Jump to content

הרסתם את הכדורגל

YallaMaccabi

Recommended Posts

3 hours ago, ravid said:

עושים את זה בהיכל כבר איזה שנתיים לפחות וזה עובד על הכיפאק. זה לא הופך את האצטדיון להר געש אבל זה גורם לעוד כמה אנשים להצטרף לשירה.

כמו שהגיב לך קראבס, לא בלומפילד ולא אף אצטדיון כדורגל זה ההיכל בכדורסל.

אמנם אותה מכבי ואותם שירים אבל העידוד בכדורסל הרבה יותר מושפע מהמומנטום (שמאוד נפיץ בכדורסל לעומת הכדורגל), בגלל זה מה שתופס ומצליח בהיכל גם זה מבחר הרבה פחות גדול של שירים, אותם שירים ששמים מלים שלהם, וקורה מצב שחוזרים על שיר מספר רב של פעמים באותו משחק, לא מתאים למגרשי הכדורגל, לא למכבי רגל, לא לבלומפילד.

אני הרבה יותר נהנה מהמבחר הרב מאוד של השירים ביציע שלנו, גם לאור העובדה שיש שירים שפחות זורמים ויש שירים שאני פחות אוהב, המגוון הזה והציפייה לשיר ״להיט״ הם האימפקט שלנו ומה שמחזיק אותנו 90 דקות שבוע אחרי שבוע

לשיר את אותם 5 שירים לאורך כל המשחק זה איכס וזה מה שיקרה עם תרבות הקרנת המלים

On 7.2.2020 at 19:59, MR.Krabs said:

אולי תבין כבר שבלומפילד זה לא יד אליהו?

מדהים איך אתה תמיד מנסה להגיד שאתה חסר מושג.

מה שקורה בהיכל, ואני מרשה לעצמי לנחש שהאהבל הזה שטען שאני חסר מושג לא היה בו שנים, זה ש 2-3 פעמים במשחק, ברגעים של אטרף שכל הקהל על הרגליים, מישהו לוחץ על כפתור ושם על המסך את המילים של השיר שכולם שרים באותו רגע. זה מפנה את הפוקוס לשיר ואולי מעודד כל מיני מזדמנים ומכובדים לשיר גם. זה נמשך 60 שניות לכל היותר. הקבוצה לא "מחליטה" איזה שיר, מתי ומה ישירו, אין שום פלייבק למשחק והמשחק לא הופך להיות קריוקי בחסות המסכים כמו שאנשים כאן מתארים. סך הכל אין לזה כמעט השפעה וזה סתם קשקוש ואם יהיה אותו פורמט בכדורגל זה לא הולך לשנות שום דבר בעידוד או באווירה במשחק. 

נערך על ידי amilov

On 7.2.2020 at 23:46, ravid said:

מה שקורה בהיכל, ואני מרשה לעצמי לנחש שהאהבל הזה שטען שאני חסר מושג לא היה בו שנים, זה ש 2-3 פעמים במשחק, ברגעים של אטרף שכל הקהל על הרגליים, מישהו לוחץ על כפתור ושם על המסך את המילים של השיר שכולם שרים באותו רגע. זה מפנה את הפוקוס לשיר ואולי מעודד כל מיני מזדמנים ומכובדים לשיר גם. זה נמשך 60 שניות לכל היותר. הקבוצה לא "מחליטה" איזה שיר, מתי ומה ישירו, אין שום פלייבק למשחק והמשחק לא הופך להיות קריוקי בחסות המסכים כמו שאנשים כאן מתארים. סך הכל אין לזה כמעט השפעה וזה סתם קשקוש ואם יהיה אותו פורמט בכדורגל זה לא הולך לשנות שום דבר בעידוד או באווירה במשחק. 

לדעתי, מה שהוא התכוון להגיד שלהיכל זה מתאים אבל לבלומפילד הרבה פחות. אני מסכים איתו אגב.

כולנו בגילאים צעירים היינו חורשים את האתר של השחקן ומורידים את השירים ושומעים אותם בלופים כדי ללמוד את המילים והכל. אבל היום הדור הצעיר שונה לגמרי אם הקטע הזה שמקרינים מילים על המסך ילמד עוד כמה אנשים את המילים מה רע (ואני בטוח שגם יש כאלה שלא צעירים שזה שהם רואים את המילים יגרום להם לפתוח את הפה ובשבילנו כל אדם נוסף ששר זה מבורך).

ולגבי הכתבה שפרסמו פה על המפקד החדש הזה שעושה טרור. מבאס מאוד לשמוע הוא נשמע כמו אחד שיעשה לנו חיים קשים בכל מה שקישור לציוד וכל זה.

8 דקות לפני, מרגוליס said:

העיקר שהפועל נענשה יותר כי זה משחק בית שלה.

עושים וימשיכו לעשות מאיתנו צחוק

אומנם זה היה משחק בית שלה, אבל בניגוד אלינו הם מועדון רציני שמנוהל בסטנדרטים הכי גבוהים, ההנהלה שם שילמה מאות אלפי שקלים מכיסה הפרטי לרכישת מצלמות לזיהוי מתפרעים, הם גם העבירו את השמות ועשו את עבודת המשטרה ולכל, בית הדין העריך את העבודה הטובה שהם עושים להילחם בקהל של עצמם ונתן להם עונש מופחת.

אין מה להתעצבן כבר, הכל כאן רקוב.

אני רק שאלה.

לא התגאו בזה ששמו מצלמות מטורפת בכל בלומפילד שיודעות לזהות פנים?

ממש זכור לי משהו כזה

11 hours ago, Krishi said:

שרנו שיר, אוהדים שלנו נכנסו לטירוף והתגוששו בינם לבין עצמם, השוטרים חשבו שהם הלכו מכות רציני ונכנסו ליציע

אשכרה אחד קורא שני כותב 

4 hours ago, רן יעקובי said:

מה לגבי המשחק הקרוב, יש דיבור על חזרת העידוד או שהכל אותו חרא?

עזוב משחק הקרוב 

מחזור הבא דרבי וחייב עידוד 

אם לא יעשו מחאה רצינית במידה ואין ציוד נגד קש 

כנראה שנראה את אוהדי הפועל עם תופים ואת אוהדי מכבי מקסימום עם תוף מרים .