Jump to content

איפה הייתי בגשם

דורון

Recommended Posts

5 דקות לפני, BRoi said:

מישהו יודע לומר למה שער 13 מעודד בטירוף רק שהארגון לא נמצא?

כי אנשים לא הבינו למה אין עידוד, והחליטו לעשות מעשה בשביל לעזור לקבוצה.

1 דקה לפני, seanop said:

שער 13 היה בטירוף היום 5 שנים לא ראיתי אותם ככה

איפה אתם שיש עידוד ב-11?

שוב אין לי טענות למי שעודד ולא שרקתי בוז.

איפה?משחקים בטלפון ויוצאים דקה 70 הביתה אם 0-0 

2 דקות לפני, seanop said:

שער 13 היה בטירוף היום 5 שנים לא ראיתי אותם ככה

איפה אתם שיש עידוד ב-11?

שוב אין לי טענות למי שעודד ולא שרקתי בוז.

זה סה"כ די מובן, בשערים 13/8 יש הרבה אוהדים ותיקים שמרגישים ששער 11 נותן את העבודה והדחיפה שהקבוצה צריכה.

היום במיוחד ב20-30 דקות הראשונות הייתה אווירה נוראית, במשחק כל כך חשוב הרגיש שמכבי הייתה חייבת את הדחיפה הזאת והם לקחו יוזמה.

אישית אני יושב בשער 8 והיה לי די קשה לעודד כרגיל היום, כי זה באמת פלונטר, משהו צריך לזוז והעונש הזה צריך להיפסק.

זה אולי פעם ראשונה שאני באמת מרגיש ככה במחאה של  הארגון, ואלה, לא יצאתי החוצה אבל די, חלאס.

Just now, modz0r said:

יש מעל ל-3000 מקומות בשער 13, כולל אנשים עם ניקוד קרוב למקסימלי במשחקי חוץ.

תפסיקו להכליל.

מה שמצחיק זה שלא מעט מיושבי שער 13 היו מנויים ב-11 לפני הרבה הרבה שנים. אבל עזוב, תן להם ללרלר.

הארגון הוצא החוצה במכות ופרסם הודעה לתמוך בשחקנים. 

אני יכול להתערב ש90% ממי שעודד היום בטירוף בשער 13 לא מעודד בשאר המשחקים למעט בפיקים, היום עודד כדי לעשות דווקא, ובבקשה לא למכור לי את הבולשיט הזה שהוא עודד היום כדי להציל את המצב, כל משחק צריך לעודד, לא רק שאין ארגון.

יענו שיש ארגון שמעודד כבר לא יודע כמה משחקים בלי ציוד הם יושבים בשקט, ואם יורד גשם גם רוב הסיכויים שיושבים בבית, אבל שהארגון חוטף מכות מהמשטרה ומוצא החוצה מהאצטדיון כולם שם הופכים לאולטראס של לגיה ורשה.  

אני לא בארגון וממש לא אחד שהולך עיוור אחריהם, אבל דחילאק טיפה סולידריות עם אחים שלכם ליציע יא סמרטוטי רצפה. 

22 דקות לפני, itan17 said:

כדי לעזור לקבוצה מתי שהיא באמת צריכה תמיכה.

ואני לא מ-13

אני יושב כל העונה ב11 בקושי שמעתי ציוץ מ13 לעומת 8 שעוד שומעים אותם.

1 דקה לפני, nirnir20 said:

אני יכול להתערב ש90% ממי שעודד היום בטירוף בשער 13 לא מעודד בשאר המשחקים למעט בפיקים, היום עודד כדי לעשות דווקא, ובבקשה לא למכור לי את הבולשיט הזה שהוא עודד היום כדי להציל את המצב, כל משחק צריך לעודד, לא רק שאין ארגון.

יענו שיש ארגון שמעודד כבר לא יודע כמה משחקים בלי ציוד הם יושבים בשקט, ואם יורד גשם גם רוב הסיכויים שיושבים בבית, אבל שהארגון חוטף מכות מהמשטרה ומוצא החוצה מהאצטדיון כולם שם הופכים לאולטראס של לגיה ורשה.  

