Jump to content

איפה הייתי בגשם

דורון

Recommended Posts

אני חושבת שמה שאתם לא כל כך מבינים פה זה שרוב הקהל הרחב בכלל לא הבין באותם רגעים מה קורה שם ולמה 11 לא מעודדים.

יכולה להעיד על עצמי שלא הבנתי על מה המחאה כי העדכון האחרון בנושא שאני קיבלתי היה עם הפוסט של מכבי שהכל טוב ואפשר להכניס ציוד, ואז פתאום שער 11 שר נגד ההנהלה ושורק בוז למי שמנסה לעודד והאמת שזה עיצבן אותי בטירוף כי מכבי מעל הכל. ועדיין אני חושבת ככה כי הקבוצה לא אשמה בזה וחייבת את הדחיפה שלנו במיוחד במשחקים כאלה. 

אבל הבעיה היא שאתם יוצאים מנקודת הנחה שכל הקהל היה (ועדיין..) מודע לזה שבכלל הוציאו את הארגון מהיציע. אני הייתי בטוחה שהוא ב11 ולא הבנתי איך זה הגיוני שהם יעשו דבר כזה. בגלל זה כנראה הרבה אוהדים אחרים כעסו על האירגון ונוצר המצב הזה.

בשורה התחתונה שמחה לשמוע שזה לא האירגון והוא רצה שיעודדו ואנחנו צריכים להתאחד כדי לגרום לזה להיפסק, בטח שלא לתת להם לפרק אותנו מבפנים! צריך לפרסם ולהודיע לכל הקהל על המצב ובטוחה שתהיה תמיכה במחאה שלא כוללת חוסר עידוד ותמיכה בקבוצה. 

לפי צנצפיפח המשטרה ביקשה ת.ז של מי שמכניס את התופים.

מה שאומר שלא באמת היית התקדמות מהדרישה הקודמת שלהם - להעביר שמות של אנשים במידה וקורה  משהו.

כי ברור שאם יהיה משהו יבואו למי שהפקיד ת.ז

2 דקות לפני, ניסו said:

לפי צנצפיפח המשטרה ביקשה ת.ז של מי שמכניס את התופים.

מה שאומר שלא באמת היית התקדמות מהדרישה הקודמת שלהם - להעביר שמות של אנשים במידה וקורה  משהו.

כי ברור שאם יהיה משהו יבואו למי שהפקיד ת.ז

אז יבואו אליו. ו...? מה יכולים לעשות לו? זו טקטיקת הפחדה ולא שום דבר מעבר.

1 דקה לפני, ravid said:

לא יודע

אבל מניח שבנאדם פרטי לא נותן ת.ז שלו ומתחייב על כל שער 11

17 דקות לפני, ravid said:

אתה יכול לשחק אותה אבו ענתר בפורום אינטרנטי אבל שנינו יודעים שלא היית נותן ת"ז ולוקח אחריות על כל שער 11, בטח שכמדובר במשטרת ישראל.

פשוט מתסכל שאין מה לעשות עם הדבר הזה.

אתמול הייתי ממש בדיכאון,הייתי בטוח שיהיה חשמל ביציעים ואז בא החרא הזה שעוד יכל לקחת לנו נקודות ואז אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה

26 דקות לפני, ravid said:

בסופו של דבר אם יהיה משהו,  יעצרו את מי שהפקיד תעודת זהות ויהיה חקירה, אם זה לא מפריע לך אני מניח שלא תהיה בעיה לארגון לתת לך להפקיד את התז שלך 

1 hour ago, ravid said:

אז יאללה במשחק הבא תפקיד את התז שלך ותפטור את כל היציע מהצרה הזו

איזה כיף שנמצא פיתרון!

שמח לשמוע שזה לא הארגון שניסה למנוע עידוד של מכבי. השירים המביכים של אלו שישבו ב11 היו מאוד ילדותיים בעיני. 

יושב ב8 ולא הבנתי בדיוק מה קרה לפני המשחק אבל לא שמעתי תוף והיה לי ברור שקשור למשטרה. 

בדרך כלל אני שר בכיף. בתחילת המשחק לא היה לי חשק וגם דיי הבנתי את המחאה. כשראיתי שמכבי אשכרה מתקשה והמשחק הולך חרא - שרתי כשהיה אפשר. רק לא לתת פרס למשטרה ולכל אלו שישמחו שלא ננצח. 

