Jump to content

איפה הייתי בגשם

דורון

Recommended Posts

47 דקות לפני, BRoi said:

מישהו יודע לומר למה שער 13 מעודד בטירוף רק שהארגון לא נמצא?

בדיוק. הלוואי שהיו מעודדים חצי מיזה כל משחק הליצנים האלה 

1 דקה לפני, אלק נילאש said:

יש לך בעיה בהבנת הנקרא. מסתבר שיש פה אנשים שמתקשים, אז במקום לרמוז אני אגיד את זה ברור - יבוא יום, וחלק מיושבי 11 היום יעברו ל-13/8. כולל אנשים שהיום חברים בארגון והכי הכי שרופים ומשוגעים בעולם. זה תהליך טבעי. יש אנשים שיושבים היום ב-13 והדליקו אבוקות בימי הפירו העליזים של פעם. להגיד שהם אוהדי הצלחות זה מגוחך. מה לעשות, אנשים מתבגרים וסדרי עדיפיות וכוח פיזי משתנים.

עד כאן החלק שלי בדיון. תמשיכו לריב.

וכשאעבור ל13, אם בכלל, לא אשיר בטירוף דווקא במשחק שמאות אוהדים של הקבוצה יוצאים החוצה כתוצאה מהתעמרות מתמשכת מצד המשטרה.

מספיק ברור אדון הבנת הנקרא?

46 דקות לפני, itan17 said:

כדי לעזור לקבוצה מתי שהיא באמת צריכה תמיכה.

ואני לא מ-13

אה ובמשחקים שהפנאטיקס מעודדים הקבוצה לא צריכה עוד יותר תמיכה? בעינייך אם 5 אלף מעודדים או 13 אלף מעודדים זה אותו דבר?

זה די ברור שיש אנשים ששונאים את הארגון ומחפשים לעודד פתאום כשהוא לא נמצא. במשחקים אחרים יש שם אווירה מביכה.

8 דקות לפני, אלק נילאש said:

אז פעם הבאה אני אצעק יותר חזק. עזוב, לא בא לסנגר על שער 13 וגם תאכלס על הזין שלי מה אנשים ב-11 חושבים. סתם מצחיק אותי החיסור חיבור למציאות.

לא דיברתי לא עלייך ספציפית ולא על אף אחד אחר, זה שיש אנשים שמעודדים זה ברור

אבל בכללי פשוט רוב המשחק לא שומע עידוד משם, למה השער לא בכזה אטרף כמו שהוא היה היום נגיד בכל משחק? זה עצוב ומעבר ל11 חוץ מ״סתכלו לי בעיניים״ בקושי יש הצטרפות של הקהל הרחב בשאר השירים, וזה עצוב. 

הלוואי שבדרבי 13 יעודדו כמו שעודדו היום בפיקים מסויימים, אבל עצוב לדעת שזה פשוט לא יקרה

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אה ובמשחקים שהפנאטיקס מעודדים הקבוצה לא צריכה עוד יותר תמיכה? בעינייך אם 5 אלף מעודדים או 13 אלף מעודדים זה אותו דבר?

זה די ברור שיש אנשים ששונאים את הארגון ומחפשים לעודד פתאום כשהוא לא נמצא. במשחקים אחרים יש שם אווירה מביכה.

ברור שיש הבדל, אבל בעיני משמעותי הרבה יותר כש-4 אלף איש משער 13 מעודדים כשיש שקט מוחלט.

Just now, המכבייה said:

געגועים של שנים לשחקן. 

אותם אנשים מזמן לא בעניין של אירגון אוהדים וכו'.

לדעתי כבר שנים שבאים ל11 לראות כדורגל.

היום האירגונים מנוהלים על ידי חבר'ה אחרים לדעתי.

וחלאס עם השטויות של שער 11 שער 13, זה מביך.

יא כלבים כפוי טובה!

כשהארגון ירים תפאורות אל תצלמו ואל תעלו תמונות לשום מקום!יא מסכנים שיפה אתם יודעים לתמוך בהם,אין לכם כבוד.

אפסים אתם

6 דקות לפני, yuval11 said:

וכשאעבור ל13, אם בכלל, לא אשיר בטירוף דווקא במשחק שמאות אוהדים של הקבוצה יוצאים החוצה כתוצאה מהתעמרות מתמשכת מצד המשטרה.

