Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

25 דקות לפני, Shlomix said:

איזה הנחיות בדיוק?

החוק לא עבר, מותר להפגין.

אף אחד לא אסר להפגין. התקהלויות, אי שמירת מרחק ואי עטיית מסיכה כן אסרו ועל זה הם כן עוברים. 

עזוב, גם אם זה לא היה חוק מה שהם עושים זה מטומטם להפליא.

אז עכשיו ממציאים עליהם שהם לא עוטים מסכות? יופי.

הפוזיציה שלכם מסריחה, בנתיים אחוז הבדיקות החיוביות במגזר החרדי כבר עובר את ה25%.

תמשיכו לזיין את המוח על הפגנות קטנות בזמן שהפוליטיקאים החרדים הורגים אותנו ומחריבים את המדינה ואת הכלכלה.

שלא תטעו, אני חושב שההפגנות היו צריכות להיעצר מיוזמת המפגינים. אין שום הוכחה להדבקה המונית, אבל בתקופה כזו חייבים להיות זהירים וגם לפעול בכל המישורים ולו רק בשביל מראית עין.

אכן היו כוונות מצד מארגני ההפגנות לעצור, ואפילו אחד מהמובילים הודיע שלא יהיו הפגנות בתקופת הסגר.

אבל ברגע שביבי החליט שהוא עוצר אותן בכל מחיר הוא רק הצית את הלהבה מחדש. זה המחיר שאנחנו משלמים על ראש ממשלה מושחת עם ניגוד אינטרסים חמור.

11 דקות לפני, Shlomix said:

הפוזיציה שלכם מסריחה, בנתיים אחוז הבדיקות החיוביות במגזר החרדי כבר עובר את ה25%.

תמשיכו לזיין את המוח על הפגנות קטנות בזמן שהפוליטיקאים החרדים הורגים אותנו ומחריבים את המדינה ואת הכלכלה.

שלא תטעו, אני חושב שההפגנות היו צריכות להיעצר מיוזמת המפגינים. אין שום הוכחה להדבקה המונית, אבל בתקופה כזו חייבים להיות זהירים וגם לפעול בכל המישורים ולו רק בשביל מראית עין.

אכן היו כוונות מצד מארגני ההפגנות לעצור, ואפילו אחד מהמובילים הודיע שלא יהיו הפגנות בתקופת הסגר.

אבל ברגע שביבי החליט שהוא עוצר אותן בכל מחיר הוא רק הצית את הלהבה מחדש. זה המחיר שאנחנו משלמים על ראש ממשלה מושחת עם ניגוד אינטרסים חמור.

למה להמציא? חסר תיעודים משם של אנשים ללא מסכות? 

אני אחזור שוב, הרוב המוחלט של הנדבקים הם לא מאזורי ההתפשטות אלא מהאוכלוסיה הכללית. 

הוא לא הצית שום להבה, הוא לא מושחת ואין לו ניגוד אינטרסים. יש פה פשוט מפגינים חסרי אחריות שעל הזין שלהם שתשרף המדינה העיקר להעיף את שנוא נפשם. 

32 דקות לפני, Shlomix said:

אני לא מבין מה אתה בא להגיד פה על החרדים. זה ידוע שהם חיים בצפיפות וזה די ברור שככל שחיים בצפיפות ככה יהיו יותר נדבקים.

הפגנות קטנות? אלפי אנשים. ברבש טען כמה פעמים שיש הדבקות בהפגנות ולא יודעים על הרוב כי אנשים לא מביאים את הטלפונים איתם.

בגלל שלדעתך ביבי מושחת בתי החולים אמורים להיות עמוסים ואנשים צריכים למות? על הזין שלי ביבי. יש בית משפט והוא יכניס לו. אף אחד לא מינה אתכם לדיינים או שופטים. 

הסיבה היחידה שאתם מגיעים לשם היא כדי להראות שאתם לא מוותרים כאילו זה מזיז למישהו. ההפגנה יכולה לחכות. זה לא עניין של חיים ומוות.

כשאנשים תקועים בבית ללא עבודה, כשמבוגרים צריכים לעשות חג לבד בבית כמו מסכנים ואתם יוצאים באלפים ולא שומרים על ההנחיות זה רק גורם לכולם לשנוא את כל המפגינים.

