Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

8 דקות לפני, Krishi said:

אני גם לא הייתי מזמין שום דבר. לך תדע מי נגע בזה ומה יש שם. 

כמו הקמפיין שעשו לאיידס. 

15 דקות לפני, Krishi said:

מישהו קיבל סמס?

לא סמס, אבל  פורסם לפני 20דק בטלגרם הקורונה הרשמי של משרד הבריאות

@MOHreport בטלגרם

Just now, הנדון said:

כמו הקמפיין שעשו לאיידס. 

החבר שלך, החברה שלו לשעבר, החבר של החברה של החבר שלך לשעבר, החברה של החבר של החברה של החבר שלך לשעבר. אולי לאחד מהם יש קורונה

לגבי אוכל ומשלוחים, אני לא מומחה, קחו את הדעה שלי בעירבון מוגבל. אבל אם אני מבין נכון, ההדבקה מהוירוס היא משאיפה של הוירוס מאדם חולה. אפילו אם תאכלו פיצה שחולה קורונה התעטש עליה, לא בטוח שתידבקו, כי גם הרוק וגם החומצות קיבה מפרקות את הוירוס. בישול בטמפ' גבוהה בכלל אמור לזמבר לוירוס את האמאמא, ככה שאפילו אם המכין פיצות מתעטש על הבצק לא נראה לי שיש חשש שתידבקו

גם הוירוס לא אמור להיספג דרך העור, ככה שגם אם תחזיקו ידיים עם חולה, אם לא תגעו בעיניים/באף/בפה לא חושב שתידבקו

לא הייתי אוכל ממזלג שחולה קורונה אכל ממנו, ולא חולק אוכל בכלל, אבל אני חושב שמשלוחי אוכל אמורים להיות בטוחים

5 דקות לפני, Yoadknux said:

לגבי אוכל ומשלוחים, אני לא מומחה, קחו את הדעה שלי בעירבון מוגבל. אבל אם אני מבין נכון, ההדבקה מהוירוס היא משאיפה של הוירוס מאדם חולה. אפילו אם תאכלו פיצה שחולה קורונה התעטש עליה, לא בטוח שתידבקו, כי גם הרוק וגם החומצות קיבה מפרקות את הוירוס. בישול בטמפ' גבוהה בכלל אמור לזמבר לוירוס את האמאמא, ככה שאפילו אם המכין פיצות מתעטש על הבצק לא נראה לי שיש חשש שתידבקו

גם הוירוס לא אמור להיספג דרך העור, ככה שגם אם תחזיקו ידיים עם חולה, אם לא תגעו בעיניים/באף/בפה לא חושב שתידבקו

לא הייתי אוכל ממזלג שחולה קורונה אכל ממנו, ולא חולק אוכל בכלל, אבל אני חושב שמשלוחי אוכל אמורים להיות בטוחים

העניין הוא לא האוכל אלא למשל הקרטון שהוירוס יכול להישאר עליו ואז אם נגעת בו ואז בפנים בלי לשטוף ידיים אולי יש סיכוי להידבק

יש איזה דיבור שהרבנים של החניוקים רוצים להמשיך להפעיל את הישיבות, מאיפה נפלו עלינו אלה.

10 דקות לפני, eran_7 said:

העניין הוא לא האוכל אלא למשל הקרטון שהוירוס יכול להישאר עליו ואז אם נגעת בו ואז בפנים בלי לשטוף ידיים אולי יש סיכוי להידבק

בסין אמרו בהתחלה להכין שקית זבל וצלחות מראש, עם כפפות לקחת את החבילה, לשים את האוכל שהזומן בצלחות ומיד לזרוק לשקית זבל את הקופסאות ואז את הכפפות ולשטוף ידיים. 

אחרי זה אמרו שאין צורך בכל זה כי מדובר בסבירות נמוכה משולשת :

- שהשליח חולה 

- שהשליח החולה באמת העביר את הוירוס לחבילה

- שהוירוס מהחבילה ידביק אותך שרק נגעת בה אולי כמה שניות. 

13 דקות לפני, sveta said:

יש איזה דיבור שהרבנים של החניוקים רוצים להמשיך להפעיל את הישיבות, מאיפה נפלו עלינו אלה.

אני באמת לא בעד שיח של שנאה ופילוג אבל במקרה הזה אני מקווה שחיל האויר יתערב 

ידידה שלי נבדקת ברגעים אלו בדירה שלה ע"י מד"א.

שלחו לה סמס אמרו שבאים, לקח להם כמעט יום שלם.

בוא נראה אם היא הדביקה אותי או לא :g:

19 דקות לפני, קאוביין said:

בסין אמרו בהתחלה להכין שקית זבל וצלחות מראש, עם כפפות לקחת את החבילה, לשים את האוכל שהזומן בצלחות ומיד לזרוק לשקית זבל את הקופסאות ואז את הכפפות ולשטוף ידיים. 

אחרי זה אמרו שאין צורך בכל זה כי מדובר בסבירות נמוכה משולשת :

- שהשליח חולה 

- שהשליח החולה באמת העביר את הוירוס לחבילה

- שהוירוס מהחבילה ידביק אותך שרק נגעת בה אולי כמה שניות. 

לא יודע אם זאת סבירות כלכך נמוכה, אבל כן אפשר להוריד אותה לאפס אם עושים את מה שכתבת בהתחלה

3 דקות לפני, טוני said:

ידידה שלי נבדקת ברגעים אלו בדירה שלה ע"י מד"א.

שלחו לה סמס אמרו שבאים, לקח להם כמעט יום שלם.

בוא נראה אם היא הדביקה אותי או לא :g:

מאחל לך שלא תהיה הכוכב הבא של הנושא.

6 דקות לפני, הנדון said:

איך ריינשרייבר עוד לא קיבל? 

אין מצב שעומר דמארי לא יהיה השחקן הראשון בכדורגל הישראלי שידבק ואולי גם ימות מזה. 
זה תפור עליו, אדם עייף עם מערכת חיסונית של שניצל תירס

Just now, YoC said:

אין מצב שעומר דמארי לא יהיה השחקן הראשון בכדורגל הישראלי שידבק ואולי גם ימות מזה. 
זה תפור עליו, אדם עייף עם מערכת חיסונית של שניצל תירס

יוסי אבוקסיס יידבק ויחלים. לא ניפתר ממנו לעולם.

2 דקות לפני, טוני said:

עדכון - היה אצלה בחור בשם אולג, שלח לה הודעה בוואטסאפ אחרי זה כשהוא בעצם מתחיל איתה.

אין גברים זה עם אגדה.

:doh:

3 דקות לפני, טוני said:

עדכון - היה אצלה בחור בשם אולג, שלח לה הודעה בוואטסאפ אחרי זה כשהוא בעצם מתחיל איתה.

אין גברים זה עם אגדה.

לא הבנתי, אחרי שהיא קיבלה הודעה שהיא נדבקה בקורונה מישהו הגיע להתחיל איתה למרות זאת? 

רמת נואשות - צלחת אליפות מפלסטיק חד פעמי

Just now, YoC said:

לא הבנתי, אחרי שהיא קיבלה הודעה שהיא נדבקה בקורונה מישהו הגיע להתחיל איתה למרות זאת? 

רמת נואשות - צלחת אליפות מפלסטיק חד פעמי

לא בטוח נדבקה, בודקים כי יש חשש.  לא מבין איך קורונה צריכה להשפיע על הזיונים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.