Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

לפני2 שעות , yellow_blood said:

ועדיין אתה משקיע על נחות שכלית עמודים שלמים יא אשפה.

בהזדמנות זאת אני אציין שאני שם עליך זין גדול יא שרמוטה קטנה. להיכנס בנו בכל הכח? פחד אלהים אתה, תרחם קצת.

סוייר וחבורת הזבל טענו פה כל הזמן שבזכותם חזרנו לחיים. ראו אחרי כמה חודשים שלא כך הדבר אז הם מרגישים מרומים, מתוסכלים שהם צריכים להתחסן בשלישית וגם ברביעית ובחמישית כל כמה חודשים, אז מה הם עושים? תמות נפשי עם פלשתים, מהתסכול מנסים לסחוב איתם את כולנו לטירוף הזה של זריקה כל כמה חודשים למחלה שהסיכוי בגיל כזה לעבור אותה בלי להרגיש כלום זה משהו כמו 99%.

לך תדחוף מטוש לילד שלך בגיל 3 כל יום כדי להיכנס לבריכה, אתה "מאמין במדע", לא? חולי נפש

קודם כל, יא בן של זונה של ערבים שזורק את החרא שלו לפח, אתה חולה נפש, לא אף אחד אחר.

חשוב שתזכור תמיד שאתה תקלה אבולוציונית, מוטמעות בך תכונות של חוסר יכולת לקבל החלטות בצורה נכונה, לנתח סיטואציות ונתונים, אתה פשוט פרט נחות של בן אדם. 

לא רואה שום בעיה עם להתחסן פעם/פעמיים בשנה כדי להמשיך לחיות רגיל בלי מגבלות, המוח הלא מפותח שלך לא מצליח כנראה להבין את גודל הסיטואציה, אבל כן, יש פה סיטואציה שונה ומטורפת של וירוס שכנראה השתחרר מאיזה מעבדה של הסינים, וגם אם לא, הוא מתפתח כל הזמן וכנראה שנצטרך להתחסן כל כמה חודשים עד שימצאו פתרון יותר נוח.

"לדחוף מטוש לילד בן 3" כאילו אני שם לו כדור בראש, כן נדחוף מטוש מי ישמע יא חתיכת אוגר חרא לא מפותח, זה כרגע משהו שצריך לעשות אז נעשה את זה כדי לשמור על אנשים מבוגרים.

כמו ששמו לנו מסכות אב"כ שהיינו ילדים כי פחדו שירו עלינו טילים כימיים, וכמו שהילדים היום רצים לממ"ד כשיש אזעקה. 

אגב אני ממליץ לך לא להקשיב לאזעקות, הממשלה רוצה להכניס אותך לממ"ד, אל תהיה פראייר ותיקח את הילדים שלך בלחץ לממ"ד, להפך צא החוצה ותראה להם שזה הכל שטויות.

כשבנאדם אחד אומר לך שאתה שיכור יש מצב שהוא טועה, שכולם קוראים לך שיכור תלך לישון. 

אז חרא קטן, אתה שיכור, לך לישון. 

49 דקות לפני, nirnir20 said:

קודם כל, יא בן של זונה של ערבים שזורק את החרא שלו לפח, אתה חולה נפש, לא אף אחד אחר.

חשוב שתזכור תמיד שאתה תקלה אבולוציונית, מוטמעות בך תכונות של חוסר יכולת לקבל החלטות בצורה נכונה, לנתח סיטואציות ונתונים, אתה פשוט פרט נחות של בן אדם. 

לא רואה שום בעיה עם להתחסן פעם/פעמיים בשנה כדי להמשיך לחיות רגיל בלי מגבלות, המוח הלא מפותח שלך לא מצליח כנראה להבין את גודל הסיטואציה, אבל כן, יש פה סיטואציה שונה ומטורפת של וירוס שכנראה השתחרר מאיזה מעבדה של הסינים, וגם אם לא, הוא מתפתח כל הזמן וכנראה שנצטרך להתחסן כל כמה חודשים עד שימצאו פתרון יותר נוח.

"לדחוף מטוש לילד בן 3" כאילו אני שם לו כדור בראש, כן נדחוף מטוש מי ישמע יא חתיכת אוגר חרא לא מפותח, זה כרגע משהו שצריך לעשות אז נעשה את זה כדי לשמור על אנשים מבוגרים.