שום הישג לא יוצא מההפגנות האלה אלא רק בדיחות ושנאה לשמאל האנרכיסטי. ביבי לא יחשוב ללכת הביתה בגלל זה.

37 דקות לפני, Krishi said:

הוא לא הצית שום להבה, הוא לא מושחת ואין לו ניגוד אינטרסים. יש פה פשוט מפגינים חסרי אחריות שעל הזין שלהם שתשרף המדינה העיקר להעיף את שנוא נפשם. 

סגנון - עוד ביחסים nrg - ...מה אמרת עכשיו? מילון האימוג'ים

עכשיו חזרתי מביתר עלית אחרי שעשיתי סיבוב עם שוטר סיור שם(שלב"ז)

וואלה צפופים כמו סרדינים מסצובבים בחוץ כאילו אין סגר ויש ניידת אחת על כל ביתר עלית אז אין לשוטר מה לעשות חוץ מלבקש מהם להתרחק אחד מהשני והם כמובן מצפצפים, ביקש תגבורת של ניידת אחת לא הייתה להם להביא לו.

מעניין אותי ברגע שיהיה חיסון מי יהיה רשאי להתחסן קודם?

אוכלוסייה מבוגרת? בסיכון? מי שחלה והחלים יחוסן?

אצלנו כמובן אני מאמין שלא חושבים על שאלות כאלה אבל בטח במדינות מסודרות אחרות יש כבר תוכנית פעולה ברגע שיהיה חיסון

1 דקה לפני, פנחס שוף said:

אצלנו כמובן אני מאמין שלא חושבים על שאלות כאלה אבל בטח במדינות מסודרות אחרות יש כבר תוכנית פעולה ברגע שיהיה חיסון

כמעט בטוח שיש פרוטוקול מסודר. 

קודם צוותים רפואים, אחר כך אוכלוסיות בסיכון. 

כמו שעושים עם השפעת. 

צריך לזכור שחיסון הוא לא הפתרון למחלה הזו,גם שיהיה חיסון ראשוני שיינתן כאן בארץ לא כול האוכלסייה תרצה  להתחסן,ולא על כולם 

החיסון ישפיע בצורה מיטבית שתמנע הדבקות..יקח כמה שנים עד שהעולם מבחינת רפואית יוכל להתמודד עם הקורונה לכן המדינה

צריכה למצוא את הפתרונות הטכנולוגים להתמודד איתה כעת שנוכל להמשיך בשגרת החיים הרגילה כמה שאפשר

12 hours ago, פנחס שוף said:

בסדר הזה:

זקנים 

נכים

חרדים 

מתנגדי משטר 

אתיופים

מזרחים

זהו ? אין בלפור? בשעה טובה.

ובאותה הזדמנות, רואה אנשים שחושבים ש "זכות ההפגנה לא תחזור" , מדהים באיזה סרט אנשים חיים לפעמים.

21 דקות לפני, sveta said:

זהו ? אין בלפור? בשעה טובה.

ובאותה הזדמנות, רואה אנשים שחושבים ש "זכות ההפגנה לא תחזור" , מדהים באיזה סרט אנשים חיים לפעמים.

רואה כאלו שחושבים שכל הסגר זה בגלל ההפגנות כמה אנשים חושבים שהם חשובים שבגלל זה הסגר? כאילו לביבי מעניין ת'ביצה ההפגנות האלו. 

חושב לעצמו אה יש פה מפגינים שאומרים לי להתפטר יאללה מחר מגיש מכתב. 

גם מילא הייתה להם אג'נדה אחרת חוץ מרק לא ביבי הם לא מציעים שום דבר אחר מלבד ססמאות. 

חחחחחחחח

בדיוק קראתי שלמעלה משליש!! מהחולים הם מהמגזר החרדי (שמהווה בערך 12% מהאוכלוסייה) כמעט פי 3!!

נתונים משוגעים, באמת מטורפים.

וקרישי כותב פה שאין בזה כלום וסתם נופלים על חרדים

חחחחחחח

לעולם לא אבין איזה אינטרסים ככ חזקים יש לאנשים שהם מסוגלים לכתוב שטויות ככ קלושות ולהלחם עליהם. באמת. נשגב מבינתי.