מספיק ברור אדון הבנת הנקרא?

אתה שוב לא מבין מה אני אומר אה? אתה רוצה להקשיב או לריב בכוח?

מנסה להגיד לך שחלק (גדול, קטן לא יודע) ממי שעודד היום חזק במיוחד עשה את זה בשביל לתמוך בקבוצה כי מנקודת המבט שלו היום זה מה שצריך. כי מכבי הייתה כבויה ויש אליפות לקחת. ולא בשביל לעשות דווקא לארגון, ושחלק מהאנשים פעם היו בגוש המעודד ובארגון ופעם זה היה נראה להם הגיוני לשרוק בוז ולמחות והיום הם חושבים שיותר חשוב לתמוך במכבי ולריב את הריבים מחוץ לאיצטדיון.

מה שהכי מדפוק, זה שהארגון בכלל לא שרק בוז ולא ביקש את הסולידריות שלכם. ההפך. ביקש לעודד. אבל אתם שרקתם בוז כי אתם סולידרים. בניגוד לשער 13 שרק מחפש לריב ולעשות דווקא לכל העולם. עכשיו תבואו ותרשמו קוקסינלים ומניאקים ומה שאתם רוצים. באמת תורם לדיון ולפתרון.

שיהיה בהצלחה.

היה לי דה ז׳ה וו מ2003

ברגע שנשרק הבוז מאזור הגוש ( בין אם זה הפאניטקס או לא ) זה איבד לגיטימציה 

שתבינו שרוב יושבי 13 הם אנשים 30-35+ שלא מבחינים בין יושבי הגוש לפאנטיקס והאמת ? אין להם עניין בזה (בצדק - עברנו את בגיל) 

לכן כל פעם שדבר כזה קורה הפאנטיקס חוטפים

בדיוק כמו שאנחנו האוהדים שהיו בגשם ונשארים עד השריקה חוטפים על זה שחברנו הטובים יוצאים 10 דקות לפני ולא מתרטבים

5 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתה שוב לא מבין מה אני אומר אה? אתה רוצה להקשיב או לריב בכוח?

מנסה להגיד לך שחלק (גדול, קטן לא יודע) ממי שעודד היום חזק במיוחד עשה את זה בשביל לתמוך בקבוצה כי מנקודת המבט שלו היום זה מה שצריך. כי מכבי הייתה כבויה ויש אליפות לקחת. ולא בשביל לעשות דווקא לארגון, ושחלק מהאנשים פעם היו בגוש המעודד ובארגון ופעם זה היה נראה להם הגיוני לשרוק בוז ולמחות והיום הם חושבים שיותר חשוב לתמוך במכבי ולריב את הריבים מחוץ לאיצטדיון.

מה שהכי מדפוק, זה שהארגון בכלל לא שרק בוז ולא ביקש את הסולידריות שלכם. ההפך. ביקש לעודד. אבל אתם שרקתם בוז כי אתם סולידרים. בניגוד לשער 13 שרק מחפש לריב ולעשות דווקא לכל העולם. עכשיו תבואו ותרשמו קוקסינלים ומניאקים ומה שאתם רוצים. באמת תורם לדיון ולפתרון.

שיהיה בהצלחה.

תקשיב גבר, לא יודע מי אתה, אם אתה באמת שנים בבלומפילד ואתה חושב שמה שהיה היום נבע מ"תמיכה בקבוצה" ולא אצבע בעין אז אין לי מה לומר.

לגבי הארגון, שורה תחתונה כל מי שמגיע למשחקים יודע שכלו כל הקיצין, כן, הייתי שמח אם היו זורמים עם מחאת השתיקה של רבים משער 11, לפחות במחצית הראשונה, עם או בלי בקשת הארגון זה בכלל לא משנה. אין לי מושג מה קורה מאחורי הקלעים, אני רק רואה שמזיינים אותנו שבוע אחרי שבוע ולשער 13 היקר זה מעניין את הביצה. מביך.

בטח לא מופתע שהדרייב הכי גדול של שער 13 זה כמובן כשיש בעיות בשער 11

בתור אחד שלעולם לא משבית עידוד גם כשאין ארגון/תופים/וואטאבר הבחירה שלי נוכח השחיטה חסרת התקדים שאנחנו עוברים בבלומפילד בתור קהל (וקבוצה) הייתה לזעוק דרך השתיקה המתבקשת בעקבות האירועים היום עם המשטרה גם במחיר הדחיפה לקבוצה במשחק הזה.

