Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

סוייר זה ככה פחות או יותר
בכל ויכוח אם מישהו בצד שלו ולא משנה המלל שאותו יוזר רושם, גם אם אותו יוזר שהוא תומך בו ירשום לצד השני בויכוח משהו אקראי כמו: "מה הולך אחשלי שבוע טוב", סוייר בתגובה: "וואוו, מטורף מבחינתי האונס שהעברת אותו פה. פשוט לא יאומן שהוא עדיין ממשיך, לא נתפס".
וחושב שמדובר פה בילדים בני 12 שזה עובד עליהם הניסוח הנחרץ הזה.
אגדה האיש

גבר הוא אמר לך/מתנגד חיסונים מטורלל אחר (באמת לא מבדיל בינכם או מתכוון לחזור עמוד אחורה לבדוק) להביא לו עובדות ואז שהוא יפרק את זה ויוכיח שזה פייק ואז אתה תשנה נושא/תתעלם ותתקדם 

ואז הגיע הפייק ניוז, הוא נכנס ובדק, עלה על התרמית שלך, פירק את הטענה שלך, הוכיח שזה פייק ובמקרה הטוב קריאה סלקטיבית של שטוף מוח. ואז אתה פשוט כמו שהוא אמר שינית נושא והתקדמת. 

זה היה חולני בעיניי. 

אני מבין שאתה נמצא בעולם שלך ואתה לא יכול לראות את המציאות אז אתה מתחפר עוד יותר בעמדה המטורללת שלך אבל אם הייתה לך את היכולת לצאת מהסיטואציה ולהסתכל מבחוץ היית בהלם מאיך שאתם יוצאים. 

13 דקות לפני, Sawyer said:

גבר הוא אמר לך/מתנגד חיסונים מטורלל אחר (באמת לא מבדיל בינכם או מתכוון לחזור עמוד אחורה לבדוק) להביא לו עובדות ואז שהוא יפרק את זה ויוכיח שזה פייק ואז אתה תשנה נושא/תתעלם ותתקדם 

ואז הגיע הפייק ניוז, הוא נכנס ובדק, עלה על התרמית שלך, פירק את הטענה שלך, הוכיח שזה פייק ובמקרה הטוב קריאה סלקטיבית של שטוף מוח. ואז אתה פשוט כמו שהוא אמר שינית נושא והתקדמת. 

זה היה חולני בעיניי. 

אני מבין שאתה נמצא בעולם שלך ואתה לא יכול לראות את המציאות אז אתה מתחפר עוד יותר בעמדה המטורללת שלך אבל אם הייתה לך את היכולת לצאת מהסיטואציה ולהסתכל מבחוץ היית בהלם מאיך שאתם יוצאים. 

לגמרי. פשוט חולני בעיניי

43 דקות לפני, Sawyer said:

זה היה חולני בעיניי. 

לא מבדיל בינינו עלק

אתה יודע טוב מאוד מי המלך של הנושא אחרי שעשית לכולנו ניתוח אישיות

לפני2 שעות , סטלן בטלן השמן said:

לא מבדיל בינינו עלק

אתה יודע טוב מאוד מי המלך של הנושא אחרי שעשית לכולנו ניתוח אישיות

חחחחחחח נשבע שאני בטוח שאתה רק מטריל ו0% מתנגד חיסונים.

לפני9 שעות , Sawyer said:

זה היה חולני בעיניי. 

סיפור יפה רק שהוא לא הוכיח שום דבר. אתה בינתיים כמו כלב טוב תתחיל לשריין מקום לחיסונים 4-5-6 כמו שהקונספירטורים אמרו לך במרץ. 

On 21.8.2021 at 13:06, yellow_blood said:

מצטער לזהם את הנושא הזה בחרא שלך תרתי משמע אבל קח ילד מאותגר, קח תקרא לאט כדי שתבין כי אני יודע שקשה לך.

מסכנים הירושלמים, חיים בכפר נידח בלי לדעת.

https://jwpe.co.il/campaign/

עכשיו לך תעשה פיפי ועזוב אותנו

חחחח מי היה מאמין, האהבל מת הכי גדול של הפורום עוד פעם כשל בהבנה לוגית.

מדברים פה על מגבונים בכתבה שהבאת, אתה אמרת שאתה זורק נייר טואלט עם חרא לפח, אין לזה שום הצדקה, נייר טואלט לא סותם אסלות אלא אם אתה בדואי בלי תשתיות.

תסביר למה אתה זורק את החרא שלך לפח.

לפני9 שעות , nirnir20 said:

חחחח מי היה מאמין, האהבל מת הכי גדול של הפורום עוד פעם כשל בהבנה לוגית.

