Jump to content

הרסתם את הכדורגל

YallaMaccabi

Recommended Posts

7 דקות לפני, Liran Antebi said:

למה אף אחד לא שואל מה הסיבה שהמשטרה עושה לארגון בעיות? 

כי הכניסו את אבוקה וזה שרף כיסאות ולא הצליחו לתפוס מי הדליק וזה תסכול.

השוטרים והאבטחה בטח קיבלו בראש על זה והם נוקמים

9 דקות לפני, Liran Antebi said:

למה אף אחד לא שואל מה הסיבה שהמשטרה עושה לארגון בעיות? 

זו שאלה של אדם שלא היה מעולם באינטראקציה עם שוטר בארץ, אפילו ברמת הבדיקת רשיונות.

אגב כל אלה ששלחו הודעות פרטיות למכבי בפייסבוק לגבי הציוד עידוד נגד אשדוד ומכבי ענו להם שאפשר היה להכניס ציוד ושמה שהפנאטיקס פרסמו זה לא נכון לגבי התנאים השונים שהמשטרה דרשה ושמהמשחק הבא בטוח יהיה ציוד וכו' וכו'... תשלחו להם הודעה עוד הפעם לשאול מה קרה לכל ההבטחות שלהם ואיך המשטרה עשתה מאיתם צחוק מעניין אותי מה יגיבו.

2 דקות לפני, Krishi said:

אגב כל אלה ששלחו הודעות פרטיות למכבי בפייסבוק לגבי הציוד עידוד נגד אשדוד ומכבי ענו להם שאפשר היה להכניס ציוד ושמה שהפנאטיקס פרסמו זה לא נכון לגבי התנאים השונים שהמשטרה דרשה ושמהמשחק הבא בטוח יהיה ציוד וכו' וכו'... תשלחו להם הודעה עוד הפעם לשאול מה קרה לכל ההבטחות שלהם ואיך המשטרה עשתה מאיתם צחוק מעניין אותי מה יגיבו.

אם זה היה קורה בחיפה אויי מה שהנשיא היה מעולל שם

החוסר באביזרים ועידוד פוגע קשות בפן הכלכלי של הקבוצה.

מישהו יכול לאשר שבאמת מה שקרה זה שהארגון בא עם תופים וציוד ואמרו להם לא להכנס בלי סבה? קשה לי להאמין שאחרי הסיכום שהיה זה מה שקרה, היה אולי איזה בלאגן שבגללו זה התפוצץ? איזשהי דרישה נוספת של המשטרה שלא ידעו עליה מראש? 

מכבי לא הייתה מוציאה הודעה שהיא סיכמה על הכנסת ציוד אם זה לא היה נכון אני מניח

אין גוף נאלח יותר ממשטרת ישראל, אין.

בכל זאת נראה שהם הצליחו וניצחו אותנו, אתמול היה נוק-אאוט.

הורג אותי אנשים שגרים בישראל, מכירים את החומר האנושי שמרכיב את המשטרה, ובטוחים שאין סיבה שירביצו "סתם".

באמת שזה ארגון עלוב של מושפעים, נוסעים על אופנועים בפוזה ומרביצים לילדים בני 17, מי שישמע נכנסו לעזה להציל את גורל עם ישראל.

10 דקות לפני, silentyogi said:

מישהו יכול לאשר שבאמת מה שקרה זה שהארגון בא עם תופים וציוד ואמרו להם לא להכנס בלי סבה? קשה לי להאמין שאחרי הסיכום שהיה זה מה שקרה, היה אולי איזה בלאגן שבגללו זה התפוצץ? איזשהי דרישה נוספת של המשטרה שלא ידעו עליה מראש? 

מכבי לא הייתה מוציאה הודעה שהיא סיכמה על הכנסת ציוד אם זה לא היה נכון אני מניח

המשטרה עושה מה שבזין שלה. הסיכומים עם מכבי מבחינתה לא מחייבים כלום. אם היא מחליטה שאין ציוד אז אין ציוד ואין תפאורה ועל הזין כל מה שסוכם לפני. במו עיניי ראיתי יותר מפעם אחת את הארגון מביא תפאורה אחרי שהכל סוכם וקיבל אישור מהמשטרה ואז ביום המשחק הם החליטו פשוט לא לאשר. סתם ככה, בלי שום סיבה הגיונית. המשטרה לא רואה לא את מכבי ולא אף אחד אחר ממטר. לפעמים גם לא את בתי המשפט. היחידים שהם מפחדים מהם זה ערבים. 

