Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

8 hours ago, החתול הצהוב said:

לא עצרו את הבדיקות אלא ממה שהבנתי עצרו , או צמצמו את פעילות המעבדות שמפענחות את הבדיקות

אכן.

לקחו ממני דגימה ביום שלישי. כשהנציג בטלפון אמר שיגיעו אליי הוא אמר שהפענוח הוא כ 48 שעות, וזאת שלקחה ממני את הדגימה אמרה לי שזה עניין של כמה שעות.

חיכיתי וחיכיתי לתשובה וכלום. ביום חמישי אני מנסה להתקשר - אין מענה. שישי - כלום. רק בשבת הצלחתי להגיע למענה אנושי, ואמרו לי שהמעבדות שמפענחות את הבדיקות לא עובדות בשישי-שבת אז שאני אנסה ביום ראשון.

(ביום ראשון שוב לא היה מענה בהתחלה, עד שאמרו לי שיחזרו אליי, וביום שני קיבלתי תשובה שהבדיקה יצאה שלילית).

לא הגיוני שצריך לחכות כל כך הרבה זמן כדי לדעת אם אתה חולה או לא, כאשר אם כן, אנשים שהיו במגע איתך צריכים להיות בבידוד, ובמקום זה מחזיקים אנשים באוויר בגלל השבת.

Just now, eliran ben ezri said:

הטיילת של תל אביב מפוצצת אנשים. 

לא פחות מעצבנים מהחרדים שעושים חתונות וישיבות המוניות

יותר מעצבן.

הציבור שאנן, וזה יעלה בחיי אדם רבים.

אני באמת לא מבין מה הבעיה להישאר בבית ולא לצאת? אני גם בטוח שיש כאלה שעושים דווקא ושלא בטוח שביום רגיל היו יוצאים מהבית לטובת הפנאי הזה.

צריכים לא להפסיק לפמפם בתקשורת תמונות (נתונים לא עוזרים) מאיטליה. איך נראים בתי החולים שם, איך מעמיסים גופות על משאיות צבאיות ולוקחים אותם למשרפות. זאת הדרך היחידה שזה יחלחל לציבור הרחב.

דרך אגב גם את התקשורת אני מתקשה להבין, מה הצורך החיוני והדחוף לשלוח כתב חדשות לשדר מחוץ לבית האבות של הנפטר הראשון, או מחוץ לחנות הפיראט האדום הסגורה באור יהודה.

אנשים כאלו חייבים להיעצר ולקבל קנסות חריפים על הפרעה לסדרה הציבורי ופגיעה בשלום הציבור. טירוף מוחלט

זה מה שקורה שנותנים אפשרות לצאת ל"פעילות ספורטיבית" עד 5 אנשים,

אם כולם יעשו את זה אז בנקודת זמן מסויימת תהיה התקהלות כמו שרואים בפארקים ובחוף הים אבל כל אחד לגופו כן שמר על ההנחיות.

רק סגר מלא יעזור פה

אפשר לעשות אימון בן זונה גם בבית. 

תעשה הליכה סביב הבית להתאוורר ותעוף הביתה. נשבר הזין כבר מהעם הלא ממושמע הזה. 

ברגע שאתה יוצא לרוץ ואתה רץ כביכול לבד אבל בין אנשים אז אתה כן מפר את ההנחיות. 

7 דקות לפני, eran_7 said:

זה מה שקורה שנותנים אפשרות לצאת ל"פעילות ספורטיבית" עד 5 אנשים,

אם כולם יעשו את זה אז בנקודת זמן מסויימת תהיה התקהלות כמו שרואים בפארקים ובחוף הים אבל כל אחד לגופו כן שמר על ההנחיות.

רק סגר מלא יעזור פה

זה מה שקורה כשמי שגר בת"א חושב שהוא חי במדינה משלו.

המספר עודכן מאז לפעילות גופנית יחידנית. כרגע מותר לכל היותר 2 אנשים, ולא מאותו תא משפחתי. אין מניעה כאמור לעשות ספורט, וחבל לדעתי שזה המצב כי יש אימוני בית מוצלחים מאד, אבל בכל מקרה אין מספיק מילים לתאר את ההבדל עצום בין לצאת לריצה/הליכה/רכיבה מתחת לבית ובאזור המגורים לבין הגעה או חלילה נסיעה במיוחד לחוף הים/פארק שהוא שלעצמו מקום שאסור להגיע אליו בתקופה הזאת. רק מעצרים אגרסיביים, בלי הרבה דיבורים, מתוקשרים היטב ועם וצעקות מבוהלות של "מדינת משטרה" יבצעו את הרתיעה.

8 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אנשים נחנקים בבית, זה קשה.

אז יוצאים, נו מה... לנשום אוויר, אף אחד לא נדבק אחד לשני, לא רואה עם זה בעיה.

אפשר ללכת לרופא משפחה ולבקש כדורים נגד דיכאון וחרדה, לעשן ג'וינט, לשבת במרפסת/לפתוח חלון לרחוב או לצאת לסיבוב בשכונה

לקום בבוקר עם כוונה ללכת לטיילת/פארק הירקון ולבצע את זה זה סיפור אחר לגמרי.

15 דקות לפני, מגנטו said:

מרגרטי אתה עוד תהרוג את כולנו

חחחחחח גדול:thumbs:

9 דקות לפני, לופו5 said:

אפשר ללכת לרופא משפחה ולבקש כדורים נגד דיכאון וחרדה, לעשן ג'וינט, לשבת במרפסת/לפתוח חלון לרחוב או לצאת לסיבוב בשכונה

לקום בבוקר עם כוונה ללכת לטיילת/פארק הירקון ולבצע את זה זה סיפור אחר לגמרי.

אני איתך, אבל אני מבין גם את הצד השני...

גם ראיתי את הסירטון בYNET, סתם כותרת בלוף, לא נראה שם שום התקהלות.

גם אותי זה ממש מעצבן לראות כל כך הרבה אנשים במקום אחד אבל בפועל רובם מקשיבים ומצייתים להנחיות, זכותם כורח הנסיבות גם לצאת להליכה בטיילת. זו בדיוק התוצאה על תנאי סגר חלקיים וחוסר אכיפה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.