כמו ששמו לנו מסכות אב"כ שהיינו ילדים כי פחדו שירו עלינו טילים כימיים, וכמו שהילדים היום רצים לממ"ד כשיש אזעקה. 

אגב אני ממליץ לך לא להקשיב לאזעקות, הממשלה רוצה להכניס אותך לממ"ד, אל תהיה פראייר ותיקח את הילדים שלך בלחץ לממ"ד, להפך צא החוצה ותראה להם שזה הכל שטויות.

כשבנאדם אחד אומר לך שאתה שיכור יש מצב שהוא טועה, שכולם קוראים לך שיכור תלך לישון. 

אז חרא קטן, אתה שיכור, לך לישון. 

חרא מי שהשריץ אותך יא זונה בן זונה

שאלהים יקח אותך

4 דקות לפני, yellow_blood said:

חרא מי שהשריץ אותך יא זונה בן זונה

שאלהים יקח אותך

מאחל לך טיפה יותר אמון במערכת , בין אם זאת מערכת הבריאות ובין אם זאת מערכת הביוב הביתית שלך.

רק בריאות ולילה טוב.

יא חתיכת חולה נפש אתה מצליח להבין את ההבדל שהסיכוי של ילד ומבוגר להיפגע מטיל הוא אותו דבר לעומת הסיכוי של ילד ומבוגר להיפגע מקורונה? או שאתה צריך בדידים?

לבן אדם נראה נורמלי ובשגרה לבדוק כל יום מחדש ילדים בריאים בכניסה לבריכה או מסעדה. לך תאבחן את עצמך פסיכי. הזיה

מעניין אם היה לך עסק שנפגע היית מדבר אותו דבר יא אגואיסט. היום ואתמול עלו בלי סוף מנהלי בריכות ואטרקציות וזעקו בכל מקום על תפוסה של 20% מאז התו הירוק שלשום, כנראה שהרוב שפויים והתפכחו. רק לנירניר90 העניין הזה נראה נורמלי

לפני3 שעות , אקיטה said:

אז זה לא מובן לי. אתה לא מקשיב להפחדות על הקורונה ואז מקשיב להפחדות על החיסון. קצת סותר לדעתי כי לקחת מקיצון מסוים לקיצון מסוים אחר.

התופעות לוואי שאתה מדבר עליהן קיימות בכל תרופה שתקח.

הקשבתי להפחדות שנה וחצי, אני עדיין חי. בחרתי שלא לקחת את החיסון בחודשים הראשונים כי הוא היה חדש ולהמשיך בלי שינוי באותה תקופה כדי שהזמן יגיד מה נכון. העליהום וההגבלות שבאו אח"כ חיסלו לגמרי את הסיכוי שהייתי מתחסן אחרי כמה חודשים.

16 דקות לפני, yellow_blood said:

יא חתיכת חולה נפש אתה מצליח להבין את ההבדל שהסיכוי של ילד ומבוגר להיפגע מטיל הוא אותו דבר לעומת הסיכוי של ילד ומבוגר להיפגע מקורונה? או שאתה צריך בדידים?

לבן אדם נראה נורמלי ובשגרה לבדוק כל יום מחדש ילדים בריאים בכניסה לבריכה או מסעדה. לך תאבחן את עצמך פסיכי. הזיה

מעניין אם היה לך עסק שנפגע היית מדבר אותו דבר יא אגואיסט. היום ואתמול עלו בלי סוף מנהלי בריכות ואטרקציות וזעקו בכל מקום על תפוסה של 20% מאז התו הירוק שלשום, כנראה שהרוב שפויים והתפכחו. רק לנירניר90 העניין הזה נראה נורמלי

כמה כבר מתו מטילים במבצע האחרון? בגלל כמה הרוגים מכניסים את כולנו למקלטים כמה פעמים ביום ושורטים נפשית את הילדים שלנו? 

אני לא נכנס יותר לממ"ד, אם אתה נכנס לממ"ד אתה שטוף מוח, בגלל כמה הרוגים אני לא משנה את ההתנהלות שלי. 

אתה יודע מה הסיכוי שיפגע בול בך טיל? 0.0001 אחוז בערך, בשביל זה להיכנס למקלט?