אני לא בארגון וממש לא אחד שהולך עיוור אחריהם, אבל דחילאק טיפה סולידריות עם אחים שלכם ליציע יא סמרטוטי רצפה. 

זה.

גם אני לא בארגון והיו הרבה פעמים שהייתי נגדם , אבל הפעם אין מוצדק מזה ואהיה איתם עד שהמכות והזין הגדול שמקבלים מחנונים על מדים ייפסק. 

וכל מי שיוצא פה נגדם או שחסר מושג על מה המחאה , או קוקסינל

4 דקות לפני, YallaMaccabi said:

זה.

גם אני לא בארגון והיו הרבה פעמים שהייתי נגדם , אבל הפעם אין מוצדק מזה ואהיה איתם עד שהמכות והזין הגדול שמקבלים מחנונים על מדים ייפסק. 

וכל מי שיוצא פה נגדם או שחסר מושג על מה המחאה , או קוקסינל

אמת.

איפה המועדון??

שאמרתי איפה המועדון אמרו שהמועדון לא אשם. 

מה הבעיה פשוט לתת למועדון להכניס את האמצעי עידוד. 

קחו את הציוד בצהריים ותדאגו שהוא יחכה בפנים. איפה הבעיה? 

המועדון לא עושה מספיק והחיבור עם הקהל לא טוב בכלל. 

הם עושים הרבה דברים טובים, בקטע הזה יש ריחוק גדול מדי. 

*בלי קשר, ביזיון מי ששרק בוז.

אנחנו יושבים ב8 עליון כל משחק ותמיד מנסים להרים את האנשים מסביבנו, הרגיש חרא לקבל בוז. 

Just now, Meron's said:

אנחנו יושבים ב8 עליון כל משחק ותמיד מנסים להרים את האנשים מסביבנו, הרגיש חרא לקבל בוז. 

אתה אמיתי?

המועדון הודיע שהעניין הסתדר.

הארגון ממה שראיתי הכניס את הציוד, אחרי משהו כמו 10 דקות הגיעו שוטרים והוציאו את הכל.

8 דקות לפני, Haris123 said:

אני יושב כל העונה ב11 בקושי שמעתי ציוץ מ13 לעומת 8 שעוד שומעים אותם.

אז פעם הבאה אני אצעק יותר חזק. עזוב, לא בא לסנגר על שער 13 וגם תאכלס על הזין שלי מה אנשים ב-11 חושבים. סתם מצחיק אותי החיסור חיבור למציאות.

1 דקה לפני, Meron's said:

ההנהלה לא יכולה להכניס ציוד עידוד, המשטרה צריכה לבדוק ולאשר, זה הנהלים.

ההנהלה צריכה לבקש הבהרות ממשטרת תל אביב ולשים לזה סוף.

לא ייתכן שמשחק בית 2 שהקבוצה האורחת מכניסה תופים ואנחנו לא. עזוב את החודשים בלי התופים לכולם 

וואלק איפה ההנהלה לעזאזל בכל העניין הזה?

למה יצחקי יואב זיו והשאר לא הופכים שולחנות כדאי לפתור את הביזיון הזה יחד עם הנהלת האיצטדיון?!?

אבל בחייאת ראבק שער 11 למה הבוז המפגר הזה וההתעסקות עם שאר הקהל באצטדיון?

וואלה היה הד יותר גדול אם כל שער 11 היה יוצא החוצה!!

בשער 11 (ושער4) שאני גדלתי כולם היו יוצאים החוצה.

היום הוא יום שחור בתולדות מכבי , חבל מאוד סתם להרוס עונה על שטויות...

תקשיבו יא טמבלים בעמוד הראשון,הארגון מפרסם פוסט לתמוך בשחקנים למרות שהוציאו אותם החוצה,מי ששרק בוז היו יושבי שער 11.מי אתם בכלל שתבואו בתלונות לאנשים שנותנים את הנשמה בשביל מכבי,יא סמרטוטים.

