Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

33 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אתה יותר גרוע מנגיף הקורונה. לפחות לקורונה ימצאו חיסון מתישהו. איתך כנראה ניתקע לנצח. 

לא אחי. לקורונה ימצאו חיסון אבל לנזק של החרדים לא. 

כתבתי הודעה רצינית וארוכה עם הוכחות על מה שכתבת על ליצמן (ממש לא נכון מה שהארץ כתבו עליו ועל זה שהוא ביקש לפתוח מקוואות. זה שקר!) כדי להסביר לך למה אני חושב שאתה טועה ועושה נזק. אבל אז קראתי אותה, והבנתי עם עצמי שאתה פשוט לא שווה את זה. 

כל הדמות שאתה מנסה לבנות כאן בפורום לאורך שנים, מוזנת ומונעת משנאה כלפי האחר, מלתפוס איזה משתמש חדש או לא מוכר ולעשות בו לינץ' חברתי ולפגוע כמה שיותר באחרים כדי לצאת גבר גבר ומלא באגו ועניינים. רוב הפעמים אני קורא ושותק, כי יש לי דברים יותר חשובים לעשות מלכתוב הודעות קונטרה בפורום לאנשים כמוך. אבל ההודעות האנטישמיות שלך שברו אותי. חביבי אין לי מה לומר לך חוץ משיהיה לך בהצלחה בהמשך ורק בריאות. אמיתי. אתה בסה"כ בחור טוב אבל כנראה עם לא מעט תסכולים ואישיוז. אנא, אל תוציא אותם על החרדים ועל שום אוכלוסייה אחרת. בריאות לכולם. 

12 דקות לפני, ת"א שלנו said:

כתבתי הודעה רצינית וארוכה עם הוכחות על מה שכתבת על ליצמן (ממש לא נכון מה שהארץ כתבו עליו ועל זה שהוא ביקש לפתוח מקוואות. זה שקר!) כדי להסביר לך למה אני חושב שאתה טועה ועושה נזק. אבל אז קראתי אותה, והבנתי עם עצמי שאתה פשוט לא שווה את זה. 

כל הדמות שאתה מנסה לבנות כאן בפורום לאורך שנים, מוזנת ומונעת משנאה כלפי האחר, מלתפוס איזה משתמש חדש או לא מוכר ולעשות בו לינץ' חברתי ולפגוע כמה שיותר באחרים כדי לצאת גבר גבר ומלא באגו ועניינים. רוב הפעמים אני קורא ושותק, כי יש לי דברים יותר חשובים לעשות מלכתוב הודעות קונטרה בפורום לאנשים כמוך. אבל ההודעות האנטישמיות שלך שברו אותי. חביבי אין לי מה לומר לך חוץ משיהיה לך בהצלחה בהמשך ורק בריאות. אמיתי. אתה בסה"כ בחור טוב אבל כנראה עם לא מעט תסכולים ואישיוז. אנא, אל תוציא אותם על החרדים ועל שום אוכלוסייה אחרת. בריאות לכולם. 

כמה קל כמה כיף,אתה תמשיך לטרגט אותי כי אתה יודע את המציאות. הפורום מלא בבורים + אנשים ששונאים אותי - תביא את השיחה לשם לא תצטרך להגן על זה שהחרדים גומרים לנו את המדינה. השוטף תמיד בקורונה עוד יותר.

תמשיך לשקר.

אני האחרון שיגן עליו וברור שאמירות כמו " אנסי ילדים " הן דוחות ורחוקות מהמציאות, אבל אי אפשר לקחת פה אחריות מהמגזר החרדי שמתנהל בצורה ביזיונית וחסרת פרופורציות בתקופה הקשה הזו של המדינה, אי אפשר להתעלם מכמה דברים .

1. קריאה של הרב קנייבסקי ללימודים כרגיל בעוד שבמגזר הכללי סגרו.
2. אירועי פורים במגזר שהתקיימו כרגיל בעוד שבמגזר  הכללי צמצמו.
3. המשך אירועים שהיו במגזר תוך צפצוף על ההנחיות.
4. המשך קיומי מנינים כרגיל.
5. הפגנות של מיעוט קיצוני וצעקני נגד כוחות הבטחון.

בד"כ אני לא שופט את המגזר החרדי ומלמד זכות. לא הפעם.

שים לב ש50% מחולי הקורונה המאושפזים הם חרדים לעומת האחוז שלהם באוכלוסיה.

אין קשר בין אנטישמיות לבין זה שחלק קטן מהחרדים מסכן את כולנו

אדם שהוא דתי ומאמין שאלוהים שומר עליו לא מפחד מאיזה וירוס שמסתובב, זה מה שאתם לא מבינים.

