Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

לפני5 שעות , מכביזם זה בדם said:

עכשיו כשאנחנו רואים שהחיסון לא יעיל כמו שחשבו ולא מונע הדבקה והידבקות, משמע מחוסן יכול להדביק בדיוק כמו לא מחוסן, אז בשביל מה הדיון בכלל? 

זה פשוט לא נכון, זה בדיוק מה שאני אומר אתה בא מפוזיציה של אני לא מקשיב להפחדות ואז אתה כן מקשיב להפחדות שמפליצים לך באינטרנט.

אתה מונע מהיגיון מסוים לכאורה ואז מבטל הכל כשזה מתאים לפוזיציה עליה אתה מתעקש.

אז צר לי, אתה כמו המפחידים של עשרות אלפים מתים אבל מהצד השני של המתרס, אותה גברת בשינוי אדרת. 

קיצור חלאס אין פה באמת הגיון בטיעונים שלכם מצטער, הלוגיקה אותה לוגיקה ממנה אתם מתנערים ואתם סותרים את עצמכם בכל כך הרבה דברים שאין לי באמת מאיפה להתחיל להרכיב תגובה קוהרנטית ומסודרת מבלי לבזבז על זה הרבה זמן.

11 דקות לפני, אקיטה said:

זה פשוט לא נכון, זה בדיוק מה שאני אומר אתה בא מפוזיציה של אני לא מקשיב להפחדות ואז אתה כן מקשיב להפחדות שמפליצים לך באינטרנט.

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2021_q3/Article-60dc80ce4a9fa71026.htm

מחקר אמריקני קובע: מחוסנים שנדבקו בדלתא מדביקים באופן זהה ללא מחוסנים

1 דקה לפני, מכביזם זה בדם said:

https://www.mako.co.il/news-lifestyle/2021_q3/Article-60dc80ce4a9fa71026.htm

מחקר אמריקני קובע: מחוסנים שנדבקו בדלתא מדביקים באופן זהה ללא מחוסנים

"למי שלא התחסן יש פי 10 יותר סיכוי לחלות במחלה קשה או למות"

מה שבחרת להשמיט, חלאס, ומש"ל על ההודעה הקודמת שלי.

Just now, אקיטה said:

בסדר גמור, אבל כל הטיעון של "ערבות הדדית" מתבטל ברגע שמחוסן יכול להדביק בדיוק כמו לא מחוסן, אז מה האטרף פה של "תתחסן בשביל השאר"? 

לגבי הסיכוי פי 10 וכו', זה סיכוי/סיכון שכל אחד צריך לקחת על עצמו. אני וכנראה גם הבחור השני כאן צעירים ובריאים, הסיכוי עדיין אפסי. 

5 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

בסדר גמור, אבל כל הטיעון של "ערבות הדדית" מתבטל ברגע שמחוסן יכול להדביק בדיוק כמו לא מחוסן, אז מה האטרף פה של "תתחסן בשביל השאר"? 

לגבי הסיכוי פי 10 וכו', זה סיכוי/סיכון שכל אחד צריך לקחת על עצמו. אני וכנראה גם הבחור השני כאן צעירים ובריאים, הסיכוי עדיין אפסי. 

כי זן הדלתא הוא לא היחידי, אז אם ספציפית נגד זן הדלתא החיסון הנוכחי פחות יעיל (ולכן נדרש בוסטר) זה לא סותר שקיימים זנים אחרים בהם החיסון יעיל יותר במניעת הדבקה. וכן ברור שחלק מזה נובע שהעולם נתפס עם המכנסיים למטה בכל מה שקשור לקורונה, אבל כאמור אין שום טיעון רציונלי לא להתחסן בעיניי אם הוא בטוח ויעיל.

מי שכתב פה על הסיכון למות מהטילים אז לא הכל נמדד במוות. ציטוט של אלפא רומאו - "זה שאתה נושם זה לא אומר שאתה חי". כשאני רואה את ההשלכות שיש לתושבי הדרום בכל הקשור לפוסט טראומה, חרדות ופגיעה כלכלית כתוצאה מחברות גדולות שמסרבות לפתוח את מפעליהן בדרום בגלל הטילים אני מבין שזה לא סיפור של מוות או חיות אלא סיפור רחב יותר. ילדים גדלים בעקה, בלחצים, ההורמונים של הלחץ פועלים אצלם שעות נוספות וגורמים למחלות אחרות להתפתח. כידוע הגוף לא מסתדר טוב עם לחץ בתדירות גבוהה ולכן נשחק.