הטקטיקה של שאר יושבי 11 שהם לא הארגון היתה גרועה בעיני ומאוד מפלגת. היה עדיף שבמקום לשרוק בוז לאלו שמעודדים את מכבי, היו יוצאים יחד עם הארגון. 

מזל גדול שלא איבדנו נקודות אתמול. 

יש מקום למחאה ואני מאוד מסכים איתה כל עוד הפגיעה בקבוצה היא מינימאלית. זה לא משהו ששולפים מהשרוול כי יהיה לזה אפקט נכון כשכולנו ביחד. וזה יראה גרוע כמו אתמול כשזה כל יציע לחוד. 

אם כקהל נעשה מאמץ לא לפגוע בקבוצה - אני מצפה מנציגי ההנהלה לעשות מעבר להודעה לקונית שחזרו האביזרים אבל לא להיות בשטח כדי לוודא שמתיחסים אלינו כאוהדים ולא פושעים. 

25 דקות לפני, nirnir20 said:

בא להגיב ברצינות > רואה שזה רביד > מחכה לתיוק של סוייר.

לא הבנתי איך הוא עוד לא הגיב. מאוכזב מאוד ממנו.

קרה לו משהו?

סתם נקודה, לא יודע אם מישהו שם לב - 

כל הגיבורים הגדולים ששרו אתמול נגד שאר האיצטדיון והניפו אצבע משולשת בכל הזמדנות, הם ממש לא אותם אלו ששרים כל משחק.

האיזור של שער 10 תמיד שקט בהרבה מהצד שקרוב יותר ל13, בדיוק כמו שהיה בבלומפילד הישן.

14 דקות לפני, לא מוצא היגיון said:

הטקטיקה של שאר יושבי 11 שהם לא הארגון היתה גרועה בעיני ומאוד מפלגת. היה עדיף שבמקום לשרוק בוז לאלו שמעודדים את מכבי, היו יוצאים יחד עם הארגון. 

זה כאלו שמתים על המלחמות האלו ומשעמם להם שיש תקופה טובה ביחסי ארגון קהל ואין עם מי לריב. שיעברו לשער 7 ויעשו מלחמות עם יושבי שער 5. הקטע הכי גרוע שהם עושים לארגון נזק עצום.

היו אתמול 4 "קבוצות" שונות, כל אחד בחר בדרך שלו לגשת לסיטואציה.

קבוצה 1- הארגון חטף בפעם המי יודע כמה את חוסר ההגיון של המשטרה והחליט בצעד לגיטימי לצאת מהאצטדיון, שלא נדבר על הפיזיות שהשרמוטות(למתקשים: זה המנאייק) הפעילו שם בדרך היחידה שהם רק יודעים.
קבוצה 2- 8/13/7 שהרגיש אווירת בית קברות,ראה שאין ארגון והבין שאין הרבה ברירות הפעם הוא יעודד, אז נכון זה היה מקרטע, נכון זה היה לא מתואם, בהבזקי זמן קטנים, אבל האמת זה עדיף מכלום.
וכמובן אין קשר בין ההתנהלות הסדירה של אותם יציעים למה שהחליטו לעשות כשנדחקו לפינת ה"אין עידוד בכלל"
קבוצה 3- אנשים שמזדהים עם מחאת הארגון ונשארים ביציע לא להחמיץ מכבי נשארים בשקט, הגיוני, כואבים את כאב הארגון אבל לא רואים את התועלת בריקון היציע.
קבוצה 4- אנשים ש"מזדהים עם הארגון" אז החליטו לשיר שירי התרסה לקהל, לשרוק בוז לו לו ולשחקנים ולחפש כל פינה כדי לדחוף אצבע לעין לכל מי שהוא להם. תלכו להזדין! אני לא בטוח מי שונא אתכם היום יותר הקהל הרחב או האנשים הטובים בארגון שצריכים עכשיו בלית ברירה לסבול מההשלכות של מה שעשיתם. מגיע לכם לוני .