אתה כזה טיפש שאלוהים יעזור לך, מי אמר שאלו אותם סיכויים? אלו 2 סיטואציות שונות לגמרי, הסיכוי שלך והילד שלך למות מקורונה הם אפסיים עד לא קיימים, אבל אתם בהחלט יכולים לגרום למגפה להמשיך להתפשט ולהדביק אנשים מבוגרים/חולים עם מערכת חיסונים חלשה יותר, ובמספרים גדולים של לא מחוסנים גם אנשים בגילך מציפים את מערכת הבריאות.  

אתה בכלל מבין שיש למעשים שלך השלכות על אנשים אחרים או שגם החלק הזה במוח שלך לא הכי מתפקד?

16 דקות לפני, yellow_blood said:

במבצע שומר החומות נהרגו 12 אנשים מתוך 4400 רקטות ששוגרו, למה להיכנס למקלט ולהישמע להוראות פיקוד העורף? 

17 דקות לפני, yellow_blood said:

הקשבתי להפחדות שנה וחצי, אני עדיין חי. בחרתי שלא לקחת את החיסון בחודשים הראשונים כי הוא היה חדש ולהמשיך בלי שינוי באותה תקופה כדי שהזמן יגיד מה נכון. העליהום וההגבלות שבאו אח"כ חיסלו לגמרי את הסיכוי שהייתי מתחסן אחרי כמה חודשים.

אז בוא אתה די עושה דווקא שאתה כותב את השורה האחרונה. אתה גם מודה שהקשבת להפחדות שני הצדדים במהלך התקופה, אז בכנות עדיין לא הבנתי מה האג'נדה באמת של לא לקחת חיסון.

הנה יש נתונים על החיסון שהוא משמעותית מפחית גם את הסיכוי הקטן (בלי הפחדות) של איש בגילך (מניח שצעיר) שתגיע לחדר מיון אם תידבק.

אבל זה לא האישיו פה, זה מפחית את הסיכוי היחסית גדול (לא הפחדה, עובדה) של האוכלוסייה המבוגרת להגיע למיון.

אין פה שום הפחדה אלא סטטיסטיקה פשוטה, השאלה היא האם אתה מאמין לה או לא, או בוחר להקשיב להפחדות של סטטיסטיקות אמינות אחרות לכאורה.

דרך אגב בכל גיבוב הקללות שנכתבו פה הביאו פה דוגמה של הטילים, לא באמת חישבתי אבל אינטואציה אומרת לי שהסיכוי להידבק ולמות מקורונה גדול יותר מהסיכוי שטיל יפגע בך או בקרבתך באופן מסוכן.

10 דקות לפני, nirnir20 said:

כמה כבר מתו מטילים במבצע האחרון? בגלל כמה הרוגים מכניסים את כולנו למקלטים כמה פעמים ביום ושורטים נפשית את הילדים שלנו? 

אני לא נכנס יותר לממ"ד, אם אתה נכנס לממ"ד אתה שטוף מוח, בגלל כמה הרוגים אני לא משנה את ההתנהלות שלי. 

אתה יודע מה הסיכוי שיפגע בול בך טיל? 0.0001 אחוז בערך, בשביל זה להיכנס למקלט?

אתה כזה טיפש שאלוהים יעזור לך, מי אמר שאלו אותם סיכויים? אלו 2 סיטואציות שונות לגמרי, הסיכוי שלך והילד שלך למות מקורונה הם אפסיים עד לא קיימים, אבל אתם בהחלט יכולים לגרום למגפה להמשיך להתפשט ולהדביק אנשים מבוגרים/חולים עם מערכת חיסונים חלשה יותר, ובמספרים גדולים של לא מחוסנים גם אנשים בגילך מציפים את מערכת הבריאות.  

אתה בכלל מבין שיש למעשים שלך השלכות על אנשים אחרים או שגם החלק הזה במוח שלך לא הכי מתפקד?