לכן אם נסתכל על הטילים אם הם הורגים או לא- נטעה. אבל אם נבחן את האפשרות שהטילים פוגעים בגוף ובנפש של האדם - נבין שזה אסון דרמטי על חיי האנשים. הם אומנם נושמים אבל לא חיים כמו שצריך.

אדפטציה לקורונה-

הבן שלי בכל סגר שהיה, בקושי נפגש עם ילדים. חודשיים בערך מהחיים שלו הוא לא ראה ילדים חוץ מאת אח שלו הקטן. לא הלך לגן ולא יצר אינטראקציות חברתיות. חברים שלי נפגעו קשה מאוד כלכלית. האם הדברים האלה לא קריטיים באיכות חיים של האדם? בוודאי שכן. לא הכל זה לחיות או למות. 

אנשים מקדשים את החיים בלי לחשוב איך הם חיים וכמה דרגות חופש ויכולת לחיות יש להם. ואני לא מדבר בשום צורה על היבטים חומריים אלא נטו על היבטים נפשיים ומנטלים.

קבעתי תור לחיסון השלישי.

לרגע לא חושש.

מבחינתי אני מכבד כל אדם שמחליט לא להתחסן אבל אין לי ספק שיש פסיכים ולא 100% שמרגישים שרודפים אותם. לצערי הם חזק ברשתות החברתיות ומפיצים את הפסיכוזה שלהם לכל עבר.

1 hour ago, אקיטה said:

כי זן הדלתא הוא לא היחידי, אז אם ספציפית נגד זן הדלתא החיסון הנוכחי פחות יעיל (ולכן נדרש בוסטר) זה לא סותר שקיימים זנים אחרים בהם החיסון יעיל יותר במניעת הדבקה. וכן ברור שחלק מזה נובע שהעולם נתפס עם המכנסיים למטה בכל מה שקשור לקורונה, אבל כאמור אין שום טיעון רציונלי לא להתחסן בעיניי אם הוא בטוח ויעיל.

קח טיעון רציונלי לא להתחסן 

הבחור הזה שיש לו רזומה מכובד בתחום הרפואה (בטח יותר מציר הרשע סוייר רביד סרח) טוען שפייזר החתימה את ישראל לא לדווח על נזקים מהחיסון לתקופה של לפחות 10 שנים

אם זה המדד שלך לטיפול בטוח ויעיל אני לא יודע, אבל זכותך להקשיב לקושמרו וחבורת הזבל כמו שזכותנו שלא ידחפו לנו טיפולים שלא ביקשנו בטענה שדואגים לבריאות שלנו

אני מזריק לעצמי הרואין לפני שאני מזריק פייזר לפחות יהיה סוטול לכמה רגעים במקום כתף נפוחה ושיתוק בפנים

100% דמגוגיה.

האיש הזה טוען שמדען ישראלי אמר לו.

מדען

ישראלי

אמר 

לו

לא איזה מחקר מבריק או תיעוד מוברח מהארכיון

רק אמירה

של איזה מדען

אלמוני מישראל

איייי כמות הפייק

26 דקות לפני, ת"א שלנו said:

100% דמגוגיה.

האיש הזה טוען שמדען ישראלי אמר לו.

מדען

ישראלי

אמר 

לו

לא איזה מחקר מבריק או תיעוד מוברח מהארכיון

רק אמירה

של איזה מדען

אלמוני מישראל

איייי כמות הפייק

שמע גבר תעשה מה שטוב לך

בסוף יש צד אחד שמוגן מתביעות ומעורב בפרשות שוחד וניגוד עניינים 

אם בחרת להאמין להם לא משנה מה שום תגובה שלי כאן לא תשנה את דעתך

2 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

שמע גבר תעשה מה שטוב לך

בסוף יש צד אחד שמוגן מתביעות ומעורב בפרשות שוחד וניגוד עניינים 

אם בחרת להאמין להם לא משנה מה שום תגובה שלי כאן לא תשנה את דעתך

ממש לא. אתה לא מכיר אותי. יש לי חשיבה ביקורתית ויכולת לשנות את דעתי. תאמין לי.

עכשיו בוא תשנה את דעתי באמת ואם תצליח סיכוי סביר שלא אתחסן בחיסון השלישי. בלי ציניות. מה שאתה צריך לעשות זה רק להביא לי נתונים ועובדות מוכחות שמראות לי שהחיסון לא יעיל ואף מסכן ופוגע באוכלוסייה. ממתין לזה..