אחרי אתמול אני בטוח שהקצינים במשטרה יושבים מאתמול במשרד ומחככים ידיים בהנאה וחושבים לעצמם הנה הצלחנו לעשות פילוג ביציע בלי להתאמץ בכלל.

אסור לתת להם את הניצחון הזה. יש שבוע וחצי לפתור את כל הבעיות של אוהדים-משטרה-מועדון.

יש לנו צלחת לקחת.

7 דקות לפני, שמש צהובה said:

אחרי אתמול אני בטוח שהקצינים במשטרה יושבים מאתמול במשרד ומחככים ידיים בהנאה וחושבים לעצמם הנה הצלחנו לעשות פילוג ביציע בלי להתאמץ בכלל.

אסור לתת להם את הניצחון הזה. יש שבוע וחצי לפתור את כל הבעיות של אוהדים-משטרה-מועדון.

יש לנו צלחת לקחת.

חייבים להסתנן אליהם וליצור פילוג בין השוטרים

35 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

חייבים להסתנן אליהם וליצור פילוג בין השוטרים

וואלה

חלום לראות שוטרים צועקים אחד לשני "איפה הייתם בהתנתקות?" או ויכוחים בפורום המשטרה "אני הייתי במחאה של האתיופים + ניקוד מקסימלי בכל ההפגנות". 

שרמוטות מזדיינים בתחת

אפשר (וצריך) לבוא בטענות למשטרה אבל מי שלא שם לב למדיניות ההנהלה כלפי הקהל ומה תפקידו ומקומו של האוהד מצד המועדון, עיוור.
ההנהלה דוחפת לזה שיהיה יד אליהו בבלומפילד -  מעדיפים אוהדים שקונים יותר מרצ'נדייז ועושים פוראבר המגדילים למועדון הכנסות. ההנהלה לא באמת רוצה את הטירוף שהיה פה בעבר, זה לא נוח לה בחלק מהמקרים.
בטווח הרחוק המועדון יאבד אוהדים שמגיעים קודם כל בשביל האווירה, הריגוש והכיף.

4 hours ago, ravid said:

מה כל כך מפריע לכם בהקרנת מילות השירים על המסך?

לא מצליח להבין מה הבעיה עם זה. יש ילדים שלא מכירים את השירים ויכולים ללמוד אותם ככה. זה דבר חיובי. לא כל דבר צריך לשייך אוטומטית לכדור מ'.

21 דקות לפני, daniel616 said:

לא מצליח להבין מה הבעיה עם זה. יש ילדים שלא מכירים את השירים ויכולים ללמוד אותם ככה. זה דבר חיובי. לא כל דבר צריך לשייך אוטומטית לכדור מ'.

כשאני הייתי ילד הייתי חורש על האינטרנט כדי ללמוד את המילים לכל השירים וכמובן שהייתי גם לומד תוך כדי המשחקים. לא צריך להגיע עד המגרש כדי ללמוד שני בתים משיר.

2 דקות לפני, חבסוס said:

כשאני הייתי ילד הייתי חורש על האינטרנט כדי ללמוד את המילים לכל השירים וכמובן שהייתי גם לומד תוך כדי המשחקים. לא צריך להגיע עד המגרש כדי ללמוד שני בתים משיר.

דור של מפונקים. 

כשהחתול היה ילד ב1912 הוא היה צריך לכתוב על מגילה עם עט מנוצה את המילים ולשנן.

2 hours ago, yellow_blood said:

וואלה

חלום לראות שוטרים צועקים אחד לשני "איפה הייתם בהתנתקות?" או ויכוחים בפורום המשטרה "אני הייתי במחאה של האתיופים + ניקוד מקסימלי בכל ההפגנות". 

שרמוטות מזדיינים בתחת

מי שלא פירק הומואים במכות בהפגנה בכיכר הבימה שלא יבקש שיציבו אותו לתת מכות לאתיופים בעזריאלי.

1 hour ago, חבסוס said:

אוקיי אבל מה זה מפריע שיש את זה? הריי דיי ברור שזה לא מיועד לי ולך אלא לכאלה שלא יודעים את המילים ויש הרבה כאלה, אז מה הבעיה?