Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

לפני1 שעה , Sawyer said:

היית עושה סרולוגית אם אתה ככ בטוח..

מילא להיות כבש, אבל כבש בלי סיבה?

סרולוגית לא מזכה בדרכון ירוק למיטב הבנתי.

22 דקות לפני, ברווז צהוב said:

סרולוגית לא מזכה בדרכון ירוק למיטב הבנתי.

להבנתי התוצאה הרצויה כן מזכה בתעודת מחלים שזה היינו הךכ

וגם אם לא, היית מקבל רק זריקה אחת ואז התופעות של השניה היו נמנעות ממך..

לפני18 שעות , ravid said:

תראה,

דבר ראשון: מאחל לך שתרגיש טוב כמה שיותר מהר. גם אני חטפתי תופעות לוואי מסריחות מהזריקה השניה. זה עובר.

דבר שני: לגבי השאלה למה המדינה מכריחה להתחסן? התשובה היא שלפעמים המדינה פוגעת לנו בחירות האישית כי היא מאמינה שעלולים לקרות 1 מ-2 מצבים: 

1. שיקול הדעת שלנו לא שלם ומבוסס ואנחנו עלולים לפגוע בעצמנו אם המדינה לא תגביל אותנו. זו הסיבה למשל שאסור לעשות סמים קשים, לנהוג ללא חגורת בטיחות או שאסור לקטינים לשתות אלכוהול למשל . אלו החלטות שאם בנאדם יקח על עצמו אז מרבית הנזק תהיה עליו. ועדיין, בחוזה שלנו עם המדינה נהוג שהמדינה מגינה עלינו מעצמנו לפעמים.

2. כשהנזק מההחלטות שלנו עלול לפגוע בסביבה שלנו. זו הסיבה שפושעים יכנסו לכלא או שיש הגבלת מהירות וחוקי תנועה. 

למה המדינה "מכריחה" (כביכול. אתה לא באמת חייב) להתחסן? מדובר פה גם במצב הראשון וגם בשני. המדינה מגינה על אנשים שלא מבינים את חומרת המחלה (אתה מוזמן לעיין בכתבה שפורסמה ממש היום: https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-MAGAZINE-1.9604550 ) וגם מגינה על אותם 5-6 אחוז מחוסנים שהחיסון לא השפיע עליהם ועדיין עלולים לחלות ואולי הם לא צעירים כמוך אלא בסיכון יותר גבוה. 

דבר שלישי: כל הדיבור שלך על כבש עשה לי חשק לשווארמה

צטט

בכל עיר או כפר או אזור שמחלה מידבקת קיבלה בהם או עלולה לקבל בהם צורה אפידמית או אשר קיימת סמוך להם מחלה מידבקת שלדעת המנהל יש בה סכנה לבריאות הציבור של העיר, הכפר או האזור הנ"ל, רשאי המנהל או הרופא הממשלתי לנקוט אותם אמצעים שיראה צורך בהם כדי להגן על גרי המקומות האלה מהידבקות, ולתכלית זו רשאי הוא, בין שאר דברים, להטיל על גרי העיר, הכפר או האזור הנ"ל חובת הרכבת-מגן או הרכבה אחרת שלדעתו יהא צורך בהן כדי לצמצם את התפשטות ההדבקה. המסרב ביודעין עפ"י סעיף זה להרכבת-מגן או להרכבה אחרת נגד אבעבועות, חולירע או דבר, יאשם בעבירה ויהא צפוי לקנס שלא יעלה על חמש לירות או למאסר לא יותר מחודש ימים.

מתוך כתבה מעניינת שפורסמה אתמול.

מתברר שהמדינה דווקא כן יכולה לחייב בחיסונים, היא פשוט בחרה לא לעשות זאת.

28 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

מתוך כתבה מעניינת שפורסמה אתמול.

מתברר שהמדינה דווקא כן יכולה לחייב בחיסונים, היא פשוט בחרה לא לעשות זאת.

יכולה וגם עשתה זאת בעבר כשהתפשטה מחלת טיפוס המעיים.

לפני15 שעות , turgi said:

יש פה מישהו מאלה שלא רוצים להתחסן שמוכן לשלוח את החיסון שלו אלי?

בוא לארץ נארגן אותך

אפשר גם לדאוג ששרה וביבי יחכו ליד המדרגות במטוס

לפני10 שעות , קמחי said:

בוא לארץ נארגן אותך

אפשר גם לדאוג ששרה וביבי יחכו ליד המדרגות במטוס

הבעיה שלי היא לא הגעה לארץ, הבעיה שלי היא חזרה לפה.

מלונית קורונה זה איזה 3 אלף דולר.

