Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

לפני19 שעות , מכביזם זה בדם said:

רואה איך אתה באופן מכוון פתאום בסדר עם להקשיב לתקשורת? פוזיציה.

רק בשביל הספורט; הציטוטים דלה דיברו על בני 50+ שאין כרגע מספיק הוכחות שצריכים בוסטר. לעומת זאת בנוגע לחולים קשים, היא הצביעה בעד החיסון השלישי.

יאללה תביא לנו עוד חצאי ציטוטים בבקשה.

חבוב, זלזול באינטלגנציה, לא עלינו.

לפני4 שעות , מכביזם זה בדם said:

מה שאי אפשר לקחת ממי שקורא לאחרים "מתנגדי חיסונים" זה שהוא ממש לא מבין על מה הם מתנגדים, ועדיין הוא ממשיך כי זה מה שמלמדים אותו 24-7. 

לפני רגע הבאתי לך צילום מסך שבו אלרועי-פרייס אומרת שככל שיורדים בגיל מתרבות הדלקות בשריר הלב, אבל זה כנראה לא מעניין אותך אז בהצלחה בניסוי. 

235097577_4365235823535631_9219747751950093175_n.thumb.jpg.30e45b49f2932abecf83a7161177119b.jpg

אני מבין שאתה דואג לשלום הציבור ורוצה לטובתו. לרגע לא חשבתי שאתה חלק ממזימה של פגיעה בבריאות בישראל. הכל טוב.

ויחד עם זאת אני מצפה ממך שתעמוד מאחורי הדברים שאתה כותב כי רובם הגדול הם פייק טהור.

אתה די מקטין את הקורונה ולא מייחס לה חשיבות אבל מצד שני מסתמך על אמירות לכאורה של ד"ר אלרעי פרייס שהיא טוענת שוב ושוב שהקורונה היא מחלה מסוכנת גם לאדם הבודד וגם לחברה הישראלית. לא מבין איך אתה שולק משפטים לפי הנוחות שלך אבל מתעלם מהרעיון הכללי.

אבל בוא ניקח את הדוגמא שאתה רוצה- ד"ר אלרועי-פרייס.

אתה מוזמן לשמוע אותה מהדקה 2:05 ולהבין מאיפה הציטוט הזה הגיע ולמה היא בדיוק התכוונה. 

ואם זה לא ברור אז אפרק רגע לגורמים-

"אז קודם כל לא התנגדתי, אני חשבתי שבשלב הזה עם המידע שיש לנו אנחנו צריכים קודם כל ללכת לאנשים שנמצאים בסיכון הכי גבוה לתחלואה מקורונה שזה אנשים מתחת לגיל 60 עם מחלות רקע...וככה להתקדם באיזה שהיא צורה יותר מדורגת. אבל מה שיפה במדינת ישראל לדעתי ובתהליכים של משרד הבריאות זה שלא בן אדם אחד קובע. יש וועדה מייעצת שמייעצת למנכ"ל ומבוססת על עשרות אנשי מקצוע- זיהומולוגים, אפידמיולוגים, רופאים, אנשי מעבדה שבעצם נותנים את האינפוט ולכן זה בסדר שלפעמים אני בדעת מיעוט"

אני מזכיר - הראיון הזה צולם לפני 8 ימים וזה בדיוק מה שעשו עם התהליך ההדרגתי שבחן איך החיסון משפיע על כל קבוצת גיל. 

ואז היא נשאלת מדוע היא רצתה למנוע את החיסון השלישי והיא עונה: "לא רציתי למנוע רק חשבתי ועדיין אני חושבת שאנחנו צריכים להתנהל לראות כרגע רק התחלנו עשרה ימים חמש עשרה ימים את הרחבת החיסון השלישי לגילאי 60+. ולכן אני חושבת שצריך לעשות את זה בצורה מדורגת אבל מהצד השני באמת מה שהכריע את הכף זה שיש פה תחלואה הולכת וגואה ואנחנו צריכים בכל האמצעים להוריד אותה"

נשאלה:

את מרגישה שלמה לחלוטין שישראל עושה את זה בלי אישור של הFDA האמריקאי? 

