Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

11 hours ago, eran_7 said:

רק שאתמול הם ירדו באותה עוצמה, אלימות גוררת אלימות בשווקים, תנודתיות מטורפת.

המהלך הזה מלאכותי ולא יעצור את הירידות בטווח הארוך. לפחות עד שיראו פוטנציאל לחיסון.

בכללי המשבר הזה שונה מאחרים, אפילו בתקופת האינתיפאדה מקומות בילוי למשל לא היו שוממים כמו אתמול. זה גם משבר שמשפיע על כל שכבות האוכלוסייה. אני חושב שעסקים מרגישים את זה הרבה יותר מכל משבר בהיסטוריה המודרנית, אם כי אולי טועה.

יש בתי עסק שלא יכולים לצמוח או בכלל להתקיים בזמן שאנשים נשארים בבית.

1 hour ago, yellow_blood said:

הבנתי אותך. זה שנדבקו קצת פחות מיום לפני זה לא מבטיח כלום כי יום אחרי יכולים לגלות פי 3 חולים. ההגדרה של שיפור כרגע מטעה, שיפור זו מגמה שרואים שבוע-שבועיים רצוף. כרגע הגרף של הירידה לא קרוב ללהתחיל אפילו, לצערנו הגל הגדול לפנינו כי יביאו עוד בדיקות.

יכול להיות שהיום ימצאו 24 חולים, מחר 13 ומחרתיים 74, אין התחלה של ירידה הדרגתית, יש עוד זמן לזה

נכון. 

לכן התכוונתי באירופה לכתוב "שיפור משמעותי" במידה והייתי רואה 3 ימים רצופים של ירידה ו"תחת שליטה" אחרי שבוע.

בסין ודרום קוריאה לא, כי אני פחות סומך עליהם, וגם כי תכלס זה פחות מעניין אותי 

18 דקות לפני, Omer said:

בכללי המשבר הזה שונה מאחרים, אפילו בתקופת האינתיפאדה מקומות בילוי למשל לא היו שוממים כמו אתמול. זה גם משבר שמשפיע על כל שכבות האוכלוסייה. אני חושב שעסקים מרגישים את זה הרבה יותר מכל משבר בהיסטוריה המודרנית, אם כי אולי טועה.

יש בתי עסק שלא יכולים לצמוח או בכלל להתקיים בזמן שאנשים נשארים בבית.

גם אף אחד לא לוקח את הצד הנפשי שאנשים יתחילו להתבודד וסבים וסבתות לא יראו את הנכדים שלהם, ילדים ישתגעו אחרי תקופה ארוכה של להיות בבית כי גם ההורים בעבודה (אם לא ישביתו את המשק משהו שיצור עוד דאגות אצל אנשים). יתחילו גם לפתח פוביות מאנשים יקח הרבה זמן להתאושש מזה.  

וכל הגורמים הממשלתיים מלחיצים את הציבור עוד יותר והפאניקה שולטת.

7 דקות לפני, הנדון said:

גם אף אחד לא לוקח את הצד הנפשי שאנשים יתחילו להתבודד וסבים וסבתות לא יראו את הנכדים שלהם, ילדים ישתגעו אחרי תקופה ארוכה של להיות בבית כי גם ההורים בעבודה (אם לא ישביתו את המשק משהו שיצור עוד דאגות אצל אנשים). יתחילו גם לפתח פוביות מאנשים יקח הרבה זמן להתאושש מזה.  

וכל הגורמים הממשלתיים מלחיצים את הציבור עוד יותר והפאניקה שולטת.

אין וירוס שיכול לשרוד את החום של אילת בתחילת אוגוסט, או את ההכרזה של ליצמן שר הבריאות.

1 דקה לפני, טוני said:

אין וירוס שיכול לשרוד את החום של אילת בתחילת אוגוסט, או את ההכרזה של ליצמן שר הבריאות.

עד היום אף אחד לא הצליח להבין מה הוא מלמל שם. גם הוא לא. 

3 דקות לפני, העמית הצהוב said:

שואל בשיא הרצינות, אין עניין של פיקוח נפש?

יש. זה פייק ניוז, כל הרבנים כולל הרבנים הראשיים אמרו שחובה להקשיב לכל ההוראות של משרד הבריאות כי פיקוח נפש דוחה הכל כולל מצוות התורה.

זה כמו תמיד פרסום במטרה ליצור שנאה נגד החרדים.

1 דקה לפני, Darwin said:

יש. זה פייק ניוז, כל הרבנים כולל הרבנים הראשיים אמרו שחובה להקשיב לכל ההוראות של משרד הבריאות כי פיקוח נפש דוחה הכל כולל מצוות התורה.

אז למה לא סגרו את רחבת הכותל? למה הגיעו היום מאות אנשים להתפלל?

זה המקום להתבכיין? קרעתי את האכילס ב30.01 ועכשיו אם יהיה סגר אני לא אוכל לפגוש את האורתופד שלי ולא הפיזיותרפיסט, יכול לזיין לי את השיקום בצורה רצינית

6 דקות לפני, טוני said:

אז למה לא סגרו את רחבת הכותל? למה הגיעו היום מאות אנשים להתפלל?

אתה יכול לשקר עד מחרתיים אבל היום בעידן המצלמות אתה יכול לראות בעצמך.

הנה רחבת הכותל בשידור חי https://www.thekotel.org/kotel/kotel_cameras/ איפה אתה רואה מאות אנשים?

Just now, Darwin said:

אתה יכול לשקר עד מחרתיים אבל היום בעידן המצלמות אתה יכול לראות בעצמך.

הנה רחבת הכותך בשידור חי https://www.thekotel.org/kotel/kotel_cameras/ איפה אתה רואה מאות אנשים?

היי צדיק, זו לא שעת תפילה. יש לך צילום וידאו משעות הבוקר המוקדמות לדוגמה?

Just now, טוני said:

היי צדיק, זו לא שעת תפילה. יש לך צילום וידאו משעות הבוקר המוקדמות לדוגמה?

בטח אני כבר שולח לך ביחד עם הצילומים מההפצצה של הכור האטומי בעירק.

ביום שבת הכותל מפוצץ מהבוקר עד הערב, אם יהיו כמה מטומטמים שיחליטו ללכת על דעת עצמם זה לא אומר שיש הוראה להתעלם ממשרד הבריאות זה אומר שהם פשוט מטומטמים כמו שיש מטומטמים חילוניים שהחליטו לשקר ביודעין למשרד הבריאות ולהתעלם מההוראות.

13 דקות לפני, Darwin said:

אז כל המעבדות הללו בעצם כן עבדו? או שהן לא עבדו מסיבות אחרות?

Just now, טוני said:

אז רגע יש הוראות או אין הוראות כי לפי מה ששלחת לי יש הוראות ברורות מהרבנים הראשיים.

כמו שאמרתי תמיד יהיו מטומטמים שיעברו על ההוראות וישימו זין כל אחד מסיבותיו זה לא משהו ששייך אך ורק לחרדים.

2 דקות לפני, העמית הצהוב said:

אז כל המעבדות הללו בעצם כן עבדו? או שהן לא עבדו מסיבות אחרות?

האמת עמית שאין לי שמץ של מושג אני פשוט יודע שכל הרבנים הראשיים פרסמו שהנחיות משרד הבריאות הן הוראה הלכתית.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.