חבל לי שכולנו כקהל לא יודעים מתי צריך להתאחד (הפגיעה פה היא במכבי ישירות ולא בשער 11) וישר נגררים למלחמות פנימיות בין יציעים

לא נכנס למה קרה ולמה אלה שרקו בוז לאלה ואלה החזירו עם זין ומי צודק, כבר אכתוב מה לדעתי קרה הערב,

רק אגיד שאנחנו צריכים להיות מאוחדים כי לא מספיק שכל הליגה רוצה לקחת לנו את האליפות ולתת לחיפה, גם המשטרה בעדם.

אהה ומכבי חייבים להגיב על זה. לא ייתכן שהם מפרסמים בכל מקום על התופים והטירוף חוזר לבלומפילד ואחרי היום לא תהיה תגובה של המועדון.

הקהל היום איכזב בגדול. היה מאוד מביך להיות באצטדיון.

במקום שנתאחד כנגד אותם גורמים (לא משנה אם זאת ההנהלה או המשטרה) שרק לנו לא מאשרים תופים (להפועל כבר היה) אנחנו עסוקים בריבים מטומטמים.

תמחקו את מה שהיה היום מהראש ותתחילו לעשות רעש כדי שנגד ק"ש נראה עידוד.

ברגע שעשו מחאה זכותם לא לשיר אבל אני שאני מנוי ב11 לא יכול שלא, מכבי צריכה אותנן, כולם מנסים לשבור אותנו והפאינטקס אוכלים את זה לצערי עם כל זה שזה נשמע רע.

חייבים להיות שם בשביל הקבוצה ולקוות שמחר הבני זונות באדום יעשו בשבילנו את העבודה, גם אם לא זה עדיין תלוי רק בנו.

אתם יודעים , פעם הייתה מחאה 

חלק מכירים אותה בתור "החולצות השחורות"

אבל בפועל חלק נכבד ממנה היה למנוע העלאה של מחירי כרטיסים. 

אז עוד לפני ימי הפייסבוק דאגו להעביר לכמה שיותר אנשים ("קהל רחב") את הסיבה למחאות ורתמו חלק נכבד מהקהל הרחב ותופתעו לגלות הייתה בלימה לא קטנה בעליית המחירים.

הארגון נמצא במקום רע מאוד ביחסיו עם הקהל הרחב והגיע הזמן שאנשים יפנימו שהקהל הרחב זה רב מוחלט , שגם הם מגיעים בגשם , ולוסרמיל זל ולק"ש ולפורטו ולכל מקום אחר.

ישנה בעיה , מול מכבי , מול המשטרה.

בתקופה הזאת בהודעה אחת אתה מגיע אל חלק נכבד מהקהל , תסבירו , תקשיבו ותבינו שאתם נציגי הקהל ואז דברים ישתפרו...

1 hour ago, BRoi said:

מישהו יודע לומר למה שער 13 מעודד בטירוף רק שהארגון לא נמצא?

מעדיף את זה על ילדים שעושים זין ושורקים בוז ליציע שמעודד את מכבי (אני ב11)

1 דקה לפני, idan12 said:

ברגע שעשו מחאה זכותם לא לשיר אבל אני שאני מנוי ב11 לא יכול שלא, מכבי צריכה אותנן, כולם מנסים לשבור אותנו והפאינטקס אוכלים את זה לצערי עם כל זה שזה נשמע רע.

חייבים להיות שם בשביל הקבוצה ולקוות שמחר הבני זונות באדום יעשו בשבילנו את העבודה, גם אם לא זה עדיין תלוי רק בנו.

אתה צודק אבל מי ששתק היום עשה את זה כי רומסים אותו בכל משחק בית והוא צריך לעורר את ההנהלה שלו כדי שתילחם במלוא הכח שלה בבעיה הכי קריטית שלה כרגע וזה מה שעושים לקהל שלה וליתרון הביתיות של הקבוצה

1 דקה לפני, גדי ברומר said:

אז עוד לפני ימי הפייסבוק דאגו להעביר לכמה שיותר אנשים ("קהל רחב") את הסיבה למחאות ורתמו חלק נכבד מהקהל הרחב ותופתעו לגלות הייתה בלימה לא קטנה בעליית המחירים.

