Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

2 hours ago, Sawyerdroid said:

יש הסבר ללמה ליצמן רצה להחריג את מוסדות החינוך החרדי?

אסור לו לבקש את זה? כמו ששמעון ביקש שבאסקוניה יבואו לפה ושמכבי יחזרו מחו"ל ויוכלו לשחק וכמו שכל מיני משרדי עבודה לא חיוניים עובדים למרות שאמרו אחרת.

אם הוא היה פשוט עושה את זה בלי לשאול גם אני הייתי כועס עליו ומאחל לו קורונה, אבל זה לא המצב.

2 hours ago, Sawyerdroid said:

יש הסבר ללמה ליצמן רצה להחריג את מוסדות החינוך החרדי?

בושה וחרפה!!

עוד רגע יסבירו לנו שזה סטטוס קוו ובעצם אסור לנו להתערב.

אני רואה שזה רק מחמיר בעולם, אפילו הגיע לקונגו.

גם בתאילנד עלה מספר הנדבקים וחם שם פצצות, ככה שהדיבורים שהנגיף שונא חום כנראה חארטה.

21 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני רואה שזה רק מחמיר בעולם, אפילו הגיע לקונגו.

גם בתאילנד עלה מספר הנדבקים וחם שם פצצות, ככה שהדיבורים שהנגיף שונא חום כנראה חארטה.

הדיבור הוא לא שהוירוס שונא חום, כי הוא עובר ישירות מאדם לאדם. 

אלא שהוא לא יכול לשרוד מחוץ לגוף בחום.

אם אני חולה ואני משתעל עלייך, אני אדביק אותך גם אם 40 מעלות בחוץ.

אבל אם אני משתעל על היד ולוחץ על הכפתור במעלית, ואתה תגיע אחרי שעה ותלחץ על אותו כפתור ואחר כך תגרד בעין, לא יהיה עליך את הוירוס בגוף.

1 hour ago, מכביסט לעד said:

אסור לו לבקש את זה? כמו ששמעון ביקש שבאסקוניה יבואו לפה ושמכבי יחזרו מחו"ל ויוכלו לשחק וכמו שכל מיני משרדי עבודה לא חיוניים עובדים למרות שאמרו אחרת.

אם הוא היה פשוט עושה את זה בלי לשאול גם אני הייתי כועס עליו ומאחל לו קורונה, אבל זה לא המצב.

יש הבדל גדול בין המצב לפני שבוע למצב כיום. כל מוסדות החינוך מושבתים, אין שום סיבה שיבקש דבר כזה עכשיו.

האמת היא שלא, אסור לו לבקש דבר כזה. הוא שר הבריאות של כולם. הם מסכנים את עצמם ואת כל האוכלוסייה.

2 hours ago, מכביסט לעד said:

שמע, אתה טועה בכל כך הרבה מובנים ודברים שזה חולה.

קודם כל, הוא שר הבריאות, שמעון מזרחי לא ממונה על שום דבר ציבור/אזרחי, אדם פרטי עם אינטרס פרטי. 

בתור שר הבריאות של כולנו הוא צריך לדאוג לכולנו. לא לחרדים. אתה מדבר כאילו הוא נציג החרדים בישיבות הקורונה. לא. הוא שר הבריאות. של כל ישראל. כוסעמק.

ואחריי הכל, להשוות קבוצה של 20 אנשים שניתן לעקוב לפקח ולבודד אותם (מה שלא קרה) כהחרגה ספציפית לכמה שעות לעומת כל הציבור החרדי יעשה מה בזין שלו תמיד - איך זה באותו לבל עבורך? 

קיצר. הזיה של תשובה.

כל התמונות שרצות של כל החרדים מפרים את ההנחיות, באמת, אי אפשר לפחות להחליט שלא מטפלים בהם. לא מכניסים לבתי חולים לא דואגים להם. הרי לעצור את הזבלים האלו אי אפשר כי הם יותר מדי ויותר מדי טרוריסטים לצאת נגדם. אבל לפחות לא לתת להם טיפול, לראות איזה רב גוסס במיטה ולהגיד לו "תתפלל חזק!! אנחנו לא ננשים אותך אתה תתפלל לאלוהים יא טמבל" יהיה משהו להתנחם בו.

מטורף אנשים. 2020. אתם עדיין מאמינים באלוהים. חולני כמעט כמו כמה עלובה המדינה שלנו שנותנת להם לעשות כזה טרור.

5 hours ago, Echoes said:

ממליץ לראות בנטפליקס סדרה שנקראת Explained, פרק שנקרא The next pandemic כדי להבין יותר טוב למה זה כ''כ מסוכן ולראות בעיניים את השווקים האלו.

פרק סופר מעניין.