אתה מדבר על עניין של שבוע-שבועיים, פה זה שנה וחצי שאין לה סוף והעניין שזה לא מוביל לשום מקום. המחיר של לרוץ דקה למקלט שווה ערך לטירוף ולנזק שנעשה פה לילדים ועסקים כבר שנה וחצי? חאלאס

חוץ מזה, אתה מבין שמחוסנים נדבקים ומדביקים חופשי? פחות מלא מחוסנים אבל לא קרוב לרמה שתמגר את ההדבקות והמחלה. תוסיף לזה שתמיד ישארו אנשים שלא יכולים להתחסן, תוסיף לזה שרוב העולם לא מחוסן ותרצה או לא עניין של זמן עד שזה יכנס מהם לארץ (אלא אם כן אתה רוצה שנסגור את המדינה הרמטית 10 שנים קדימה ונסתגר כולנו בבית, איתך אי אפשר לדעת). כדאי שתבין שהטיעון שלך לא מחזיק מים.

הנה הודיעו שהתגלה היום בארץ וריאנט חדש A3זיבי או משהו. אז מה אתה מציע שנמשיך ככה ברצף? מה קורה לך?

24 דקות לפני, AvielMaccabi4 said:

במבצע שומר החומות נהרגו 12 אנשים מתוך 4400 רקטות ששוגרו, למה להיכנס למקלט ולהישמע להוראות פיקוד העורף? 

רשמתי לו, קודם כל כי זה הרבה יותר זמני מאשר מה שקורה פה. דבר שני, איזה נזק יש בלרוץ למקלט לעומת הנזק מההגבלות עכשיו? לעומת ריצה למקלט שהיא שולית, הנזק שנעשה פה  לאנשים מפברואר שנה שעברה הוא בל יתואר

בסוף יש פה שני צדדים.

הצד שמעמיד פנים שהוא אינטלקטואלי וחושב והצד שמבין שהמצב לא פשוט וצריך להתגייס למען המטרה.

הצד שטוען ביעני רציונל "החיסון עוד לא נבדק עד הסוף, לא הוכח שהוא מועיל, לא הוכח שהוא לא מסוכן". 

התשובה המדעית הכי פשוטה היא "נכון, אבל גם לא הוכח שלהידבק בקורונה זה יותר בטוח מלהתחסן לקורונה". מעבר למחלה הראשונית, מי אמר שאין השלכות ארוכות טווח להידבקות במחלה?

עבורי התשובה המוסרית היא הנכונה, איך יוכיחו שהחיסון מועיל ולא מסוכן אם אנשים לא יתחסנו? אז מה, החיים שלי שווים יותר משל אחרים? אני בן אצולה שצריך שינסו את החיסון על ילדים חטופים באפריקה?

אם אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שיש סיכון זהה בלהידבק בקורונה ולהתחסן בקורונה (אני חושב שלא, אבל נגיד), בפני כל אדם עומדות כיום שתי אופציות. או לא לעשות כלום ולצפות שמשהו ישתנה מעצמו, או להתחסן, מה שאולי ישנה את המצב. 

אני חושב שאנשים שלא מתחסנים הם אנשים טיפשים במקרה הטוב ואנוכיים במקרה הרע. 

עם זאת, אני מקבל אותם ואת ההחלטה שלהם. החלטות כאלו באמת נובעות ממי האנשים שנמצאים בסביבה שלך. אתה יכול להיות אדם חכם ומשכיל, אם ההורים שלך יגידו שהם לא מתחסנים והם לא מוכנים שתתחסן, אתה לא תתחסן. אם ראית איזה סרט קונספירציה בנטפליקס ויותר מדי הרצאות טד על זה שאוכלוסיית כדור הארץ גדולה מדי והחלטת בראש שזו הדרך לדלל את האוכלוסייה, אתה לא תתחסן. אם כל החברים שלך הם מהסוג המורד, כזה שלא מוצא את עצמו, ושואל שאלות "פשוטות ותמימות" במחשבה שאם לא נותנים לך תשובה פשוטה אז מרמים אותך, אז אתה לא תתחסן. אבל אני לא הולך לצאת החוצה ולדעת שאני מסכן את עצמי, ויותר גרוע, את הסובבים אותי, רק בגלל קונספירציות לא מוכחות. 

18 דקות לפני, אקיטה said:

אז בוא אתה די עושה דווקא שאתה כותב את השורה האחרונה. אתה גם מודה שהקשבת להפחדות שני הצדדים במהלך התקופה, אז בכנות עדיין לא הבנתי מה האג'נדה באמת של לא לקחת חיסון.

הנה יש נתונים על החיסון שהוא משמעותית מפחית גם את הסיכוי הקטן (בלי הפחדות) של איש בגילך (מניח שצעיר) שתגיע לחדר מיון אם תידבק.