הארגון נמצא במקום רע מאוד ביחסיו עם הקהל הרחב והגיע הזמן שאנשים יפנימו שהקהל הרחב זה רב מוחלט , שגם הם מגיעים בגשם , ולוסרמיל זל ולק"ש ולפורטו ולכל מקום אחר.

בתקופה הזאת בהודעה אחת אתה מגיע אל חלק נכבד מהקהל , תסבירו , תקשיבו ותבינו שאתם נציגי הקהל ואז דברים ישתפרו...

הארגון הוציא הודעה בעמוד הפייסבוק שלו ברגע שיכל (עוד לפני שנגמרה המחצית). 

ולכל מתגעגעי השחקן - גם בזמנו היו מקרים דומים והקהל הרחב שר המחאה בשוק ושרק בוז, אז תוותרו על החרטות האלה.

3 דקות לפני, גדי ברומר said:

זה נראה שלחלק מהקהל הרחב יש אנטי לפנאטיקס.

לא היה לפנאטיקס זמן להסביר כלום, כי הם נכנסו ליציע בציפייה לעודד ופתאום החליטו להוציא אותם.

Just now, gilad-b said:

אתה צודק אבל מי ששתק היום עשה את זה כי רומסים אותו בכל משחק בית והוא צריך לעורר את ההנהלה שלו כדי שתילחם במלוא הכח שלה בבעיה הכי קריטית שלה כרגע וזה מה שעושים לקהל שלה וליתרון הביתיות של הקבוצה

אבל זה לא יכול לבוא על חשבון מכבי. בטח לא לשרוק בוז לאלה שכן שרים ולהפוך אותם לאויבים.

המשטרה נגדנו בית הדין נגדנו כולם נגדנו, ננצח את כולם עם תופים או בלי תופים

11 דקות לפני, yuval11 said:

תקשיב גבר, לא יודע מי אתה, אם אתה באמת שנים בבלומפילד ואתה חושב שמה שהיה היום נבע מ"תמיכה בקבוצה" ולא אצבע בעין אז אין לי מה לומר.

לגבי הארגון, שורה תחתונה כל מי שמגיע למשחקים יודע שכלו כל הקיצין, כן, הייתי שמח אם היו זורמים עם מחאת השתיקה של רבים משער 11, לפחות במחצית הראשונה, עם או בלי בקשת הארגון זה בכלל לא משנה. אין לי מושג מה קורה מאחורי הקלעים, אני רק רואה שמזיינים אותנו שבוע אחרי שבוע ולשער 13 היקר זה מעניין את הביצה. מביך.

עזוב נבע לא נבע. עזוב שער 13 או שער 2. 

הארגון אמר ל-ע-ו-ד-ד. למה הוא אמר את זה? אני לא בארגון אבל אני יכול לנחש שמנסיון עבר הוא יודע שכשלא מעודדים ושורקים בוז זה רק גורם לריבים ופילוג ודופק את כולם. אז מה אתם עושים במקום לעודד (או אפילו לסתום את הפה)? שורקים בוז ויוצרים את אותם ריבים וחרא שהיינו בו מלא פעמים ולא רוצים לחזור אליו. אז אחרי זה באים לפה ומזיינים לי את המוח על סולידריות וגשם ועידוד ואינסטגרם ו-13 ועשרים שנה מנויים ולא יודע מה. מה אתם חבורה של מטומטמים? תפסיקו לייצר ריבים ביציע. הארגון מספיק חזק לשמור על האינטרסים שלו. חלאס.

באמת קשה להבין מה אני מנסה להגיד? מה אתה חושב שאכפת לי אם יגידו ששער 13 מעודד או לא? מה זה השער של אבא שלי. אתה יודע מה? לא מעודדים. חרא של שער. אוהדי הצלחות. תפסיקו לייצר ריבים ביציע. ועוד בשם של אחרים שלא ביקשו ממכם בכלל.

באף אחת משהבתות העידוד האחרונות בשנים האחרונות (משלל הסיבות) לא לקחתי חלק אבל מה שקורה העונה מאז הדרבי הוא לא ייתכן ופשוט לא יכול לעבור ככה גם במחיר (הכואב כל כך) של לא לתמוך בשחקנים במשחק הזה