Jump to content

קורונה

חבסוס

Recommended Posts

מי שממש ממש רוצה להנות מתופעה נדירה ומרתקת שיעבור על הנושא הזה מההתחלה

אפשר לראות בצורה ברורה ממש את אותם "מתנגדי חיסונים/מכחישי קורונה" איך מהשלב הראשון הם מפיצים פייק ניוז ואז תוך כדי תנועה פשוט מתעלמים ממה שכתבו לפני ומשנים את הטענות שלהם לפי מה שנוח. כל פעם הטענה עוברת טרנספורמציה לטענה חדשה שעוד לא נשללה. (אין דבר כזה קורונה>זה פחות משפעת>זה שפעת>זה הסינים עשו בכוונה>זה קנונייה עולמית נגד זקנים של ארהב בגלל הסילבר וויב>אין חיסון זה קנונייה של ביל גייטס>יש חיסון הוא לא עובד>החיסון זה צ'יפים שעוקבים אחרייך>אין הבדל בהדבקות בין חיסון ללא חיסון>רק זקנים צריכים חיסון וכו' וכו')  

זה מדהים. באמת. 

ואחרי כל זה הם מצליחים להמשיך לשכנע את עצמם שהם צודקים וכל השאר כבשים. זה מחלת נפש מעורבבת בנרקיסיזם ברמות שחריג לראות - כל מי שחובב פסיכולוגיה זה חובה עבורו.

7 דקות לפני, Sawyer said:

אפשר לראות בצורה ברורה ממש את אותם "מתנגדי חיסונים/מכחישי קורונה" איך מהשלב הראשון הם מפיצים פייק ניוז ואז תוך כדי תנועה פשוט מתעלמים ממה שכתבו לפני ומשנים את הטענות שלהם לפי מה שנוח. כל פעם הטענה עוברת טרנספורמציה לטענה חדשה שעוד לא נשללה. זה מדהים. באמת. 

ואחרי כל זה הם מצליחים להמשיך לשכנע את עצמם שהם צודקים וכל השאר כבשים. זה מחלת נפש מעורבבת בנרקיסיזם ברמות שחריג לראות - כל מי שחובב פסיכולוגיה זה חובה עבורו.

:wub:

On 29.4.2021 at 13:15, אנדרס8 said:

כל פעם ההפחדות האלה עם הווריאנטים כדי להביא קליקים. מציע לכם לשמור על קור רוח, כל מי שהתחסן יהיה מוגן גם מהוריאנט "ההודי".

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לא התיישן מדהים כביכול אבל בבירור רואים את ההשפעה של החיסונים על מי שנדבק. חולים פחות ומתים פחות.

מה שכן, לגמרי הגיע הזמן להתקדם ולחזור לחיות את החיים שלנו, בלי תווים צבעוניים עם רגשות ובלי מסיכות (לפחות לא בתור חובה).

53 דקות לפני, אנדרס8 said:

לא התיישן מדהים כביכול אבל בבירור רואים את ההשפעה של החיסונים על מי שנדבק. חולים פחות ומתים פחות.

מה שכן, לגמרי הגיע הזמן להתקדם ולחזור לחיות את החיים שלנו, בלי תווים צבעוניים עם רגשות ובלי מסיכות (לפחות לא בתור חובה).

יפה. הישנה נמר חברבורותיו? טוב לראות עוד ועוד אנשים מתפכחים ומבינים שהחיים חייבים להימשך בלי הבולשיט של התווים, המסכות, הבידודים, מטושים לאף כל יום לילדים בני 3 ועוד דברים מטורפים אחרים שאין להם קשר למדע.