אבל זה לא האישיו פה, זה מפחית את הסיכוי היחסית גדול (לא הפחדה, עובדה) של האוכלוסייה המבוגרת להגיע למיון.

אין פה שום הפחדה אלא סטטיסטיקה פשוטה, השאלה היא האם אתה מאמין לה או לא, או בוחר להקשיב להפחדות של סטטיסטיקות אמינות אחרות לכאורה.

אם היית עובר את העליהום שהלא מתחסנים עברו היית מבין בדיוק למה אני מגיב ככה.

ועכשיו כשרואים שנצטרך להתחסן כל כמה חודשים וזה חוזר לאותה נקודה, אני אישית לא מעוניין לעשות את זה לעצמי. למה? לא נראה לי הגיוני שאנשים צעירים וילדים יעשו את זה על בסיס קבוע כל כמה חודשים לוירוס שהרוב הגורף שלהם לא מרגיש אותו אפילו, במיוחד שנראה שזה לופ אינסופי. כן, גם אם זה יגרום לעומס על המערכת, מי קבע שזה לגיטימי להיות מגן אנושי בצורה כזאת? הרי כן יש תופעות לוואי וכן אני לא מעוניין לחוות תלות בחיסונים ככה. רוצח? אגואיסט? מאז אחוז

https://www.haaretz.co.il/amp/news/health/1.1917657

כנס פה באבא, תראה כמה *מונשמים* משפעת, לא חולים קשה. מונשמים ועוד לפני השיא

22 דקות לפני, Mtamir said:

הלו הלו לא לבלבל אותו עם הטילים מותר שיזרקו לו רק בננה אחת ביום. עוד מעט השני יבוא ותוכלו להאכיל אותו.

ולך אחרון חביב אני בכלל לא עונה, אתה נראה לי אהבל אחושרמוטה בלי תכלית

14 דקות לפני, yellow_blood said:

ולך אחרון חביב אני בכלל לא עונה, אתה נראה לי אהבל אחושרמוטה בלי תכלית

אל תזרוק את החרא שלך קנינו לך פח בשביל זה.

לפני18 שעות , מכביזם זה בדם said:

באופן עקרוני לגבי חיסונים - נכון. בנוגע לתכשיר הגנטי הנוכחי של פייזר - המספרים לא מעידים על כך.

כמות המאומתים עומדת על סביבות 85% מחוסנים מול 15% לא מחוסנים מעל גיל 20, שזה פחות או יותר גם ההתפלגות בין מחוסנים ללא מחוסנים באוכלוסיה (שם אפילו 80-20)

במחקרים שנערכו לאחרונה נמצא גם שהעומס הנגיפי זהה בין קבוצת המחוסנים ללא מחוסנים כרגע, מה שמחזק את הטענה. 

אפשר אולי לטעון שהחיסון מצמצם תחלואה קשה ותמותה, שזה כמובן חשוב באוכלוסיית הסיכון ויעזור למערך הרפואי, אבל אין בכך את האופציה במיגור מחלה מהעולם. 

אבל אתה שוכח שעבר זמן מאז החיסון, ורמת ההשפעה שלו יורדת עם הזמן. מכיוון שעוד מעט יהיה אפשר ככל הנראה להתחסן בכל הגילאים הרלוונטים, צריך למדוד את זה כשהחיסון ״טרי״, או לחילופין, למדוד את זה כשקיבלנו את המנה השניה.

לפני17 שעות , אקיטה said:

מחכה לתשובה עדיין, מסתמן שגם מתנגדי חיסונים לא באמת יודעים למה הם מתנגדים.

הנקודה היא מאוד פשוטה חבר, כל אחד עובר טיפול רפואי או במקרה שלנו ניסוי רפואי לפי הצורך האישי שלו ורמת הסיכון ביחס למחלה.

מי שחושב שהוא בסיכון - תפאדל. מי שלא - גם תפאדל. מי שרוצה להוכיח לי שאנשים צעירים ובריאים בסיכון לחלות קשה מהקורונה - אני עדיין מחכה. 

בכל המאה שנים האחרונות ברגע שהתחסנת היית מוגן, לא עניין אותך פנקס חיסונים של אחרים, וכיבדת מושגים כמו פרטיות רפואית וזכות אוטונומית של כל אחד על גופו. 