תוסיפו לזה חוסר מודעות והתנתקות מוחלטת מהעולם, ותקבלו את מה שקורה עכשיו, אל תכעסו עליהם... אף אחד לא רוצה למות, הם חיים בבועה.

היום עליה של 10% בלבד. אנחנו בקצב יחסית טוב של שיטוח העקומה. אני מניח שרוב החולים הם מהמוקדים של התחלואה בני ברק, יערים וכו'. 

מה שכן, אחוז הנפטרים עלה ל 0.5% ומתחיל להתיישר עם מה שקורה בעולם לצערי

ראייקרד, אני מכבד את מה שאתה אומר ולא חושב שונה ממך. חלק מהמנהיגים בבני ברק לא אחראיים. יחד עם זאת יש סיבה לכך שכרגע - בבני ברק הרוב המוחלט בהסגר ולא יוצאים מהבית. מדובר במודעות וכמו שלפני פחות מחודש הגיע נער חמוד חולה קורונה לשער 8 והכניס לבידוד 77 מיושבי השער משום שלא היה מודע מספיק להשלכות של הקורונה או לא ידע שהוא חולה, כך גם רבים מהמגזר החרדי. הממשלה הייתה צריכה להיות יותר ערוכה לתווך את המסר במגזר החרדי, במגזר הערבי ובבתי אבות. חד משמעית. ויחד עם זאת אין לי טענות כלפי הממשלה כי להתמודד מול נגיף כזה, זה עסק לא פשוט וזה יותר קשה ממלחמה. כי לפחות במלחמה אתה רואה את האויב ויודע להיערך אליו. כאן אתה נלחם מול נגיף שאין לך מושג מה יכולתו וגודלו ולכן יש פקשושים. אחד מהם זה ההסברה הלקויה למגזר שהוא מתנהל באופן אחר לחלוטין מאיתנו ולא חשוף לאפליקציות או לחדשות ואם אין פשקוויל או רב שמסביר אזי אתה לא תדע. האם אני שמח מסגנון החיים הזה שלהם? התשובה היא לא. אבל זה חלק תרבותי מהחברה הישראלית ועליי לקבל זאת כמו שאני מצפה לקבל את התרבות שלי. זה חלק מחיות בתוך מדינה מגוונת ושונה. אחד צריך לקבל את השני. ואין בעיה עם ביקורת עליהם, שוב, אבל לא ארסית עם שימוש באמירות של פינגווינים, אנסים, עלוקות ומוצצי דם וכל מיני דברים יפים ששונאינו הגדולים ביותר אומרים חדשות לבקרים.

30 דקות לפני, roei p said:

לא כל ביקורת על המגזר החרדי היא אנטישמיות, כמו שביקורת על המגזר הערבי היא לא גזענות. חלאס עם ה pc

צודק. רק שאני בדרך כלל קורה למתפרעים הערבים מחבלים ולא ערבים וכאן זה חרדים ולא חרדים קיצוניים (שאולי הגיע הזמן להעיף מהמדינה) כי ממה שאני יודע הבתי ספר החרדים ספרדיים בעיר שלי ברגע שיצא ההנחיה שמפסיקים הלימודים כולם יצאו לחופש.

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

אם אכן הטענות על ליצמן שהועלו הערב נכונות הוא צריך להיות מפוטר מתפקידו עוד הלילה. 

הייתי מוסיף את ראש עיריית בני ברק על החתונה ההמונית שעשה לבן משפחה שלו על אף ההנחיות.

2 דקות לפני, החתול הצהוב said:

אם אכן הטענות על ליצמן שהועלו הערב נכונות הוא צריך להיות מפוטר מתפקידו עוד הלילה. 

חחחחחחחחחחחחח

1 hour ago, Sawyerdroid said:

קודם כל אני שמח שכל הודעה שלך זוכה ללייקים אנונימיים מיידית כי ככה אני יודע שתומכי החרדים בשעה כזאת מתביישים להזדהות בשמם כי הם לפחות מבינים את גודל הפיאסקו שהציבור החרדי הביא אותנו אליו.

לגבי השיסוי, הבעיה בין החילונים לחרדים היא לא האנטישמיות ושנאת החינם שלי בפורום, היא העובדה שכדי שהחרדים יוכלו לדמיין לעצמם חברים אני צריך לחיות במדינה בלי תחבורה בשבת בלי עבודה בשבת בלי בדיקות קורונה בשבת כשאני משלם סכומי עתק למדינה כדי שהיא תוכל לתת לחרדים כספים על לא לעבוד ולעשות משהו שהם מאמינים בו ולא קשור אליי בשום צורה. זאת הבעיה. מכאן נובעת השנאה. החרדים גם ביום יום האוכלוסייה כללית הם עלוקות שמוצצים את הדם והכסף שלנו וכופים עלינו את סדר יומם. 