38 דקות לפני, Sawyerdroid said:

שמע, אתה טועה בכל כך הרבה מובנים ודברים שזה חולה.

קודם כל, הוא שר הבריאות, שמעון מזרחי לא ממונה על שום דבר ציבור/אזרחי, אדם פרטי עם אינטרס פרטי. 

בתור שר הבריאות של כולנו הוא צריך לדאוג לכולנו. לא לחרדים. אתה מדבר כאילו הוא נציג החרדים בישיבות הקורונה. לא. הוא שר הבריאות. של כל ישראל. כוסעמק.

ואחריי הכל, להשוות קבוצה של 20 אנשים שניתן לעקוב לפקח ולבודד אותם (מה שלא קרה) כהחרגה ספציפית לכמה שעות לעומת כל הציבור החרדי יעשה מה בזין שלו תמיד - איך זה באותו לבל עבורך? 

קיצר. הזיה של תשובה.

כל התמונות שרצות של כל החרדים מפרים את ההנחיות, באמת, אי אפשר לפחות להחליט שלא מטפלים בהם. לא מכניסים לבתי חולים לא דואגים להם. הרי לעצור את הזבלים האלו אי אפשר כי הם יותר מדי ויותר מדי טרוריסטים לצאת נגדם. אבל לפחות לא לתת להם טיפול, לראות איזה רב גוסס במיטה ולהגיד לו "תתפלל חזק!! אנחנו לא ננשים אותך אתה תתפלל לאלוהים יא טמבל" יהיה משהו להתנחם בו.

מטורף אנשים. 2020. אתם עדיין מאמינים באלוהים. חולני כמעט כמו כמה עלובה המדינה שלנו שנותנת להם לעשות כזה טרור.

בנוסף לתפקידו כשר הבריאות הוא נמצא במפלגה שמייצגת את החרדים. הוא רוצה לדאוג לצרכים שלהם (כן, גם אם הם נראים לנו מטומטמים).

לגבי האנשים שמפרים הנחיות אני אאחל לכל אחד מהם קורונה או גרוע מזה ללא הבדל דת, גזע ומין.

9 דקות לפני, Echoes said:

מישהו יודע איפה אפשר להתעדכן במספרי הקורונה בעולם?

באתרי המיינסטרים בקושי מפרסמים נתונים.

https://www.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

בנוסף לתפקידו כשר הבריאות הוא נמצא במפלגה שמייצגת את החרדים. הוא רוצה לדאוג לצרכים שלהם (כן, גם אם הם נראים לנו מטומטמים).

לגבי האנשים שמפרים הנחיות אני אאחל לכל אחד מהם קורונה או גרוע מזה ללא הבדל דת, גזע ומין.

מה זה משנה מאיזו מפלגה הוא? הוא שר הבריאות שך כ-ו-ל-ם

ברגע שהוא מבקש דבר כזה, וברגע שהם מצפצפים על ההוראות, הם מסכנים את כ-ו-ל-ם

מצפצפים על הנהלים? עובדי "מגדל" התבקשו להגיע לעבודה

למרות ההגבלות החדשות, עובדי חברת הביטוח והאחזקות "מגדל" קיבלו הודעת וואטסאפ לפיה עליהם להגיע לעבודה: "עובד שלא יגיע ידווח יום חופש". מהחברה נמסר בתגובה: "נמשיך לעקוב אחר ההנחיות והנהלים"

ראוי לציין שחברת מגדל אינה מתעסקת בשיווק ישיר. כך שהדבר נובע מכוונה לתת שירות לרווחת הציבור (במיוחד יאמר שאנשים שסובלים מהתקף חרדה עקב המצב זקוקים לשירות הביטוח שלהם)מניית מגדל עלתה היום ב1.2% (סוכן מכירות יחידני שנפגש עם לקוח זו לא התקהלות וידוע שבמצבי לחץ אנשים קונים ביטוח, קיימת עלייה ממשית במכירת פוליסת 'מחלות קשות')

לעומת זאת מניית ביטוח ישיר שמשווקת ישירות ללקוח ולא באמצעות סוכנים, ולדעתי מוקדי המכירות שלהם לא עובדים היום ולא יכולה להתקהל, נמצאת בירידה של 5% היום.

הראל בעלייה של 8% היום, הפוליסה שלהם 'מחלות קשות' מכסה חולה קורונה המוגדר במצב 'קשה' וניתן לתבוע פיצוי.

אנשי המכירות משתמשים בזה כגימיק 

4 דקות לפני, gilad-b said:

איך גורמים לאלפי טיפשים להפסיק לדחוס את עצמם בתוך סופרים ?

מפסיקים לעשות מזה אייטמים כאילו זה יום כיף.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.