Jump to content

איפה הייתי בגשם

דורון

Recommended Posts

7 דקות לפני, kazale said:

פאנטיקס או מכבי? 

אני בוחר במכבי!

מה השחקנים אשמים שלא נתנו לארגון להכניס תופים? 

רוצים מחאה תעשו בזמן אחר לא בהתחלת משחק של אחד המחשקים הכי חשובים שלנו העונה.

וכן אני מבין טוב מאוד שזה לא הייתה מחאה מאורגנת או בכוונה להתחיל אותה ושהמשטרה עושה בעיות. אבל זה עדיין לא אומר שצריך לשרוק בוז לשחקנים או למי שמנסה לעודד

עוד אחד שמוסיף שמן למדורה. השם ישמור אותנו. ת-פ-ס-י-ק-ו לדבר בשם הארגון. הוא אכל זין ענק היום, סתם את הפה ויצא החוצה. מה אתם פאקינג רוצים?!

חוזר ואומר, 

כולנו באותו צד, האשמים נמצאים בצד השני - המשטרה. אם רוצים להוציא קיטור זה רק לשם. 

שום לגיטימציה להגיב לגבי הארגון כאילו יש לכם מושג או לשיר איפה הייתם בגשם, חלאס. מאחורינו.

איך מתקדמים הלאה, ביחד. לאינטרס המשותף.

1 דקה לפני, Sawyerdroid said:

חוזר ואומר, 

כולנו באותו צד, האשמים נמצאים בצד השני - המשטרה. אם רוצים להוציא קיטור זה רק לשם. 

שום לגיטימציה להגיב לגבי הארגון כאילו יש לכם מושג או לשיר איפה הייתם בגשם, חלאס. מאחורינו.

חייב את ההנהלה יותר שותפה במקרים כאלו. 

זה כבר לא משחק או אחד או שניים.

הם יכולים לעזור יותר, גם במצבים כאלו של דקה 90 שקורות תקלות. 

מתעללים באוהדים. 

14 דקות לפני, Krishi said:

הארגון הוצא החוצה לא מבין על מה אתה מתלונן...

אתקן את עצמי

הוא התכוון שצריך לתת גב לארגון במקרה הזה 

הכוונה הייתה שבמשחק עצמו אני מעדיף לתת את הגב שלי למכבי. ולא לפאנטיקס במקרה הזה. 

זה שהוציאו אותם יצאו במחאה זה עניין שלהם והמשטרה יצאו לא בסדר בכלל בקטע הזה. 

אבל עדיין באנו לראות את מכבי מבחינתי מה שמסביב לא מעניין באותו הרגע.

שוב לא בא בשום טענה לפאנטיקס.

וגם לא רשמתי מילה אחת רעה עליהם.

לי יש נטו בעיה עם כמה מ 11 ששרקו בוז לשחקנים שנגעו בכדור בתחילת המשחק זה היה ביזיון מוחלט. 

1 דקה לפני, Nadav19 said:

השורה התחתונה מהערב השחור הזה - המשטרה והגורמים המעורבים בכך משיגים את מטרתם וזה פילוג הקהל ופגיעה בקבוצה. עיוור מי שלא שם לב לכך שהמשטרה ואותם גורמים בחרו להתנכל ולפגוע באוהדי מכבי.להתעורר מחר לבוקר חדש ולהתחיל לחשוב מה עושים. אל תתנו להם את מה שהם רוצים.

5 דקות לפני, Sawyerdroid said:

חוזר ואומר, 

לצערי הרב אסור לנקות את ההנהלה מהסיפור הזה. הגיעו מים עד נפש. העלו פוסט באינסטגרם כאילו יהיה פירו ובפועל קיבלנו קונצ'רטו לפיאנו. בלומפילד שכל כך חיכינו וציפינו לו זה חרא איצטדיון עם אווירה של בית קברות. עדיף כבר משחק חוץ ביא. 

אני יכול להבין למה ההנהלה ניסתה לעשות יד אחת עם המשטרה ובית הדין מלכתחילה, אבל מזמן הם היו צריכים להבין שרק מחרבנים עלינו יותר בגלל זה. הגיע הזמן שהם יורידו את  הכפפה ויחזירו את הצבע ליציע. אנחנו בדרך לאליפות, וזו העונה הכי מדכאת שאני זוכר. והרבה בגללם. 

ואני שם בצד עוד הרבה דברים רעים שהם עשו והמשיכו לעשות העונה שפגעו בקהל.

1 hour ago, המכבייה said:

געגועים של שנים לשחקן. 