לפני18 שעות , yellow_blood said:

רשמתי לו, קודם כל כי זה הרבה יותר זמני מאשר מה שקורה פה. דבר שני, איזה נזק יש בלרוץ למקלט לעומת הנזק מההגבלות עכשיו? לעומת ריצה למקלט שהיא שולית, הנזק שנעשה פה  לאנשים מפברואר שנה שעברה הוא בל יתואר

הרבה יותר נפצעו בריצה למקלט מאשר בפגיעה ישירה, שלא נדבר על הנזק הנפשי אצל ילדים בטווח הארוך "לונג אזעקות"

אוף זה כזה כיף יש להם ככ מעט מה להגיד כי הדעה שלהם מבוססת על כלום וזה מתפורר להם מול הפנים והם עדיין לא נכנעים, זה מדהים לצפייה. כמעט שווה את הנזק שהם עושים בזה שהם לא מתחסנים.

Just now, Sawyer said:

הרבה יותר נפצעו בריצה למקלט מאשר בפגיעה ישירה, שלא נדבר על הנזק הנפשי אצל ילדים בטווח הארוך "לונג אזעקות"

אוף זה כזה כיף יש להם ככ מעט מה להגיד כי הדעה שלהם מבוססת על כלום וזה מתפורר להם מול הפנים והם עדיין לא נכנעים, זה מדהים לצפייה. כמעט שווה את הנזק שהם עושים בזה שהם לא מתחסנים.

חחחחחח ענק

לפני3 שעות , אקיטה said:

והוא עוד עונה לך על זה "בסדר גמור"

חחחחח חלאס לא יכול להיות.

מעכשיו אני מתחיל לחשוד שזה אנשים רגילים שהתחסנו שסתם מטרילים בפורום לכיף. רונאשים כאלו.

23 דקות לפני, Sawyer said:

והוא עוד עונה לך על זה "בסדר גמור"

חחחחח חלאס לא יכול להיות.

מעכשיו אני מתחיל לחשוד שזה אנשים רגילים שהתחסנו שסתם מטרילים בפורום לכיף. רונאשים כאלו.

הלוואי, דם צהוב יכול להיות אחלה טרול, גם עם הסיפור שהוא כביכול זורק חרא לפח בבית שלו כי הוא לא מאמין שהניאגרה שלו יכולה להתמודד עם נייר טואלט זה באמת יהיה ענק.

הבחור השני לא טרול בחיים.

55 דקות לפני, ת"א שלנו said:

ממש לא. אתה לא מכיר אותי. יש לי חשיבה ביקורתית ויכולת לשנות את דעתי. תאמין לי.

עכשיו בוא תשנה את דעתי באמת ואם תצליח סיכוי סביר שלא אתחסן בחיסון השלישי. בלי ציניות. מה שאתה צריך לעשות זה רק להביא לי נתונים ועובדות מוכחות שמראות לי שהחיסון לא יעיל ואף מסכן ופוגע באוכלוסייה. ממתין לזה..

234580634_491371691935614_7076738506089832706_n.thumb.jpg.9741b1471b93a3263410f8efa05480af.jpg

Shock: European Union Reports 1.5 Million Vaccine Injuries, 15,472 Deaths

https://www.technocracy.news/shock-european-union-reports-1-5-million-vaccine-injuries-15472-deaths/?fbclid=IwAR0phBQgK4of5pQmlvAa7FR7tNGS8mjQTXx4nyyEUo5Xw2OAdSPO7x5pwWo

20 דקות לפני, nirnir20 said:

הלוואי, דם צהוב יכול להיות אחלה טרול, גם עם הסיפור שהוא כביכול זורק חרא לפח בבית שלו כי הוא לא מאמין שהניאגרה שלו יכולה להתמודד עם נייר טואלט זה באמת יהיה ענק.

הבחור השני לא טרול בחיים.

:g:

מטומטם יענו שבכח רוצה שאני אתייחס אליו אחרי שאין לו כבר מה לענות עניינית על הדוגמאות המפגרות שהוא הביא.

אז הנה נירניר (כינוי קוקסינלי להפליא יש לציין) ילד אוטיסט תקבל את הצומי שלך. שאתה מנגב עם מגבון לח את התחת המסריח שלך אחרי שחירבנת אתה זורק אותו לאסלה או לפח?