43 דקות לפני, turgi said:

תמיד אפשר לשים צמיד אלקטרוני

מרגיע הראיון עם מנכ"ל פייזר בחדשות 12 וחבל שהוא לא מקבל יותר רעש. 

אגב, עם כל הביקורת על ביבי הוא באמת זיין לו את המוח יופי. מה ששלו שלו.

לפני6 שעות , מכביסט לעד said:

מרגיע הראיון עם מנכ"ל פייזר בחדשות 12 וחבל שהוא לא מקבל יותר רעש. 

אגב, עם כל הביקורת על ביבי הוא באמת זיין לו את המוח יופי. מה ששלו שלו.

מזכיר לי את ג׳ורדי עם הטלפונים

לפני14 שעות , turgi said:

למה אם אתה חוזר לשם מחוסן + בדיקה שלילית אתה עדיין צריך בידוד?

לפני8 שעות , פראנק_רייקארד said:

למה אם אתה חוזר לשם מחוסן + בדיקה שלילית אתה עדיין צריך בידוד?

האמת שלא בדקתי את העניין לעומק.

אבל אני די בטוח שכל מי שנוחת חייב בבידוד.

אולי למנוע זיופים וכאלה.

On 10.3.2021 at 16:06, ברווז צהוב said:

וואלה התחסנתי חיסון שני לפני יומיים.

תאכלס? הלכתי כי אני כבש (ברווז?) שרוצה את הדרכון הירוק וזאת הסיבה היחידה.

מתגעגע לשגרה ורוצה לחזור לאימונים,טיסות,בילויים ומסעדות.

בפועל? כבר 3 ימים עם חום והזעות.

כבר בערך 3 שנים שלא הייתי חולה,

במהלך השנה האחרונה של הקורונה לא התחבאתי בבית,נפגשתי עם חברים,ספורט אפילו הייתי בחו״ל

אין סיכוי שאחד מ-700,000 הנדבקים לא פגש אותי.

לא ברור לי למה ח׳ברה צעירים שסיכון ההדבקה שלהם כל כך נמוך כמו שלי צריכים להכניס חיסון שיצרו בחצי שנה לתוך הגוף.

אני מסכים עם חלק מדעות המתנגדים,לצערי אני כבש מידי ולא יודע לדחות סיפוקים.

בברכת המשך שבוע צהוב כחול מהמיטה בביתי.

אני גם התחסנתי מהסיבה הזאת, ולא קרה לי כלום גם בחיסון הראשון, וגם בשני. בראשון כאבה לי היד בשריר, אבל זה קורה בכל חיסון, ובחיסון השני אפילו היד לא כאבה לי.

תרגיש טוב.

On 10.3.2021 at 17:44, ravid said:

תראה,

דבר ראשון: מאחל לך שתרגיש טוב כמה שיותר מהר. גם אני חטפתי תופעות לוואי מסריחות מהזריקה השניה. זה עובר.

דבר שני: לגבי השאלה למה המדינה מכריחה להתחסן? התשובה היא שלפעמים המדינה פוגעת לנו בחירות האישית כי היא מאמינה שעלולים לקרות 1 מ-2 מצבים: 

1. שיקול הדעת שלנו לא שלם ומבוסס ואנחנו עלולים לפגוע בעצמנו אם המדינה לא תגביל אותנו. זו הסיבה למשל שאסור לעשות סמים קשים, לנהוג ללא חגורת בטיחות או שאסור לקטינים לשתות אלכוהול למשל . אלו החלטות שאם בנאדם יקח על עצמו אז מרבית הנזק תהיה עליו. ועדיין, בחוזה שלנו עם המדינה נהוג שהמדינה מגינה עלינו מעצמנו לפעמים.

2. כשהנזק מההחלטות שלנו עלול לפגוע בסביבה שלנו. זו הסיבה שפושעים יכנסו לכלא או שיש הגבלת מהירות וחוקי תנועה. 

למה המדינה "מכריחה" (כביכול. אתה לא באמת חייב) להתחסן? מדובר פה גם במצב הראשון וגם בשני. המדינה מגינה על אנשים שלא מבינים את חומרת המחלה (אתה מוזמן לעיין בכתבה שפורסמה ממש היום: https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-MAGAZINE-1.9604550 ) וגם מגינה על אותם 5-6 אחוז מחוסנים שהחיסון לא השפיע עליהם ועדיין עלולים לחלות ואולי הם לא צעירים כמוך אלא בסיכון יותר גבוה. 