53 דקות לפני, Sawyer said:

חחחחחחחח

בדיוק קראתי שלמעלה משליש!! מהחולים הם מהמגזר החרדי (שמהווה בערך 12% מהאוכלוסייה) כמעט פי 3!!

נתונים משוגעים, באמת מטורפים.

וקרישי כותב פה שאין בזה כלום וסתם נופלים על חרדים

חחחחחחח

לעולם לא אבין איזה אינטרסים ככ חזקים יש לאנשים שהם מסוגלים לכתוב שטויות ככ קלושות ולהלחם עליהם. באמת. נשגב מבינתי.

ציפיתי ליותר משליש.

בכל מקרה, גם אם נוריד שליש מהמקרים המאומתים. נשאר עם 160 אלף מקרים מאומתים עד כה. שזה עדיין המון לאוכלוסיה של 7-8 מיליון איש (בניכוי חרדים).

ככה שאי אפשר להטיל עליהם את כל האשמה למצבינו.

הגדילה המשמעותית בתחלואה קרתה בעקבות החזרה למוסדות הלימוד. גם שלנו וגם של החרדים וערבים כנראה.

4 hours ago, Sawyer said:

והם כבר מתקרבים ל30% חיוביים בבדיקות.

זה אומר שהמספרים האמיתיים גבוהים פי כמה.

24 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

מה אתה מציע אח, לרכז במחנות?

אתה קצת מבולבל.

מי ש״מרכז במחנות״ מטאפורית זה הרבנים וה״מנהיגים הרוחניים״ של החרדים.

הפתרון הוא לעשות את ההיפך.

לפני שהתחיל הסגר אמרתי שיהיה מעניין לראות איך הוא יראה עכשיו כשהאנשים כבר לא מפחדים מהקורונה.

אני חושב שאפשר כבר לסכם שהסגר הוא בדיחה.

כולם עושים כרגיל מה שהם רוצים, בייחוד בשני המגזרים בהם הקורונה חוגגת בתקופה האחרונה. 

הממשלה לא מבינה את מגבלות הכוח שלה, ועכשיו ביבי מדבר על הקטנת המרחק מקילומטר ל200 מטר כאילו זה ישנה משהו.

וכמובן שכרגיל האכיפה של המשטרה היא בדיחה.

שיהיה לנו בהצלחה. 

5 hours ago, AvielMaccabi4 said:

מה אתה מציע אח, לרכז במחנות?

לא.

פשוט מאוד.

להפסיק עם קצבאות ילדים והקצבות לאברכים וכאלה.

זה יעשה את שלו, אל תדאג.

8 hours ago, החתול הצהוב said:

לא.

פשוט מאוד.

להפסיק עם קצבאות ילדים והקצבות לאברכים וכאלה.

זה יעשה את שלו, אל תדאג.

בנוסף לא לתקצב ישיבות שלא מלמדות לימודי ליבה. איך הם ישתלבו בשוק העבודה בלי כלים בסיסיים?

הבעיה שהכוח הפוליטי שלהם גדול מדי, וימשיך לגדול. צריך לרתום את המנהיגים שלהם לעניין אבל אני לא רואה את זה קורה.

1 hour ago, Zizou said:

בנוסף לא לתקצב ישיבות שלא מלמדות לימודי ליבה. איך הם ישתלבו בשוק העבודה בלי כלים בסיסיים?

הבעיה שהכוח הפוליטי שלהם גדול מדי, וימשיך לגדול. צריך לרתום את המנהיגים שלהם לעניין אבל אני לא רואה את זה קורה.

איזה מנהיגים ??

האדמור מוויצינץ שוחח ביבי ואמר לו שאם ישמרו שבת הנגיף ייעלם

ביבי אשכרה ביזבז כמה דקות של ניהול המדינה בשיחה עם האידיוט הזה 

צריך להלחים את הדלתות של כל המדרשות ישיבות ובתי מקדש הפגאנים האלו - מי שרוצה שישאר בפנים עם הקורונה. מי שרוצה לשמור על נפשו שיהיה בבית.

לאפשר בשטחים פתוחים שלא בשימוש, כמו חצרות של בתי ספר, תפילות בקפסולות ובריחוק. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.