נ.ב אל תשכחו לעלות לפייסבוק ולסטורי תמונות של תפאורות ומופעי פירו יא חבורה של בני זונות כפוי טובה.

את האמת שאני שמח לשמוע שהמטומטמים ששרקו בוז הם לא מהארגון. בתור מי שיושב בשער 13 (ניקוד מקסימלי אגב, מעודד בגשם, בקור, בכל מצב), קודם אוי ואבוי אם זה הטירוף של שער 13, טירוף לא היה שם. אני אישית צעקתי על אנשים שהם פתאום מעודדים, רק שלא יודעים את השירים. אבל לשרוק בוז למי שמנסה לעודד בעיני זה הזוי ולא מקובל

Just now, אלק נילאש said:

אז פעם הבאה אני אצעק יותר חזק. עזוב, לא בא לסנגר על שער 13 וגם תאכלס על הזין שלי מה אנשים ב-11 חושבים. סתם מצחיק אותי החיסור חיבור למציאות.

להגיד ששער 13 מעודד כל משחק זה להיות עיוור לחלוטין. 

15 דקות לפני, nirnir20 said:

אחד לאחד. תמשיכו לזיין את השכל על העבר שלכם ב11. מה שהיה היום היה לא לדחוף ולא נעליים, נטו לעשות דווקא, בדיוק כמו פעם.

אני מנוי 21 שנה, מגיל 8, מקווה שמספיק בשבילכם כדי להעביר ביקורת על חוסר הסולדיריות המחליאה שלכם. זדיינו

32 דקות לפני, BRoi said:

מישהו יודע לומר למה שער 13 מעודד בטירוף רק שהארגון לא נמצא?

בהתחלה התלהבתי שאנשים מסביב ניסו להרים

אבל כששרו ב11 והם שתקו כמו שהם תמיד שותקים קיוותי שיפול להם חרא על הראש

6 דקות לפני, זיפו said:

להגיד ששער 13 מעודד כל משחק זה להיות עיוור לחלוטין. 

יש לך בעיה בהבנת הנקרא. מסתבר שיש פה אנשים שמתקשים, אז במקום לרמוז אני אגיד את זה ברור - יבוא יום, וחלק מיושבי 11 היום יעברו ל-13/8. כולל אנשים שהיום חברים בארגון והכי הכי שרופים ומשוגעים בעולם. זה תהליך טבעי. יש אנשים שיושבים היום ב-13 והדליקו אבוקות בימי הפירו העליזים של פעם. להגיד שהם אוהדי הצלחות זה מגוחך. מה לעשות, אנשים מתבגרים וסדרי עדיפיות וכוח פיזי משתנים.

עד כאן החלק שלי בדיון. תמשיכו לריב.

קודם כל מי ששרק בוז אלה חבורה של ילדים מושפעים שלא קשורים לארגון (לפי מה שאני ראיתי).

אבל למען האמת כל אחד פה רשם בפרטנית איפה הוא היה אתם מעניינים לי תתחת, זה רק מראה על אגואיזם וצביעות,

כי זה לא שולל את העובדה שהרוב הגדול של מי שמסביבכם לא הגיע בגשם ועוזב בדקה 85 (אפילו היום אחרי ש"נתנו תגרון",הסתכלתי וראיתי שאלה אוהדים שעודדו, פטאתי).

העיניים והעובדות בשטח לא משקרות, אז שוב די עם הצביעות, כולם רואים אותה, אולי בסטורי שלכם לא ראו אבל כל מי שאפילו טיפה מנוסה והיה בבלומפילד מספיק זמן ראה אותה.

רובכם מעודדים רק שאתם חושבים שזה יהפוך אותכם למיוחדים ומגיני האימפריה, בלי בכלל להביע עניין בלמה האיזור שדוחף את הקבוצה 90+ דקות כל משחק הגיע למצב הזה, אגואיזם וצביעות מגעילה בעיניי.