ענתה:

בהחלט.

אז מה שכתבת פייק או לא פייק?

בוא תודה בטעות שלך ובציטוט המסוכן שציטטת לפי הנוחות שלך.

אתה הולך להתחסן או שנמשיך להאשים את החיסון בכל המחלות של הגוף האנושי? אני חייב להגיד לך שכל מה שאתה מפרסם פה הוא ככ לא עובדתי שזה מדהים. כולל ההודעה האחרונה. האם אותו בחור עשה אקג, בדיקת דופק במאמץ, ct או כל בדיקת לב לפני החיסון והוא יצא תקין? כי אם כן אני עוד יכול לזרום איתך אבל אם זה רק על בסיס תחושתי שלו שהוא בריא זה לא אומר כלום ושוב לא עובדתי בעליל. מכיר לא מעט אנשים לצערי שקיבלו מחלות לב/סכרת/**** בגיל מוקדם וחלקם נפטרו. הא כן וזה היה לפני החיסונים.

להודות בטעות שלי? ציטוט מסוכן?

אז כנראה שגם האזהרה של ה-FDA בנוגע לדלקות בשריר הלב כתוצאה מהחיסון, מה שנחקר ואומת גם בארץ - זה פייק. אין בעיה. 

לגבי 2 הנקודות האחרות: 1. אם אפילו אלרועי-פרייס, זאת שמלבה את הפאניקה המוגזמת, מודה בסיכון הנ"ל כתוצאה מהחיסון - זה אומר דרשני. 

את עניין הדלקות בשריר הלב אני יכול להביא משלל גורמים ורופאים שקרובים לגישה שלי, אבל כדי שיהיה איזשהו קשב אז מצאתי לנכון להביא את המומחים שמדברים אליכם. 

2. כמו שאמרתי מקודם, את אותה גישה בדיוק אני יכול לתת על "נפטר מקורונה". נמשיך להאשים את הקורונה בכל מקרי התמותה - זה סבבה. 

אבל כשמדברים על החיסון, אז אף פעם אין קשר. כמה נוח וכמה קל. 

15 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

להודות בטעות שלי? ציטוט מסוכן?

אז כנראה שגם האזהרה של ה-FDA בנוגע לדלקות בשריר הלב כתוצאה מהחיסון, מה שנחקר ואומת גם בארץ - זה פייק. אין בעיה. 

לגבי 2 הנקודות האחרות: 1. אם אפילו אלרועי-פרייס, זאת שמלבה את הפאניקה המוגזמת, מודה בסיכון הנ"ל כתוצאה מהחיסון - זה אומר דרשני. 

את עניין הדלקות בשריר הלב אני יכול להביא משלל גורמים ורופאים שקרובים לגישה שלי, אבל כדי שיהיה איזשהו קשב אז מצאתי לנכון להביא את המומחים שמדברים אליכם. 

2. כמו שאמרתי מקודם, את אותה גישה בדיוק אני יכול לתת על "נפטר מקורונה". נמשיך להאשים את הקורונה בכל מקרי התמותה - זה סבבה. 

אבל כשמדברים על החיסון, אז אף פעם אין קשר. כמה נוח וכמה קל. 

רגע רגע מה קרה פה עכשיו? 

זוכר את ההודעה שלי שאמרה שאם מוכיחים לך שמה שאתה מפרסם לא נכון אתה מעביר נושא או מתעלם. אז אח יקר בוא תענה קונקרטי, ענייני ונקודתי ואל תבחר לברוח. בוא ננסה להגיע להסכמה. לא הגיוני שתפרסם פה ציטוט מסולף של ד"ר אלרעי פרייס וכשאני אשלח לך את הסרטון המלא שלה מדברת בתפישה מורחבת וברורה יותר שסותרת את הביסוס שלך אתה תתעלם באלגנטיות. זה פשוט לא עובד ככה בדיון או דיאלוג.