ואיך אתה חושב שהשחקן היה מתנהל בסיטואציה הזו? שונה? ואיך אתה חושב שהקהל הרחב היה מתייחס לשחקן בעקבות הסיטואציה הזו? שונה? התשובות הן לא ולא. 

2 דקות לפני, kazale said:

אתקן את עצמי

הוא התכוון שצריך לתת גב לארגון במקרה הזה 

הכוונה הייתה שבמשחק עצמו אני מעדיף לתת את הגב שלי למכבי. ולא לפאנטיקס במקרה הזה. 

זה שהוציאו אותם יצאו במחאה זה עניין שלהם והמשטרה יצאו לא בסדר בכלל בקטע הזה. 

אבל עדיין באנו לראות את מכבי מבחינתי מה שמסביב לו מעניין באותו הרגע.

מה? על מה אתה מדבר לא הבנתי.

גב לארגון יכול להסתכם בפשוט להסכים איתם להסביר את מה שקרה או את הרציונאל לכל מי שמכפיש אותם סתם ככה.

באיזה שלב בדיוק ביקשו ממך לבחור בין מכבי לפנאטיקס? וממתי זאת בחירה בין זה לזה בכלל?

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

לצערי הרב אסור לנקות את ההנהלה מהסיפור הזה. הגיעו מים עד נפש. העלו פוסט באינסטגרם כאילו יהיה פירו ובפועל קיבלנו בית קברות. בלומפילד שכל כך חיכינו וציפינו לו זה חרא איצטדיון עם אווירה של בית קברות. עדיף כבר משחק חוץ ביא. 

אני יכול להבין למה ההנהלה ניסתה לעשות יד אחת עם המשטרה ובית הדין מלכתחילה, אבל מזמן הם היו צריכים להבין שרק מחרבנים עלינו יותר בגלל זה. הגיע הזמן שהם יורידו את  הכפפה ויחזירו את הצבע ליציע. אנחנו בדרך לאליפות, וזו העונה הכי מדכאת שאני זוכר. והרבה בגללם. 

מכיר צדדים אחרים בהתנהלות ההנהלה בנושאים רבים העונה במיוחד בהקשר הקהל. 

ובכל זאת שותף לרצון שלך שההנהלה תעשה יותר. לא יודע איך אנחנו כקהל רחב יכולים לבטא את הרצון הזה, יכול להבטיח שאני אעשה בצינורות שאני מכיר מה שאני יכול.. 

בכל מקרה, ההנהלה הכי טובה שהייתה לנו עם נכונות ושיתוף פעולה, צריך לעבוד איתם לא לצאת עליהם.

Just now, Sawyerdroid said:

ובכל זאת שותף לרצון שלך שההנהלה תעשה יותר. לא יודע איך אנחנו כקהל רחב יכולים לבטא את הרצון הזה, יכול להבטיח שאני אעשה בצינורות שאני מכיר מה שאני יכול.. 

בכל מקרה, ההנהלה הכי טובה שהייתה לנו עם נכונות ושיתוף פעולה, צריך לעבוד איתם לא לצאת עליהם.

מי בהנהלה מתעסק עם זה (נניח מנסה לקשר בין הקהל למשטרה לטובת עידוד וכו')? 
יש בכלל מישהו כזה ספציפי או שכל פעם מישהו אחר מאלתר בתחום הזה?
הרי מנספורד לא פה ונכון לעכשיו שרון תמם מחליפה אותו, אני לא חושב שהיא מתעסקת עם זה, אז מי כן?

2 דקות לפני, אלק נילאש said:

לצערי הרב אסור לנקות את ההנהלה מהסיפור הזה. הגיעו מים עד נפש. העלו פוסט באינסטגרם כאילו יהיה פירו ובפועל קיבלנו קונצ'רטו לפיאנו. בלומפילד שכל כך חיכינו וציפינו לו זה חרא איצטדיון עם אווירה של בית קברות. עדיף כבר משחק חוץ ביא. 

מה לא השקיעו בהנהלה כדי להלחם באוהדים "בעייתים" ולהתיישר עם המשטרה ובתי הדין? אבטחה פרטית, מצלמות, תביעות נגד אוהדים ובסוף מה ? אותו עונש כמו הפועל בדרבי כשהם מארחים ולא עושים שום דבר כנגד האוהדים שלהם 

הגיע הזמן שבהנהלה יבינו כלפיי מי צריך להפנות את מירב האש וזה כלפיי הגופים הארורים שמאמללים אותנו !!

1 דקה לפני, YoC said:

מי בהנהלה מתעסק עם זה (נניח מנסה לקשר בין הקהל למשטרה לטובת עידוד וכו')? 
יש בכלל מישהו כזה ספציפי או שכל פעם מישהו אחר מאלתר בתחום הזה?
הרי מנספורד לא פה ונכון לעכשיו שרון תמם מחליפה אותו, אני לא חושב שהיא מתעסקת עם זה, אז מי כן?