מדברים פה על מגבונים בכתבה שהבאת, אתה אמרת שאתה זורק נייר טואלט עם חרא לפח, אין לזה שום הצדקה, נייר טואלט לא סותם אסלות אלא אם אתה בדואי בלי תשתיות.

תסביר למה אתה זורק את החרא שלך לפח.

אהה בוקר טוב דלביוב חזרת? בוא נתעלל בך עוד קצת

https://m.ynet.co.il/Articles/4259895

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000984904

בתגובה לזה שאלתי אותך מה אתה עושה עם מגבונים. דיברת בכזאת בטחון על מגבונים מתכלים מנייר ואתה אפילו לא מודע לנזק שאתה גורם. המפגר שמדבר על אגואיסטים. אתה אמור לזרוק אותם לפח (על הדרך חפש שם את המוח שלך)

לדאוג לאיכות הסביבה ולצנרת שלך - לא

לבדוק פעוטות בריאים כל יום בכניסה לג'ימבורי כי ככה אמרו לו - כן

שכל של מדוזה שנפלטה לחוף

סותם הביובים ודוחף המטושים לילדים בגיל 3 ימשיך להיות אהבל עם נייר כסף על הראש ולדבר בבטחון בלי מושג

יש לי המלצה לשניכם: גשו לטמבוריה או להום סנטר הקרוב למקום מגוריכם וקנו צינור בידה כזה שמתחבר לברז ההזנה של הניאגרה (משהו כמו 70-80 ש"ח, 10 דקות התקנה). זה חוסך מגבונים, חוסך נייר טואלט אבל מעל הכל: יחסוך לנו את הריב שלכם על מי זורק לאן את החרא שלו. 

1 hour ago, yellow_blood said:

אהה בוקר טוב דלביוב חזרת? בוא נתעלל בך עוד קצת

https://m.ynet.co.il/Articles/4259895

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000984904

בתגובה לזה שאלתי אותך מה אתה עושה עם מגבונים. דיברת בכזאת בטחון על מגבונים מתכלים מנייר ואתה אפילו לא מודע לנזק שאתה גורם. המפגר שמדבר על אגואיסטים. אתה אמור לזרוק אותם לפח (על הדרך חפש שם את המוח שלך)

לדאוג לאיכות הסביבה ולצנרת שלך - לא

לבדוק פעוטות בריאים כל יום בכניסה לג'ימבורי כי ככה אמרו לו - כן

שכל של מדוזה שנפלטה לחוף

סותם הביובים ודוחף המטושים לילדים בגיל 3 ימשיך להיות אהבל עם נייר כסף על הראש ולדבר בבטחון בלי מושג

חחחחח שמע זה ענק כמה שאתה חולה נפש.

תפסיק להביא כתבות על מגבונים, אתה זורק נייר טואלט עם חרא לפח, נייר טואלט זה לא מגבונים יא פסיכופט.

גם אם אתן לך להנות מהספק על מגבונים מתכלים, זה לא מה שאנחנו מדברים עליו.

כרוניקה של ויכוח עם מתנגד חיסונים :

אומר לו שאין הצדקה לזרוק נייר טואלט עם חרא לפח כי זה לא סותם כלום > מביא לי כתבה על מגבונים > אומר לו שוב שאני מדבר על נייר טואלט ולא מגבונים > חוזר עם עוד 2 כתבות על מגבונים וגם מבסוט מעצמו על איך שהוא זיין אותי בוויכוח.

עוד דוגמה קלאסית לסגנון של מתנגדי החיסונים, שקרנים, מתבססים על חצאי אמת, כושלים בהבנה לוגית בסיסית.

להתעלל בי חחחחח

אין מצב שאתה מבין את זה כי כבר ברור לכולם כמה אתה מנותק מהמציאות, אבל שוב פעם מזכיר לך שאתה הבדיחה של הפורום, כשל גנטי ואיך אמרו פה? קוף שאנשים פה באים לזרוק עליו בננות כשמשעמם להם.

אגב לא באמת אכפת לי מה אתה עושה עם החרא שלך, סתם נהנה לצחוק עליך קוף, פשוט מדהים בעיניי איך לא משנה על מה אתה מתווכח זה תמיד אותו דבר, חצאי אמת, כשלים בהסקה לוגית ממקורות מידע, לא מתייחס למה שמדברים איתו.

אתה צריך טיפול.

42 דקות לפני, yellow_blood said:

כמה מלל על חרא ונייר טואלט כדי להצדיק את עצמו אחרי שיצא דביל ליד כולם

כדורים ופסיכיאטר (לאו דווקא לפי הסדר הזה)

אני קורא את ההודעות שלו, והוא דיבר על נייר טואלט.