ורק רוצה להבהיר את הנקודה: הרגע כתבת שהיא מודה בסיכון הנ"ל כתוצאה מהחיסון אבל היא בשום אופן לא טענה שיש סיכון בחיסון השלישי. בשום אופן. ולו פעם אחת. זו פרשנות שלך על סמך דמיון או אינטרפרטציה מוזרה שאין לי מושג מאיפה אתה מביא אותה. היא אמרה שחור על גבי לבן שצריך לעשות את זה בצורה הדרגתית ולא לפתוח את החיסון מיד לכולם וחילקה את זה לפי תעדוף של אוכלוסיות ומצבי סיכון אז די עם השקרים. זה מביך.

אז אם אתה רוצה לשכנע את ההססנים או הנאיבים שבעידן האולטרה פרוגרסיבי לא מאמינים שיש דבר שנקרא אמת וכל דבר שקורה לנו הוא בלי יוצא מן הכלל בבחינת מניפולציות של הבונים החופשיים  שמנסים לשלוט באוכלוסיות אז אתה כבר שכנעת אותם מזמן. הם בשונה מאחרים לא מתבססים על לוגוס וההגיון אלא על ציטוטים שקריים וסרטונים עם מוזיקה דרמטית ומלא אפקטים ואיזה ד"ר לכאורה כמו אבני (שיש לי ספר שלו אגב) שמשתמשים בפרסטיז'ה שלהם כדי לעוות את המציאות ולסכן את בריאות הציבור.

לעניינינו וזה הופך להיות כבר מאוס-

דיברת על הfda ועל ד"ר אל רעי פרייס. אז אתה מוזמן לשמוע שלקראת סוף הסרטון היא עונה על זה שהידע המקצועי והנתונים שיש לוועדת הקורונה בישראל הוא טוב יותר ממה שיש לfda ולכן אין עניין להתבסס על הfda רק בגלל השם שלו. וזו מקצועיות לשמה.

מה שלא ברור לי זה הפרדוקס הענק שיש בהודעה שלך. מצד אחד מצטט את אלרעי פרייס (שהיא אומרת שאין צורך בfda ) ומצד שני מזלזל בדבריה וטוען שצריך להתבסס על הfda. 

ויאלה שלח לי את המחקר שעשו ושאומת בארץ על דלקות בלב. אני זורם איתך עוד קצת אז כפרה עלייך אל תתיש אותי עם שטויות. תהיה ענייני ותענה למה ששאלתי אותך בהודעה הזאת בלי לברוח

8 דקות לפני, ת"א שלנו said:

ויאלה שלח לי את המחקר שעשו ושאומת בארץ על דלקות בלב. אני זורם איתך עוד קצת אז כפרה עלייך אל תתיש אותי עם שטויות. תהיה ענייני ותענה למה ששאלתי אותך בהודעה הזאת בלי לברוח

אבל ביקשת ממני לשלוח חומר

מי אתה רוצה שיעביר לך את המסמכים? יש מכרז?

2 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

אבל ביקשת ממני לשלוח חומר

מי אתה רוצה שיעביר לך את המסמכים? יש מכרז?

תגיד לי חתיכת ילדון מה אתה חושב שיש לי סבלנות ליצורים כמוך בשעה שאנחנו מדברים על בריאות הציבור או שאני איזה צחוק שלך שאתה תבוא להסתלבט עלי?! אם יש לך משהו ענייני לרשום בנושא הזה אתה מוזמן ואם לא אז תחפף ואל תגיב או תצטט את ההודעות שלי. יאללה סע

14 דקות לפני, ת"א שלנו said:

תגיד לי חתיכת ילדון מה אתה חושב שיש לי סבלנות ליצורים כמוך בשעה שאנחנו מדברים על בריאות הציבור או שאני איזה צחוק שלך שאתה תבוא להסתלבט עלי?! אם יש לך משהו ענייני לרשום בנושא הזה אתה מוזמן ואם לא אז תחפף ואל תגיב או תצטט את ההודעות שלי. יאללה סע

:(

לפני14 שעות , ת"א שלנו said:

מה שאי אפשר לקחת למתנגדי החיסונים זה שהם טובים בלהציף את הרשת בשטויות ומתחמקים מלענות קונקרטי וענייני. 