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

תמשיך להטעות אנשים, אותו סיפור כמו עם מערכת VARES

https://www.adrreports.eu/en/index.html

The information on this website relates to suspected side effects , i.e. medical events that have been observed following the use of a medicine, but which are not necessarily related to or caused by the medicine.

Information on suspected side effects should not be interpreted as meaning that the medicine or the active substance causes the observed effect or is unsafe to use. Only a detailed evaluation and scientific assessment of all available data allows for robust conclusions to be drawn on the benefits and risks of a medicine.

22 דקות לפני, Keano said:

תמשיך להטעות אנשים, אותו סיפור כמו עם מערכת VARES

https://www.adrreports.eu/en/index.html

The information on this website relates to suspected side effects , i.e. medical events that have been observed following the use of a medicine, but which are not necessarily related to or caused by the medicine.

Information on suspected side effects should not be interpreted as meaning that the medicine or the active substance causes the observed effect or is unsafe to use. Only a detailed evaluation and scientific assessment of all available data allows for robust conclusions to be drawn on the benefits and risks of a medicine.

כן, מצד אחד כל פגיעה או מוות בסמוך לחיסון זה דבר טבעי וצירוף מקרים, ומצד שני כל בנאדם מאומת לקורונה יירשם כמובן מיד כמת מקורונה גם אם נפל מהגג. 

12 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

כן, מצד אחד כל פגיעה או מוות בסמוך לחיסון זה דבר טבעי וצירוף מקרים, ומצד שני כל בנאדם מאומת לקורונה יירשם כמובן מיד כמת מקורונה גם אם נפל מהגג. 

מעניין מתי ייפול האסימון שאתרי השקר כלשהו האלה שאתה קורא רק מנסים לסלף את העובדות ולהוציא איזה פרט שמתאים להם מבלי לבדוק או לאמת אותו.

מה שאי אפשר לקחת למתנגדי החיסונים זה שהם טובים בלהציף את הרשת בשטויות ומתחמקים מלענות קונקרטי וענייני. 

כל פעם שמאמתים אותם מול נתון מזויף או שגוי שהם מציגים הם נעלמים או עוברים לרשום הודעה אחרת. 

עדיין לא ראיתי אחד מהם מודה בטעות או מכיר בפייק שפורסם. 

כנראה שלא נוכל לשנות אותם. 

שיעשו מה שנכון להם. אין לי בעיה.

לי יש בעיה עם זה שהם מנסים לשכנע אחרים שאין קורונה או שהחיסון מסוכן או וואטאבר על פייזר.

רבותי אתם מסכנים חיים של אחרים. 

לפני12 שעות , Keano said:

מעניין מתי ייפול האסימון שאתרי השקר כלשהו האלה שאתה קורא רק מנסים לסלף את העובדות ולהוציא איזה פרט שמתאים להם מבלי לבדוק או לאמת אותו.

מעניין מתי ייפול האסימון שכל נתון על "נפטר מקורונה" לא אומת בדיוק באותה מידה. 

לפני7 שעות , ת"א שלנו said:

מה שאי אפשר לקחת למתנגדי החיסונים זה שהם טובים בלהציף את הרשת בשטויות ומתחמקים מלענות קונקרטי וענייני. 

כל פעם שמאמתים אותם מול נתון מזויף או שגוי שהם מציגים הם נעלמים או עוברים לרשום הודעה אחרת. 

עדיין לא ראיתי אחד מהם מודה בטעות או מכיר בפייק שפורסם. 

כנראה שלא נוכל לשנות אותם. 

שיעשו מה שנכון להם. אין לי בעיה.

לי יש בעיה עם זה שהם מנסים לשכנע אחרים שאין קורונה או שהחיסון מסוכן או וואטאבר על פייזר.

רבותי אתם מסכנים חיים של אחרים. 

מה שאי אפשר לקחת ממי שקורא לאחרים "מתנגדי חיסונים" זה שהוא ממש לא מבין על מה הם מתנגדים, ועדיין הוא ממשיך כי זה מה שמלמדים אותו 24-7. 

לפני רגע הבאתי לך צילום מסך שבו אלרועי-פרייס אומרת שככל שיורדים בגיל מתרבות הדלקות בשריר הלב, אבל זה כנראה לא מעניין אותך אז בהצלחה בניסוי. 

235097577_4365235823535631_9219747751950093175_n.thumb.jpg.30e45b49f2932abecf83a7161177119b.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.