגיל. חוץ מאיזה מכתב שהם שלחו חודש אחרי ליו"ר המנהלת שהוא די חסר שיניים. גם מה שציינת, אתמול באמת המשטרה עשתה ממכבי צחוק, והיום כלום. שום הודעה, שום הסבר, כלום. העסקים ממשיכים כרגיל. זה משגע אותי. רק לפני איזה שבוע קראתי שאוהדים של בית"ר התלוננו בפני ההנהלה שהעובדים של החברת אבטחה שלה התנהגו כלפיהם באלימות קיצונית ולא מוצדקת - בית"ר העיפה את החברת אבטחה ושכרה אחרת. הנהלת הפועל שאוהדיה יכולים לבצע רצח עם והם יעמדו לצידם ומאחוריהם בכל מצב. אני רוצה לראות משהו כזה קורה בחיפה או ב"ש לאורך תקופה כל כך ארוכה. במקום שההנהלה שלנו תעמוד לצד האוהדים ותגבה אותם, במקום שתתחיל לעשות רעש בתקשורת, תפעל גם בפן המשפטי, תפנה למשרד הספורט אם צריך, במקום שתשלח נציגים שיוודאו שלא מתנכלים לאוהדים שלה, שנותנים להכניס ציוד עידוד, שלא מרביצים סתם ככה לאוהדים ופותחים להם תיקים, שמגנים עליהם במקום להפקיר אותם לזכות עצמם. אנחנו מקבלים בדיוק ההיפך. לדוגמא מה שקרה בב"ש בכניסה גם היה ביזיון, אבל לנו האוהדים אין כח לשנות את זה בשטח, אם היו נציגים של המועדון שהיו דואגים לנו ומוודאים שהכל עובר בצורה חלקה אולי היו מצליחים לעזור, לדבר עם מי שצריך, לשנות את הצורה שבה הכניסו אותנו. לפחות להראות לאוהדים שבאו שאכפת להם מאיתנו והם לפחות מנסים לדאוג לנו גם אם זה לא יצליח.