כל פעם שמאמתים אותם מול נתון מזויף או שגוי שהם מציגים הם נעלמים או עוברים לרשום הודעה אחרת. 

עדיין לא ראיתי אחד מהם מודה בטעות או מכיר בפייק שפורסם. 

כנראה שלא נוכל לשנות אותם. 

שיעשו מה שנכון להם. אין לי בעיה.

לי יש בעיה עם זה שהם מנסים לשכנע אחרים שאין קורונה או שהחיסון מסוכן או וואטאבר על פייזר.

רבותי אתם מסכנים חיים של אחרים. 

• מנהלים ראשיים

אני ממש קרוב להעיף את הנושא או משתמשים מפה. אני מבין שיש אנשים שלא רוצים להתחסן וזה בסדר כל עוד הם לא מסכנים אחרים.

מה שכן אני אגיד, במקום להביא ציטוטים של רופאים לא מוכרים או לינקים לאתרים פישיים ורק להראות את הכותרת (הלינק על אירופה ממש ממש מפגר כי הם התחסנו בעיקר באסטרה זניקה).

מה שכן אני אגיד, חיסונים זה לא עולם מושלם בכלל. וכן, יש בדיקות של פנקסי החיסונים כל הזמן. אני לדוגמא הייתי צריך להתחסן 3 פעמים לפני שטסתי לסיים לימודים בניו יורק לפני 3 שנים.

אז מעכשיו, לפני שאתם מגיבים או רושמים נתונים בבקשה תסתמכו על מקורות אמיתיים.

ומשהו אחרון, לפני שאתם מזלזלים באנשי רפואה כמו יריב יוגב או שרון אלרואי פרייס תנסו להבין את התשובות שלהם, אולי תלמדו משהו.

לפני14 שעות , ת"א שלנו said:

מה שאי אפשר לקחת למתנגדי החיסונים זה שהם טובים בלהציף את הרשת בשטויות ומתחמקים מלענות קונקרטי וענייני. 

כל פעם שמאמתים אותם מול נתון מזויף או שגוי שהם מציגים הם נעלמים או עוברים לרשום הודעה אחרת. 

עדיין לא ראיתי אחד מהם מודה בטעות או מכיר בפייק שפורסם. 

כנראה שלא נוכל לשנות אותם. 

שיעשו מה שנכון להם. אין לי בעיה.

לי יש בעיה עם זה שהם מנסים לשכנע אחרים שאין קורונה או שהחיסון מסוכן או וואטאבר על פייזר.

רבותי אתם מסכנים חיים של אחרים. 

תקשיב גבר

המריבות שלך ושל ניר לא מעניינות אף אחד

זה נושא של מידע ועדכונים על הקורונה. מה שיכול להציל חיים בקצה.

אתם מציגים פה מצג שווא עם נתונים מזויפים וציטוטים שהוצאו מהקשרם ובורחים משרשור של דיון על הנתונים. תתמקדו בהיצמדות לאמת ולא לברוח מהודעות שמאמתות את הנתונים השגויים שאתם מציגים. מזכיר - זה לא נושא על בלומפילד החדש או על יונתן כהן. זה פאקינג הצלת חיים.

9 דקות לפני, yellow_blood said:

עזבו שטויות, אני דואג. נירניר הקטן נעדר פה כבר תקופה אחרי שהסתבר שהוא בעצמו משליך את החרא שלו לפח ומאשים בזה אחרים

:(

נירניר הקטן לא גר בכפר וישלו מערכת ביוב נורמלית שיכולה להוריד ניירות טואלט. 

כמו כן, נירניר הקטן שמע על מגבוני טואלט, אני יודע שאתה לא מאמין בזה ואתה חושב שכל המגבונים אותו דבר, ובטח נכוות בעבר עם מגבונים וכל הכפר כעס עליך כי בגללך לא היה להם מים זורמים לאיזה שבוע, אבל תוריד שנייה את נייר הכסף מהראש ותפתח לרעיונות חדשים. 