אתה שמת פה כתבות על מגבונים/מגבונים נשטפים…אז מי צריך את הכדורים ופסיכיאטר אחי?

לפני2 שעות , yellow_blood said:

כמה מלל על חרא ונייר טואלט כדי להצדיק את עצמו אחרי שיצא דביל ליד כולם

כדורים ופסיכיאטר (לאו דווקא לפי הסדר הזה)

רגע לא הבנתי. 

בראש שלך אתה מזיין אותו והוא יוצא טמבל? באמת אני שואל. 

הוא מדבר באופן ברור על נייר טואלט שהוא מוצר אחר לחלוטין ממגבון, אתה כל הזמן נותן דוגמאות על מגבונים ואז חוגג כמו ילד אוטיסט שמצא סוכריה עם חול על הרצפה. 

אתה מטריל אותו כדי לעצבן כי הבנת מההתחלה שיצאת טמבל בדיון חרא על נייר טואלט או שאתה באמת חושב שאתה צודק ואתה "מזיין" אותו. 

כי אני יודע שכל המתנגדי חיסונים כאן מטורללים חסרי מוח פחדנים אנוכיים ורוצחים. 

אבל זה.. זה כבר מנותק ומטורלל אפילו עבור מתנגד חיסונים. מתחנן שתגיד שאתה סתם מטריל ולא חושב שאתה "מנצח" בויכוח...

8 דקות לפני, Sawyer said:

רגע לא הבנתי. 

הוא מדבר באופן ברור על נייר טואלט שהוא מוצר אחר לחלוטין ממגבון, אתה כל הזמן נותן דוגמאות על מגבונים ואז חוגג כמו ילד אוטיסט שמצא סוכריה עם חול על הרצפה. 

אתה מטריל אותו כדי לעצבן כי הבנת מההתחלה שיצאת טמבל בדיון חרא על נייר טואלט או שאתה באמת חושב שאתה צודק ואתה "מזיין" אותו. 

אבל זה.. זה כבר מנותק ומטורלל אפילו עבור מתנגד חיסונים. מתחנן שתגיד שאתה סתם מטריל ולא חושב שאתה "מנצח" בויכוח...

אם להיות רגע אמיתי, הייתי די בטוח שהוא זורם עם ההטרלה שלי על החרא בפחים בבית שלו ( הוא נכנס שם בדרך לאיזה אמוק על זה שאני לא משתמש במגבונים או משהו והייתי בטוח שהוא מסתלבט) ואז הוא התחיל לשים פה כתבות על מגבונים ככה שאני כבר לא בטוח באיזה פרק של התקף פסיכי הבנאדם נמצא. 

ברור לי שהוא באמת בן אדם טיפש עם רמה שכלית נמוכה מאוד מהממוצע, אבל אם הוא רציני זה באמת סכנה שאחד כזה מסתובב חופשי בעולם. 

חחחחחחחח חוגג על הפיגור שלכם.

אמצע היום ואנשים מדברים בפורום אינטרנטי על נייר טואלט וקקי בלי הפסקה.

לגבי סוייר אני לא מופתע, זה איש חסר חיים שאין לו כלום ומקלל אנשים חופשי כי לא הגיעו למשחק כדורגל. רק שים לב שאתה צורח כמו טמבל ביציע עם הקול עורב דרוס שלך שמסתלבטים עליך מאחורה כל הזמן

1 hour ago, Sawyer said:

רגע לא הבנתי. 

מטורףףףףףףףףףףף שאתה עדיין מגיב אחרי ההשחלה שקיבלת ממני

250 עמודים אני רק מצרף עוד חיילים לצבא האמת ואתה חוטף נוקאאוט כל פעם

הפתרון היחיד בשבילך זה לפתוח משתמש בשם חדש ולהצטרף לתוכנית להגנת עדים של הFBI

hah.jpg

צטט

"השתעלתי עליה, ליקקתי לה את הפנים וישנתי איתה"
המבצע לבדיקות סרולוגיות לתלמידי בית הספר הביא איתו תופעה מטרידה במיוחד, כשהורים מנסים להדביק את ילדיהם במטרה שהילדים יהיו זכאים לתו ירוק. חלקם עושים מסיבות הדבקה משפחתיות ואחרים מנסים בכל דרך למצוא חולה. אחת האמהות משתפת - "רציתי שזה יגיע לבת שלי"

mako | חי בלילה | 
פורסם 07:00 23.08.21

היום החל המבצע לבדיקות הסרולוגיות לתלמידי בתי הספר שנועד למצוא ילדים שחלו בעבר וכך לפטור אותם מבידוד. לאורך היום נרשמו עומסים כבדים בנקודות הבדיקה ברחבי הארץ, ההורים רוצים לגלות שהילד היה כבר חולה והוא זכאי לתעודת מחלים ולתו ירוק, אבל יש מי שעושים הכל כדי שזה יקרה.

