Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

אחרי שמשרד הבריאות פרסם בשעה טובה את התפלגות החולים לפי ישובים, סידרתי את הנתונים באקסל כדי לבדוק את יחס החולים לכל 5,000 תושבים ולא להציג את מספר החולים הכללי כפי שמציגים בתקשורת ולא אומר שום דבר. להוציא קריית יערים שנכנסה להסגר ובני ברק, יש עוד מספר ישובים שזקוקים לטיפול מיידי. כל הנתונים שפורסמו הם על יישובים הגדולים מ5,000 תושבים, ובחרתי להציג כאלו שיש בהם לפחות 2.5 חולים על כל 5,000 איש.

152120835_5000.thumb.png.a20104ca00c290151788f1fb590c7fe4.png

לשם ההשוואה, ככה נראית הטבלה כשהיא מסודרת לפי מספר החולים הכללי באותו היישוב ביחס לכל 5,000 תושבים. ההתעסקות בתל אביב וירושלים נראית פחות הכרחית כרגע.

435819108_2020-03-31152618.thumb.png.18cee0fca8fe4126a18c76fe82f9c126.png

תחילת המגפה - זה בגלל חוסר צניעות , הומואים , התבוללות.

זה כבר הגיע לשלב שנסתרות דרכי האל או שמסתבר שכל בני ברק הומואים ?

אני פשוט מתקשה להבין שיש אנשים שעדיין מאמינים באלוהים ב2020? עד מתי הטימטום החשוך הזה יגרור אותנו אחורה?

אני לא יכול להפסיק לחשוב על זה שהממשלה מתמהמהת יותר מדי. לא כיף לי המצב, אבל חייבים כבר סגר מאילת עד מטולה מהדקה הזו. הרי ממילא יהיה סגר, מה הם חושבים, שמהמצב הנוכחי מספר החולים פתאום ידעך? למה לבזבז זמן ולהעמיס עוד על בתי החולים? 

משרד האוצר תוקע הכל וחושב כאן ועכשיו, התחושה שלי היא שההססנות תעלה מחיר פי כמה וכמה (גם בנפש וגם כלכלית) בעוד שבוע-שבועיים. 

מקום 40 מתוך 121 ביחס לכמות התושבים.

מקום 10 בכמות החולים הכללית, אבל זה כאמור לא אומר יותר מדי.

5 hours ago, Yoadknux said:

אני לא יכול להפסיק לחשוב על זה שהממשלה מתמהמהת יותר מדי. לא כיף לי המצב, אבל חייבים כבר סגר מאילת עד מטולה מהדקה הזו. הרי ממילא יהיה סגר, מה הם חושבים, שמהמצב הנוכחי מספר החולים פתאום ידעך? למה לבזבז זמן ולהעמיס עוד על בתי החולים? 

משרד האוצר תוקע הכל וחושב כאן ועכשיו, התחושה שלי היא שההססנות תעלה מחיר פי כמה וכמה (גם בנפש וגם כלכלית) בעוד שבוע-שבועיים. 

אנחהו כבר בסוג של סגר וכבר רואים ירידה באחוז הנדבקים. ביממה האחרונה היתה עליה של 14% בלבד. עד לפני כשבוע וחצי מסםר הנדבקים היה מכפיל את עצמו כל ימים וזה נחתך ביותר מחצי, למרות שמספר הבדיקות ביום קפץ כמעט פי 2. אפשר להעריך בזהירות שזה ילך וידעך בשבועות הקרובים אם כולם יקפידו על ההנחיות וקצת אחרי פסח אפשר כבר להתחיל לשחרר את החגורה בהדרגה כדי להחיות את המשק

4 hours ago, Yoadknux said:

מה זה בדיוק סגר מלא?

כיום מוקדי ההדבקה האפשריים העיקריים הם סופרים ואלו ימשיכו להיות פתוחים גם במקרה של סגר מלא.

4 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

מה זה בדיוק סגר מלא?

כיום מוקדי ההדבקה האפשריים העיקריים הם סופרים ואלו ימשיכו להיות פתוחים גם במקרה של סגר מלא.

תסתובב בת"א בצהריים ותבין. עדיין מלא מכוניות, קיוסקים ומקומות לא באמת חיוניים פתוחים, אנשים מטיילים בשאנטי שלהם. רק בלילה מרגישים הבדל מהותי.

סגר מלא זה שכל זה לא קורה ואין גם את ה-15% שעובדים. רק מה שקריטי וחיוני באמת פועל ואף אחד לא מטייל להנאתו

46 דקות לפני, yellow_blood said:

תסתובב בת"א בצהריים ותבין. עדיין מלא מכוניות, קיוסקים ומקומות לא באמת חיוניים פתוחים, אנשים מטיילים בשאנטי שלהם. רק בלילה מרגישים הבדל מהותי.

סגר מלא זה שכל זה לא קורה ואין גם את ה-15% שעובדים. רק מה שקריטי וחיוני באמת פועל ואף אחד לא מטייל להנאתו

זה יכול לקרות גם עכשיו אם אנשים יפעילו הגיון בריא

לדעתי את העלייה החדה נראה בעוד כשבוע או פחות. כבר היום קפיצה לא שגרתית וזה הולך להחריף. 

בני ברק וירושלים בהתפרצות מוחלטת וישפיע על כל המדינה.

3 hours ago, לופו5 said:

מקום 40 מתוך 121 ביחס לכמות התושבים.

מקום 10 בכמות החולים הכללית, אבל זה כאמור לא אומר יותר מדי.

אבל הכי קרובה לבני ברק, זה מאזן את הסטטיסטיקה.

מה שאומר שהיא במקום ב121 ביחס למטורפים מהצד השני של כביש :israel:

46 דקות לפני, itanar said:

לדעתי את העלייה החדה נראה בעוד כשבוע או פחות. כבר היום קפיצה לא שגרתית וזה הולך להחריף. 

בני ברק וירושלים בהתפרצות מוחלטת וישפיע על כל המדינה.

בגדול אתה אדם פחדן שמשתף את פחדיו כדי להחליש את פחדו הוא שלו.

שחרר אותנו מהנבואות זעם שלך וזה לא בפעם הראשונה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.