אתה לא צריך לחיות עם חרא בפח שלך, זה לא נורמלי. 

56 דקות לפני, ת"א שלנו said:

רגע רגע מה קרה פה עכשיו? 

זוכר את ההודעה שלי שאמרה שאם מוכיחים לך שמה שאתה מפרסם לא נכון אתה מעביר נושא או מתעלם. אז אח יקר בוא תענה קונקרטי, ענייני ונקודתי ואל תבחר לברוח. בוא ננסה להגיע להסכמה. לא הגיוני שתפרסם פה ציטוט מסולף של ד"ר אלרעי פרייס וכשאני אשלח לך את הסרטון המלא שלה מדברת בתפישה מורחבת וברורה יותר שסותרת את הביסוס שלך אתה תתעלם באלגנטיות. זה פשוט לא עובד ככה בדיון או דיאלוג.

ורק רוצה להבהיר את הנקודה: הרגע כתבת שהיא מודה בסיכון הנ"ל כתוצאה מהחיסון אבל היא בשום אופן לא טענה שיש סיכון בחיסון השלישי. בשום אופן. ולו פעם אחת. זו פרשנות שלך על סמך דמיון או אינטרפרטציה מוזרה שאין לי מושג מאיפה אתה מביא אותה. היא אמרה שחור על גבי לבן שצריך לעשות את זה בצורה הדרגתית ולא לפתוח את החיסון מיד לכולם וחילקה את זה לפי תעדוף של אוכלוסיות ומצבי סיכון אז די עם השקרים. זה מביך.

אז אם אתה רוצה לשכנע את ההססנים או הנאיבים שבעידן האולטרה פרוגרסיבי לא מאמינים שיש דבר שנקרא אמת וכל דבר שקורה לנו הוא בלי יוצא מן הכלל בבחינת מניפולציות של הבונים החופשיים  שמנסים לשלוט באוכלוסיות אז אתה כבר שכנעת אותם מזמן. הם בשונה מאחרים לא מתבססים על לוגוס וההגיון אלא על ציטוטים שקריים וסרטונים עם מוזיקה דרמטית ומלא אפקטים ואיזה ד"ר לכאורה כמו אבני (שיש לי ספר שלו אגב) שמשתמשים בפרסטיז'ה שלהם כדי לעוות את המציאות ולסכן את בריאות הציבור.

לעניינינו וזה הופך להיות כבר מאוס-

דיברת על הfda ועל ד"ר אל רעי פרייס. אז אתה מוזמן לשמוע שלקראת סוף הסרטון היא עונה על זה שהידע המקצועי והנתונים שיש לוועדת הקורונה בישראל הוא טוב יותר ממה שיש לfda ולכן אין עניין להתבסס על הfda רק בגלל השם שלו. וזו מקצועיות לשמה.

מה שלא ברור לי זה הפרדוקס הענק שיש בהודעה שלך. מצד אחד מצטט את אלרעי פרייס (שהיא אומרת שאין צורך בfda ) ומצד שני מזלזל בדבריה וטוען שצריך להתבסס על הfda. 

חבר, אתה לא הוכחת שום דבר, בטח לא שהדברים שלי - שפורסמו בטלוויזיה אגב ולא ישירות ממני - לא נכונים.

אפרופו טלוויזיה, זה די משעשע אפילו שאתה תוקף אותי במקום לתקוף אותם, הרי משם רוב האנשים שואבים את הנראטיב שלהם בכל הנוגע לקורונה. 

"פרשנות שלך על סמך דימיון או אינטרפרטציה מוזרה שאין לי מושג מאיפה אתה מביא אותה"... חמוד. יש לך צילום מסך מערוץ 13, אז די ברור מאיפה הבאתי אותה. 

לענייננו, מבחינתך כאילו הראיון המוקלט שהבאת של אלרואי-פרייס זה הדבר היחיד שהיא הייתה שותפה לו בכל נקודת זמן שהיא. 

לפי הצילום שהבאתי פרייס אמרה את הדברים על דלקת שריר הלב כנראה בדיון סגור בקבינט. אתה מסוגל להביא עדויות משם, את הדיון כולו, שמראה שהיא לא אמרה את זה? לא. 