5 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

קבוצה 1- הארגון חטף בפעם המי יודע כמה את חוסר ההגיון של המשטרה והחליט בצעד לגיטימי לצאת מהאצטדיון, שלא נדבר על הפיזיות שהשרמוטות הפעילו שם בדרך היחידה שהם רק יודעים.
קבוצה 2- 8/13/7 שהרגיש אווירת בית קברות,ראה שאין ארגון והבין שאין הרבה ברירות הפעם הוא יעודד, אז נכון זה היה מקרטע, נכון זה היה לא מתואם, בהבזקי זמן קטנים, אבל האמת זה עדיף מכלום.
וכמובן אין קשר בין ההתנהלות הסדירה של אותם יציעים למה שהחליטו לעשות כשנדחקו לפינת ה"אין עידוד בכלל"
קבוצה 3- אנשים שמזדהים עם מחאת הארגון ונשארים ביציע לא להחמיץ מכבי נשארים בשקט, הגיוני, כואבים את כאב הארגון אבל לא רואים את התועלת בריקון היציע.
קבוצה 4- אנשים ש"מזדהים עם הארגון" אז החליטו לשיר שירי התרסה לקהל, לשרוק בוז לו לו ולשחקנים ולחפש כל פינה כדי לדחוף אצבע לעין לכל מי שהוא להם. תלכו להזדין! אני לא בטוח מי שונא אתכם היום יותר הקהל הרחב או האנשים הטובים בארגון שצריכים עכשיו בלית ברירה לסבול מההשלכות של מה שעשיתם. מגיע לכם לוני .

אומרים לך שהארגון לא החליט לצאת, הוציאו אותו בכפייה.

6 דקות לפני, הצהוב מהיציע said:

קבוצה 1- הארגון חטף בפעם המי יודע כמה את חוסר ההגיון של המשטרה והחליט בצעד לגיטימי לצאת מהאצטדיון, שלא נדבר על הפיזיות שהשרמוטות הפעילו שם בדרך היחידה שהם רק יודעים.

בול! בגלל החלטות האלה כולם בטוחים שהארגון שרק בוז.

10 hours ago, Wallak said:

שריקות הבוז של יושבי 13 לשירת ״המשטרה זונה״ של שער 11.

חבורה של מביכים.

טובת מכבי מעל הכל, זה נכון.

אבל לפעמים עדיף באופן חד פעמי לשים אותה בצד ולהילחם למען עתיד היציע ותרבות עידוד.

האם המשטרה היא הרשות השופטת? האם יש לה סמכות להפוך את הבית שלנו לבית קברות ואנחנו נתנהג כאילו כלום לא קרה?

חודשיים בלי תופים (להפועל אגב היה תופים במשחק האחרון).

אבל כנראה שאתם רוצים נוקיה, עם סידי המסכן ושנקבל קנסות על שירי פאק יו, אולי גם כמה מעודדות בהפסקות של הואר.

אז אולי אתם באים לתיאטרון, אבל אנחנו סובלים.

באים לתת את הגרון, לדאוג שהבית יהיה מבצר ומזיינים אותנו כל שבוע מחדש.

העיקר שבסרטונים אתם מצלמים את 11.

אתם מביכים עם ההשוואה לכדורסל, יד אליהן השנה הוא הבומבונירה לעומת בלומפילד ( עם או בלי המחאה), תתרכזו בלפתור את הבעיות שלכם ( אני לגמרי בעד לא לעודד במקרים כאלו) במקום לדבר שטויות.

8 דקות לפני, gilgil28 said:

אומרים לך שהארגון לא החליט לצאת, הוציאו אותו בכפייה.

זה לא משנה, החליט לצאת או הוצא מהמגרש בכוח.
האמת נמצאת באמצע, בכל זאת כל מי שהצטרף לארגון ויצא מהמגרש החליט לפעול באופן לגיטימי

6 דקות לפני, oferr said:

אתם מביכים עם ההשוואה לכדורסל, יד אליהן השנה הוא הבומבונירה לעומת בלומפילד ( עם או בלי המחאה), תתרכזו בלפתור את הבעיות שלכם ( אני לגמרי בעד לא לעודד במקרים כאלו) במקום לדבר שטויות.

די נו גם אם אני ואתה נכנס ליד אליהו ונעודד זה ישמע רועש.

בהיכל לא יגיעו לרבע מהעידוד שהיה בדרבי למשל.

וחוץ מזה לגיטימי שבמשחק חשוב ובעונה אדירה במשחקים כמו נגד ריאל מדריד יהיה עידוד יותר חזק ממשחקים נגד הפועל רעננה וחדרה...

1 דקה לפני, דרור שווץ said:

לא מבין למה שרקו בוז למשטרה זונה, מה גורם לשער 13 להיות בעד המשטרה? 

מכיוון שהרבה מיושביו הם חבורה של מוצצים