הדבר הכי נורא הוא שאתה מזיין פה את השכל על היה צריך להנגיש לציבור שלהם את המידע בלה בלה, על מה אתה מדבר חתיכת אפס? כל מה שקורה עכשיו זה לא בגלל היום, זה בגלל לפני 3 שבועות שליצמן נלחם על מקווה לגברים ותפילות המוניות וקנייבסקי אמר לשים זין על כל ההנחיות. עכשיו אנחנו משלמים על אז! לא על משפחו. חרדיות שלא מבינות אלא על הראשים שלהם שהשתינו לכולנו על הפנים. ולבן, לקנייבסקי וליצמן ודומיו אני קורא אנסים פדופילים - סטטיסטית זה מה שהם.

קיצר, אתה סתם אפס שמנסה לגנוב דעת ולהסית את המידע מהאמת - ראשי החרדים הביאו אותנו לזה, התפרצויות באחוז כזה זה לא רק קומץ אלא רוב החרדים ואנחנו נשלם כולנו על החוסר אחריות של המגזר החרדי, כמו שכל החיים אוכלים מהם חרא רק על סטרואידים. איף.

אתה יכול להעביר ביקורת אבל לא לשפוך כזה רעל.

רוב החרדים? באמת כמה חרדים אתה מכיר?

כחרדי שמשרת 4 שנים בצבא, ואנחנו 4 אחים ששירתו בצבא כולל בתפקיד פיקודי קרבי ואבא שלי שהיה במערכת הביטחון 30 שנה

וכולם עובדים משלמים מסים (ומותר גם שתהיה לי דעה על איך המרחב הציבורי במדינה היהודית צריך לנהוג אבל זה לא העניין עכשיו)

והחרדים שאני מכיר מהבית כנסת כולם עובדים,  וחברים מהישיבה ששירתו בצבא.

אני לא מהמיינסטרים החרדי אבל גם הקהילות האלו שאתה רואה חוסמים את ז'בוטינסקי או משפילים שוטרים במאה שערים הם ממש לא 'החרדים' הם חרדים.

אז כשאתה כותב זה לא קומץ אלא רוב החרדים, אולי זה לא מדובר בקומץ אבל אלו קהילות מאוד מסוימות  שמגיעות יחד לעשרות אלפים ואולי יותר

אם אהיה רגע גזען, תגיד כמה חרדים מזרחיים ראית שמתנהגים ככה בסרטונים האלו שמופצים? נראה לי 0 וגם אצל האשכנזים זה קהילות מאוד מסוימות וזה לא אומר שאין בעיה.

אתה יודע מה הם אפילו בקושי משפיעים על החיים שלך כי הפלג זה 30.000 אלף בעלי זכות הצבעה שלא מצביעים ואילו במאה שערים או בית שמש בכלל אין מה לדבר הם לא יצביעו לחברי כנסת של מדינת ישראל וגם עליהם אני אלמד זכות ואומר שלא כולם הבינו שם את המשמעות חוץ מאלו שעשו בזדון.

היו תלמודי תורה שלהם שהמשיכו לעבוד רגיל אפשר להתווכח אם בתוך החרדים היו צריכים לגנות אותם יותר וגם בכלל בימים רגילים, ואם לא המדינה זאת גם שהיתה צריך לבצע מעצרים, אני לא חי בבני ברק בשורה התחתונה כשמקום הופך למוקד התפרצות גם אנשים נורמטיביים שמצייטים לחוק נפגעים.

אני מניח שכ60% גברים  חרדים עובדים ועוד 75% נשים, בצבא יש כמה אלפים חרדים.

וגם אם המיינסטרים לא משרתים או לא נראים כמוך אתה צריך להיזהר בהפצת שנאת חינם ואתה לא יכול להגיד רוב החרדים או להשתמש במילות גנאי.

המגזר החרדי זה אולי המגזר עם היחסי ציבור הכי גרועים בתקשורת כל איזה הדיוט שחוסם כביש מקבל את הכבוד להיות 'החרדים'

לעומת זאת הנחות החבר של המגישים בטלוויזיה בכתבה שלמה על ההתפרעויות אתמול ביפו אתה רואה איך הם מתאמצים לא להגיד ערבים (שבעיני זאת גזענות כי הערבי הוא בן אדם שונה ולכן צריך לסקר אותו בליקוקים)

יש מלא חרדים על מלא שמקפידים על כל הדברים והם אוהבים את המדינה אין מה להראות אותם בתקשורת, אבל בא גם בימים שלפני הקורונה הם חוטפים על הראש אז בא נאהב אחד את השני ולא נשנא

ובריאות לכולם.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.