ואם, כמו אצל נבחרי ציבור אחרים, היא שינתה את דעתה מסיבה כלשהי בין הדיון בקבינט לעמדה שלה מהראיון או להפך? 

גם בנט לדוגמא לפני מספר חודשים יצא נגד האפשרות שנתחסן כל כמה חודשים כאילו זה אפגרייד לאייפון, ועכשיו הוא פתאום משווה את הגוף לטעינת סוללה באייפון. 

בנוגע לאלרועי פרייס וה-FDA, אז אני חושב שיש סטנדרט מינימלי לפני מבצע נרחב של חיסונים, שהוא מחקר עם קבוצת ביקורת, אבל כנראה שזה עבר מהעולם. 

מהאטרף ציטטת את עצמך נשמה. תירגע.

אתה לא רואה שעוד לפני שעמילוב רשם אני כבר לא מגיב פה בנושא? לא כי אין לי מה להגיד או שיניתי דיעה, הבנתי שזה בזבוז זמן ואנרגיה לשווא, אף אחד מהצדדים לא ישתכנע כי מישהו רשם פה אז זה לטחון מים. אם זה יקרה ודעות של אנשים ישתנו, רק הזמן והדינמיקה יכולים לגרום לזה, לא הנושא הזה

אחלה שבת

1 דקה לפני, yellow_blood said:

אתה לא רואה שעוד לפני שעמילוב רשם אני כבר לא מגיב פה בנושא? לא כי אין לי מה להגיד או שיניתי דיעה, הבנתי שזה בזבוז זמן ואנרגיה לשווא, אף אחד מהצדדים לא ישתכנע כי מישהו רשם פה אז זה לטחון מים. אם זה יקרה ודעות של אנשים ישתנו, רק הזמן והדינמיקה יכולים לגרום לזה, לא הנושא הזה

אחלה שבת

ציטטתי את עצמי לא כי אני באטרף אלא כי ההודעה רלוונטית גם אחרי ההודעה שלך. 

5 דקות לפני, nirnir20 said:

כמו כן, נירניר הקטן שמע על מגבוני טואלט, אני יודע שאתה לא מאמין בזה ואתה חושב שכל המגבונים אותו דבר, ובטח נכוות בעבר עם מגבונים וכל הכפר כעס עליך כי בגללך לא היה להם מים זורמים לאיזה שבוע, אבל תוריד שנייה את נייר הכסף מהראש ותפתח לרעיונות חדשים. 

אז אתה אומר שכל מי שמחזיק מגבונים לחים בשירותים ומנגב איתם הוא חולה נפש? או בכל מקום שרשום "נא לא לזרוק ניירות ומגבונים לאסלה" גם מתנהל ומתוחזק ע"י חולי נפש? סגור.

אתה גם לעולם בחיים שלך לא ניגבת או מנגב עם מגבונים לחים, לא אצלך ולא בבתים של אחרים. אמין מאוד.

שא ברכה, אתה כבר לא מאמין לעצמך אז אתה מתחיל מופע אלתורים (ע"ע ריצה למקלטים)

3 דקות לפני, מכביזם זה בדם said:

חבר, אתה לא הוכחת שום דבר, בטח לא שהדברים שלי - שפורסמו בטלוויזיה אגב ולא ישירות ממני - לא נכונים.

אפרופו טלוויזיה, זה די משעשע אפילו שאתה תוקף אותי במקום לתקוף אותם, הרי משם רוב האנשים שואבים את הנראטיב שלהם בכל הנוגע לקורונה. 

"פרשנות שלך על סמך דימיון או אינטרפרטציה מוזרה שאין לי מושג מאיפה אתה מביא אותה"... חמוד. יש לך צילום מסך מערוץ 13, אז די ברור מאיפה הבאתי אותה. 

לענייננו, מבחינתך כאילו הראיון המוקלט שהבאת של אלרואי-פרייס זה הדבר היחיד שהיא הייתה שותפה לו בכל נקודת זמן שהיא. 