לא עניינך, אני מניח. 

אבל למי שזה רלוונטי יש למי לפנות. עזוב אותך שטויות. 

ומסכים עם רוח הדברים של גלעד, מכבי חייבת להתחיל לעבור למוד התקפי מול הגורמים שפוגעים בנו.

3 דקות לפני, Sawyerdroid said:

אני מודה שאני לא מכיר. מבחינתי הניקוד הכפול על הפוראבר כבר הפיל את הפור. החטא על פשע היה מכירת אוהדים והתרפסות בפני שגופים שרק מחרבנים עלינו, בעוד שבמועדונים אחרים ההנהלה לא עושה כלום והם יוצאים בעונשים מביכים.

הארגון לא היה במחאה היום, הארגון לא החליט לצאת החוצה, הארגון לא החליט שלא יהיה ציוד. 

תמשיכו לשקר לעצמכם שלעשות לטובת מכבי זה בהכרח לצאת נגד אוהדים אחרים שהם בדיוק כמוכם, זה בוודאות יקדם אתכם. 

לילה טוב. 

2 דקות לפני, לא לגרור מי גורר said:

הארגון לא היה במחאה היום, הארגון לא החליט לצאת החוצה, הארגון לא החליט שלא יהיה ציוד. 

תמשיכו לשקר לעצמכם שלעשות לטובת מכבי זה בהכרח לצאת נגד אוהדים אחרים שהם בדיוק כמוכם, זה בוודאות יקדם אתכם. 

לילה טוב. 

רק תסביר לי דבר אחד, מה קרה שנכנסו להוציא את הציוד שכבר הוכנס? מאיפה זה הגיע ועל סמך מה?

1 דקה לפני, קובי השועל said:

רק תסביר לי דבר אחד, מה קרה שנכנסו להוציא את הציוד שכבר הוכנס? מאיפה זה הגיע ועל סמך מה?

תתקשר 100 אולי יהיה להם הסברים, לי אין. 

5 hours ago, לא לגרור מי גורר said:

תתקשר 100 אולי יהיה להם הסברים, לי אין. 

רק המשטרה אשמה או גם ההנהלה הובילה לזה?

פשוט בושה שלהפועל היה ציוד ולנו לא.

6 hours ago, לא לגרור מי גורר said:

לילה טוב. 

אני חושב שאפשר וצריך לסכם את הנושא הזה... המשטרה זונה ופתאום הפכו סיכום, כן ביקשו תעודות זהות או לא, זו חזרה מסיכום (גם אני לא הייתי מוכן לקחת אחריות על יציע שלם, שיעשו את העבודה שלהם). 

גם ברור שהייתה אי הבנה בין היציעים, כי הכל קרה לא מתוכנן והבוז שהגיע מ11 לא תרם. הפאנטיקס התנהלו יפה מאוד וברור שהייתי מצפה לתגובה הרבה יותר תקיפה מצד ההנהלה (אני גם מעביר דרך מי שאני יכול, מניח שסוייר יותר).

יאללה נקסט, שבת בסמי עופר יש עידוד, כי שם יש משטרה שיודעת את העבודה.

8 hours ago, אלק נילאש said:

מה שמצחיק זה שלא מעט מיושבי שער 13 היו מנויים ב-11 לפני הרבה הרבה שנים. אבל עזוב, תן להם ללרלר

מה שמצחיק שלא מעט מיושבי שער 11 היו מנויים גם לפני הרבה הרבה שנים וגם עכשיו מנויים ל11

איזה כיף יהיה בשבת בלי כל הזבלים של בלומפילד,אולי 10 אחוז מהזבלים יטריחו את עצמם לחיפה

חייב להגיד לכם..

המשטרה פשוט ז*ונות אבל לא הם גורמים לקהל להיות מפולג.

ההנהלה גם יכולה יותר לנסות ולהיות גשר בין הקהל למשטרה אבל, לצאת נגד אוהדים של שערים 13/8 בגלל שהם מעודדים זה ביזיון.. מי נתן לכם בעלות על בלומפילד? 

שלא נדבר שעשה את זה, מי שנשאר ב-11 וקילל זה בכלל לא הארגון אלא אוהדים ב-11 מסביב לארגון.

הלב שלי היה עם הארגון שנותן את הנשמה ומארגן הכל ובסוף מקבל ברקס מגורם שלישי אבל עדיין הייתי במשחק ועודדתי גם ב11, וגם הייתי בגשם, וגם במשחקי חוץ