כמו שצפיתי, אנשים יתחילו להתעורר איפשהו בחיסון השלישי/בסגר הרביעי, רואה את זה בבירור גם ביום ביום. יש עדיין רדומים שכנראה צריכים עוד איזה סגר-שניים ועוד כמה בוסטרים כדי לקבל את הכאפה. ויש כאלה כמו סוייר מטומטמים חסרי תקנה שגם אלוקים שבשמיים לא יעזור להם, אלה מקרה אבוד לגמרי, נעלו להם את המוח וזרקו המפתחות לים

לפני10 שעות , Sawyer said:

אפשר לראות בצורה ברורה ממש את אותם "מתנגדי חיסונים/מכחישי קורונה" איך מהשלב הראשון הם מפיצים פייק ניוז ואז תוך כדי תנועה פשוט מתעלמים ממה שכתבו לפני ומשנים את הטענות שלהם לפי מה שנוח. כל פעם הטענה עוברת טרנספורמציה לטענה חדשה שעוד לא נשללה. (אין דבר כזה קורונה>זה פחות משפעת>זה שפעת>זה הסינים עשו בכוונה>זה קנונייה עולמית נגד זקנים של ארהב בגלל הסילבר וויב>אין חיסון זה קנונייה של ביל גייטס>יש חיסון הוא לא עובד>החיסון זה צ'יפים שעוקבים אחרייך>אין הבדל בהדבקות בין חיסון ללא חיסון>רק זקנים צריכים חיסון וכו' וכו')  

זה מדהים. באמת. 

אז מתי אמרנו שחוזרים לחיים? 

On 14.8.2021 at 17:26, Keano said:

אתה מבין שמיליון איש כבר לקחו את החיסון השלישי?

תמיד יהיו תופאות לוואי אבל אלה מקרים נדירים מאוד ביחס לתועלת.

יפה שאתה יודע כבר מה התועלת של החיסון השלישי כשהניסוי הוא כרגע על עם ישראל, ותוצאות עדיין אין. 

On 14.8.2021 at 17:27, ת"א שלנו said:

מי שישמע אנשים לא מתו לפני החיסונים...פתאום אנשים התחסנו והפלא ופלא אנשים גם מתים. ממש מוזר. נשמע שלפני החיסונים אנשים חיו עד גיל 175 כמו אברהם אבינו

מי שישמע אנשים לא מתו לפני הקורונה...פתאום אנשים חלו והפלא ופלא אנשים גם מתים. ממש מוזר. נשמע שלפני הקורונה אנשים חיו עד גיל 175 כמו אברהם אבינו

לפני6 שעות , מכביזם זה בדם said:

אז מתי אמרנו שחוזרים לחיים? 

אתה חי יפה מאוד מאז מרץ וזה אך ורק הודות לחיסונים ולמתחסנים שרכבת עליהם כל הדרך לשגרה ובמהלכה

On 25.3.2020 at 12:19, קאוביין said:

אבל אם עושים סגר מלא ומוחלט עם עשרות אלפי בדיקות ביום

שמרססים כל פינה בישראל והתנועה נעצרת לגמרי 

עם עצירה מוחלטת של כניסת תיירים לישראל (מי שמגיע נלקח לבידוד במלון או נעול בבית ועובר לשם בהסעה) 

אז כל החרא הזה מסתיים תוך חודש 

לישראל יש 130 מילארד דולר במט"ח כדי לשקם את הכלכלה 

מה :g:

24 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

מה :g:

רציני לצטט מלפני שנה ? :o 

אגב הגישה הזו הצליחה לזמנים מסויימים באוסטרליה, ניו זילנד, טייוואן וסין 

באופן אישי אני מתנגד סגר מוחלט 

אבא שלי מת בגלל הסגר.

https://mobile.mako.co.il/men-magazine/machismo/Article-4fd215c55694b71027.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=626519832

דברים שילוו בלאד לא יספר לכם שהוא עשה, אבל תארו לעצמכם את הרגע שהוא חתך וחשב שימצא שם משהו והתכונן כבר לחשוף זאת בפורום ולצאת עלינו שאנחנו כבשים והנה ההוכחה. 

34 דקות לפני, קאוביין said:

אבא שלי מת בגלל הסגר.

שלא תדע עוד צער

1 hour ago, קאוביין said:

אבא שלי מת בגלל הסגר.

משתתף בצערך חבר

50 דקות לפני, Sawyer said:

https://mobile.mako.co.il/men-magazine/machismo/Article-4fd215c55694b71027.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=626519832

דברים שילוו בלאד לא יספר לכם שהוא עשה, אבל תארו לעצמכם את הרגע שהוא חתך וחשב שימצא שם משהו והתכונן כבר לחשוף זאת בפורום ולצאת עלינו שאנחנו כבשים והנה ההוכחה. 

