Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

אישית הוירוס עצמו לא ממש מפחיד אותי.

אני חושש מקריסה מוחלטת של מערכות הבריאות ומבידוד מוחחט לתקופה לא מוגבלת כמו שקורה בווהאן.

59 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

אישית הוירוס עצמו לא ממש מפחיד אותי.

אני חושש מקריסה מוחלטת של מערכות הבריאות ומבידוד מוחחט לתקופה לא מוגבלת כמו שקורה בווהאן.

לפי ששון הצהוב כל מה שמשרד הבריאות צריך לעשות זה להורות לאנשים לישון מסודר לאכול נכון וקצת כושר, מה אתה דואג ככה אף אחד לא יגיע לבית חולים בכלל הכל פייק.

לא קניתי וכל בהלת הקניות הזו היא דבר מיותר לחלוטין.

אם יגיעו למצב של שיתוק מלא, המדינה במצב כזה מפעילה מל"ח (משק לשעת חירום) שכולל גם פתיחת מפעלי מזון חיוניים ואם צריך גם אספקתו לאנשים. 

אני לא ממש מצליח להבין את הקוטביות בין התנהלות של מדינות מסויימות אל מול הקורונה.

למשל הפער בין ההיסטריה בישראל לבין ההתעלמות הכמעט מוחלטת בארה"ב (לפיות כפי איך שזה נראה מכאן).

אסכולות שונות במערכות הבריאות.

וגם בתוכן יש חילוקי דיעות. צריך לזכור שלא רק שזה נגיף לא הכי מוכר, אלא גם האירוע עצמו מבחינת קצת ההתפשטות והחשש ממנו הוא חסר תקדים בזמן המודרני האחרון.

6 דקות לפני, yellow_blood said:

הרגשה שזה כבר מתחיל לאבד שליטה. לצערי כנראה נגמר הסיפור של הליגה פה העונה, אין סיכוי שיעמדו בכל ההגבלות

אליפות עם כוכבית

37 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

מה התחדש היום לעומת הימים האחרונים?

כבר על סף 30 חולים, לפני כמה ימים היה שליש מזה. בימים הקרובים כמעט בודאות שיידרש בידוד מכל מי שחוזר, לא משנה המדינה.

עכשיו 2 שחקני בני יהודה אמורים להיות בבידוד, שאלה של זמן עד שזה יגיע גם לשחקנים אחרים. מה יהיה עם השחקנים שיחזרו מהנבחרות? אף קבוצה לא תשב בשקט כשיחסרו לה שחקנים. לא מדבר בכלל על עניין הקהל.

בקיצור, יותר מדי הגבלות שמתנגשות עם ערך הספורט. מנסים להשאיר את הראש מעל המים אבל זה הולך ונהיה עמוק.

לא מאמין שהליגה תסתיים. אולי אם זה יעבור בקיץ יעשו את הפלייאופים מזורזים בחודש אחד. לא יודע, מצב הזוי.

*עריכה - גם ריאן מקרית שמונה יכנס לבידוד. כמו שאמרתי, כבר מאבד כל ערך

16 דקות לפני, פנחס שוף said:

מה הסיכוי שרוקאביציה יכנס לבידוד?

לשרמיט הזה גם יש רצועות מויברניום ובנוסף מערכת חיסונית של וולברין.

7 hours ago, המפלצת מלוך נס said:

אני לא ממש מצליח להבין את הקוטביות בין התנהלות של מדינות מסויימות אל מול הקורונה.

למשל הפער בין ההיסטריה בישראל לבין ההתעלמות הכמעט מוחלטת בארה"ב (לפיות כפי איך שזה נראה מכאן).

בארה"ב המערכת הבריאותית היא פרטית, פה היא ציבורית. זה למה יש לנו יתרון על פני רוב העולם.

יש לנו מערכת אחת, מאוגדת ומנוהלת ע"י גוף אחד. קל יותר לנהל ככה את האירוע.

וגם ההיסטריה לדעתי פה בארץ היא שבראש ובראשונה לא מעוניינים שמערכת הבריאות תקרוס. זה תסריט בלהות של ממש. 

7 hours ago, המפלצת מלוך נס said:

מנטליות ותרבות שונה שמתבטאת ביכולת כלכלית-נפשית להכיל אירוע בסדר גודל כזה (שהגודל שלו אגב לא ידוע) ובהשלכות על הסדר הציבורי ויציבות השלטון. 

למדינות שונות יש דאגות שונות.

3 דקות לפני, idan8 said:

זה שכל חולה מקבל מספר וככה מתייחסים אליו בכתבות זה גדול

בויקיפדיה נפתח ערך שמתעדכן כל הזמן על ההתפשטות בישראל. יש שם טבלה מפורטת על כל חולה וחולה.

https://he.m.wikipedia.org/wiki/התפרצות_נגיף_הקורונה_בישראל

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.