מכיוון שכל האלטרואיסטים לא יקחו אחריות על אף אחד שנפגע, אז אין לאף אחד זכות להטיף לאדם אחר מה הוא מכניס לגוף שלו. 

עכשיו כשאנחנו רואים שהחיסון לא יעיל כמו שחשבו ולא מונע הדבקה והידבקות, משמע מחוסן יכול להדביק בדיוק כמו לא מחוסן, אז בשביל מה הדיון בכלל? 

לפני9 שעות , Yoadknux said:

אני חושב שאנשים שלא מתחסנים הם אנשים טיפשים במקרה הטוב ואנוכיים במקרה הרע. 

עם זאת, אני מקבל אותם ואת ההחלטה שלהם. החלטות כאלו באמת נובעות ממי האנשים שנמצאים בסביבה שלך. אתה יכול להיות אדם חכם ומשכיל, אם ההורים שלך יגידו שהם לא מתחסנים והם לא מוכנים שתתחסן, אתה לא תתחסן. אם ראית איזה סרט קונספירציה בנטפליקס ויותר מדי הרצאות טד על זה שאוכלוסיית כדור הארץ גדולה מדי והחלטת בראש שזו הדרך לדלל את האוכלוסייה, אתה לא תתחסן. אם כל החברים שלך הם מהסוג המורד, כזה שלא מוצא את עצמו, ושואל שאלות "פשוטות ותמימות" במחשבה שאם לא נותנים לך תשובה פשוטה אז מרמים אותך, אז אתה לא תתחסן. אבל אני לא הולך לצאת החוצה ולדעת שאני מסכן את עצמי, ויותר גרוע, את הסובבים אותי, רק בגלל קונספירציות לא מוכחות. 

אני חושב שאנשים שאומרים לאחרים מה להכניס לגוף שלהם ובאיזה ניסוי לקחת חלק הם טיפשים במקרה הטוב ואנוכיים במקרה הרע. 

ואם במקרה חלילה של נזק הם לא לוקחים עליו אחריות מלאה, אז על אחת כמה וכמה. 

קודם כל אתה וחבריך צריכים להוכיח שאדם בריא מדביק אחרים, שיש תמותה עודפת במדינה (ואין, אל תתאמץ), ואז תדבר פה על ערבות הדדית. 

לפני17 שעות , nirnir20 said:

לא יודע איך הנושא הזה עדיין חי ובועט, זורקי ניירות הטואלט עם החרא לפח ימשיכו להיות הזויים, זה בטבע שלהם, בסוף אנחנו יצורים ביולוגיים, לא כולנו חכמים או בעלי אותה יכולת לביקורת וניתוח סיטואציות.

מתנגדי החיסונים שלנו פה הם פשוט יצורים ביולגיים חשדנים ופחדנים מטבעם, שחושבים שכולם מנסים להרוג אותם, זה בטבע שלהם.

אין טעם לנסות להסביר להם, באמת מאמין שגם אם הם ירצו אין להם את היכולת להבין.

יצאו מטומטמים עם החיסונים אחרי שטענו שזה לא יעבוד, אז הם עברו לתירוץ הבא של "אמרתם שזה יהיה לכל החיים", אף אחד לא אמר שזה יהיה לכל החיים, גם התוקף הראשוני של החיסון היה חצי שנה, כנראה שנצטרך לעשות חיסון כל חצי שנה-שנה עד שהמגפה הזאת תעבור כמו שעושים חיסונים לשפעת או טטנוס, אז נעשה חיסון לקורונה, ביג פאקינג דיל יא חבורת הזויים. 

באמת שהייתי סבבה עם ההתנגדות שלכם כל עוד זה לא היה משפיע עלינו, בסוף זה דבר חיובי כי לאט לאט תוציאו את עצמכם מבריכת הגנים, זה דרכו של הטבע, להוציא את החלשים שכלית מבריכת הגנים, הבעיה שבגלל הצורה שאנחנו חיים בחברה המודרנית, ההשלכות של קומץ הזויים משפיעים מאוד על הכלל ולכן אין ברירה אלא להיכנס בכם בכל הכוח. 

הייתי מתחיל מלגרום למי שלא מחוסן מבחירה לשלם מכספו על כל מה שקשור לטיפול בו בקורונה.