תופעה מטרידה מתגלה כשהורים מנסים להדביק את ילדיהם בכוח: "ילדים מקבלים את זה בצורה קלה, מאד רציתי שזה יגיע לבת שלי", כך מספרת שלומית ומוסיפה, "עשינו מסיבת קורונה, השתעלתי עליה, ליקקתי לה את הפנים, ישנתי איתה ודיברתי עם רסיסי רוק". עוד הוסיפה האמא: "יש לי חברה שיצא להם שוב שלילי, היא אמרה שהיא רוצה ללכת למחלקת קורונה להידבק ולהדביק את הילדים".

טל, שניסתה להידבק בקורונה מספרת "האחים שלי הגיעו אלינו לביקורים בשביל לנסות להידבק. ישנו ביחד, התנשקנו ונשמנו לאותה שקית", ומוסיפה "אני הצלחתי להידבק, יש לי תו ירוק בלי שהתחסנתי, אבל בעלי לא הצליח". במקביל, ישנם צעירים המחפשים גם הם חולים מאומתים כדי להידבק ובכך לקבל את התו הירוק בקלות. זה הפך לשוק, הם כבר לא עושים את זה בסתר ואפילו מחפשים ברשתות החברתיות.

אני רק שאלה, מתי מבול?

לפני7 שעות , סטלן בטלן השמן said:

hah.jpg

הייתי בטוח עד היום שזה אבו מאזן בתמונת פרופיל שלך.

לפני7 שעות , yellow_blood said:

לגבי סוייר אני לא מופתע, זה איש חסר חיים שאין לו כלום ומקלל אנשים חופשי כי לא הגיעו למשחק כדורגל. רק שים לב שאתה צורח כמו טמבל ביציע עם הקול עורב דרוס שלך שמסתלבטים עליך מאחורה כל הזמן

מקווה שמי שצריך לראות ישים לב לתגובה הזאת, שמראה בבירור שאתה בא להטריל ולקבל סיפוק ותשומת לב מהתחלה ועד סוף (עושה לך הנחות),

וישליחו את זה גם על שאר 200 התגובות הסותרות שלך בנושא (שוב עושה לך הנחות, לדעתי אתה באמת מטומטם) ובלחיצת כפתור אחת יעשו לך ולנו טובה וימחקו אותך וכל זכר שלך ושל הנזק שעשית בדיסאינפורמציה שהבאת פה  (שעם הזמן הפך להטרלות), ומי יודע בכמה אנשים פגעת כי אתה חושב שזה מצחיק שנותנים לך תשומת לב בכל דרך שהיא.

התגובה של עמילוב מלפני כמה עמודים משאירה אותי אופטימי, תמשיך ככה, תתבדך ותטריל על חרא בנושא קורונה.

23 דקות לפני, yellow_blood said:

הכל הפוך אצלך גוטה

ישליכו* לא ישליחו

תתבדח* לא תתבדך

עכשיו ברור לגמרי שמנת המשכל שלך נמוכה מטילטיל כפוף

חחחחחח איזה פתטי, הכל הפוך הוא אומר... קודם כל יפה למדנו שאתה יודע לקרוא ולחפש טעויות קטנות בטקסטים שאתה קורא (כשצריך, אני יודע שהתאמצת כמוצא אחרון לעשות את זה), להזכיר לך שוב שאתה בן 35+ ועשית פה מהלך של ילד בן 16 שאין לו מה להגיד?

אבל אל תפחד, תמשיך ככה אתה עושה לנו טובה. 

לפני10 שעות , yellow_blood said:

אוקיי אז אתה מטריל, לפחות זה. נרגעתי.

וואי וואי אתה גם יודע מי אני וגם מתלבטים עליי מאחורה שאני צועק על השופט. פףףף עכשיו ריסקת אותי.

לפני10 שעות , סטלן בטלן השמן said:

hah.jpg

חחחחחחחחחחחחחח

לפני7 שעות , ת"א שלנו said:

בדיוק ראיתי אז נכנסתי לפה. 

זוכרים שזה חיסון חרום ואם היו מאשרים היו מתחסנים? זה כבר מזמן פאסה כי למי אכפת מהמציאות ותראו כמה התקדמנו בטרלול על החיסונים מאז.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.