לפי הצילום שהבאתי פרייס אמרה את הדברים על דלקת שריר הלב כנראה בדיון סגור בקבינט. אתה מסוגל להביא עדויות משם, את הדיון כולו, שמראה שהיא לא אמרה את זה? לא. 

ואם, כמו אצל נבחרי ציבור אחרים, היא שינתה את דעתה מסיבה כלשהי בין הדיון בקבינט לעמדה שלה מהראיון או להפך? 

גם בנט לדוגמא לפני מספר חודשים יצא נגד האפשרות שנתחסן כל כמה חודשים כאילו זה אפגרייד לאייפון, ועכשיו הוא פתאום משווה את הגוף לטעינת סוללה באייפון. 

בנוגע לאלרועי פרייס וה-FDA, אז אני חושב שיש סטנדרט מינימלי לפני מבצע נרחב של חיסונים, שהוא מחקר עם קבוצת ביקורת, אבל כנראה שזה עבר מהעולם. 

אחי אני ממש מופתע מההודעה שכתבת.

ברשותך ולא כי אני מזלזל בך, פשוט אין לי כוח להתייחס שוב להודעות כאלה. יש בהודעה שלך מלא סתירות ופרדוקסים. אתה מקביל את הדעה של המומחים לדעה של בנט כשהיה באופוזיציה בלי להבין שבנט אמר בזמנו דברים פוליטיים מהאופוזיציה וכדי לנגח את הממשלה והמומחים מדברים מקצועית ללא קשר לממשלה היושבת בראש.

נקודה שתבהיר למה אני מתכוון ובזה אסיים>>

זה מה שכתבת -

"לפי הצילום שהבאתי פרייס אמרה את הדברים על דלקת שריר הלב כנראה בדיון סגור בקבינט. אתה מסוגל להביא עדויות משם, את הדיון כולו, שמראה שהיא לא אמרה את זה? לא"

נשמה מה קורה פה???

למה שאני אביא עדויות סותרות למשהו שאתה טוען שהוא נכון וקרה ולא מביא עדויות? ההוכחה שלי היא שלך אין הוכחה. בוא תסתור אותו אתה עם עדויות כי אתה טוען שהיא אמרה משהו אחר. ולמרות זאת הבאתי לך סרטון של ד"ר אלרעי פרייס שהיא מסבירה את העמדה שלה ואתה מסרב להתייחס אליו ונשאר בעמדה שהיא "אמרה כנראה" בדיון סגור שזה מסוכן. 

כנראה. 

בדיון סגור.

מה קורה פה אחי

זה לא הגיוני מה שאתה כותב

24 דקות לפני, nirnir20 said:

מצטער לזהם את הנושא הזה בחרא שלך תרתי משמע אבל קח ילד מאותגר, קח תקרא לאט כדי שתבין כי אני יודע שקשה לך.

מסכנים הירושלמים, חיים בכפר נידח בלי לדעת.

https://jwpe.co.il/campaign/

עכשיו לך תעשה פיפי ועזוב אותנו

15 דקות לפני, yellow_blood said:

אחלה שבת

שמח שסוף סוף הבנת שמאד קרובים לסגור לך את הכלוב שהביא לך תשומת לב למשך שנה פלוס מינוס, אנשים באו והלכו ובדרכים כאלה ואחרות הוציאו אותך מטומטם ואתה המשכת כי תשומת לב זה חשוב.

עכשיו כמו כלב שוטה אתה תחזור להגיב בנושאי חורף כדי להתלונן על הקור וכמה לא כיף לך שמחשיך מוקדם או להדליק מזגן על חום כי אתה כל היום בבית,

או שתלך להגיב במוות לכולן ותבכה על בחורה ששמה עלייך זין כאשר אם אני צריך להעריך אתה באמצע העשור הרביעי לחייך.

ומדי פעם תזרוק הערות כמו הנייר טואלט כדי להזכיר לנו כמה אתה אהבל.

עכשיו לך לקונכייה שלך ואל תחזור. 