ראית @yellow_blood כמה קל לשכתב את ההיסטוריה?

לפני 4 חודשים היה כאן מבול של חגיגות איך אנחנו ההזויים, כמה טעינו, איך החיסונים עובדים וניצחנו את הקורונה. 

אז עכשיו פתאום זה "ביג פאקינג דיל", "היה צפוי שנעשה חיסון כל חצי שנה", כשעל הדרך ממשיכים לנצח עם הבידודים, המסכות, ההגבלות, ובקרוב גם הסגרים.  

נירניר הוא כנראה לא העיפרון הכי חד בקלמר, היכולת שלו מסתכמת בלהעביר לכאן את שופרות התעמולה ויועצי פייזר בתקשורת שמחפשים שעיר לעזאזל למרות שהעובדות נגדם.

הם ימשיכו לספר ש"מתנגדי פייזר" משפיעים ומסכנים את כולם, בזמן שמחוסנים מדביקים ונדבקים באותה מידה וממלאים את מסדרונות בתי החולים. 

והכי גרוע? כל החרדתיים והפרנואידים ממשיכים לרוץ להיבדק למרות שהם בריאים לחלוטין, כדי לתדלק את מגפת הבדיקות כדי שלא נצא מזה לעולם. מעניין כמה עסקים יישארו פה. 

לפני2 שעות , מכביזם זה בדם said:

ראית @yellow_blood כמה קל לשכתב את ההיסטוריה?

לפני 4 חודשים היה כאן מבול של חגיגות איך אנחנו ההזויים, כמה טעינו, איך החיסונים עובדים וניצחנו את הקורונה. 

אז עכשיו פתאום זה "ביג פאקינג דיל", "היה צפוי שנעשה חיסון כל חצי שנה", כשעל הדרך ממשיכים לנצח עם הבידודים, המסכות, ההגבלות, ובקרוב גם הסגרים.  

נירניר הוא כנראה לא העיפרון הכי חד בקלמר, היכולת שלו מסתכמת בלהעביר לכאן את שופרות התעמולה ויועצי פייזר בתקשורת שמחפשים שעיר לעזאזל למרות שהעובדות נגדם.

הם ימשיכו לספר ש"מתנגדי פייזר" משפיעים ומסכנים את כולם, בזמן שמחוסנים מדביקים ונדבקים באותה מידה וממלאים את מסדרונות בתי החולים. 

והכי גרוע? כל החרדתיים והפרנואידים ממשיכים לרוץ להיבדק למרות שהם בריאים לחלוטין, כדי לתדלק את מגפת הבדיקות כדי שלא נצא מזה לעולם. מעניין כמה עסקים יישארו פה. 

לגמרי, יענו מה הבעיה 3 חיסונים בחצי שנה? זה צ'יפס בשבילם ונותנים על הדרך דוגמאות של חיסונים אחרים. רק שיספרו איזה חיסון הם לקחו 3 פעמים בחצי שנה וכמובן שהיד עוד נטויה.

הם כבר לא יודעים איך להצדיק את הטיעונים שלהם על הטרלול שרץ פה אז מביאים לנו דוגמאות מופרכות של ריצות למקלט.

האנשים האלה נבדקים על ימין ועל שמאל, הולכים עם מסכה באמצע אוגוסט, מתחסנים כל כמה חודשים מחדש ומפחדים להיות בקרבת אנשים. אחרי כל זה אנחנו החרדתיים עם הצ'יפים.

"מתחסנים וחוזרים לשגרה"

אה רגע..

שימו לב שעל האנשים האלה אתם סומכים. כבר אין מילים

https://www.facebook.com/hadar.digitalpr/videos/2311793295624586/

https://www.facebook.com/Our.Likud/videos/270230514551373/

אבל היי, קצת יותר אמון במערכת

לפני3 שעות , מכביזם זה בדם said:

בכל המאה שנים האחרונות ברגע שהתחסנת היית מוגן, לא עניין אותך פנקס חיסונים של אחרים

ממממ האמת שלא מדויק

53 דקות לפני, החתול הצהוב said:

ממממ האמת שלא מדויק

ברור שלא כי חיסונים לא עובדים

אבל זאת הייתה התאוריה לפני מרץ 2020

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.