נראה לך שילו בלאד התחסן?  (לקורונה, כי את כל החיסונים האחרים הוא קיבל כמו גדול)

הבחור לא כבש

9 דקות לפני, דקסטר said:

IMG-20210816-WA0007.jpg

פייזר דואגים לבריאות שלך בגלל זה הם לא מספרים מה אתה מזריק ולא לוקחים אחריות על נזק

וזה שיש נגדם תביעות במיליארדים על שוחד של רופאים גם לא מעניין

אבל אמיר מויאל האיש והאגדה מספר עלינו בדיחות איפה אני הולך לקבור את עצמי אחרי זה

זה לא השמוק שעושה מתיחות ברחוב לזקנים? דיברנו עליו יורם

41 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

פייזר דואגים לבריאות שלך בגלל זה הם לא מספרים מה אתה מזריק ולא לוקחים אחריות על נזק

גם קוקה קולה

לפני15 שעות , ravid said:

אתה חי יפה מאוד מאז מרץ וזה אך ורק הודות לחיסונים ולמתחסנים שרכבת עליהם כל הדרך לשגרה ובמהלכה

:lol:

איך אני אוהב את מהללי דת פייזר החדשה. כמה שהם אוהבים לקחת את הקרדיט בתור הסופרמנים שהצילו את האנושות. 

אז בוא תשמע סוד קטן, יש מדינות שפתוחות כבר המון המון זמן - גם לפני החיסונים. השגרה שלהם רגילה לגמרי - הרבה מאוד זמן לפני החיסונים. 

אני ואחרים לא ביקשנו או רצינו ממך שום דבר, להפך - רצינו את מודל שבדיה כאן בישראל. אז אל תעוף על עצמך "שעשית לנו טובה".

בסופו של דבר, למרות 5 מיליון שנהרו להתחסן חזרנו לאותה נקודה בדיוק, וככה זה יהיה כל חצי שנה עד שתשחררו את הטירוף והפרנויות שלכם.

וסתם שתדע, ההגנה של הלא מתחסנים זה הסיכוי היחיד שלך לחסינות עדר. הסיכוי של מחלים להידבק שוב הוא נדיר, כי ההגנה הטבעית עדיפה על המלאכותית.

עוד פעם אתה עם המודל שבדיה שלך? יש בעולם 200 ומשהו מדינות, רובן המכריע נאנקות תחת הנגיף, אבל מכביסט בדם שמע רק על שבדיה שבדיה שבדיה שבדיה.

שבדיה זאת שבדיה וישראל זו ישראל. מדינות שונות לחלוטין עם דמוגרפיה, תרבות, מנטליות ומאפיינים גנטיים וגיאוגרפיים שונים לחלוטין. לדוגמה: בשבדיה ובישראל יש כמות אוכלוסייה דומה אבל האוכלוסייה השבדית מתפרסת על שטח שגדול פי 22 מבישראל. בשבדיה זה לא סיוט ללכת עם מסכה, בשבדיה יש מעט מאוד הורים ש"לא שמים לב" כשלילד שלהם יש תסמינים, וכו'

לטעון שישראל צריכה לפעול לפי מודל שבדיה זה כמו להציע שבני יהודה תעבוד לפי מודל בארסה או שהקיוסק ליד הבית שלי יעבוד לפי מודל אמזון. די חלאס, תבין, זה לא עובד פה. אם היינו מתנהלים לפי אותן הגבלות והתייחסות לנגיף כמו בשבדיה היינו לוקחים סיכון לעשרות אלפי נפטרים. מאותה סיבה בדיוק המתחסנים עשו טובה ללא מתחסנים. 

בדבר אחד אני כן מסכים איתך: לא נכון לחיות על בוסטר כל 6 חודשים. מאמין ומקווה שברגע שתרופות יאושרו לשימוש לא נצטרך את זה. 

יש לי שאלה בשבילך: זה הרי ברור שסרבני חיסון מתאשפזים באחוז יותר גבוה. היית מוכן שסרבני חיסונים לא יקבלו טופס 17 במקרה של אשפוז כתוצאה מקורונה? או לחילופין שישלמו איזשהו מס או ילקחו מהם נקודות זיכוי כדי לממן את הוצאות הבריאות הגבוהות יותר של המערכת?