3 דקות לפני, Mtamir said:

שמח שסוף סוף הבנת שמאד קרובים לסגור לך את הכלוב שהביא לך תשומת לב למשך שנה פלוס מינוס, אנשים באו והלכו ובדרכים כאלה ואחרות הוציאו אותך מטומטם ואתה המשכת כי תשומת לב זה חשוב.

עכשיו כמו כלב שוטה אתה תחזור להגיב בנושאי חורף כדי להתלונן על הקור וכמה לא כיף לך שמחשיך מוקדם או להדליק מזגן על חום כי אתה כל היום בבית,

או שתלך להגיב במוות לכולן ותבכה על בחורה ששמה עלייך זין כאשר אם אני צריך להעריך אתה באמצע העשור הרביעי לחייך.

ומדי פעם תזרוק הערות כמו הנייר טואלט כדי להזכיר לנו כמה אתה אהבל.

עכשיו לך לקונכייה שלך ואל תחזור. 

שמע, אתה איש חולה.

יושב במשך שעות, מחפש וקורא הודעות שלי מפעם ואני חסר חיים שכל היום בבית?

אללה יסטר

Just now, yellow_blood said:

שמע, אתה איש חולה.

יושב במשך שעות, מחפש וקורא הודעות שלי מפעם ואני חסר חיים שכל היום בבית?

אללה יסטר

כל הדברים שרשמתי הם הודעות כמעט אחרונות בנושאים שלהם, יש לי זיכרון טוב פשוט אז הייתי צריך 5 דקות עבודה.

עכשיו קישתא לא מביאים לך בננות יותר אתה כבר לא אטרקציה.

5 דקות לפני, Mtamir said:

כל הדברים שרשמתי הם הודעות כמעט אחרונות בנושאים שלהם, יש לי זיכרון טוב פשוט אז הייתי צריך 5 דקות עבודה.

עכשיו קישתא לא מביאים לך בננות יותר אתה כבר לא אטרקציה.

רפואה שלמה אחי. מכל הלב

נ.ב. עדיין מחכה לתשובה של נירניר הקטן לגבי הירושלמים

1 דקה לפני, yellow_blood said:

רפואה שלמה אחי. מכל הלב

נ.ב. עדיין מחכה לתשובה של נירניר הקטן לגבי הירושלמים

אתה סיפור טראגי של חוסר בתשומת לב ושעמום, מקווה שתמצא לך את הפינה שלך.

ובזהירות גם אאחל שתמצא את מי שתמשיך את הרצף הגנטי המיוחד שלך. באהבה.

לדעתי מי שלא מוכן להתחסן לקורונה צריך למנוע ממנו כל חיסון אחר שהוא יהיה מעוניין לעשות

בהמשך במידה וירצה לטוס לחו''ל או כל דבר כזה או אחר 

אנשים מסכנים שמחפשים לעשות בכוונה מי ישמע תמותו מזריקה מסכנה כאילו כל היום אתם לא צמודים לנייד שלכם שפולט קרינה שלאורך זמן 

יכולה לפגוע או אוכלים אוכל לא בריא ושותים שתייה מתוקה ועוד מיליון דברים אחרים שהסיכוי שלהם לפגוע בכם יותר גבוה מאשר לקחת חיסון 

1. ואוו. מה ש"ת"א שלנו" עשה פה למתנגדי החיסונים הרגיש לי כמו המקבילה הפורומית של לבעוט לאנשים בראש כשהם על הרצפה. כל אדם אובייקטיבי בעל אינטליגנציה ממוצעת ומעלה שיקרא את הנושא כשהוא לא שמע עליו מראש יוכל להצביע בשניה אחת ובביטחון מלא על הצד שמתאר את המציאות והצד הקונספירטורי ההזוי שמפיץ פייק ניוז ומשתמשת בטקטיקות נלוזות כדי לעשות נזק. 

2. המשך מעקב על חברינו בפורום: 

https://m.ynet.co.il/articles/skpoov1wf

https://m.ynet.co.il/Articles/59892290

וואלה, מפחיד לגלוש בבוקר בפורום ובטמקא בו"ז.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.