דבר שלישי: כל הדיבור שלך על כבש עשה לי חשק לשווארמה

והאם שיקול דעת המדינה שלם? האם מניעיה תמימים כמו שאתה חושב? האם במקרה ישראל המדינה היחידה בעולם שרודפת את אזרחיה הלא מחוסנים ומבצעת מדיניות התו הירוק? 

או שכל העולם מטומטם פשוט, במיוחד עשרות המדינות שמסירות עכשיו את כל ההגבלות לחלוטין למרות 5% מחוסנים במקרה הטוב (כמעט אך ורק אלה שבאוכלוסיית סיכון)

בנוגע לגישה הזו באופן כללי - "אלו שמוכנים לוותר על חירות חיונית כדי להרוויח ביטחון זמני, לא ראויים לא לחירות ולא לביטחון, ומהר מאוד יחסרו את שניהם". 

בכל מקרה, הנה מניעה הטהורים של מדינת ישראל, שכ"כ חשובה לה הבריאות של אזרחיה, ולכן היא מכריחה את כולם להתחסן. 

(מתוך העתירה לבג"צ בימים אלה נגד הפרת קוד נירנברג והניסוי בבני אדם במדינה)

159758525_205022861398180_5528388143773647429_n.thumb.jpg.07ded5d51c4be5bb4625f616fce9b1c2.jpg

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

והאם שיקול דעת המדינה שלם? האם מניעיה תמימים כמו שאתה חושב? האם במקרה ישראל המדינה היחידה בעולם שרודפת את אזרחיה הלא מחוסנים ומבצעת מדיניות התו הירוק? 

או שכל העולם מטומטם פשוט, במיוחד עשרות המדינות שמסירות עכשיו את כל ההגבלות לחלוטין למרות 5% מחוסנים במקרה הטוב (כמעט אך ורק אלה שבאוכלוסיית סיכון)

בנוגע לגישה הזו באופן כללי - "אלו שמוכנים לוותר על חירות חיונית כדי להרוויח ביטחון זמני, לא ראויים לא לחירות ולא לביטחון, ומהר מאוד יחסרו את שניהם". 

בכל מקרה, הנה מניעה הטהורים של מדינת ישראל, שכ"כ חשובה לה הבריאות של אזרחיה, ולכן היא מכריחה את כולם להתחסן. 

159758525_205022861398180_5528388143773647429_n.thumb.jpg.07ded5d51c4be5bb4625f616fce9b1c2.jpg

לא נמאס לך תגיד?

1 hour ago, מכביזם זה בדם said:

https://govextra.gov.il/media/30806/11221-moh-pfizer-collaboration-agreement-redacted.pdf\

זה החלק בהסכם שפורסם, אני אשמח שתראה לי איפה יש את הסעיף הזה

לפני15 שעות , מכביזם זה בדם said:

עוד הרבה מדינות באירופה מכניסות עכשיו את הדרכון הירוק, ממש לא רק פה

לפני18 שעות , Keano said:

עוד הרבה מדינות באירופה מכניסות עכשיו את הדרכון הירוק, ממש לא רק פה

"הרבה מדינות באירופה"... באף אחת זה לא עבר עדיין. כשיעבור, והציבור ייתן לזה יד, נדבר. בינתיים: 

https://www.ynet.co.il/news/article/ry9mNmYQO

במסמך שפורסם בסוכנות הידיעות רויטרס קרא האיחוד האירופי "למנוע אפליה" מאנשים שלא התחסנו נגד קורונה, מכל סיבה שהיא.

On 13.3.2021 at 18:42, Krishi said:

https://govextra.gov.il/media/30806/11221-moh-pfizer-collaboration-agreement-redacted.pdf\

זה החלק בהסכם שפורסם, אני אשמח שתראה לי איפה יש את הסעיף הזה

מעבר לסעיפים המושחרים, ממליץ לך לקרוא את סעיף 2.1. 

ב-00:30 גליה רהב מודה שהתבצעו כאן ניסויים בבני אדם - קבוצות שלא נבדקו במחקר של פייזר, אבל שזה לא יטריד את מנוחתכם. 

https://www.facebook.com/kennymaarek/videos/10221749717266973

ההבדל הקטן בין האיחוד האירופי לישראל הוא שבישראל כל מי שרוצה להתחסן יכל היה לעשות את זה ממזמן בעוד באיחוד אנשים יאלצו להמתין חודשים ואף יותר לתורם להתחסן. כשחיסונים יהיו זמינים לכולם באיחוד נראה מה תהיה המדיניות שלהם לגבי הסרבנים.

6 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

לי מחר יש את החיסון השני, רוב החברים שלי סיפרו שעברו לילה קשה, אני מפחד רצח.

תחשוב על לילה קשה מול לחלות בקורונה, יראה לך פחות קשה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.