19 דקות לפני, ravid said:

עוד פעם אתה עם המודל שבדיה שלך? יש בעולם 200 ומשהו מדינות, רובן המכריע נאנקות תחת הנגיף, אבל מכביסט בדם שמע רק על שבדיה שבדיה שבדיה שבדיה.

שבדיה זאת שבדיה וישראל זו ישראל. מדינות שונות לחלוטין עם דמוגרפיה, תרבות, מנטליות ומאפיינים גנטיים וגיאוגרפיים שונים לחלוטין. לדוגמה: בשבדיה ובישראל יש כמות אוכלוסייה דומה אבל האוכלוסייה השבדית מתפרסת על שטח שגדול פי 22 מבישראל. בשבדיה זה לא סיוט ללכת עם מסכה, בשבדיה יש מעט מאוד הורים ש"לא שמים לב" כשלילד שלהם יש תסמינים, וכו'

לטעון שישראל צריכה לפעול לפי מודל שבדיה זה כמו להציע שבני יהודה תעבוד לפי מודל בארסה או שהקיוסק ליד הבית שלי יעבוד לפי מודל אמזון. די חלאס, תבין, זה לא עובד פה. אם היינו מתנהלים לפי אותן הגבלות והתייחסות לנגיף כמו בשבדיה היינו לוקחים סיכון לעשרות אלפי נפטרים. מאותה סיבה בדיוק המתחסנים עשו טובה ללא מתחסנים. 

בדבר אחד אני כן מסכים איתך: לא נכון לחיות על בוסטר כל 6 חודשים. מאמין ומקווה שברגע שתרופות יאושרו לשימוש לא נצטרך את זה. 

יש לי שאלה בשבילך: זה הרי ברור שסרבני חיסון מתאשפזים באחוז יותר גבוה. היית מוכן שסרבני חיסונים לא יקבלו טופס 17 במקרה של אשפוז כתוצאה מקורונה? או לחילופין שישלמו איזשהו מס או ילקחו מהם נקודות זיכוי כדי לממן את הוצאות הבריאות הגבוהות יותר של המערכת?

עזוב גם שאין דבר כזה "מודל שבדיה", אולי רק בתחילת האירוע היה, זה למשל השוואה בין ישראל לשבדיה מבחינת הגבלות

בממוצע אין הרבה הבדל.

corona.png

הטענה החדשה:

רק מתנגדי חיסונים יצילו אותנו אחרי שידבקו ויפתחו את החסינות הטבעית שיותר חזקה מהחיסון. 

רק תראו מקומות כמו ברזיל, מקסיקו, הודו ואיראן שהלכו על המודל של המטורללים ועכשיו כל המתנגדי חיסון שם יצרו אפקט עדר והכל טוב. 

מה כבר משנה ההגיון או הרציונל? אנחנו בתקופה שבה כל אחד אומר כל דבר לא משנה כמה הוא מופרך ועוד עומד מאחורי זה כאילו יש לזה משמעות. אין לזה.

הייתי מוכן לעשות הכל כדי שישללו ממטורללי חיסונים טיפול חינם בישראל זה היה יכול להיות מדהים.

4 דקות לפני, Sawyer said:

הטענה החדשה:

רק מתנגדי חיסונים יצילו אותנו אחרי שידבקו ויפתחו את החסינות הטבעית שיותר חזקה מהחיסון. 

רק תראו מקומות כמו ברזיל, מקסיקו, הודו ואיראן שהלכו על המודל של המטורללים ועכשיו כל המתנגדי חיסון שם יצרו אפקט עדר והכל טוב. 

מה כבר משנה ההגיון או הרציונל? אנחנו בתקופה שבה כל אחד אומר כל דבר לא משנה כמה הוא מופרך ועוד עומד מאחורי זה כאילו יש לזה משמעות. אין לזה.

הייתי מוכן לעשות הכל כדי שישללו ממטורללי חיסונים טיפול חינם בישראל זה היה יכול להיות מדהים.

מה ברזיל, מקסיקו, הודו ואיראן רלוונטיות? אתה לא קורא? הוא כתב לך במפורש- אנחנו נהיה כמו שבדיה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.